Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.03.2015., 11:35   #61
Wrong bed - Inside No. 9: Series 2 Episode 1 Preview

Jack Whitehall, Sheridan Smith and Alison Steadman move Inside No. 9 :klap:

Quote:
Series two will see episodes set in "a sleeping car on a French train", "a seance in a grand Victorian Villa", "a 17th century village" and a "volunteer call centre.
__________________
This time next year, we'll be Millionaires
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2015., 18:32   #62
Meni ova epizoda bas losa bila. Kao da su spojili onu prvu gdje se svi natrpavaju u mali prostor, pa postane malo odvratno, te onu gdje se ubije netko pogresan.

Poprilicno ocit rasplet. Jest da su i dalje creepy i cudni, ali ovo je bilo na istu foru kao i prije.
__________________
”Everyone is a bad person if you dig deep enough.”
Miss Gavella is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2015., 20:49   #63
pretjerali su definitivno
jedva sam cekala da zavrsi epizoda
__________________
This time next year, we'll be Millionaires
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2015., 15:33   #64
Da. A baš me obradovalo što su se vratili.

U par trenutaka sam imala osjećaj da gledam one prdim/podrigujem/beljim se i to je strašno smiješno komedije. Kad je Švabo obavljao posao u kutiju s cipelama, recimo.

Mislim si : Koja je ovo serija? Čemu ovo?

Tata, to nije tu bilo.

Iako mi sam kraj i nije bio toliko loš. Bar se nešto iole zanimljivo iz svega izrodilo.
kaya714 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2015., 17:44   #65
Eh, baš šteta što ovo nitko ne gleda.

Druga i treća odlične. Druga je imala bolji twist i jako mi se dopao način rezova između vremenskih odmaka. Kad potpuno istom radnjom završava jedno razdoblje i počinje drugo. Ovo s vješticama me pak toliko zabavilo, ta uvrnuta logika sa suđenja, da opraštam predvidljiv završetak.

We must keep pricking her till she stops bleeding, at which time we will know that she is or is not a witch. Possibly.

Ma dobri su.
kaya714 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2015., 12:17   #66
Kad je rekao da se zlo transformiralo u bocu.

Wow.

Evo zasto vanzemaljci nece da se druze s nama.

Kraj mi je cesto nekako predvidljiv, u drugoj i ne bas, ali me malo razocarao; a u ovoj trecoj sam pretpostavila sta ce bit, ali mi je zato epizoda bila zabavna.

Sve u svemu, valja ova serija, da.
__________________
”Everyone is a bad person if you dig deep enough.”
Miss Gavella is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2015., 10:46   #67
druga odlicna. u nekom trenutku mi je palo na pamet da je umrla ili da vidi mrtve (sixth sense style ), ali mi se nikako creepy tip s cvikama nije uklapao u pricu sve dok nije gledala album sa slikama. odlicno :klap:

neka uđe u zapisnik da mi sheridanka ide na hejt listu spetlja se s moriartyjem, pa s guvernerom, a sad i s leonardom :
__________________
This time next year, we'll be Millionaires
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2015., 10:49   #68
Tko je Sheridanka?

Ova cetvrta mi je odlicna.
Slusam ga kako je odbrusio onoj zeni s mackom i mislim se ja bih ovako na svaki poziv. I onda - ubila se, well fuck. Karijeru u comfort centru mogu prekrizit.

Kraj me odusevio (a i olaksao malo situaciju jer se nije ubila nit postojala ). Mada me ne bi puno cudilo da se uistinu dogodilo.

Mislila sam da ce plava bakica ispast "Chloe" jer su im u zadnje vrijeme krajevi malo preociti, pa me iznenadilo da je onaj tip. Jer glas je djelovao bas zenski. Vjerujem da ga je i necim "preradio" jer kad je pricao na originalom snimku, primjeti se da je musko.

Pogledat cu jos jednom kad dodju titlovi jer me ovaj njihov naglasak unistava.
__________________
”Everyone is a bad person if you dig deep enough.”
Miss Gavella is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2015., 13:09   #69
Je, odlična. Tristo twistova.

Odnosno uzročno-posljedičnih peripetija.

Zabrinula sam se nakon onako slabe prve da su negdje zagubili friške ideje, ali ipak nisu.


Quote:
Miss Gavella kaže: Pogledaj post

Kraj me odusevio (a i olaksao malo situaciju jer se nije ubila nit postojala ). Mada me ne bi puno cudilo da se uistinu dogodilo.
Kako misliš nije postojala, pa ti je lakše?

Ta baba s mačkama se fakat ubila, i u zadnjoj sceni ga njezin sin dolazi upucati na radno mjesto, jer mu je šef/Chloe rekao gdje radi čovjek odgovoran za smrt njegove majke.

