Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.04.2016., 08:20   #3221
Paulllina imas posebnu temu za prodaju
__________________
..cause darling I'm a nightmare dressed like a daydream..
dragonladyx is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2016., 10:03   #3222
A skužila sam da se očito ne smije tu.. moj bed
Paulllina is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2016., 21:53   #3223
Smile

Cure, da li je koja probala Hydrance optimale za ujednacavanje tena?
Vidim da je samo jedna nijansa i to u bogatoj i light verziji, pa me zanima kakva je... Da li je koja gdje ugrabila tester ako uopce postoji..?
Godinama vec koristim ovu light kremicu, obozavam ju, a ova tonirana bi mi isto bas dobro dosla
girly22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2016., 21:39   #3224
Evo da sama sebi odgovorim, a mozda nekome i pomognem probala sam Hydrance optimale - hydrating skin tone perfector light iiii pretežak mi je na licu i boja je jako čudna, ni narancasta ni smeđa. Možda bude dobra za plažu
girly22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2016., 18:42   #3225
Zna li netko kakva je razlika izmedu Avene maske za hidrataciju i calm maske protiv crvenila? Da li je calm takoder dobra za hidrataciju?
Manuela Lena is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2016., 16:47   #3226
Quote:
*SveMirac* kaže: Pogledaj post
ne kužim što su sad ukenjali sa tim mijenjanjem, po sastavu je expert totalno drugačija krema, nema niti jedne kiseline.
cleanance k je imao glikolnu, mliječnu i salicilnu.
ima li sada avene kremu sa kiselinama?
da, meni je to bila jedna jedina krema koja mi je bila dovoljno nemasna i sad je nema vise
__________________
“In general, remember that is we who torment, we who make difficulties for ourselves."
Eve* is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2017., 09:17   #3227
Cure može preporuka za hidratantu kremu?Naime lice mi je sprženo od Sone kompletno mi se peruta pa bi htjela neku kremicu hidratantu da makar malo ublazim stvar(ove iz Dm-a,Bipe)samo poticu dodatni kaos na licu 😏Osim toga trenutno sto god da na lice stavim pece za poludit 😥
Hvala
Deliceus-Ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2017., 15:05   #3228
Quote:
Deliceus-Ri kaže: Pogledaj post
Cure može preporuka za hidratantu kremu?Naime lice mi je sprženo od Sone kompletno mi se peruta pa bi htjela neku kremicu hidratantu da makar malo ublazim stvar(ove iz Dm-a,Bipe)samo poticu dodatni kaos na licu 😏Osim toga trenutno sto god da na lice stavim pece za poludit 😥
Hvala
Nemam preporuku za Avene, ali koristim Sona kremu.
Meni pomaže ova krema ujutro http://www.laroche-posay.com.hr/proi...che-p2481.aspx
a navečer, nakon Sone (stavim Sonu i čekam bar 1h da odradi svoje) http://eljekarna24.hr/proizvodi/kozm...pi-30ml-10387/

I hidrolat od smilja mi se pokazao odličan.

Meni se perutalo i peklo samo oko nosa i brada, od kad koristim ovo uz Sonu ništa se ne peruta i ne peče
bedacha is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2017., 22:24   #3229
Quote:
Deliceus-Ri kaže: Pogledaj post
Cure može preporuka za hidratantu kremu?Naime lice mi je sprženo od Sone kompletno mi se peruta pa bi htjela neku kremicu hidratantu da makar malo ublazim stvar(ove iz Dm-a,Bipe)samo poticu dodatni kaos na licu 😏Osim toga trenutno sto god da na lice stavim pece za poludit 😥
Hvala
Ja preporučam vazelin po noći preko neke hidratantne kreme, meni je puno pomoglo. Baš se vidjela velika razlika to jutro nakon što sam ga prvi put stavila. Samo treba paziti da ne ide na kosu i tako.
pinkshrine is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2017., 08:11   #3230
Hvala cure ❤
Deliceus-Ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2018., 17:00   #3231
Pozdrav cure! Jel netko probao triacneal expert emulziju? Kakav je ucinak?
Maricruz is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2018., 00:42   #3232
Quote:
Maricruz kaže: Pogledaj post
Pozdrav cure! Jel netko probao triacneal expert emulziju? Kakav je ucinak?
Zestok osobno prvi proizvod koji mi je isusio moju masnu i debelu kozu koja inace obozava velike kolicine raznih kiselina. Ucinkovit je bio, pokazao je rezultate, procistio kozu (prosla zima). Ove godine mi pak nije radio nista. Tako da zapravo ne znam sto pametno reci

