Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Pogledaj rezultate ankete: Koji su vam bili/jesu najbolji likovi u seriji?
Barry Allen / The Flash (Grant Gustin) 11 42.31%
Iris West-Allen (Candice Patton) 1 3.85%
Caitlin Snow / Killer Frost (Danielle Panabaker) 10 38.46%
Cisco Ramon / Vibe (Carlos Valdes) 9 34.62%
Harrison Wells / Eobard Thawne (Tom Cavanagh) 13 50.00%
Joe West (Jesse L. Martin) 2 7.69%
Wally West / Kid Flash (Keiynan Lonsdale) 0 0%
Ralph Dibny / Elongated Man (Hartley Sawyer) 4 15.38%
Cecile Horton (Danielle Nicolet) 0 0%
Edward Thawne (Rick Cosnett) 0 0%
Clifford DeVoe / Thinker (Neil Sandilands) 1 3.85%
Jay Garrick / Flash (John Wesley Shipp) 2 7.69%
Hunter Zolomon / Zoom (Teddy Sears) 4 15.38%
Nora West-Allen / XS (Jessica Parker Kennedy) 0 0%
Orlin Dwyer / Cicada (Chris Klein) 1 3.85%
Mar Novu / Monitor (LaMonica Garrett) 0 0%
Eva McCulloch / Mirror Monarch (Efrat Dor) 0 0%
Allegra Garcia (Kayla Compton) 0 0%
Chester P. Runk (Brandon McKnight) 0 0%
Ramsey Rosso / Bloodwork (Sendhil Ramamurthy) 0 0%
Martin Stein / Firestorm (Victor Garber) 3 11.54%
Ronnie Raymond / Firestorm (Robbie Amell) 3 11.54%
Patty Spivot (Shantel VanSanten) 2 7.69%
Eobard Thawne / Reverse-Flash (Matt Lestcher) 4 15.38%
Gorilla Grodd (David Sobolov) 1 3.85%
Netko drugi 1 3.85%
Anketa s višestrukim izborom Glasovatelji: 26. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.03.2015., 18:27   #601
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Ono sto je meni problematicno u toj epizodi gdje Cisco umre je sljedece.

Koliko sam dobio dojam, Wells priprema Flasha jer mu je njegova brzina key za povratak doma. Shodno tome, ne zeli da se bas istrci pred rudo i da Flash sazna.

Eh sad, Wells se nonšalantno dignuo iz kolica kad je skuzio da Cisco kopa u labovima, ostavio ovu da ga vidi, ubio Cisca, ostavio tijelo, išetao se van. Sto bi onak, bilo poprilicno jasno sto se dogodilo i nekako mi je to ispalo totalno ishitreno, po shemi od producenata 'aha, znamo da ce se Flash vratiti natrag pa jebiga, ovo kaj se dogodilo i nije bitno'.

Traljavo mi je napravljeno.
Cisco dio je ok jer bi vjerojatno ispalo da je umro od srčanog udara ili na neobjašnjiv način. Veći je problem kaj bi s Caitilyn napravio.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2015., 18:48   #602
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Ono sto je meni problematicno u toj epizodi gdje Cisco umre je sljedece.

Koliko sam dobio dojam, Wells priprema Flasha jer mu je njegova brzina key za povratak doma. Shodno tome, ne zeli da se bas istrci pred rudo i da Flash sazna.

Eh sad, Wells se nonšalantno dignuo iz kolica kad je skuzio da Cisco kopa u labovima, ostavio ovu da ga vidi, ubio Cisca, ostavio tijelo, išetao se van. Sto bi onak, bilo poprilicno jasno sto se dogodilo i nekako mi je to ispalo totalno ishitreno, po shemi od producenata 'aha, znamo da ce se Flash vratiti natrag pa jebiga, ovo kaj se dogodilo i nije bitno'.

Traljavo mi je napravljeno.

A meni se pak cini da je Wells znao (kao sto zna i sve ostalo, Gideon pretpostavljam) da ce se Barry vratit, i da ce se dan opet prozivjet, i vjerojatno je bilo onak, WTH, tak mi je svejedno, mogu zasrat sve kad ce Barry sve prepravit. ( toj teoriji ide u korist i to sto je znao da novinar zna njegovu tajnu usprkos tome sto se dan odigrao drugacije, i ofc njemu u korist)
__________________
...
valenTIA is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2015., 20:11   #603
Question

Quote:
valenTIA kaže: Pogledaj post
Pa da, phasing. Bilo je i vrijeme da to prikazu. (ustvari, zaboravila sam, i Cisca je ubio na istu foru).