Koji šef iz pakla.
kaya714 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2015., 14:15   #70
Quote:
Miss Gavella kaže: Pogledaj post
Tko je Sheridanka?
glumica iz 2. ep, sheridan smith


u 3. je bio ocekivan kraj, ali svejedno odlicna epizoda. snowflake
4. ep stresla sam se na kraj
__________________
This time next year, we'll be Millionaires
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2015., 21:58   #71
Quote:
kaya714 kaže: Pogledaj post
Kako misliš nije postojala, pa ti je lakše?

Ta baba s mačkama se fakat ubila, i u zadnjoj sceni ga njezin sin dolazi upucati na radno mjesto, jer mu je šef/Chloe rekao gdje radi čovjek odgovoran za smrt njegove majke.

Koji šef iz pakla.
Da, da, da. My bad.

Pogledam kraj opet, sad s titlovima i vidim I told her son where you worked. Ovo "son" mi je nekako pobjeglo, pa mi je famozni zakljucak bio da, kako je sef glumio Chloe, tako je neki njegov poremeceni kompic, koji isto tako sudjeluje u igri, glumio babu i njenog sina od kojih nijedno nije ni postojalo, te ga je sef poslao da ubije Andya.

Hoce to kad krene.
__________________
”Everyone is a bad person if you dig deep enough.”
Miss Gavella is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2015., 14:38   #72
Kao da su bili bolji u prvoj sezoni.
__________________
I watched as fear took the old men's gaze, Hopes of the young in troubled graves, 'I see no day' I heard him say So grey is the face of every mortal
fairy feller is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2015., 19:46   #73
Ova nova mi je čitava baš nikakva.

Osim što mi je striper bio baš smiješan. Ne znam zašto, uopće mi ne bi trebao biti, ali je baš razdragano i s entuzijazmom razbio monotoniju i davež epizode.

Još samo jedna?
kaya714 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2015., 22:44   #74
Zavrsila sezona. Prebrzo nekako.

Ova s rodjendanom je podbacila. I kako ono baba reze tortu, tko onako reze? Ali sva epizoda kao da nije imala uvod, zaplet, vrhunac, rasplet. Valjda im je hajlajt bio ono kad se u 15 sekundi dogodilo svasta na svasta, sto je bilo apsurdno.

Zadnja divna. Kako sam se trznula na malog na kraju. Ova dvojica bi trebali snimit horor, imaju dara.

I tako, prva sezona mi je opcenito bila bolja, ali nije da mi je ova puno zaostajala. Cek da vidim jesu li ih vec obnovili. Nisu jos.
__________________
”Everyone is a bad person if you dig deep enough.”
Miss Gavella is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2015., 11:59   #75
101 Sardines - dobar uvod u seriju, relativno zanimljivo s obzirom da se radnja događa u ormaru

102 A Quiet Night In - vjerojatno najbolje epizoda serije, zabavna, smiješna, dosta nerealna, svodi se na slapstick, no to mi se svidjelo

103 Tom & Gerri - isto jedna od najboljih, taman kad sam mislio kako sam sve skužio i znam twist, bace prvi twist pa odma zatim i drugi, brutalno i nepredvidljivo

104 Last Gasp - super ideja ali nekako neiskorišten potencijal, ne razumijem motivaciju one male

105 The Understudy - vjerojatno najslabija epizoda serije

106 The Harrowing - dobro pogođena atmosfera ali nekako nedorečeno

201 La Couchette - zanimljiva epizoda zbog zanimljivih likova, dobar twist na kraju

202 The 12 Days of Christine - meni osobno malo previše predvidljivo, nije postiglo efekt na koji su išli

203 The Trial of Elizabeth Gadge - blesava i smiješna epizoda, a ustvari na kraju ozbiljna. previše predvidljiv twist, no dobar

204 Cold Comfort - dobra epizoda i oba twista na kraju

205 Nana's Party - meni jako dobra epizoda zbog neke napetosti koja visi u zraku, zanimljivih likova i tajni, glave u torti i bedastog kraja

206 Seance Time - zanimljiva epizoda s klišejem na kraju
__________________
I used to do drugs. I still do, but I used to, too.
eek is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2015., 02:15   #76
MA sve su mi! Baš se fino opustim i nasmijem.

Nadam se da će ih naručiti i za treću!
SiXo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2015., 17:37   #77
Meni je odlična serija, definitivno najbolja epizoda mi je bila A Quiet Night In, ali sve su tu negdje, osim možda Understudy i La Couchette. Ali sve u svemu, moraš voljet Britance
spondzhie is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2016., 12:35   #78
Vratili su se.

Ma super su.

Da ne bi tko ugasio prije vremena, pa ne čuo rečenicu nakon kraja programa.

Eto šta ti je redatelj predan svom poslu.
__________________
Jednadžba nikada neće biti jednačba!
kaya714 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2016., 16:15   #79
Đaba što lajkam sve stranice o toj seriji kad mi nijedna ne javi da je izašla nova sezona. Ni eztv ništa ne kaže. Sreća pa imam forum, hvala, idem skidati.
__________________
I fuck on first date.
nook is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2016., 12:10   #80
Koja bizarna serija! Dobar uvod u sezonu.
deedeedee is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:44.