Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.08.2019., 23:10   #1
Question policijska akademija ili faks?

pa evo imam neke nedoumice i ne mogu se odluciti, pa ako ima tko kakva misljenja. kao sto i naslov govori prosao sam sva testiranja za policijsku akademiju i trebao bih ici pocetkom 9. mjeseca tamo na akademiju, a paralelno s time sam upao i na faks elektrotehnike na jesenskom roku. ne znam faks je ipak faks, vise vremena i svega tjekom studiranja, akademija jest da traje nesto manje od godinu dana al bas i nema vremena puno ni za druzenja niti ista...place im i nisu bas nesto. ima li tko kakav savjet haha ??
antonio29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2019., 18:52   #2
Quote:
antonio29 kaže: Pogledaj post
pa evo imam neke nedoumice i ne mogu se odluciti, pa ako ima tko kakva misljenja. kao sto i naslov govori prosao sam sva testiranja za policijsku akademiju i trebao bih ici pocetkom 9. mjeseca tamo na akademiju, a paralelno s time sam upao i na faks elektrotehnike na jesenskom roku. ne znam faks je ipak faks, vise vremena i svega tjekom studiranja, akademija jest da traje nesto manje od godinu dana al bas i nema vremena puno ni za druzenja niti ista...place im i nisu bas nesto. ima li tko kakav savjet haha ??
Pusti sada ove sekundarije (akademija vs. fakultet, koeficijent placa i dr.; PA nije dio UNIZG-a, nego pod MUP-om). Sto bi ti radije studirao?
LaMerMorte is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2019., 19:02   #3
Ovisi koji faks..
Alfa KT is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2019., 19:29   #4
Quote:
Alfa KT kaže: Pogledaj post
Ovisi koji faks..
On pise o dvoumljenju izmedju PA i FER-a.
LaMerMorte is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2019., 20:19   #5
Quote:
LaMerMorte kaže: Pogledaj post
On pise o dvoumljenju izmedju PA i FER-a.
A kako si ti zakljucio da je FER u pitanju? Cisto sumnjam.
Alfa KT is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2019., 20:54   #6
Quote:
Alfa KT kaže: Pogledaj post
A kako si ti zakljucio da je FER u pitanju? Cisto sumnjam.
Mozda nije FER, nego FESB ili ETFOS, no svejedno, ocito se dvoumi izmedju PA i elektrotehnike.
LaMerMorte is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2019., 21:17   #7
Nisu isto FER i ova dva navedena. Ako je kojim slucajem upisao FER i zanima ga elektrotehnika, sto puta mu je bolje ici na faks. A ako je uspio upasti na fakultet kao ETFOS, bolje neka ide na PA.
Alfa KT is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2019., 14:05   #8
Pa čim je autor upisao faks na jesenskom roku, sigurno se ne radi o feru. A jos se i tjesi da ce imati vise slobodnog vremena na faksu. Stvarno bi bilo smijesno misliti da ces se vise namuciti na policijskoj akademiji, nego na feru. Pazi, policijska akademija, manje od godinu dana bez puno druzenja. Suzu cu pustit, koje odricanje

Mozda se radi i o ritehu. Naravno da neusporedivo s ferom, ali po pricama prijatelja iz srednje skole, nemaju problema sa zaposljavanjem, sto je autoru valjda bitno. A mozda prica i o nekom veleucilistu, nije dao apsolutno nikakve informacije.
Mene vise zanima zasto je autor morao na jesenski rok
Amybroj9 is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2019., 19:51   #9
Quote:
Alfa KT kaže: Pogledaj post
Nisu isto FER i ova dva navedena. Ako je kojim slucajem upisao FER i zanima ga elektrotehnika, sto puta mu je bolje ici na faks. A ako je uspio upasti na fakultet kao ETFOS, bolje neka ide na PA.
Jedina komedija ste vi koji mislite da je studiranje bilo čega u ZG-u premija naspram nas provincijskih jadnika.


Ako ti se ne da učiti i programirati, postani policajac. Ako imaš volje i želiš dobro plaćen posao, studiraj bilo koji ETF i još malo sa strane uči.
hamova is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:16.