Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.12.2014., 10:11   #21
Ali ja nećem da leo umre i nećem
Meni je on tak simplastičan i super mi je ubermegakjut s April i baš su mi totalno cerekasti

Leo iz April izvuče najbolje i tjera ju prema naprijed i kuži ju jer je i sam u istoj situaciji. Onak, nemre serija ostat bez takvog lika. Nije to stvar niti parova i šipanja, već čisto Dominic ju nikad nebu na toj razini shvatio niti bio s njom povezan ko šta je Leo. Nemojte mi ubit Lea alisvijećuzaleovospasenje:
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2015., 18:46   #22
Dobro kaj ja ovo sama gledam Lejmeri

Enivej, April me taaako iznervirala u ovoj epki da mi je došlo razbit joj njušku
Tak, sad mi je lakše
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2015., 00:05   #23
Nope i ja još gledam

I mene je April malo iznervirala, ali trenutno me više zanima Leo, tak da mi je April trenutno ne zanimljiva

Natalie je luda ženska, predobra mi je koliko je luda party party
__________________
Masquerading as a man with a reason my charade is the event of the season and if I claim to be a wise man, well It surely means that I don't know/Don't be afraid. I'm going to give you the choice I never had.
leogirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2015., 16:26   #24
Nekad me toliko naživciraju svi skupa, a nekad me toliko rascerekaju

Quote:
leogirl kaže: Pogledaj post
Natalie je luda ženska, predobra mi je koliko je luda party party :head bang::ro ck:
Daaaaaaa

Leooo

Grenna
__________________
When someone accuses you of being “childish,” I think you should take it as a compliment.
Megs is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2015., 14:22   #25
Joj, već vidim u kojem će smjeru radnja krenut i ne sviđa mi se. April će popizdit šta je sestra spavala s Dominicom, onda će se ona i Leo posvađat šta ova pizdi oko Dominica i prekinut će. Ugh.

Greer/Brenna Greerini starci su užas.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2015., 16:28   #26
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Joj, već vidim u kojem će smjeru radnja krenut i ne sviđa mi se. April će popizdit šta je sestra spavala s Dominicom, onda će se ona i Leo posvađat šta ova pizdi oko Dominica i prekinut će. Ugh.
no, no, no, no necem sapunicu Nadam se ipak da ne ce bas tako biti

Inace cist ok epka, bas su mi bili svi dobri
__________________
Masquerading as a man with a reason my charade is the event of the season and if I claim to be a wise man, well It surely means that I don't know/Don't be afraid. I'm going to give you the choice I never had.
leogirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2015., 14:05   #27
joj Jay daj to ne govori i nadam se da si fulao ceo fudbal jerbo mi točno sve paše ovak kak je
Natalie s DOminikom, April s Leom
Ne želim trokute četverokute i osmerokute, ne želim OTH all over again
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2015., 21:21   #28
I došli do kraja sezone. Drago mi je da se ono moje predviđanje (zasad) nije obistinilo. Dobro, bar u dijelu da Leo i April prekinu.

Al vratio joj se rak. Te scene kad se dere na doktoricu Ursulu ( ) su baš bile tužne.

A izgleda da smo upoznali i pacijenta kojem će Brenna bit donor.

Druga sezona valjda kreće na ljeto? Ili tek od siječnja 2016.? Nemam pojma.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2015., 01:26   #29
A to bila zadnja epka ove sezone?
Nisam uopće obraćala pažnju na to koliko epka ima

Ja presretna zbog April i Lea, ali sad ćemo još vidjeti kako će se sve odviti za April
__________________
Masquerading as a man with a reason my charade is the event of the season and if I claim to be a wise man, well It surely means that I don't know/Don't be afraid. I'm going to give you the choice I never had.
leogirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2015., 22:07   #30
pocelo na foxu, sviđa mi se

netko je klonirao ninu dobrev i rose byrne
__________________
This time next year, we'll be Millionaires
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2015., 16:18   #31
Gle ko ovo online? Jesu oni stvarno napravili ovo što su napravili? Ako jesu, užas!
__________________
Don’t be afraid of wearing your heart on your sleeve
YellowPoppy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2015., 17:28   #32
upadam ko padobranac, al moram se negdje izjadat, cijeli dan su mi upropastili..

