Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Internet biznis

Internet biznis Zarada i poslovanje na Internetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.07.2014., 23:40   #21
Quote:
TIMPM kaže: Pogledaj post
Veliko hvala na informaciji ali morate me razumeti toliko puta sam bio prevaren na raznim zlocinackim PTC sajtovima koji se brzo pojave a jos brze ugase preko noci da je to zastrasujuce tako i taj prvi dojam straha posle neuspesne konekcije na njihov sajt mi se uvukao u kosti TAKO DA KOGA ZMIJA JEDNOM UJEDE I GUSTERA SE BOJI U PREVODU SMUCILI SU MI SE MILIONI PTC SAJTOVA KOJI TROSE ENERGIJU
NAPACENOG NARODA NA BALKANU KOJE ZELE ZARADITI KOJI CVONJAK NA OVIM BEDNIM PTC ZLOCINACKIM SAJTOVIMA...
evo ti jedna životna lekcija primjenjiva na skoro sve

uvijek prije neke izjave potraži informacije da potvrde ili ponište ono što si mislio reći ili u ovom slučaju napisati

natrag su online..

objavili su na facebook grupi da su imali DDoS napad, čak su rekli i nestrpljivim ljudima poslati besplatni eBook o tome kako biti strpljiv
__________________
Prije će bankari i zelenaši uništiti san slobodne Hrvatske nego svi vojnici Europe - Ante Starčević
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2014., 14:05   #22
Quote:
Kiki114 kaže: Pogledaj post
evo ti jedna životna lekcija primjenjiva na skoro sve

uvijek prije neke izjave potraži informacije da potvrde ili ponište ono što si mislio reći ili u ovom slučaju napisati

natrag su online..

objavili su na facebook grupi da su imali DDoS napad, čak su rekli i nestrpljivim ljudima poslati besplatni eBook o tome kako biti strpljiv
Mozda jesam nesrtipljiv ali za ovaj i ovakav PAIDVERTS treba imati debele debele zivce malo malo pa DDoS napadi srtanica je u retkim slucajvima dostupna ali u vecini slucajeva nije tako da jedna velika nistica za PAIDVERTS.
TIMPM is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2014., 17:07   #23
Evo jednog dokaza o maloj isplati http://imagetwist.com/566y3eggdgt4/S...hot_1.jpg.html

Sajt radi relativno dobro, jedina mana je sto recimo u periodu od 30 dana 5-6 dana nece da radi xd. Ovako je sve ok, placaju u roku od 48h.

KO hoce da se registruje na PM pozzz
ImageTwist is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2014., 18:57   #24
Quote:
ImageTwist kaže: Pogledaj post
Evo jednog dokaza o maloj isplati http://imagetwist.com/566y3eggdgt4/S...hot_1.jpg.html

Sajt radi relativno dobro, jedina mana je sto recimo u periodu od 30 dana 5-6 dana nece da radi xd. Ovako je sve ok, placaju u roku od 48h.

KO hoce da se registruje na PM pozzz
to samo ovaj mjesec zbog DDoSa, nisu se još potpuno stabilizirali
malo im dugo treba, al hajd oprostit ću im zasad
__________________
Prije će bankari i zelenaši uništiti san slobodne Hrvatske nego svi vojnici Europe - Ante Starčević

Zadnje uređivanje Kiki114 : 10.07.2014. at 19:06.
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2014., 00:00   #25
Kiki i ImageTwist frendovi ajde malo objasnjenja za nadogrdnju ima li svrhe tj.isplatili se nadograditi sa mega nadogradnjom ili treba ici sa manjom-koja se vise isplati i koje su sve beneficije sa nadogradnjom od dva dolara i ovom mega od 30 dolara moras li imati dosta BAP poena kako bi se isplatila nadogradnja ili ne
TIMPM is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2014., 00:06   #26
ja sam uzeo ovu nadogradnju od 3$ za probu, zasad imam od nje 8.32$
traje još 3 dana
tako da mislim da se isplati

nije nadogradnja od 2 dolara i 30
nego od 3 i 20

probaj svakako

ali računaj si, ako zaradiš oko 10$ od nje to će ti skinuti 20 000 BAPa
dakle više od toga moraš imati ako misliš maksimalno iskoristiti nadogradnju..

