Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > IT Help service

IT Help service Ovdje postavite sva vaša pitanja i probleme informatičke prirode
Podforumi: Tutorials, Security

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.07.2014., 15:43   #321
On je vrlo vjerojatno formatirao hard disk i instalirao sviježe windowse To nema veze sa titlovima.. Uglavnom mozda ti bude lakse ako ti ja objasnim kak ja radim proceduru..

Znaci kada skinem neki film sa torrenta od kompanije ili covjeka koji vec ripa te filmove npr yify,ETRG itd nakon kaj skinem od njih film odem na titlovi ili podnapisi i pronađem titlove gdje pise da odgovara za tu verziju filma (od yifya, ETRG) nakon kaj skinem titll naziv filma koji sam predhodno skinuo kopiram umjesto naziva od skinutih titlova te ako nije .srt na kraju dodam i to je to ali u vecini slucajeva uvijek .srt na kraju. I onda nakon kaj to sredim pustim film prek VLC playera i kad vidim da se titl i film podudaraju prebacim na USB i gledam na telki.. Eto nadam se da sam ti pomogao..
__________________
ne znaš se ni oprat
Osmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2014., 15:52   #322
Quote:
Osmi kaže: Pogledaj post
On je vrlo vjerojatno formatirao hard disk i instalirao sviježe windowse To nema veze sa titlovima.. Uglavnom mozda ti bude lakse ako ti ja objasnim kak ja radim proceduru..

Znaci kada skinem neki film sa torrenta od kompanije ili covjeka koji vec ripa te filmove npr yify,ETRG itd nakon kaj skinem od njih film odem na titlovi ili podnapisi i pronađem titlove gdje pise da odgovara za tu verziju filma (od yifya, ETRG) nakon kaj skinem titll naziv filma koji sam predhodno skinuo kopiram umjesto naziva od skinutih titlova te ako nije .srt na kraju dodam i to je to ali u vecini slucajeva uvijek .srt na kraju. I onda nakon kaj to sredim pustim film prek VLC playera i kad vidim da se titl i film podudaraju prebacim na USB i gledam na telki.. Eto nadam se da sam ti pomogao..
I ja uglavnom tako radim, nadjem film i prevod koji se podudara s' njim, da ga ne bi morala prepravljati i podesavati u Subtitle-u, ali eto, nastade mi problem i stvarno nisam znala sta je u pitanju, a godinama je sve super funkcionisalo. Uglavnom, puno si mi pomogao i hvala jos jednom
__________________
... kriva za sve, al' nisam zla...
Nevjera is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2014., 12:12   #323
Pozdrav svima
Imam jedan problem koji nikako ne mogu riješiti , tražio sam posvuda ali ništa
Skiuno sam jedan film i sad tražim titl , ne znam što je važno gledati kako bi titl bio dobar????
Neki govore da gledam FPS ? Neki kažu da se mora gledati forma??? Sad sam još više zbunjen
Stavio sam neki titl ali naravno ne paše sa filmom , nije usklađen
Neko pomoć ?
__________________
Život je težak,vreća cementa isto
Piterson23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2014., 13:52   #324
Quote:
Piterson23 kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima
Imam jedan problem koji nikako ne mogu riješiti , tražio sam posvuda ali ništa
Skiuno sam jedan film i sad tražim titl , ne znam što je važno gledati kako bi titl bio dobar????
Neki govore da gledam FPS ? Neki kažu da se mora gledati forma??? Sad sam još više zbunjen
Stavio sam neki titl ali naravno ne paše sa filmom , nije usklađen
Neko pomoć ?
skini BS player i pusti film, na početku filma će ti se otvorit za skinuti titlove. ja ga inače koristim od kad pamtim za sebe za filmove.

za neke filmove jednostavno nema titla, ili si ti skinuo neku verziju za koju nema usklađen hr titl, tako da probaj skinuti drugu verziju istog filma.

probaj prvo naći titl, onda skini neku verziju za koju ti titlovi pašu...
na web stranici za DL nekog titla, ispod uglavnom piše za koje verzije paše.

također možeš i napraviti time offset (uskladiti taj titl), sa nekim programom - npr subtitle editor, a i BS player ima tu mogućnost...


