Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Internet biznis

Internet biznis Zarada i poslovanje na Internetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.07.2009., 19:04   #21
mogu li ja otvorit račun na nekog pa iskoristit kupon
PeGO is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2009., 18:12   #22
možda nije on topic, ali...

na YouTube više ne primjećujem Google oglase, zar su ih ukinuli nakon što su otkupili youtube ili je rezlog neki drugi?
borders is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2009., 18:35   #23
probaj upalit neki filmić pa ćeš skužit google oglase
PeGO is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2009., 03:14   #24
ali na kratkim videima izgleda više nemaju prije su bili, sad ih više ne vidim ...

filmić još nisam gledala
borders is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2009., 03:25   #25
ja sam neki dan na nekom videu vidio ito zezalica bila reklama...imaju oni način zarade ne boj se

ne drži gugl ništa besple hehe
PeGO is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2009., 08:15   #26
da, nisu ludi odreć se vlastitog izuma
borders is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2009., 02:38   #27
Evo ovako. Mislim uložit nešto love (cca 1000kn) u reklamiranje na adwordsu pa me zanima ako ima neka dobra duša da mi objasni postupak od A do Ž

unaprijed zahvaljujem
PeGO is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2009., 00:14   #28
Google AdWords kuponi

Iznosi: 100 USD // 75 €

Ukoliko netko treba, detalji na PM molim vas.

Srdacan pozdrav;
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
Nosf is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2009., 00:17   #29
Besplatno daješ?
__________________
Nisam slijep, samo vas ignoriram.
Zodiac is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2009., 17:38   #30
Well, ne bas. Ali svakak posteno debelo ispod protuvrijednosti.
Pa ako imas interesa, javi se.
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
Nosf is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2009., 10:07   #31
Kako se može provjeriti broj klikova na Google Adwordsu ?

Naime, ja imam jednu skroz novu web stranicu, i ubacila sam ju jučer u adwords.. izlistali su mi već 15 klikova, svaki je kunu, dakle 15 kuna uredno naplatili.. a pratim statistiku stranice od prvog sata kad je nastala i obzirom da još nije indeksirana piše mi da je traffic 0 8s programom getclicky).
i dalje traffic = 0.
a adwordsi naplatili 15 klikova.. pa me zanima kako to mogu provjeriti ?
lonicera is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2009., 04:33   #32
koliki je najmanji iznos koji se može uplatit na adwords
PeGO is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2010., 11:58   #33
OGLAŠAVANJE na Youtube-u! HELP

Pozdrav!
Koristim Adwords za oglašavanje svoje firme. Normalno pratim i definiram troškove i uvjete kampanje. Zanima me konkretno stavljanje mog oglasa/reklame na neki od YouTube filmića (iz neke određene kategorije tipa: moda, fashion, trend...) koji koristi Google Ads. Da malo specificiram...
Dakle nađem neki "movie" i htio bih svoju reklamu (moj GoogleAd) na njemu?
Tražio sam, ali na žalost nisam nigdje pronašao konkretan odgovor, pa molim sve koji imaju iskustva s tim za pomoć!
LP
__________________
_______ha
MrToxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2010., 14:26   #34
http://www.youtube.com/advertise
PeGO is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2010., 13:55   #35
Google AdWords

Nedavno je moja tvrtka dobila od Google bon za besplatnu objavu (čitaj: kredit od 200,00 kn) za korištenje AdWords servisa. Kako se isto pokazalo jako Ok i rezultiralo povećanim posjetom korporativnim web stranicama odlučili smo nastaviti. Namjera nam je uplatiti određeni iznos za kampanju na web prostoru, ali tu dolazi do problema. Nama treba R-1 ili način kako da pravdamo računovodstveno taj trošak dok Google ima samo nerezidentni račun u RBA i primaju uplate na blagajni (ne nužno).
Molim pomoć, odnosno da li netko ima iskustva sa navedenim?
Unaprijed zahvaljujem.
Mariolino 7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2010., 21:52   #36
AdWords

Zanima me ako netko koristi uslugu AdWords ili zna koji je broj računa na koji se uplaćuje novac s obzirom da od njih dobiveni broj računa mi ne prolazi na internet bankarstvu.

Hvala
krhificentar is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2010., 01:14   #37
Quote:
krhificentar kaže: Pogledaj post
Zanima me ako netko koristi uslugu AdWords ili zna koji je broj računa na koji se uplaćuje novac s obzirom da od njih dobiveni broj računa mi ne prolazi na internet bankarstvu.

Hvala
Javi im se direktno mailom i slijedi upute. Prvi put odi u RBA i uplati na blagajni. Kasnije Ti otvore račun pa lako ide dalje.....
Mariolino 7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2010., 14:32   #38
www.apartments-lumbarda

Quote:
bernard1234 kaže: Pogledaj post
Ljudovi pozdravljam Vas, i javljam da sam uspio napraviti uz Vasu pomoć i promoviram svoju stranicu na google adwordsu i mogu Vam reci sad kad mi je to krenulo mogu napraviti biznis od toga.
Samo za informaciju na netu sam pronasao da likovi za to uzimaju 400 kn +PDV samo za upis a svaka nadopuna racuna jos 200 kn "svasta" .
sada kad sam to svario to je postupak od svega max 15 minuta posla sjedenja i tipkanja po kompu ali uz pomoć FORUMa (zato je tu) kes je ostao na hrpi i sad se banči na veliko, ak kome treba pomoć ili da mu to napravim nek se javi, he he he
Pozdrav.
Daj savjet kako si skužio kako se radi s adwords oglasima.
Ja isto imam stranicu i htio bih je oglašavat a nemam pojma kako adwors funkcionira. Preporuči kako početi.
Hvala
amusi16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2010., 13:51   #39
pa sve ti je na HR...ulogiraj se i skuži sam jednostavno je
PeGO is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2010., 23:21   #40
inače je sve vezano za google jednostavno.svakom preporučujem da plaća putem kartice jer je provizija (barem u zabi) za ino transfere 200kn.

@metoxx- youtube još nije "živ" za hrvatsku i oglašavanje je kompliciraniji postupak nego za zapadne zemlje. inače, jako je skupo tamo oglašavati. znam sigurnu informaciju da za HR oglašivača prikaz oglasa na home pageu youtubea (www.youtube.com) za 3 veće zemlje EU, trajanju 24 sata košta oko 100.000,00 dolara.

@lonicera- ako sam dobro shvatio; imaš google reports, imaš analytics pa uživaj otkrivajući čari.

@pego, jesi uspio iskoristiti bon, ako nisi javi mi se na pm, možda mogu pomoći. a za postupak od a do ž, kreni, neće biti teško.

ovi su vam korisni alati za rad u adwordsima:

https://adwords.google.com/select/Ad...ingPreviewTool
https://adwords.google.com/select/Ke...?defaultView=2
miccek is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:59.