Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.10.2008., 00:24   #21
Ja sam napisala da otvaram FRIZERSKI SALON, a NE firmu ili ti d.o.o., al vidim da moram počet crtati na forumu...ime imam, savjete više ne trebam. Hvala svima na postovima.
zeljka25+ is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2008., 00:42   #22
Salon se može zvati kako god hoćeš, npr. " tri dlake na pet redi" ili neko fency englesko ime, bitno je da d.o.o. ima hrvatski, latinski ili grčki naziv. Ja na bih uzela ima freeze, nekako mi je isfurano. Radije nešto komično.

Inače, puno sreće, neće biti lako (govorim i vlastitog poduzetničkog iskustva).
lahor is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2008., 01:28   #23
Znam da neće biti lako, već neko vrijeme radim na tome svemu, organizirala sam se i ne uletavam u taj posao zbrda-zdola. I ja tebi želim puno sreće u poslu!
zeljka25+ is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2008., 09:37   #24
Quote:
Migra kaže: Pogledaj post
A šta si se ti sad osobno uvatila? Pa jel teško bilo proguglat i vidit da takvo ime salona već postoji. Mislim, danas živimo u takvom vremenu da je štošta već izmišljeno i inovacije su površne tako da izvini i oprosti, ali osnova je pretražiti tržište ne bi li se uvjerili koliko smo u stvari originalni.
Nisam se uhvatila osobno, zašto bih? Ali me ignorancija pojedinaca a povrh svega i bahatost strašno nervira. Tu se ženu napada, a lijepo je napisala što joj treba. Mislim da to i jest srž problema ove države, svi sve znaju a napadaju kao bijesne hijene one koji usude preupitati nešto....
I kad smo već kod toga...zašto da JA guglam? Ta ja sam samo dala svoj prijedlog koji je autorica mogla prihvatiti ili odbiti. WTF? I zašto ime mora biti jedno jedino jedinstveno na svijetu? Mislim da je to nemoguće, barem lingvistički


Quote:
Migra kaže: Pogledaj post
A glede zakona, pa buduća vlasnica salona nije navela da je firmu već registrirala, a njen upit je zvučao kao da firmu/obrt tek namjerava otvoriti, a tu je bitan zakon. Na kraju krajeva i sama si je uputila na hitro.hr.
Bože, bože, svega tu na forumu...
Ne, upit nije tako zvučao. Sam naslov ti lijepo sve kaže.
A na hitro.hr sam je uputila jer na toj stranici ima popis savjetodavnih institucija koji nisu vezani isključivo za otvaranje obrta/djelatnost.
Bože, ZAISTA ima SVEGA na forumu...
lotus_flower is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2008., 16:39   #25
"Babofriz"?
"Urban usidjelica frizerski studio za hrabre"?
Morgan is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2008., 22:15   #26
Quote:
zeljka25+ kaže: Pogledaj post
IME JE ZAKON!!! A sad, na hitro.hr su info o otvaranju firme ili obrta, to znam, mene konkretno zanima vođenje poslovanja salona, savjeti da se ne izgubim u svemu tome jer dosad sam imala drugačiju djelatnost di nije bilo puno posla oko vođenja ureda.
meni je to ime malo glupo...evo ti par imena...gloss, glamour,fea,faraon,enigma,sky,new style,total look,royal.....ima ih jos puno...
serena524 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2008., 00:28   #27
Quote:
serena524 kaže: Pogledaj post
meni je to ime malo glupo...evo ti par imena...gloss, glamour,fea,faraon,enigma,sky,new style,total look,royal.....ima ih jos puno...
rugala se sova sjenici
izlizana su ti imena
jako jako
__________________
“In general, remember that is we who torment, we who make difficulties for ourselves."
Eve* is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2008., 21:16   #28
Mislim da je najbolje da upotrebite vaša osobna imena jer ćete biti prepoznatljivi.Puno uspjeha i siguran sam da ćete uspjeti.
auxilium is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2008., 23:44   #29
pa da bude 15ti salon po imenu marija, ivana,petra,maja..
__________________
“In general, remember that is we who torment, we who make difficulties for ourselves."
Eve* is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2008., 01:06   #30
Moja sestra ima salon koji se zove "Tko te šiša". (U međuvremenu je netko otvorio i firmu/salon pod tim imenom, pa sad ime više nije originalno kako je bilo.)

Budući da već postoji, jasno je da to ne predlažem. A boljeg se nikako ne mogu sjetiti.
Lastan is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2008., 10:20   #31
Budem ti dao i prijedlog imena i web-stranicu čim dođem doma i uploadam.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2008., 09:36   #32
Sori, zaboravio sam skroz. A nemam niti DW+Flash instaliran. Budem to ovih dana.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2008., 00:41   #33
Pozdrav,
Trazim konzultanta (s visegodisnjim iskustvom) za otvaranje frizerskog salona u Puli i vodenje ga prvih nekoliko mjeseca. U principu moguce dugorocno zaposljavanje. Obavezno znanje engleskog.
Da li mozete nesto (ili nekog) preporuciti?
crorus is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2013., 17:30   #34
ejjjj!!!

ej ljudi...
vjerujem da ovdje ima jako maštovitih ljudi....
naime trebam pomoć!!!!
kolegica otvara frizerski salon i zatrpana je tim pripremama i papirima a još nema ideju za naziv salon.....
ajde bacite koji prijedlog....moderno, mladenačko, primamljivo, i nikad upotrebljivo......
golde is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2013., 19:04   #35
škare, minival
Fiionna is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2013., 19:07   #36
Style studio, Kopakabana
mrBin is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2013., 20:25   #37
minival je baš mladelački haha
a da daš neki naziv kao što je ŠiŠam
ili Ja te šišam
tko vas šiša e pa mi vas šišamo
ili Šiška
fališbubi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:13.