Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.07.2009., 15:43   #1
Exclamation Palmanova Outlet

Pozdrav ljudi...Zanima me jel netko bio u tom outletu te dal se isplati uopce ic??Kakva je roba??Kada su otprilike snizenja ona veca te dal ima puno izbora??Hvala puno
spyd3r is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2009., 15:32   #2
Quote:
spyd3r kaže: Pogledaj post
Pozdrav ljudi...Zanima me jel netko bio u tom outletu te dal se isplati uopce ic??Kakva je roba??Kada su otprilike snizenja ona veca te dal ima puno izbora??Hvala puno


bila sam par puta ,ovisi šta tražiš ,
za nešto se isplati a za nešto i ne .
strijelčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2009., 15:38   #3
Baš kako ti je rečeno..ovisi šta kupuješ. Npr. ja sam u tamošnjoj Calzedoniji kupovala grudnjake po 2 i 3 eur, također i gaćice, i obične pamučne majice. Sad, dal je to bila slučajno neka rasprodaja ili je inače tako, ne znam. Ali baš je bilo jeftino.
U nekim dućanima sam našla i jeftini accessorise, tipa remenje i torbice (i to prava koža).
Markice su dosta skupe, ali čini mi se ipak nešto malo jeftinije nego u drugim dućanima.
Ponuda je ok, ima svačega.
Ja sam se jedino zeznula što nisam skužila da i sa druge strane ima još dućana, ja sam samo bauljala po jednom dijelu.
*Ami* is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2009., 16:24   #4
Exclamation

Quote:
strijelčica kaže: Pogledaj post
bila sam par puta ,ovisi šta tražiš ,
za nešto se isplati a za nešto i ne .
Pa,prvenstveno bi isao kupit robu,znaci majica (dugih,kratkih,kapuljaca i to),mozda sportske malo,i koji par traperica i to je to sta trazim od robe...Cuo sam ako se pogodi tjedan snizenja da ima do 70% a nekad cak i 80% snizene robe markirane???
spyd3r is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2009., 00:27   #5
kakav je izbor sportskih artikala (prvenstveno nike i adidas) u usporedbi s nasim outletima? hvala!
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2009., 12:56   #6
evo meni odgovora.

izbor u outletu opcenito mi je nijansu bolji od rosesa (iako za sportske ducane ne bih mogla reci da su nesto bolji, nit' sam nasla vise i boljih najkica, nit' sam nasla zeljenu stellu mccartney. a od asics tenisica su mi bolji modeli kod ovih u s.o.s.-u u gajevoj.), arhitektura vrlo slicna (mozda su isti ljudi u pitanju, nemam pojma ), al' dosli smo jako kasno tamo jer sam prethodno morala obic' ikeu tak' da nisam puno vidjela da bih mogla napisat' neki iscrpniji report, bez obzira na to sto nije preveliko te se relativno brzo obidje. za muske sam primijetila lijepe iceberg i marlboro stvari (kaputici, vestice, rukavice, mmmmmm ), a dobra stvar je i to sto imaju i par ducana s malim kucanskim aparatima (imaju i meni divne krups aparate *slin*. od ostalih moulinex, delonghi itd. i lijepog posudja ima. nije ekstremno snizeno, al' svejedno ok. iskreno, nisam puno gledala na razliku u cijeni, jedino se sjecam jednog grilla koji je bio snizen za 30-ak posto.). cizme koje trazim, naravno, nisam nasla. tek nekoliko pristojno izgledajucih pari salonki za 100-tinjak eura i cak dva-tri para trenutno trendy oksfordica koje su mi bile ok iako nisu moj stil. iako bi se netko drugi u pogledu cipela mozda odusevio k'o sto se odusevi i us*anim rosesom (em sto su mi u rosesu cipele totalni bljak, em sto sam jos uvijek ljuta zbog onih patika koje sam u rosesu platila preko 600 kn, a u palmanovi ih nasla za 40 evra. neka im pare, guzice jadne...). ono sto kod nas definitivno nisam primijetila su i bikkembergs i samsonite cipele (muske), za ove druge nisam ni znala da postoje. uglavnom, otici cu opet prvom prilikom - em sto outlet treba cesljati, a ne trcati kroz njega, em sto sam gradic u kojem smo pojeli sramotno losu pizzu (cak je nije spasilo ni to sto stavljaju mozzarellu, a ne neku jeftinu laznu goudu) i odlican rizoto frutti di mare zelim vidjeti preko dana.
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2009., 16:35   #7
fala na ovako iscrpnom izvješću

