Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.04.2014., 16:58   #1
izgubio sam sebe...

Ne znam ni kako da pocnem sa ovim, i ima toliko toga... i moja gramatika je uzas.
Vreme samo prolazi a skoro sam se osvrnuo i video da su prosli 2-3 meseca i da se nista nije promenilo, non stop u glavu vrtim tu jednu istu stvar... a to je neki jebani trip,zato sto sam iso sa najgorima mamu im jebem, samo ne znam kako su mogli da me istripuju toliko da sam izgubio svoj zivot, ne znam ni kako je moglo to da se desi, pitam se da li je to zbog marihuane ili sta? Ali promenio sam pogled na svet, vise nisam onaj isti.. i imam osecaj da vise nikad necu ni da budem, osecam kako me svi nekako cudno gledaju... jebano osetim to, ne znam kako ali nekako znam, i svakom kome sam to reko niko mi nikad nije poverovao. I znam da ce neko da mi kaze moras poceti od necega" to uopste nije problem, ali vise ne osecam onu snagu u sebi sto sam nekada imao i osecaj! GDE JE!? ;(
Secam se ranije , kada sam resio da ostavim cigarete ili marihuanu osecao sam tu promenu...osetio sam da novi decko I JEBANO JE KRENULO , a onda sam jebano pao jos dublje... kad sam se vratio u staro drustvo.Poceo sam opet sa marihuanom, sedeli smo na terasici drugarove kuce, i jedan drugar poceo tu da mi se jebano trti mamicu mu jebem pedersku u picku, i od tad sam poceo da tripujem u glavi neke gluposti..posle par dana sve je bilo ok, ali tu nije stalo...poceli su da me startuju jebani derperi , to je pocelo da mi se desava par puta za redom... poceo sam da se plasim WTF? Poceli su da mi ulaze neki pederski fazoni u glavu... i zadnji put je bilo , dok sam gledao jednu lepu devojku ne mogu da se setim bas tacno sta sam rekao ali kao da moze da prodje', dok je ovaj smrdlja drugar dok je prolazio neki decko reko 'i ovaj moze da prodje" ???????? Mozak mi je u tom trenutku UTRNUO! i od tada ne mogu to da izbacim iz svoje glave i to me vec tripuje neko vreme, i svaki put kad pogledam nekog, bilog kog, taj trip mi se samo vrati u glavu...plasim se , vise mi se i ne zivi , plakao sam toliko puta i molio boga da mi oduzme zivot jer ovako ne mogu da zivim. Vremenom cujem neki tihi glas u glavi i pravim samog sebe na ono sto nisam... Ne znam vise sta da radim samo hocu da obrisem ovo nekako iz glave ....bio sam i kod psihijatra , mada nisi bili od neke pomoci...
Imao sam svoje snove... sada nemam vise nista. Samo hocu da budem onakav kakav sam nekada bio...
UnknownJin is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2014., 22:05   #2
čekaj, tvoj problem je što te neki tvoj prijatelj zajebavo da si peder dok si bario neku žensku?
ako sam to tako skužila, pišeš totalno nejasno čovječe.
i umišljaš si da te svi ljudi čudno gledaju? na koji način čudno gledaju? u smislu- vid ga kak se obuko, ili u smislu- vid luđaka, manijaka, pa te obilaze u širokom luku ili kako?
znači barili su te pederi i sad si u strahu da te neko nebi silovo? ili da ti nebi posto gej? ili štaaaa?
i mislim, sad si u kurcu, život ti nema smisla, želiš se ubit- koji kurac?! :/
mislim svi smo nekad u kurcu i istina je da život i nema smisla i ne znam kak ljudi mogu bit motivirani npr. da radosno rade svoj poso, meni se to neda..al to je druga stvar. i mislim svijet je sranje, kapitalizam je sranje, jadna djeca u africi, jebli sebe tajkuni bankari, jadni kitovi koje japanci pecaju itd. itd..
aaal mislim, živit se mora dok ne crkneš. ono, ko te brate mislim pito
seronjaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2014., 22:36   #3
Quote:
seronjaa kaže: Pogledaj post
čekaj, tvoj problem je što te neki tvoj prijatelj zajebavo da si peder dok si bario neku žensku?
ako sam to tako skužila, pišeš totalno nejasno čovječe.
i umišljaš si da te svi ljudi čudno gledaju? na koji način čudno gledaju? u smislu- vid ga kak se obuko, ili u smislu- vid luđaka, manijaka, pa te obilaze u širokom luku ili kako?
znači barili su te pederi i sad si u strahu da te neko nebi silovo? ili da ti nebi posto gej? ili štaaaa?
i mislim, sad si u kurcu, život ti nema smisla, želiš se ubit- koji kurac?! :/
sorry, ali ovo jejebeni post
ray of light is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2014., 07:17   #4
Počni preuzimati odgovornost za svoj život, te će sve biti ok. Udalji se od društva koje ti ne odgovara, prestani s navikama koje ti štete, te učini prve korake prema životu kakav želiš. Zaista, što želiš biti, imati i činiti? S kakvim ljudima se želiš družiti? Razmisli o tome, te postepeno kreni u tom smjeru.
__________________
Od sreće do uspjeha - savjeti i inspiracija za bolji život
zoki89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2014., 23:36   #5
Quote:
zoki89 kaže: Pogledaj post
Počni preuzimati odgovornost za svoj život, te će sve biti ok. Udalji se od društva koje ti ne odgovara, prestani s navikama koje ti štete, te učini prve korake prema životu kakav želiš. Zaista, što želiš biti, imati i činiti? S kakvim ljudima se želiš družiti? Razmisli o tome, te postepeno kreni u tom smjeru.
E kad bi to bilo tako lako kao stavit slova na virtualni ekran, ali nije.
I ja se vec dosta dugo vrtim u nekom istom krugu i nista se nemjenja
Svjetlosni is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2014., 06:20   #6
Quote:
Svjetlosni kaže: Pogledaj post
E kad bi to bilo tako lako kao stavit slova na virtualni ekran, ali nije.
I ja se vec dosta dugo vrtim u nekom istom krugu i nista se nemjenja
Upravo razmišljanja o tome dal jest lako ili teško odmažu u stvaranju promjena. Zapravo, za početak bi bilo dobro da staviš slova na ekran ili papir - drugim riječima, da o svemu dobro promisliš, te zapišeš zaključke. Zatim to pregledaš, pa jasnije vidiš gdje si i kuda želiš ići.