To ce i Barry moc, sam kad jos malo poraste.
Bilo bi mi jasnije kad bi znao sta je to phasing, znam da je ubio Cisca na tu foru ali Ciscu je zabio ruku sa prednje strane, a novinaru sa ledja a iza njegovih ledja je bio zid. Pa ako nije problem da mi pojasnis sta je to Phasing.
Wetrix is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2015., 21:24   #604
Quote:
Wetrix kaže: Pogledaj post
Bilo bi mi jasnije kad bi znao sta je to phasing, znam da je ubio Cisca na tu foru ali Ciscu je zabio ruku sa prednje strane, a novinaru sa ledja a iza njegovih ledja je bio zid. Pa ako nije problem da mi pojasnis sta je to Phasing.
Pa mogucnost prolaska kroz tvari.
__________________
Jsi2i2828eudhxbdbjsjwjwnwn2b2bjwiwiwj
Gilmour is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2015., 22:03   #605
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Ono sto je meni problematicno u toj epizodi gdje Cisco umre je sljedece.

Koliko sam dobio dojam, Wells priprema Flasha jer mu je njegova brzina key za povratak doma. Shodno tome, ne zeli da se bas istrci pred rudo i da Flash sazna.

Eh sad, Wells se nonšalantno dignuo iz kolica kad je skuzio da Cisco kopa u labovima, ostavio ovu da ga vidi, ubio Cisca, ostavio tijelo, išetao se van. Sto bi onak, bilo poprilicno jasno sto se dogodilo i nekako mi je to ispalo totalno ishitreno, po shemi od producenata 'aha, znamo da ce se Flash vratiti natrag pa jebiga, ovo kaj se dogodilo i nije bitno'.

Traljavo mi je napravljeno.
slazem se i ja sam to pomislila



inace ova epizoda onak puno propusta
iris prica je prekoma znaci teska teen sapunica

i sestra od colda od prve sa motora potrefila kamion, i uz to samo ciljati na pistolj koji se pretvorio u zlato

volim flasha, ali arrow mi je puno bolji i kvalitetniji u svakom pogledu
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2015., 22:08   #606
Quote:
Wetrix kaže: Pogledaj post
Bilo bi mi jasnije kad bi znao sta je to phasing, znam da je ubio Cisca na tu foru ali Ciscu je zabio ruku sa prednje strane, a novinaru sa ledja a iza njegovih ledja je bio zid. Pa ako nije problem da mi pojasnis sta je to Phasing.
Eto, Gilmour ti je lijepo objasnio.
Ja cu jos samo malo prosirit objasnjenje;
Svi speedsteri pri velikim brzinama uz pomoc speedforeca dobiju mogucnost prolaska kroz tvari. Odnosno, malo se zalete i produ kroz zid npr

Na tu foru je RF ubio Cisca (zaustavio mu je srce rukom, a kao sto smo mogli vidjeti nije bilo ni krvi, ni nikakvih dokaza jer je jednostavno prosao rukom i kroz kozu i prsni kos... kao duh otprilike ) i novinara (u ovom slucaju mu je ruka prosla i kroz zid, i kroz leda)
__________________
...
valenTIA is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2015., 09:08   #607
Quote:
Svi speedsteri pri velikim brzinama uz pomoc speedforeca dobiju mogucnost prolaska kroz tvari. Odnosno, malo se zalete i produ kroz zid npr
točnije bi bil oda speedsteri pri velikim brzinama vibriraju na frekvenciji tvari što im omogućuje ako su na velikoj frekvenciji mogu prolaziti kroz bilo što, zato i wells onako brzo miče ruku, stvara vibraciju velike frekvencije od sebe
Krscho is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2015., 10:12   #608
Quote:
Krscho kaže: Pogledaj post
točnije bi bil oda speedsteri pri velikim brzinama vibriraju na frekvenciji tvari što im omogućuje ako su na velikoj frekvenciji mogu prolaziti kroz bilo što, zato i wells onako brzo miče ruku, stvara vibraciju velike frekvencije od sebe
Svi mi vibriramo na velikim frekvencijama.
Točnije bi bilo "its one more magic trick".
dobrimag is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2015., 13:42   #609
Quote:
Krscho kaže: Pogledaj post
točnije bi bil oda speedsteri pri velikim brzinama vibriraju na frekvenciji tvari što im omogućuje ako su na velikoj frekvenciji mogu prolaziti kroz bilo što, zato i wells onako brzo miče ruku, stvara vibraciju velike frekvencije od sebe
Pa da, al sta nije lakse rec prolazi kroz stvari poput duha ili sto dobrimag rece, magic trick.
__________________
...
valenTIA is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2015., 00:53   #610
Ne znam je li tko vec stavio, ali evo da okacim promo za 17 epizodu, pa ako netko nije vidio, nek baci oko: https://www.youtube.com/watch?v=vFIrpD8CJKg

"...Run,run,run,run!"
__________________
...
valenTIA is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2015., 11:23   #611
Quote:
valenTIA kaže: Pogledaj post
Eto, Gilmour ti je lijepo objasnio.
Ja cu jos samo malo prosirit objasnjenje;
Svi speedsteri pri velikim brzinama uz pomoc speedforeca dobiju mogucnost prolaska kroz tvari. Odnosno, malo se zalete i produ kroz zid npr