+za obične reklame
__________________
Prije će bankari i zelenaši uništiti san slobodne Hrvatske nego svi vojnici Europe - Ante Starčević
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2014., 11:35   #27
Kiki hvala na brzom i konciznom odgovoru i javi kad uzmes ovu mega nadogradnju od 30 dolara-Upss 20 dolara pa da nam preneses utiske iz prve ruke
TIMPM is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2014., 16:43   #28
nemaš frke

sad sam poslao zahtjev za isplatu 12$ čisto da vidim koliko će trebati da dođe hehe
__________________
Prije će bankari i zelenaši uništiti san slobodne Hrvatske nego svi vojnici Europe - Ante Starčević
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2014., 19:38   #29
Pozz ljudi ako neko treba bot za paidverts neka se javi, neznam jel se smije ovako stavit... Jedino trebate napisati jedan captcha(onaj zadnji koji se iz teksta pretvori u sliku...), ako je netko od drugih korisnika bota riješio taj captcha, vi ga ne trebate riješiti nego se automatski riješi (još nije usavršen u potpunosti pa ponekad ne želi riješiti taj koji je već bio riješen od ostalih ali vlasnik ga svako malo updatea ako naiđe na neki bug), koristi se firefox kao browser reklama i jedino što je mali problem je to što blokora flash player da bot nebi proizvodio neke zvukove jer ponekad ima reklama sa npr. videom s youtubea otvorenim pa bi to korisnicima firefoxa mogao biti mali problem... PS ne trebate imati firefox instaliran.

Ovako bot izgleda:
http://i.imgur.com/jHQi5Su.png
blackeagle1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2014., 00:45   #30
Mozes poslat na pm? 2 puta
MrSmolaCar is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2014., 17:57   #31
Jel može link do službene facebook stranice? Ovdje ili na PP! Hvala!
Tetak00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2014., 02:34   #32
ne znam jel službena, vjerujem da je

https://www.facebook.com/paidverts?fref=ts

paidverts je stranica tvrtke mytrafficvalue tako da i ovdje nekad mogu nešto objaviti..

https://www.facebook.com/mytrafficvalue?fref=ts
__________________
Prije će bankari i zelenaši uništiti san slobodne Hrvatske nego svi vojnici Europe - Ante Starčević
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2014., 21:58   #33
dokaz isplate

http://i.imgur.com/crOJYfn.png
__________________
Prije će bankari i zelenaši uništiti san slobodne Hrvatske nego svi vojnici Europe - Ante Starčević
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2014., 13:53   #34
Super! Kolika ti je dnevna zarada i s koliko BAPova od prilike?
Tetak00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2014., 15:05   #35
oko 3$ dnevno, tako nešto

110 000 BAPa
__________________
Prije će bankari i zelenaši uništiti san slobodne Hrvatske nego svi vojnici Europe - Ante Starčević
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2014., 15:51   #36
Ja sam trenutno na 60000,a sljedeći tjedan ću kupiti još 10 paketa jer plaćam PayPalom pa mi je max broj paketa 11 tjedno. No što je s tom stranicom, stalno šteka i izbacuje connection error! :P
Tetak00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2014., 18:31   #37
e to ne bih znao
__________________
Prije će bankari i zelenaši uništiti san slobodne Hrvatske nego svi vojnici Europe - Ante Starčević
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2014., 18:49   #38
Quote:
Tetak00 kaže: Pogledaj post
Ja sam trenutno na 60000,a sljedeći tjedan ću kupiti još 10 paketa jer plaćam PayPalom pa mi je max broj paketa 11 tjedno. No što je s tom stranicom, stalno šteka i izbacuje connection error! :P
OPREZ SA ULAGANJEM OVDE PONAVLJAM MALO MALO PA STRANICA JE U PREKIDU tako da nesto tu nije u redu za sada sa ulaganjem NE NIKAKO
TIMPM is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2014., 11:34   #39
daj odite svi u kurac ljepo što niste rekli da ima rulet i pizdarije za stvarno igranje za bapove
taman sam se riješio tih i sličnih pizdarija, jel ima kakva opcija samoisključivanja iz toga
BijedniVitez is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2014., 21:04   #40
pa nemoj igrat haha
__________________
Prije će bankari i zelenaši uništiti san slobodne Hrvatske nego svi vojnici Europe - Ante Starčević
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:42.