Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.01.2013., 21:31   #41
Evo i ja se priključujem, uglavnom pilot je ok pokoji klišej/patetika ali to je bilo za očekivati... Dosta krvi i nasilnih scena ali eto nismo vidjeli cice one ženske koja si je probila oko, baš su ti ameri brižni prema omladini...

Nisam mislio da će ga uhvatiti, mislio sam da će ovo biti ono ne znam tipa filmovi "Sedam", "Sakupljač kostiju" tako nešto, šteta ali što se može...

A ovako kako sada izgleda, ne budu ga smjeli pogubiti jer će morati slijediti njegove naputke/tragove, njegovu igru, da pronađu maloga i sve će se vrtjeti oko toga?!?

E sada, ostavlja li to dovoljno prostora za dvije sezone po 13 epizoda ili jednu od 22 epizode prije otkazivanja!?!
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2013., 22:40   #42
pa prva sezona će imati samo 15 epizoda
posto zele raditi skracene sezone (tako sam negdje procitao) nece imat ionako dovoljno epizoda za syndication tako da je nece rastezat u nedogled

neka traje dok god bude dobra prica
noah_17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2013., 23:19   #43
gotov dexter, house, bb nemam ništa više za pratit al ovo mi izgleda kao napokon jedna kvalitetna serija
bigdog is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2013., 06:10   #44
Quote:
bigdog kaže: Pogledaj post
gotov dexter, house, bb nemam ništa više za pratit al ovo mi izgleda kao napokon jedna kvalitetna serija
Slažem se... nisam toliko obraćao pažnju na klišeje, jer mi i nisu toliko bitni-a i nisam ni osjetio...

Priča mi se jako sviđa...sve ovo s kultom i povezanim serijskim ubojicama...lik koji glumi Carolla je bog Isus a i Bacon nije razočarao

moram priznat da nisam posumnjao niti na gayeve niti na dadilju da rade za Carolla....dosta dobro napravljeno...

Bilo bi i bezveze da ga ubiju...samo ne znam koliko ovo može imat sezona da ne otiđe u racku...jer svi znaju njegov identitet...i identitet njegovih pomoćnika volio bih 2 sezone, max 3 i to je to

Jel počmu li svako 2 epizodu dovodit neke nove pomoćnike neće mi to bit to...I da, ne znam zašto,al navijam za Carolla...lik je takva psihopata, da je to strašno
__________________
Ne, ja ne mogu
nosit’ svjetlo u tvoj mrak
sujeti tvojoj ne podilazim
Apolon is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2013., 20:39   #45
a što misliš da je organizirao kult s dva gaya i jednom dadiljom? jebeš takav kult.
naravno da će pomoćnici biti na svakom koraku samo je pitanje kad će preći iz zanimljivog u dosadno.
ova serija ima potencijal biti kao prison break. odlična serija koja se ne smije odužiti jer ako se oduži postat će prison break.
__________________
You tried your best and you failed miserably. The lesson is, never try.
Kavorka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2013., 05:27   #46
pogledao pilot


dosta solidno, bilo klišeja ali mi nije smetalo, kevina špeka nisam dugo vidio u filmu/seriji

nastavljam dalje gledati iako mi je malo glupo što su već ulovili u prvoj epizodi glavnog negativca ali za pretpostavit je da će ovaj pobjeći još nekoliko puta

eh da i malo mi je nerealan taj njegov kult
masci is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2013., 14:25   #47
Quote:
Kavorka kaže: Pogledaj post
a što misliš da je organizirao kult s dva gaya i jednom dadiljom? jebeš takav kult.
naravno da će pomoćnici biti na svakom koraku samo je pitanje kad će preći iz zanimljivog u dosadno.
ova serija ima potencijal biti kao prison break. odlična serija koja se ne smije odužiti jer ako se oduži postat će prison break.
hahahahah ma ne...ali oću ti reć...da su se dobro prikrili...ko zna, vidjet ćemo dalje...
Al svakako se slažem za tip serije kao PB... ovo treba imat maximalno 2. sezone jer će stvarno otiću u kuki
__________________
Ne, ja ne mogu
nosit’ svjetlo u tvoj mrak
sujeti tvojoj ne podilazim
Apolon is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2013., 15:27   #48
Meni ovo dobro.

Književnost, kult, serijski ubojica :klap: Ovaj je još i zgodan i s naglaskom.

Pogodila sam za gay par da nešto mute, ali ona dadilja
Također mislim da je mali možda Ryanov. Imala sam čudan osjećaj kad ga je pogledao, a u razgovoru kasnije s Claire.
A detektiv i pije dobro.

Dobro me prepala scena s psom
Koja bolest s ispisanom ženskom što se ubila


I grooozno odglumljen napad histerije od Bacona ispred one kuće.