zašto su to napravili?? baš sam ljuta i ne želim više gledat seriju
__________________
'How can it be that I, who am I, wasn't before I was, and that sometime I, the one I am, no longer will be the one I am?'
CherryDarling is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2015., 14:53   #33
Ma i ja sam upala ko padobranac jer su me naživcirali. Baš mi je postao savršen za nju i tak su se dobro slagali i sve je trebalo bit super i oni ovako. Očito su čitali/gledali The Fault in Our Stars. Scenarij isti! Ni ja ne želim više gledat, ali jedva čekam sljedeći tjedan epizodu da vidim što je.
__________________
Don’t be afraid of wearing your heart on your sleeve
YellowPoppy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2015., 16:38   #34
Quote:
YellowPoppy kaže: Pogledaj post
Ma i ja sam upala ko padobranac jer su me naživcirali. Baš mi je postao savršen za nju i tak su se dobro slagali i sve je trebalo bit super i oni ovako. Očito su čitali/gledali The Fault in Our Stars. Scenarij isti! Ni ja ne želim više gledat, ali jedva čekam sljedeći tjedan epizodu da vidim što je.
Ovo je adaptacija tj. remake meksičke serije "Terminales" iz 2010. Tamo je isto 'Leo'(nardo) umro, koliko me pamćenje služi. Tako da mislim da se nisu ravnali po "Fault in our stars", već po originalnom scenariju. Štoviše, ovdje su im priču i produžili.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2015., 19:32   #35
Nisam znala da je rađeno po meksičkoj. Mene podsjetilo malo na Fault, kao ono je ona bolesna i životno ugrožena, on je prebolio svoje i onda on umre. Nije ni bitno, glupo je što su to napravili!
__________________
Don’t be afraid of wearing your heart on your sleeve
YellowPoppy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2015., 09:43   #36
Bez veze, kao da je sve moralo biti kao tamo u toj meksičkoj

Idu mi na živce!! Leo mi je bio baš super za nju Što je najgore sad će ju ići opet zbližavati sa onim budalom novinarom, a taj nije nikako za nju. Radije bi da naleti neki drugi , nego da proba opet s njim. A naravno da će nešto muljaviti, još ako je temelj svega meksička serija, budemo na kraju doćekali i onu "Jo soj tu madre" spiku Idu mi na živce !!

Za sad su jedini zanimljivi Brenne e onaj njeni bolesni frend, i nadam se da će brzo otkriti da mu je ona pomogla
__________________
Masquerading as a man with a reason my charade is the event of the season and if I claim to be a wise man, well It surely means that I don't know/Don't be afraid. I'm going to give you the choice I never had.
leogirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2015., 21:01   #37
Isuse moj bože
dakle, pogledala sam danas dvije zadnje epke koje su izašle, još sam fino stavila pizzu ispred sebe i laganini ja gleduckam i dođe do kraja predzadnja epka i ono, šok i nevjerica, ja gledam i brže bolje palim iduću, rekoh ma nije sigurno, neka patka, nemre biti, pa ovo je nešto najdebilnije i najgluplje, kad ono, je kurac, leo umro
istulila sam isusovo čudo suza, još mi je majica mokra
ja ne mogu vjerovati da su oni fakat lea ubili i to na tako jadan način, daj nemoj me jebat da na kraju se na to svelo da se ga tako riješe
mrzim ih sve iz dna duše, nek se gone u peterokurac

Jebena serija i sve skupa. Tako sam ljuta i bijesna i razočarana i jadna i više ne želim gledat
Morala sam se ispuhat, skjuz maj frenč, al baš mi je teško ovo palo. Ne pamtim kad sam zadnji put na neš ovak tulila. Inače na Fault in our stars skoro nisam ni suzu pustila. Al ovo mi je došlo totalno ko grom iz vedra neba i nigdje veze s ničim i mrzim iiiiiiiiiih

Uopšte nemrem zamisliti na kaj će ovo dalje ličiti i kakk će se to razvijat bez Lea. Ak opet spetljaju April s Dominikom, fakat su jadni.
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2015., 22:13   #38
Ne kužim tri vrste gledatelja.

1. Oni koji pizde kad ubiju likove u Game of Thrones.
2. Oni koji pizde kad ubiju likove u The Walking Dead.
3. One kad ubiju likove u serijama o bolestima / raku.

Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2015., 09:42   #39
Počela sam gledat' i super mi je serija, ja sam sad na 13. epizodi prve sezone.
__________________
The carousel never stops turning.
Lepti is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2015., 10:44   #40
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Ne kužim tri vrste gledatelja.

1. Oni koji pizde kad ubiju likove u Game of Thrones.
2. Oni koji pizde kad ubiju likove u The Walking Dead.
3. One kad ubiju likove u serijama o bolestima / raku.

Jay, ne trolaj
već ti jedan kartin visi nad glavom jer si me ostavio samu na ppdf-u, ovo ti ne treba, posivit ćeš

enivej, konkretno bi pizdila uvijek u ovoj situaciji jer su leo i april bili genijalni zajedno i ovo je bilo preokrutno, no s obzirom na okolnosti, tj. način na koji su ubili Lea je totalno debilno, baš su ga se jednopotezno riješili, da mu se vratio rak, da je bilo šta bilo okej još nekako, al ovo je baš bilo okrutno i šupljikavo i jadno rješenje

i pizdit ćem i dalje jer su izmasakrirali seriju
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:26.