još kad bi bio neki prijevoz iz Zagreba organiziran do tamo.. uf, išlo bi se trošit
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2009., 13:25   #8
Dali tamo ima trgovina, kako bi se reklo za svakoga po nešto, odnosno i markiranih pa malo skupljih i malo lošijih i jefitinijih? planiram ići za vikend pa me zanima...
I ako netko zna koliko se plaća autocesta do tamo? I od palmanove do Udina, jer kada već idem htjela bi i tamo 'svratiti'.
mia-ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2009., 13:37   #9
Quote:
mia-ri kaže: Pogledaj post
Dali tamo ima trgovina, kako bi se reklo za svakoga po nešto, odnosno i markiranih pa malo skupljih i malo lošijih i jefitinijih? planiram ići za vikend pa me zanima...
I ako netko zna koliko se plaća autocesta do tamo? I od palmanove do Udina, jer kada već idem htjela bi i tamo 'svratiti'.
autocesta ti je maksimalno 5 eura, a od ducana imas Calvin Klein, Guess, iceberg, nike, puma, adidas, slam... zavisi kako naletis, nekad je bas dobra ponuda a nekad nema nista. evo pa si jos pogledaj:

http://www.palmanovaoutlet.it/index....bigliamento__1
__________________
<3 Rihanna - California King Bed <3
XOXO_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2009., 13:50   #10
Hvala na tako brzom odgovoru...
Vidjela sam na netu popis trgovina i čini mi se ok, i nadam se da ću nešto naći, a ako ne, udine su blizu i čujem da tamo ima super stvari.
Kada već ispitujem, znaš li dali su tamo sada božićna sniženja?
mia-ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2010., 23:51   #11
Quote:
mia-ri kaže: Pogledaj post
Dali tamo ima trgovina, kako bi se reklo za svakoga po nešto, odnosno i markiranih pa malo skupljih i malo lošijih i jefitinijih? planiram ići za vikend pa me zanima...
I ako netko zna koliko se plaća autocesta do tamo? I od palmanove do Udina, jer kada već idem htjela bi i tamo 'svratiti'.
autocesta ti je 1,5 ili 2 eura... ne sjecam se tocno.... ali znam da je totalna jeftinjava
__________________
i ne može primopredaja u Zagrebu...
ula_la is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2009., 18:42   #12
a jel ima tamo kakvih ducana tipa skate odjeca,snow i ski??
w_groover is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2009., 19:23   #13
Ako se ne varam ima jedan dućan sa skate odjećom (nije da mi treba pa se nisam pomnije zagledala u izlog). Snow & ski odjeću možeš naći u Asicsu za sasvim pristojne cijene (a ako imaju akciju 3 za 2, kupiš jaknu i hlače, a majicu dobiješ gratis)
ta.ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2009., 01:07   #14
thx ^^
w_groover is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2009., 02:47   #15
evo ja sam bio nedavno u palmanovi po prvi put, i mogu reć da sam jako zadovoljan.
jako veliki izbor, cjene više nego dobre, ma preprepre.
sad idem opet prije božića jer sam čuo da je tad največi izbor i največa snjiženja.

i da nikad više u hr neću kupovat odjeću hahhahahaha
antonio86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2009., 16:22   #16
što je to tako dobro? napiši što si kupio and how much did you pay
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2009., 05:03   #17
a kaj ja znam, ja inače teško nađem traperice, zbog krojeva i brojeva, sve mi je preveliko u struku il predugačko.
a tamo u bilo koje traperice u koje sam ušo savršeno stoje, talijani su mali pa valjda zato. al naravno ima i velikih brojeva.
evo recimo s tim sam prvo bio fasciniran.

a kao drugo, imaš puno dučana, i jako su veliki, milijon vrsta traperica, majca, tenisica, svih mogućih boja, stvarno je izbor ogroman.
kupio sam par traperica, mislim da su moje najskuplje bile 80 eura, a najjeftinije 60, al imaš naravno i skupljih a i jeftinijih u ponudi.
isto sam kupio neke veste i majce, većina od 20 eura do 50.
marke su bile, st.diego, meltin'pot, i još neke za koje nisam čuo, al su isto odlične.
imaš i armani, d&g i takve marke za isto jeftine pare, ako te i to zanima.
sve u svemu odlično.
antonio86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2010., 11:10   #18
jel bio tko zandnje vrijeme?
Kakva je ponuda?
charlyse is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2010., 19:37   #19
Quote:
charlyse kaže: Pogledaj post
jel bio tko zandnje vrijeme?
Kakva je ponuda?
Bila sam ja pred mjesec dana i ostala blago rečeno-razočarana. Roba je bila još uvijek laganija (izuzev par kaputa i jakni) al dobro. Posebno me razočarao Nike, apsolutno slab izbor tenisica(u Adidasu se još moglo nać nešto sniženih trenerki), u Bati je isto nešto slabo bilo...a Benetton i cijene da ne spominjem na kraju sam naišla kroz Trst i obavila shopping, a tamo ne vjerujem da ću uskoro
overburdened is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2010., 21:56   #20
Question palmanova

ima onako tamo šire odjece ,skejterske ,i sta se najvise isplati uzimat
luka007 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:40.