Pa da vidimo dalje
__________________
"If you stop seeing the world in terms of what you like and you dislike and saw things for what they truly are in themselves, you would find a great deal of peace in your life." |
strelitzia is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2013., 15:33   #49
Quote:
masci kaže: Pogledaj post
nastavljam dalje gledati iako mi je malo glupo što su već ulovili u prvoj epizodi glavnog negativca ali za pretpostavit je da će ovaj pobjeći još nekoliko puta
Meni baš drago što je uhvaćen, imam osjećaj da će svako ispitivanje bit sve zanimljivije i zanimljivije. I plus, što će sad kontrolirat situaciju otmicom djeteta i tko zna čime sve ne, a iza rešetaka je. To ostavlja još jači dojam.

Quote:
strelitzia kaže: Pogledaj post
Koja bolest s ispisanom ženskom što se ubila
Ima li gifa tog samoubijanja igdje, umirem za njim?
Miss Gavella is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2013., 15:43   #50
Quote:
Miss Gavella kaže: Pogledaj post
Ima li gifa tog samoubijanja igdje, umirem za njim? :zu bo:

Evo, ne moraš više umirati:



__________________
"If you stop seeing the world in terms of what you like and you dislike and saw things for what they truly are in themselves, you would find a great deal of peace in your life." |
strelitzia is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2013., 15:53   #51
Sad mi je, doduše, smješan, ali prvi put ni slučajno nije bio.

Thank you.

*saving image as*

Miss Gavella is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2013., 18:08   #52
Odgledao sam prvu epizodu inije lose mogla bi ovo biti dobra serija.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2013., 16:50   #53
Me likes.

Ja sam odmah skužio da je dadilja sigurno sljedbenica, al za gay par nisam jer sam prepoznao onog mlađeg i vidio sam da je u series regular pa me čak i iznenadila Sarahina smrt jer mi nije imalo veze da nju ubiju, a njihovi susjedi ostanu... i onda

Bacon je na momente stvarno grozan.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2013., 20:28   #54
Bacona ne volim ni inače, al serija mi je super. Baš dosta neočekivanih obrata je bilo.. nisam uopće mislio da će ga uhvatiti odmah u prvoj.
Iskreno, ja bih volio da ovo ima samo jednu sezonu Sve više će biti overkill, IMO...

Mali bivši soap fan u meni je sretan zbog Natalie Zea (koja glumi ex wife od luđaka)
Mikey23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2013., 09:00   #55
Priključujem se.
Ima dosta klišea i predvidljivih stvari, na momente je gluma fakat, ali fakat loša , ALI sviđa mi se.
Čini mi se da će to biti jedno od onih guilty pleasures



Bar dok Mad Men i Game of thrones ne počnu ponovo,a onda bye bye
VK Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2013., 13:23   #56
sviđa mi se pilot,napeto je i jezivo na trenutke,srce mi je stalo kad je pas zalajao
Shawn
čak mi je i Kevin slanina simpatičan,a inače mi je ljigav,nastavljam dalje
__________________
“They would dare one another to climb higher and higher, jumping off the cliff into the clear salty sea, the sun glinting off blue waves as they swam.”
shadowgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2013., 13:24   #57
I druga je odlična

Moglo bi biti svega u onoj kući gdje su ovi koji su odveli malog, ne čini mi se da će od tamo svi živi izaći

Malo mi je nevjerojatno da je onaj policajac koji je išao ubiti ženu samo onako nonšarlantno bio na stropu i elegantno sišao, al dobro, sitničaram

Kraj
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2013., 22:49   #58
He he da debeli ninja policajac visio na stropu...

Ok, ako će zaista napraviti to da ova nova agentica ima neke veze sa kultom ili samo sa Carollom, onda će to biti zbilja lame... Mislim ženska mi smrdi od prvog trenutka (radije bi da vrate onu kosooku), pa ne bi htio da bude tako predvidljivo. Da i još plus to ona je agentica specijalizirana za kultove, ono daj me nemoj prcati, baš bezvezno klišej
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2013., 08:31   #59
Quote:
Lex Luthor kaže: Pogledaj post

Ok, ako će zaista napraviti to da ova nova agentica ima neke veze sa kultom ili samo sa Carollom, onda će to biti zbilja lame...
I meni je to glupo....i preočito.
Inače dobra epka, zanimljivija nego prva - sve je nekako urednije i napetije. Sviđa mi se
Jedino mi nije jasno, zašto policija konačno ne pročešlja sve Carolove posjete, ono, sigurno imaju dnevnik posjeta u zatvoru, a sad smo vidjeli i video snimke. Alo ekipa sve vam piše
VK Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2013., 10:25   #60
nije mi druga epka bila zanimljiva kao prva, no serija mi se čini ok pa
previše se radnja vrtila oko ona dva pedera i kako je ovaj ljubomoran na drugog zato što se bari s curom (koja mi je UŽASNO antipatična )

Quote:
Lex Luthor kaže: Pogledaj post
He he da debeli ninja policajac visio na stropu...
jelda?


Quote:
Lex Luthor kaže: Pogledaj post
Mislim ženska mi smrdi od prvog trenutka , pa ne bi htio da bude tako predvidljivo. Da i još plus to ona je agentica specijalizirana za kultove, ono daj me nemoj prcati, baš bezvezno klišej
ma čim je krenula objašnjavati kako je lik karizmatičan i zgodan, odmah se dalo naslutiti da bi i ona mogla biti njegov follower
cleanthismess is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:21.