Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Eurosong

Eurosong Hello, Europe! This is Forum.hr calling!

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.05.2013., 00:21   #3861
Quote:
Marco Materazzi kaže: Pogledaj post
Ako smo mi one godine (žiri) izabrali LAHOREEE (SLOMI NOGUU) umjesto pjesme STOTINAMA GODINAMA onda to sve govori..
Trebamo se početi rugati s Eurosongom i slati Tarapane, Nirvane, Raspašojeve itd.
Na kraju krajeva to je sve zabava, nek je Bjelorusija prošla, ali Europa nju i dalje ne voli ko državu, nek je Irska prošla
ali njezini dugovi i dalje brinu EU... Ovo ne znači da nas Europa voli, ali klapsko pjevanje je pomalo dosadno i ljudima u Dalmaciji,
a pogotovo u Hrvatskoj, i onda kako očekivati da jedan Estonac glasa za nas?
kako su i za one ruske babe ili je to zato šta su stare

Al da 6 ex sovjeta ( zanimljivo večeras su nastupale sve ex sssr osim latvije i onih dole šta se kolju il međusobno il sa rusima) prođe i 2 iz beneluksa.
number 19 is offline  
Old 15.05.2013., 00:22   #3862
Quote:
ball kaže: Pogledaj post
Dogodine lijepo valja slijedit primjer iz BiH pa odustat od ovog cirkusa. Nek se bogati sjevernjaci vesele s bivšim Sovjetskim Savezom i nek uživaju u ovom jadu od pjesama kakve prolaze
Inače, dečki imali dobar nastup, lijepu pjesmu i prekrasne glasove
Misliš da bi primjetili da nas nema?
__________________
Shadow of death-Yusuf Güzey
DJ_Bobo is offline  
Old 15.05.2013., 00:23   #3863
Quote:
Igračka kaže: Pogledaj post
ma trebakli smo sevku poslat sa pjesmom ala italiana ili bred pit sigurno bi bili dalje.
ni meni se ne sviđa naša pa nije ni čudo da se ni drugima ne sviđa al ipak bilo je i gorih
http://www.youtube.com/watch?v=Y5e1tYuCOBo da smo nju poslali, sad bi bili pritajeni favorit
torrentz is offline  
Old 15.05.2013., 00:23   #3864
Quote:
DJ_Bobo kaže: Pogledaj post
Misliš da bi primjetili da nas nema?
Više bi primetili nego da vas ima.
nimalo ozbiljan is offline  
Old 15.05.2013., 00:23   #3865
I još nešto, tribalo bi stavit da svi pivaju na domaćen, meni se osobno sere kad 90 posto pisama bude na engleskom

Edit: DJT, pogledaj broj viewa, sve ti je jasno o slušanosti
__________________
Macho macho hombre
Herve is offline  
Old 15.05.2013., 00:24   #3866
Quote:
DJ_Bobo kaže: Pogledaj post
Sused, pusti ti Belgiju na miru!
Ma dobro, al glupa je pesma
Kao i Litvanija i Estonija, pa kako oni da prođu?
__________________
Facts are meaningless. You could use facts to prove anything that's even remotely true!
-Homer J. Simpson
Ambrozini is offline  
Old 15.05.2013., 00:24   #3867
Quote:
Mikey23 kaže: Pogledaj post

I dalje favorit za pobjedu Italija
To te ja pitam Italija najbolja!

Sretan zbog Danske i Rusije. Neka su prošle. I Austrija mi je bila ok
Iznenadili me prolasci Irske i Litve. Ništa posebno.
Za nas se kad se u globalu pogleda znalo da u takvoj konukrenciji nemogu ići dalje ma kako se nama sviđala pjesma, nažalost. Srbija i Slovenija pogotovo podbacile.Slovenija mi je u spotu presuper ali nocas onaj krestavi glas :O
Više sreće drugi put. Čekamo subotu
__________________
-Occasionally, I'm an alien!
someone18 is offline  
Old 15.05.2013., 00:24   #3868
Quote:
torrentz kaže: Pogledaj post
http://www.youtube.com/watch?v=Y5e1tYuCOBo da smo nju poslali, sad bi bili pritajeni favorit
Bez zezancije, bili bi favorit. Ovakvo smeće se sluša.
DJTcro is offline  
Old 15.05.2013., 00:25   #3869
Quote:
DJ_Bobo kaže: Pogledaj post
Misliš da bi primjetili da nas nema?
hahahahahah. prejakoo
Marco Materazzi is offline  
Old 15.05.2013., 00:25   #3870
Quote:
DJ_Bobo kaže: Pogledaj post
Misliš da bi primjetili da nas nema?
Novčanik HTV-a vjerojatni bi
ball is offline  
Old 15.05.2013., 00:25   #3871
Quote:
someone18 kaže: Pogledaj post
To te ja pitam Italija najbolja!