naravno možeš ti i sa bilo kojim drugim playerom gledat, ali preporučam ti bs player jer je snjim najlakše nać titl. rijetko kad sam tražim po netu
__________________
You don't know what you got until it's gone.
hifilofi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2014., 13:57   #325
Skužio sam ovo sa BS Playerom , i uspio sam idu uskađeno titlovi i sve no kad otvorim mapu di sam spremio i taj film opet nema titlova a to mi je važno jer trebam skinuti na DVD film i kako sada da skinem sa BS Playera???
__________________
Život je težak,vreća cementa isto
Piterson23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2014., 15:18   #326
Kako nema, pa tamo gdje je sada taj film koji si pokrenuo, uz taj film stvori ti se file "Subs" i unutra ti je skinuti titl.
__________________
Preporucam se, sa stovanjem!
Cilim is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2014., 15:33   #327
Ima titlova ali ja ih ubacim u film i nema ih ,ne rade ili šta
__________________
Život je težak,vreća cementa isto
Piterson23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2014., 16:21   #328
Kako to mislis ubacis u film, nekim programom-converterom ili..
__________________
Preporucam se, sa stovanjem!
Cilim is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2014., 16:51   #329
Gdje ih nema,preko cega gledas,USB,DVD Player ili nesto trece i kako ih ubacis u film ?
Brico_GO is online now  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2014., 18:35   #330
Dobro je upsio dam nekako riješiti problem
__________________
Život je težak,vreća cementa isto
Piterson23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2014., 22:00   #331
Dođe mi dotad novi problem... (((
Na kompu mi dobro titlovi rade i sve a na DVD-u ih nema ???
Popiz*it ću...
__________________
Život je težak,vreća cementa isto
Piterson23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2014., 22:22   #332
moraju bit istog naziva

Sent from my GT-S5360 using Tapatalk 2
__________________
You don't know what you got until it's gone.
hifilofi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2014., 00:03   #333
Imas npr. film "XxXxX.2014.1080p.BluRay.x264.mp4", nakon sto ti BSPlayer skine titl dobijes naziv "XxXxX.2014.1080p.BluRay.x264-hrv.srt" makni ovaj -hrv tako da ostane samo "XxXxX.2014.1080p.BluRay.x264.srt" i tako snimi na DVD medij.
__________________
Preporucam se, sa stovanjem!
Cilim is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2014., 16:37   #334
Imam serije Igra prijestolja na USB sticku u MKV formatu i SRT formatu sa ugrađenim titlovima. Ka pustim seriju na laptopu preko windows media playera kod frenda i slika i titlovi super. Kod mene slika super ali nema titlova. Što trebam napraviti da se pojave titlovi? Da li trebam instalirati neki softver? Napominjem da sam našao funkciju title u pregledniku ali kad uključim film ona je ugašena a npr. kod muzike je uapljena. Možda je u tome neka caka?
Unaprijed zahvaljujem
__________________
Ako plačem lakše mi je plakati u rols rojsu nego na autobusnoj stanici.

Zadnje uređivanje Explorer : 19.07.2014. at 17:00.
Explorer is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2014., 17:35   #335
Instaliraj Gomplayer i problema neces imati.
__________________
Preporucam se, sa stovanjem!
Cilim is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2014., 12:30   #336
pozdrav
nemojte zamjerit ako je već bila o tome diksusija, nemam vremena pregledati sve stranice
naime ima li ikakav način da se download-uje ovaj prevod-titil koji se na viki može samo online gledat
http://www.viki.com/videos/1001165v-mercy-episode-29

a onda da se kako nalijepi na epizodu, da titil ne bude zasebno, nego integrisan u okviru videa, kako je to urađeno sa svim prethodnim epizodama http://vimeo.com/68212332
a prestali od ove gore
probo sa video pad ali nešto ne ide, jednostavno ne mogu ubacit titl, ako zna neko u čemu je kvaka bio bih zahvalan
(ako uopšte i videopad "lijepi" trajno titlove)
screenshot video pada pogledat
Bane Cool is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2014., 15:16   #337
cijlo vrijeme se spominje taj .str file u kojem je teks titla
ja ne znam ni kako da ga napravim u subtitle workshopu
odem na save as i izbaci "milion" stvari...probo poneku i neće da snimi
kako da uopšte napravim taj .str file od titlova koje sam nakačio kao probu na ovom kratkom video klipu

Bane Cool is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:09.