A zatim kreni prema svojim ciljevima, pa makar učinio svakog dana i najmanju sitnicu koju možeš. Korak po korak, dan po dan - tako se napreduje.
__________________
Od sreće do uspjeha - savjeti i inspiracija za bolji život
zoki89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2014., 06:56   #7
da smanjiš sa legalnim i ilegalnim drogama. to pomaže.
alohae is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2014., 21:03   #8
Quote:
zoki89 kaže: Pogledaj post
Počni preuzimati odgovornost za svoj život, te će sve biti ok. Udalji se od društva koje ti ne odgovara, prestani s navikama koje ti štete, te učini prve korake prema životu kakav želiš. Zaista, što želiš biti, imati i činiti? S kakvim ljudima se želiš družiti? Razmisli o tome, te postepeno kreni u tom smjeru.
Hvala na pozitivnom odg brate... izgleda da se ne trudim dovoljno jako

Quote:
alohae kaže: Pogledaj post
da smanjiš sa legalnim i ilegalnim drogama. to pomaže.
pod hitno brate, jebana droga mi je unistila mozak
UnknownJin is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2014., 21:45   #9
Quote:
UnknownJin kaže: Pogledaj post
pod hitno brate, jebana droga mi je unistila mozak
nije problem u LSD problem je u okolini .. LSD je inace pozitivno iskustvo uz normalne ljude .. ja sam ga probao jednom sa kretenima isti kujac .. pederluk (ne u seksualnom smislu) na sve strane ..

.. j asam si objasnio iskustvo kao instant budjenje i stvarnost oslobodjena svega onoga cime ti peru mozak do tog trenutka

LSD je opaka droga i nije za igru no moguce je uspomoc nje upoznati svoj um i svijet koji te okruzuje nevjerojatno brze nego na nijedan drugi nacin (meni poznat)

no opet iako sam u zivotu probao svasta oduvijek je cistoca prirodnih mogucnosti odnosno spoznaja zivota takvog kakav jest u trenutku svijesti kakva je .. ides .. sad ja brijem ko na tripu ukratko hocu reci meni je prirodno najboje .. bez kemije i slicno ..

proci ce .. drz se poznate rutine .. obavjlaj sve sto inace radis .. misli su tvoje .. brij .. koga briga .. samo radi sve sto i inace i proci ce .. nije nista par mjeseci .. znam da ti se cini uzasno .. ne brini .. ima ljudi koji su fakat zabrijali i bez tripova i bez takvi iskustava .. zapamti da si tu u tom stanju zbog utjecaja jake droge i okolnostima u kojima si bio pod utjecajem iste .. nisi ni lud niti si izgubio razum .. ukratko u procesu si .. sad biraj hoces li opet zaspati u iluziju "normalnosti" ili ces jednim okom ostati budan i skicati sta ima "novoga"
F.A.Q is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2014., 23:00   #10
Quote:
UnknownJin kaže: Pogledaj post

pod hitno brate, jebana droga mi je unistila mozak
ljudi inače potcjenjuju koliko droga mjenja percepciju stvarnosti.
a postoji razlog zašto su droge zabranjene a nije jedini razlog uništavanja samog sebe.
alohae is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2014., 00:17   #11
Quote:
F.A.Q kaže: Pogledaj post
nije problem u LSD problem je u okolini .. LSD je inace pozitivno iskustvo uz normalne ljude .. ja sam ga probao jednom sa kretenima isti kujac .. pederluk (ne u seksualnom smislu) na sve strane ..

