Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.03.2010., 12:17   #81
Ljubavi se boje emotivno nezrele osobe...
Onaj tko je spoznao pravu ljubav zna da u ljubavi strah ne postoji. To su dva kontradiktorna pojma.
Xenna is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2010., 17:21   #82
meni se zna dogoditi da mi se netko toooooliko svidio, jer mi bude tako zgodan, pametan, savršen i budem uvjerena da ga ne mogu imati. naravno, on sazna da mi se sviđa i pita me hoćemo li izaći. kad to čujem, budem užasno sretna što imam šanse kod njega, no umjesto da izađemo, meni bude dovoljno to što znam da mogu biti sa njim. i onda mi postane nezanimljiv i običan... neki bi rekli da je to hranjenje ega, no ja stvaaarno budem toliko zagrijana za njega prije nego sazna da niti ne spavam niti išta drugo radim osim što mislim na njega...i ta moja zaljubljenost iliti zaluđenost zna trajati mjesecima prije nego sve padne u vodu.

žene su uvijek htjele i voljele ono nedostižno, zabranjeno i ono nemoguće... jer tako je zanimljivije..... barem meni. a užasno želim da se to promijeni.
__________________
LEAVE AN IMPRESSION
ivana.hr is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2010., 17:28   #83
Kako se mozes bojati necega sto nepostoji?
frajer2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2010., 18:30   #84
Quote:
Jekaterina kaže: Pogledaj post
Hm, nesto stariji post, ali fantastičan, mada imam neki sjećaj da sam to već negdje čula, ali nevermind.

Ljubavi se osobno bojim jer, što ću ako ispari, s druge strane ili saznam da je nije ni bilo?
Opet ću danima, ma mjesecima, možda čak i godinu koju provesti s nekim praznim pogledom u daljinu i bit ću sva tužna. I slušat ću opet tužne pjesme. I netko će me izvući vani, a ja ću samo negdje sjesti i piti glupu kolu. I gledati druge kako se smiju, a ja sam u kurcu. I ništa nije lijepo kao prije, niti zabavno kao prije. Fore koje su ljubavlju postale smiješne, sad će izbljedjeti. Pa ću opet gledati druge dečke, a svi će mi biti isti, plastični i nezanimljivi. I vući ću se cestom kao nekakav leš.
Interesa nizašto neću imati - ni za faks, ni za druženja, gledat ću filmove i pitati se je li ih i on gledao, što bi rekao na ovo, a što na ono. I kako su slatke bile sve njegove mane. Kad ugledam nakog zajedničkog prijatelja, strepit ću da ga ne bi spomenuo, jer i najobičnija glupost vezana uz njega bi me mogla uzrujati i onesposobiti na neko vrijeme. Svako toliko ću se probuditi sva puna energije i čudno zadovoljna, pomislit ću da je gotovo, da je to to, i napokon sam ga zaboravila, ali kako dan odmiče znat ću da ga se sjećam sve više i više. Da nije prestalo i još dugo neće.

Strah od ljubavi? Ne, ali strah od nedostatka iste, da.
Eto, prošlo me je, tupa sam već na jednu staru (jednostranu!) ljubav, ali, ne želim to opet doživjeti, pa mi je teško zaljubiti se uopće više zapravo.
ovo potpisujem...
lady a is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2010., 18:47   #85
A cudnih ljudi...

Ne znam... ja se bojim zmija, babaroge... koga vraga cu se bojat ljubavi?

Stvarno zivimo u cudno vrijeme
__________________
Carbonmade
elf_dalmatae is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2010., 20:28   #86
zato što smo cure... mi uvijek gledamo u budućnost i stvaramo situaciju dok se još ništa nije ni realiziralo.. jbg, ženski mozak... lijepo je da si zainteresiran za dublje osjećaje, i nadam se da ste ti i ta cura riješili sve i da ste zajedno...
a bojimo se pokazati osjećaje jer su dečki postali zainteresirani samo za sex i to je to.
xandreax is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2010., 20:29   #87
a i previše gledamo serija i filmova i to proiciramo u stvarnost...
xandreax is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2010., 20:30   #88
Quote:
lady a kaže: Pogledaj post
ovo potpisujem...
potpisujem i ja...
xandreax is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2010., 20:37   #89
Mogu reci samo ovo.Tko ne riskira, ne profitira
Nemo474 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2010., 20:42   #90
Tko riskira, može izaći iz svega slomljenog srca..
xandreax is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2010., 20:44   #91
Quote:
xandreax kaže: Pogledaj post
Tko riskira, može izaći iz svega slomljenog srca..
Ako ne slomis srce jedanput ili ne dobijes spolnu bolest.Znaci da si cijeli zivot zivio kao pizda, kad si mogo biti heroj.

PS;pogledaj film YES MAN i sve ce ti biti jasno
Nemo474 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2010., 21:57   #92
Quote:
Nemo474 kaže: Pogledaj post
Ako ne slomis srce jedanput ili ne dobijes spolnu bolest.Znaci da si cijeli zivot zivio kao pizda, kad si mogo biti heroj.

PS;pogledaj film YES MAN i sve ce ti biti jasno

hm.... na svako pitanje bi trebala odgovarati potvrdno?
ne znam baš...
xandreax is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2010., 02:47   #93
tiger boy....

