Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Audio i video tehnika

Audio i video tehnika HiFi, TV, HD, satelitska, kamere i ostala potrošačka elektronika
Podforum: Sam svoj elektroničar

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.08.2014., 13:37   #241
Smile Daljinac za kućno pojačalo JVC AX-V6BK

Dobar dan želim svim posjetiteljima ovog štovanog foruma.
Bit ću vam zahvalan do neba, ako mi uspijete pomoći.
Naime, kupio sam kućno pojačalo JVC AX-V6BK i volio bih nabaviti daljinac za isti.
Napominjem da na ebay nisam pronašao daljinac za moj model.
Moj upit je:
Mogu li ga gdje možda pronaći (da ga kupim)? Ako je odgovor NE, odgovara li neki univerzalni daljinac (koji može i za pojačalo) i adresa gdje bih ga mogao kupiti?
Hvala lijepa..
Dalibor
krater04 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2014., 16:46   #242
Jesi kupio novo ili rabljeno?

Ako je novo, morao si dobiti i daljinac, ako je rabljeno svejedno si ga trebao dobiti jedino ako si ga svjesno kupio bez daljinca.

Postoji firma koja radi zamjenske daljinske i imaju tocno iste funkcije kao original, pitaj u firmi Elmatis iz Zagreba, mislim da nece biti problem da po modelu tvog uredjaja dobijes original zamjenski daljinac.
__________________
Svako veliko dostignuce bilo je san prije nego sto je ostvareno, Oni koji sumnjaju i oklijevaju na snovima zauvijek i ostaju
MaliZeleni10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2014., 19:18   #243
pozdrav ..moze mala pomoc

imam univerzalni daljinski upravljač philips srp2008b/86 i potrebni su mi codovi za quadro televiziju posto ih u user manualu od daljinskog nema

hvala
boocky is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2015., 17:04   #244
Imam problem, znaći daljinski od pojačala/cd playera mi je u konfliktu s Lg tv-om. Recimo kad hoću smanjiti glasnću na pojačalu ko da sam sitsnuo input na tv-u pa mi se počnu inputi mijenjati ili kad palim cd player/pojačalo pali se i tv. Dali je rješenje kupnja nekog univerzlanog daljinskog ili ima neko drugo rješenje?
žajo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2015., 21:48   #245
Nije, poklapaju se kodovi,... probaj naći neko drugo mjesto playeru (negdje u stranu), što dalje od telke,... pretpostavljam da player nema mogućnost promjene IR koda.
KD electronic is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2015., 22:36   #246
Nažalost nema ga di stavit.
žajo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2015., 13:16   #247
Gdje da nađem daljinski za TV ?

Živim na otoku i pokvario mi se daljinski upravljač za TV "Sony KDL-42EX10" i normalno, po starom hrvatskom običaju, nema ga za kupiti u Splitu (sony prodajni centar).
Zanima da li bi mogao uzeti neki zamjenski koji bi imao bar one osnovne funkcije za rad.
Evo ovde sam našao nešto ali neznam da li koji od tih odgovara.
mydante is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2015., 14:53   #248
Probaj pogledati ovdje.
__________________
Preporucam se, sa stovanjem!
Cilim is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2015., 18:31   #249
Daljinski upravljači - zbirna tema

Problem je šta sam ja u Splitu, a ta firma je u Zagrebu.

Evo ovde sam našao nešto ali neznam da li itijedan odgovara mome TV-u.

Da li se ko razumije u to, jer nebi bilo zgodno da kupim neki i onda dođen na otok a on ne odgovara.

Zadnje uređivanje DeeJay Dee : 30.05.2015. at 00:29.
mydante is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2015., 18:43   #250
Cilim te je dobro uputio, nazovi momke u elm. i sa njima ces sve rijesiti.
Postarina ti je jeftinija od trajekta a ekipa se zbilja razumije.

pozdrav
__________________
freedom is just another word for nothing left to lose
Nikakodopenzije is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2015., 18:54   #251
A cuj ovaj je tvoj RM-GA020, a za ovoga u Elmatisu tvrde da je Sony zamjenski, nazovi ih i pitaj i neka ti ga dostave.
__________________
Preporucam se, sa stovanjem!
Cilim is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2015., 20:21   #252
Quote:
mydante kaže: Pogledaj post
Živim na otoku i pokvario mi se daljinski upravljač za TV "Sony KDL-42EX10" i normalno, po starom hrvatskom običaju, nema ga za kupiti u Splitu (sony prodajni centar).
Zanima da li bi mogao uzeti neki zamjenski koji bi imao bar one osnovne funkcije za rad.
Evo ovde sam našao nešto ali neznam da li koji od tih odgovara.
Taj tvoj se moze i popravit, samo odi u neku trgovinu koja prodaje satelitsku opremu i pitaj za majstora BEBI iz Splita, ne vjerujem da ga netko ne zna.
__________________
Svako veliko dostignuce bilo je san prije nego sto je ostvareno, Oni koji sumnjaju i oklijevaju na snovima zauvijek i ostaju
MaliZeleni10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2015., 14:41   #253
Molim pomoć ako netko zna- promijenila sam operatera i sad nemrem instalirati TV, najme, imam Philips univerzalni daljinski bez imputa, jer tipka A/V pali i gasi ton! Ima li tu neka caka ili moram kupovati originalni daljinski?
__________________
Be yourself, no matter what they say.
arna is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2015., 14:57   #254
Bilo bi dobro napisati točno i puno ime telkača.
IMP 4167 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2015., 14:59   #255
Pokusaj sa tipkama za mjenjanje programa otici iznad 99 ili nize 0.
Radi na mom tv.

pozdrav
__________________
freedom is just another word for nothing left to lose
Nikakodopenzije is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2015., 20:58   #256
Postiskaj sve tipke redom, možda je AV input na nekoj drugoj tipki,... ako ne, možda bi pomogla promjena koda,... o kojem se modelu Philipsovog daljinca radi? (SRPxxxx, SRUxxxx,...).
KD electronic is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2015., 11:12   #257
Hvala na savjetima, stvar je riješena tipkama na tv-u, sve dela.
__________________
Be yourself, no matter what they say.
arna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2015., 10:35   #258
Jel ima gdje kodova za dvb-t daljinske, konkretno mi treba za quadro dvb-t prijemnik.
Gustavo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2015., 21:08   #259
Obični univerzalci slabo pokrivaju dvb-t prijemnike,... jedina opcija je programabilni daljinski koji se programira računalom putem IR veze (npr. GBS upravljači koje distribuira Elmatis ili RC-SM PRO od Holex-a),... nazvati ih radi informacije.
KD electronic is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2015., 22:59   #260
Ima u Kauflandu od Hame univerzalni, ne znam jel netko probao taj, pokriva i DVB, al pitanje je jel ima kodova od quadro dvb-t.
Gustavo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:23.