Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.03.2012., 01:03   #381
Zahvaljujem vam se svima što ste čitali i komentirali na mojoj temi. Za sve vaše savjete, komentare i kritike
pirouetteLife is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 10:18   #382
Quote:
pirouetteLife kaže: Pogledaj post
Zahvaljujem vam se svima što ste čitali i komentirali na mojoj temi. Za sve vaše savjete, komentare i kritike
Jel ovo odjava?
Monsignor.m is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 13:04   #383
Quote:
Monsignor.m kaže: Pogledaj post
Jel ovo odjava?
Pa neću se odjaviti samo kako su se i drugi složili na ovu se temu nema što više napisati. Zapravo imala bi još puno toga za napisati

Ako želiš još pisati, ti ili netko drugi, naravno bilo bi mi drago. Uvijek volim pročitati i cijenim druga razmišljanja, zato sam i pitala ovdje ( iako je puno ljepše pričati nego tipkati )
pirouetteLife is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 13:16   #384
Quote:
pirouetteLife kaže: Pogledaj post
Pa neću se odjaviti samo kako su se i drugi složili na ovu se temu nema što više napisati. Zapravo imala bi još puno toga za napisati
Onda pisi.

Quote:
( iako je puno ljepše pričati nego tipkati )
To ćemo kad dodjem doma za vikend.
Monsignor.m is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 13:40   #385
A ja sam očekivala da ćeš ti nešto lijepo napisat
pirouetteLife is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 13:42   #386
Quote:
pirouetteLife kaže: Pogledaj post
A ja sam očekivala da ćeš ti nešto lijepo napisat
zbari monsinjora umjesto da tu cviliš
spy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2016., 12:46   #387
Quote:
pirouetteLife kaže: Pogledaj post
Netko je tu napisao da se odjecom moze puno postici. Ja se volim lijepo obuci, volim haljine i suknje ( iako ih ne nosim) ali me zanima jeli muskarcima stvarno jako odbojno ako je cura stalno u hlacama i trapericama?
Hm, zanimljiv, ali i čudan post! Naime, pirouetteLife kaže da "voli haljine i suknje iako ih NE nosi"?!? Pa, ako ih voliš - ZAŠTO ih onda ne nosiš?!
A sad odgovor na drugi dio pitanja: Hm, pa ne mogu odgovoriti baš za SVE muškarce, ali da odgovorim za sebe - meni je doista jako odbojno i doslovno grozno za vidjeti kad je neka cura stalno u hlačama, osobito u trapericama! Nikad ne bih poželio biti u vezi s nekom koja se baš nikad ne želi oblačiti kao žena, koja nikad ne oblači suknje, haljine, najlonke, štiklice i slične stvari! Da, tako da se odjećom može puno postići - cura koja je u suknji kod mene ima neusporedivo veću šansu od neke koja je u hlačama!
Forumas-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2016., 12:57   #388
A bogati....

Svjestan si da odgovaraš na upis star 4 godine? Forumašica je u međuvremenu otišla na Tajland i doista se radikalno promijenila. Postala je ladyboy. Eto.
saucer is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2016., 19:56   #389
Ladyboy o_0
__________________
Grab the sword and fight the Horde !
Kukulkan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:44.