žensko srce ti je ocean tajni...

nikad nećeš saznati točnu stvar zašto je pobjegla osim ako ju steraš u kut i natjeraš da stavi svoje srce na dlan...

svaka cura ima svoj razlog zašto bježi...al vjeruj mi nema te sile koju bi ju odvojila da je uistinu željela nešto sa tobom imati...

evo primjer...meni se sviđao jedan dečko...kraj njega su mi se odsjecale noge...maca je popapala jezik...leptirići su lepršali u trbuhu...i kad je dečko fino nakon par dejtova htio produbiti...ja sam pobjegla i nestala iz njegova života...

razlog je bio što mi se jako fizički sviđao i što je kemija bila prejaka...ja sam bila prezaljubljena i preuzbuđena i nismo mogli normalno komunicirati...nismo mogli ostvariti tu komunikaciju...ja mu se nisam mogla otvoriti i reći da mi je stalno u mislima i da sam slaba na njega....jer mi nismo imali o čemu pričati,različiti smo ko kaktus i orhideja...tu nije bilo kruha...pa sam pobjegla da se odljubim i počnem normalno voditi život...

...nedavno sam ga srela i kemija je splasnula i ja nemam pojma šta sam uopće vidjela u njemu...ne možemo ni biti frendovi jer ga ni sad uopće ne kužim....treba mi prevodilac da skužim šta je mislio reć onoo...dobro da sam slušala unutarnji glas i pobjegla...heheheh
__________________
...najbolje i najljepše stvari na svijetu ne mogu se ni vidjeti ni dotaknuti,mora ih se osjetiti srcem...
timeless is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2013., 04:41   #94
Ako mislite da je nemoguce bojat se ljubavi,krivo mislite..
Kroz svoj zivot san uvik imala simpatije ka i svi drugi al kad san upoznala svog 1.momka u sebi san osjetila ogromnu ljubav i toplinu,srce i zivot su mi automatski bili ispunjeni,nakon 10dana naseg poznavanja priznala san mu,nakon toga smo prohodali,ja san ga volila toliko puno a on se prema meni ponasa ka prema najvecoj glupaci a ja od zaljubljenosti to nista nisan svacala ni vidila i onda mie slomia srce...patila san za njin dugo dugo..a on je 3mj nakon sta je bia s menon prohoda s mojon najboljn prijon..nakon njega nisan imala nikakve vece ljubavi samo (amo to tako nazvat)male avanure...sve do nedavno kad mi je u zivot totalno neplanirano usla osoba koja me toliko podsjeca na njega a puno je bolji ka osoba,i ka i inace nakon moje prve ljubavi uvik kad bi mi se neko svidia to nije bila zaljubljenost nego samo sviđanje kada bi mi kroz glavu prolazila pitanja ka sta su ova navedena..jel mi se on stvarno sviđa?,jese to meni samo cini zbog toga sta osjecan potrebu za nekin?pa ovo pa ono....tako je bilo i s njin,sve do dana kad mi je reka da ce ostavit svoju curu zbog mene...tad san osjetila isto ka sta san osjetila i za bivseg...leptirici u trbuhu

I onda san svatila...osobe koje se boje ljubavi su osobe koje se nisu pomirile sa prošlosti tj.osobe koje su imale nekog koga mogu nazvati prvom pravom ljubavi,koje su volile a ljubav in nije bila uzvracena,to je i znacenje slomljenog srca jer to nije uzalud..istina je da treba vrimena da srce zacjeli nekome duze nekome krace,a i kad zacjeli ostaju rane tj.taj STRAH OD LJUBAVI,oce li ljubav bit uzvracena? i tek kad vam netko dokaze koliko vas zapravo voli spremni ste upustit se u nesto ozbiljnije..

a sta se tice onoga sta je vise volis i pokazujes joj to ona je sve hladnija i hladnija...takve su van zene i uvik ce bit zbog mentalnog sklopa u glavi...al samo kod onih koji nisu 'pravi' tako da ako je takav slucaj nemojte se ni trudit..jednostavno neide
Hana1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2013., 04:43   #95
i da...zaboravila san rec...nije uzalud 'ona' ,,Vrijeme liječi sve rane''
Hana1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2013., 19:40   #96
Ne bojim se ljubavi, osim ako se ne radi o velikoj, dlakavoj i s velikim zubima Dobro više medvjed nego ljubav, ali nema veze
morote is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2013., 23:51   #97
Quote:
Hana1234 kaže: Pogledaj post
i da...zaboravila san rec...nije uzalud 'ona' ,,Vrijeme liječi sve rane''
Kao prvo i prvo, mješaš zaljubljenost i ljubav, to su dvije različite stvari.
Kao drugo, koliko ti imaš godina? Ovakvo shvaćanje koliko sam upoznat pripada u Teens pdf.
__________________
Ne očajavamo, zato što se ne nadamo nikom. Ničemu dobrom, ničemu lošem tu ne nada se niko.
I sa tom diplomom, i sa šljakom sam se slik’o. Rintao k'o magarac, sve dok nisam rikn'o.
mr-crime is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2013., 09:51   #98
Ne bojim se ljubavi. Ljubavi se boje oni koji prodaju spike o poliamoriji i tome slično.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:05.