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
__________________
#nedamise
Aeon+ is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2018., 22:26   #3233
Da li se još proizvodi/prodaje krema Hydrance optimale legere, bez UV zaštite?

Imaju je još na stranici, ali na stranici gdje im je cijeli range je nema.

Neki dan sam došla u Farmaciju i tražila tu kremu.
Kupujem je valjda već 10 godina, ali sad već dugo nisam jer je zadnjih godina koristim samo za oko očiju pa mi dugo traje (a ostale kreme koristim za ostatak lica). Prodavačica dođe do krema i pita me koju sam točno rekla da želim i vidim ja nema te kreme. Onda je pogledala u komp i rekla da se još proizvodi i da je mogu naručiti. Dođem ja danas po kremu i vidim drugačije pakiranje, ne piše optimale. Gledam ja to pakiranje i prodavačica mi kaže da su mijenjali pakiranje i da je to to. Tek doma sam skužila da osim što ne piše optimale, ne piše ni krema već emulzija. Sad sam je malo isprobala. Slično je, ali izgleda ipak nije isto. Hoću svoju kremu.

Zapravo su mi prodale ovo, a sad više ne mogu vratiti jer sam ju otvorila i probala.
Royal Red is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2018., 23:25   #3234
Royal, pogledaj na on line ljekarni Coner, vidjela sam je tamo.
ForrestCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2018., 10:28   #3235
Quote:
ForrestCat kaže: Pogledaj post
Royal, pogledaj na on line ljekarni Coner, vidjela sam je tamo.
Hvala ti!
Royal Red is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2019., 10:45   #3236
Da malo dignem temu... valjda netko jos kupuje i koristi Avene?

Koristi netko mozda Xeracalm koncentrat za smirivanje atopijskog dermatitisa?
https://www.eau-thermale-avene.com.h...uci-koncentrat
mimimozica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2019., 11:22   #3237
Probali smo ga i mali i ja, cijelu liniju, dobili smo uzorke čim je izašla na tržište, taman smo bili u atopijskom, on po rukama, ja po trbuhu. Svrab nije smirilo niti se koža baš prestala ljuskati. Kao što kaže naša dermatologica, sve su te kreme slične, samo morate isprobavati i pronaći ono što vam najbolje odgovaram.

Trenutno imam atopični kapak čistim avene trixera fluidom i mažem bioderma atoderm kremom.
f@ye is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2019., 12:11   #3238
Mene baš i zanima radi kapaka.Može li smiriti ljuskanje kao što to obično naprave kortići.
mimimozica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2019., 13:02   #3239
https://www.ljekarna-marusic.hr/proi...za-vjee-15-ml/
Jeste probale ovu kremu?
Preporučaju ju neki dermatolozi.

Poslano sa mog FIG-LX1 koristeći Tapatalk
Duga111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2019., 13:51   #3240
Vidjela sam je i u bio-bio shopovima, ne znam točno sad koji od tih zelenih lanaca. Cijena cca 170kn za 15ml je poprilično paprena za proizvod koji se bazira na mineralnom ulju. Uglavnom, nije mi se svidio sastavom ni cijenom pa sam ga preskočila
mimimozica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:41.