Na tu foru je RF ubio Cisca (zaustavio mu je srce rukom, a kao sto smo mogli vidjeti nije bilo ni krvi, ni nikakvih dokaza jer je jednostavno prosao rukom i kroz kozu i prsni kos... kao duh otprilike ) i novinara (u ovom slucaju mu je ruka prosla i kroz zid, i kroz leda)
Hvala vam obojci, tako sam predpostavljao
Wetrix is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2015., 12:48   #612
Quote:
Wetrix kaže: Pogledaj post
Hvala vam obojci, tako sam predpostavljao
Sta ja fakat zvucim ko musko? .
Zensko sam
I nema na cemu

Nego, naletila sam na YTu na jako dobar kanal, zove se Emergency Awesome:
https://www.youtube.com/channel/UCDi...cp8_KD4vwIVicw
i radi se o tome da simpaticni geek prica o epizodama Arrowa i Flasha, i pokusava gledateljima bolje pojasnit sve. Nema spoilera, samo nagada (jer je procitao comicse), ima i Q&A i stvarno je zanimljivo. Uglavnom ja sam subana vec dosta dugo i stvarno je super. Mozda je netko i od vas naletio, ako nije bacite pogled, mozda vam se svidi.
__________________
...
valenTIA is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2015., 14:42   #613
Koliko god su takvi kanali zanimljivi, dijelu ljudi su besmisleni i nepotrebni. Šta, u 21. stoljeću je toliko teško razmišljati svojom glavom i istraživati detalje o stripovima i likovima? Pa čak ni do stripova nije tako teško doći
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2015., 15:34   #614
Quote:
R1982 kaže: Pogledaj post
Koliko god su takvi kanali zanimljivi, dijelu ljudi su besmisleni i nepotrebni. Šta, u 21. stoljeću je toliko teško razmišljati svojom glavom i istraživati detalje o stripovima i likovima? Pa čak ni do stripova nije tako teško doći
Pa neko voli gotov proizvod, kao što mnogi od nas vole doći na ovu temu i čitati teorije.
__________________
There is something in staying close to men and women, and looking on them, and in the contact and odor of them, that pleases the soul well
Softa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2015., 17:42   #615
A dobro, i to je istina. Netko više voli sam čitati i saznati tko je Eobard Thawne, drugi poslušaju nekog tko već sve zna o njemu i to je to
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2015., 19:57   #616
Nisam mislila da ce rasprava izac radi ovog kanala. Ja sam ko mala citala stripove, jer su ih moji skupljali. Sada ne stignem vise i radije volim pogledati/citati tude teorije i provjeravati tako jesu li i moje teorije moguce/tocne. Htjela sam samo podijeliti super kanal, pa ako nekoga zanima nek vidi.
__________________
...
valenTIA is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2015., 08:41   #617
Ja sam pratio emergency awsome....i presto kad sam skuzio da lik aka charlie ustvari nezna pol stvari ili totalno dezinformira javnost il veli neke teorije koje po meni za iole osobu koja prati seriju nema smisla i fula uvijek.

Tipicno ameri trash i za amere meni kanal
Krscho is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2015., 13:36   #618
Quote:
Krscho kaže: Pogledaj post
Ja sam pratio emergency awsome....i presto kad sam skuzio da lik aka charlie ustvari nezna pol stvari ili totalno dezinformira javnost il veli neke teorije koje po meni za iole osobu koja prati seriju nema smisla i fula uvijek.

Tipicno ameri trash i za amere meni kanal
Videe u vezi Flasha/Arrowa sam skoro sve pogledala, i njegova su nagadanja na mjestu.
Barem 50% stvari je pogodio, drugih 50% su bile zanimljive i moguce teorije.

Cini se da ti i ja ne gledamo isti kanal.
__________________
...
valenTIA is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2015., 15:58   #619
svi koji su čitali stripove/knjige uvijek će reći da je bolje od filma/serije, zar ne?

dobra epizoda, ona braća totalno nepotrebna u seriji, čujem da će raditi spin off na njihovu temu, da mi je znati ko su njihovi fanatici lolčina..

daj Iris, odi njatke nekom drugom, joj što je glupa i zgodna, mater joj..

puno toga će se desit do finala, a finala se bojim ako je 15ta epka bila kao finalna :klap:
Andy_KRS is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2015., 17:43   #620
Quote:
Andy_KRS kaže: Pogledaj post
svi koji su čitali stripove/knjige uvijek će reći da je bolje od filma/serije, zar ne?

dobra epizoda, ona braća totalno nepotrebna u seriji, čujem da će raditi spin off na njihovu temu, da mi je znati ko su njihovi fanatici lolčina..

daj Iris, odi njatke nekom drugom, joj što je glupa i zgodna, mater joj..

puno toga će se desit do finala, a finala se bojim ako je 15ta epka bila kao finalna :klap:
Bit ce team up spin off. Znaci nema glavnog lika; pokupit ce iz Arrowa i Flasha sporedne likove,
Heata i Colda, Atoma, Firestorma i prica se da ce i Saru, al mi nist nije jasno jer je ona mrtva. Ugl, radi ove dvojice ne bih gledala spin off, mozda radi Wentwortha, ali radi team upa cu barem dat sansu seriji. Jos ako Rouges postanu dio tima kao antiheroji, bit ce
__________________
...
valenTIA is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:49.