.. j asam si objasnio iskustvo kao instant budjenje i stvarnost oslobodjena svega onoga cime ti peru mozak do tog trenutka

LSD je opaka droga i nije za igru no moguce je uspomoc nje upoznati svoj um i svijet koji te okruzuje nevjerojatno brze nego na nijedan drugi nacin (meni poznat)

no opet iako sam u zivotu probao svasta oduvijek je cistoca prirodnih mogucnosti odnosno spoznaja zivota takvog kakav jest u trenutku svijesti kakva je .. ides .. sad ja brijem ko na tripu ukratko hocu reci meni je prirodno najboje .. bez kemije i slicno ..

proci ce .. drz se poznate rutine .. obavjlaj sve sto inace radis .. misli su tvoje .. brij .. koga briga .. samo radi sve sto i inace i proci ce .. nije nista par mjeseci .. znam da ti se cini uzasno .. ne brini .. ima ljudi koji su fakat zabrijali i bez tripova i bez takvi iskustava .. zapamti da si tu u tom stanju zbog utjecaja jake droge i okolnostima u kojima si bio pod utjecajem iste .. nisi ni lud niti si izgubio razum .. ukratko u procesu si .. sad biraj hoces li opet zaspati u iluziju "normalnosti" ili ces jednim okom ostati budan i skicati sta ima "novoga"
Nikad nisam probao LSD brate, i nekako se plasim da uzmem to , ali probao bi da sam mozda ona ista osoba koja sam nekad bio, a ne sad. A to si u pravu pederluk na vise strana brate, mamu im jebem u picku, i uvek kad pomislim na to jebano mi se povraca, ali te crne misli ne mogu da izbacim iz glave, ovo je vec duze vreme ovako, u cujem brate glasove u glavi i pravim samog sebe na nesto sto nisam! A za ovo si u potpuno u pravu "zapamti da si tu u tom stanju zbog uticaja jake droge( vutra ) i okolnostima u kojima si bio pod uticajem iste" i istripovali me sa njihove derpeske fore brate mamu im jebem u picku. Tacno ih provalim bre, u oci da ih pogledam provalim jebane seronje.
Jos nesto... jesu da su misli moje brate, ali vise ih ne kontrolisem one kontrolisu mene... Hvala na odgovoru brate, lakse mi je stvarno...
UnknownJin is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2014., 00:23   #12
Quote:
alohae kaže: Pogledaj post
ljudi inače potcjenjuju koliko droga mjenja percepciju stvarnosti.
a postoji razlog zašto su droge zabranjene a nije jedini razlog uništavanja samog sebe.
da brate... provalio sam od kad sam poceo da palim marihuanu , poceo sam da provaljujem ljude i to mnogo, ali preterao sam ga brate... jednom mora da pukne i puklo je.
UnknownJin is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2014., 15:33   #13
Quote:
alohae kaže: Pogledaj post
ljudi inače potcjenjuju koliko droga mjenja percepciju stvarnosti.
a postoji razlog zašto su droge zabranjene a nije jedini razlog uništavanja samog sebe.
Droge su zabranjene da ne shvatiš koliko je trul svijet i ljudi u njemu. droga je zabranjena zbog politike a isti ti koji zabranjuju i valjaju ali to sad nije važno.

Autore, ostavi se opijata dok se ne središ, i kad se središ ne srljaj.
VDCOTO is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2014., 14:08   #14
.. od rodjenja okolina uvjerava (djecu) ljude u nesto .. nije bitno sto .. ovako ili onako .. nije lako podnjeti "budjenje" i osjecaj stvarnosti u okolini koja te ne prihvaca kao ono sto jesi .. zivo bice .. jedinka .. pogotovo kada je vec sebe uvijerila i postoji nekakva kolektivna svijest = isprani mozgovi

.. nije za cudo da droge koje ubijaju volju i svijesnost zivota odnosto uopce mogucnost primjecivanja problema pa onda moguce rjesavanje istog su vise nego legalne .. oo da .. ne samo legalne nego i dobar biznis

sve je to bitno i sve ce se vise okrenuti protiv tebe sto ces vise ugroziti taj zasticeni i zabranjeno upitni drustveni sustav - iako je sama priroda nastanka istoga uvjetovana preispitivanjem i u sluzbi pojedinca - jedinke .. ovaj sad ili neki za 100 godina ili 1000 .. nije bitno .. princip je isti .. paranoja i strah = kontrola

kazu: nitko ne voli pametnjakovice

ali masu koju je lako uvjeriti u kaj god ti padne na pamet .. e to su dobri ljudi .. vidis .. zasto nebi ti bio jedan od njih?
F.A.Q is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:24.