Sretan zbog Danske i Rusije. Neka su prošle. I Austrija mi je bila ok
Iznenadili me prolasci Irske i Litve. Ništa posebno.
Za nas se kad se u globalu pogleda znalo da u takvoj konukrenciji nemogu ići dalje ma kako se nama sviđala pjesma, nažalost. Srbija i Slovenija pogotovo podbacile.Slovenija mi je u spotu presuper ali nocas onaj krestavi glas :O
Više sreće drugi put. Čekamo subotu
Morat ću pogledat na YouTubeu ponovo sve.. jer gledao sam kod dečka na tv-u danas i zvuk mu je bio koma.. pjevanje se tak slabo čulo, a basevi previše, tak da nisam uopće mogao razaznati tko pjeva dobro, a tko loše LOL
Mikey23 is offline  
Old 15.05.2013., 00:25   #3872
izgleda da je 6 zemalja sssr-a jači klan od balkanskog :P
+ benelux, danska i irska (a glasale su i uk i švedska jel?)
otkaz is offline  
Old 15.05.2013., 00:25   #3873
Kako je počelo, San Marino leti van u četvrtak Što je i logično, jer bodove mogu dobiti jedino od Italije, a poznavajući ukus Europe, prije će glasove dobiti neke pjesmice tipa Bjelorusije večeras.
Fforumaš1 is offline  
Old 15.05.2013., 00:26   #3874
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Bez zezancije, bili bi favorit. Ovakvo smeće se sluša.
ovi ionako ne kuže šta se pjeva, pjesmuljak za hopsanje, ima puno samoglasnikaaaaaa i to prolazi. vidjeli smo otprije na joksimoviću primjer. ili otić u drugu krajnost, poslat let 3 da se popišaju po publici ili bareta našmrkanog da bude totalni show
pa kad je cirkus, dajmo im klaune
torrentz is offline  
Old 15.05.2013., 00:27   #3875
Quote:
otkaz kaže: Pogledaj post
izgleda da je 6 zemalja sssr-a jači klan od balkanskog :P
+ benelux, danska i irska (a glasale su i uk i švedska jel?)
I Italija je danas glasala, ne? Zato su danas u studiju i bili Marco, Bonnie Tyler i onaj Šveđanin, koji izgleda kao lezba..
Mikey23 is offline  
Old 15.05.2013., 00:28   #3876
Poslali smo poskočicu sa Sevkom - nismo prošli. A tu je bio ceo komplet. Par sisa, dobre noge, hop, hop, cup, cup.
Poslali smo mighty Nininu baladu - nismo prošli.
Poslali smo wannabe Cascadu: Break a leg - 0 bodova.

Neki pucaju na neku ekscentričnost pa pošalju purana kao Irci jedne godine... Jesu li prošli? Ne.

Mislim da nikome više nije jasno što prolazi, a što ne. Još su ufurali taj žiri da popravi stvar, a na kraju isto govno.
Treba opet slat Huljića, taj ima nos. Isto je i sa Joksimovićem.
Apple Pie is offline  
Old 15.05.2013., 00:29   #3877
Totalno razočaran, pogotovo radi one seljakuše iz Bjelorusije! Ali mi je drago za Srbiju da nije prošla i pogotovo drago za Nizozemsku,neka okuse to finale nakon 8 godina
__________________
“Kažeš da ne vjeruješ u znakove s neba i smiješ se na pomisao da svoju vjeru staviš na stvar kao što je ljubav. Nikada ne vidiš dugu na nebu, samo proklinješ kišu. Kažeš da želiš vjerovati, ali da nije vrijedno sve te boli. Ako se osjećaš usamljeno, prestrašeno i ako ne možeš disati, znaj da možeš vjerovati u mene.”
Kozje Ja is offline  
Old 15.05.2013., 00:30   #3878
Što Slovenija po osmi put nije prošla? Stvarnoo?
__________________
“Kažeš da ne vjeruješ u znakove s neba i smiješ se na pomisao da svoju vjeru staviš na stvar kao što je ljubav. Nikada ne vidiš dugu na nebu, samo proklinješ kišu. Kažeš da želiš vjerovati, ali da nije vrijedno sve te boli. Ako se osjećaš usamljeno, prestrašeno i ako ne možeš disati, znaj da možeš vjerovati u mene.”
Kozje Ja is offline  
Old 15.05.2013., 00:30   #3879
Quote:
torrentz kaže: Pogledaj post
http://www.youtube.com/watch?v=Y5e1tYuCOBo da smo nju poslali, sad bi bili pritajeni favorit
pa no
svi znaju da je jurosong parada kiča i neukusa i takvo šta treba poslat.
a ne mi šaljemo klapu, to ti je ko da pustiš neku operu u cajkaškom klubu
Igračka is offline  
Old 15.05.2013., 00:32   #3880
Quote:
Apple Pie kaže: Pogledaj post
Poslali smo poskočicu sa Sevkom - nismo prošli. A tu je bio ceo komplet. Par sisa, dobre noge, hop, hop, cup, cup.
Poslali smo mighty Nininu baladu - nismo prošli.
Poslali smo wannabe Cascadu: Break a leg - 0 bodova.

Neki pucaju na neku ekscentričnost pa pošalju purana kao Irci jedne godine... Jesu li prošli? Ne.

Mislim da nikome više nije jasno što prolazi, a što ne. Još su ufurali taj žiri da popravi stvar, a na kraju isto govno.
Treba opet slat Huljića, taj ima nos. Isto je i sa Joksimovićem.
da poslali smo sevku al nije to to, moramo slat nešta ko nirvanu, ili bred pita ili italijanu nešta šta nema neke gange ,gusle ojkače i štatijaznamsvene
Igračka is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:47.