Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.10.2008., 12:42   #81
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Ma sve 5, ali meni se čini da tip grčevito odbija ikakav kontakt nje i njegove ekipe. To mi baš nije normalno ponašanje.
Kad si s nekim, onda si s njim. Možete izlaziti skupa i ne morate - svejedno. No nastojati pod svaku cijenu curu zadržat u sjeni je blaža retardiranost.
Ja baš volim tvoje postove.

__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2008., 13:01   #82
Quote:
Septembar kaže: Pogledaj post
ovo smrdi na
a) iskljucivo sexualnu vezu = nsii mu dovoljno dobra za ista jace
b) ti si mu druga

gdje idete kad ste vani? nestaje li ebz razloga? javlja li se uvijek na tel? si bila kod njega kuci?
i a) i b), Septy.
Možda jesam glupa ali ipak sam prepoznala problem, i dobila odgovor.
(evo dokaz da nije neka inteligencija potrebna da bi se razgovaralo s muškarcima :nasmijala bi se ironično ali nemogu ni to: )
ne zanima me ni a) ni b), a drugog izbora ni nemam, veza je pukla.
veza je i počela seksualno, moralo je samo na tome ostati, ali mora da sam jebeno dobra onda jer je ipak iša dalje.

zaključak: nagon toliko jak da i lažna obećanja daje, samo za dane/sate zadovoljstva
to vam je to drage moje.
učite na pogreškama drugih...
Japanska_buba_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2008., 13:02   #83
Puklo je, a?
fat slut is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2008., 13:03   #84
Quote:
fat slut kaže: Pogledaj post
Puklo je, a?
da,jesi sretna?
Japanska_buba_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2008., 13:04   #85
Imala sam ja najbolju frendicu koja me dvije godine nije upoznala s dečkom, ne samo to, nisam mu ni sliku vidjela!

Ne znam jel se sramila njega ili mene (nas), al eto, ne rade samo mušli takve stvari
__________________
I don't want to set the world on fire
I just want to start a flame in your heart
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2008., 13:07   #86
Quote:
Ava Adore kaže: Pogledaj post
Imala sam ja najbolju frendicu koja me dvije godine nije upoznala s dečkom, ne samo to, nisam mu ni sliku vidjela!

Ne znam jel se sramila njega ili mene (nas), al eto, ne rade samo mušli takve stvari


Imam i ja jednu sličnu.
Gluha Kuja is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2008., 13:10   #87
Quote:
Gluha Kuja kaže: Pogledaj post


Imam i ja jednu sličnu.
I tebi je to normalno? Mislim kad se smiješ
__________________
I don't want to set the world on fire
I just want to start a flame in your heart
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2008., 13:11   #88
Quote:
Japanska_buba_ kaže: Pogledaj post
da,jesi sretna?
Ne, pa ne znam te. Ali, rekla sam ti. Samo, nisam očekivala tako brzo. Šteta što nas nisi slušala, mogla si spasit obraz. Nema veze, naučit ćeš nešto. Kao, recimo, slušaj forumaše čiji savjet pitaš. (Evo ti i , al nemoj nikom reć.)
fat slut is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2008., 13:22   #89
Quote:
Japanska_buba_ kaže: Pogledaj post
i a) i b), Septy.
Možda jesam glupa ali ipak sam prepoznala problem, i dobila odgovor.
(evo dokaz da nije neka inteligencija potrebna da bi se razgovaralo s muškarcima :nasmijala bi se ironično ali nemogu ni to: )
ne zanima me ni a) ni b), a drugog izbora ni nemam, veza je pukla.
veza je i počela seksualno, moralo je samo na tome ostati, ali mora da sam jebeno dobra onda jer je ipak iša dalje.

zaključak: nagon toliko jak da i lažna obećanja daje, samo za dane/sate zadovoljstva
to vam je to drage moje.
učite na pogreškama drugih...
pa b je ukljucivalo i a
ljigavac ja bi mu curu obavjestil
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2008., 13:22   #90
Quote:
fat slut kaže: Pogledaj post
Samo, nisam očekivala tako brzo.
Brzo? BRZO?!

Onaj isti dan kada je postavila ultimatum je morala dobit nogu.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2008., 13:26   #91
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
Brzo? BRZO?!

Onaj isti dan kada je postavila ultimatum je morala dobit nogu.
Ona je trebala i prije ultimatuma raskinit odnose. Tri mjeseca je on nju skrivao od frendova, tri mjeseca su se smucali po kojekakvim barakama, kletima i ostalim malim, mračnim prostorima.
fat slut is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2008., 13:30   #92
nema curu
momak je ok, nemojte mu govorit ljigavac
prekid je u tijeku
Japanska_buba_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2008., 13:58   #93
Znači nije puklo, nego tek puca. Još ćeš ti njega molit da te uzme za plan B.
__________________

Japan mi je tek na trećem mjestu . . .
štemajzl is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2008., 14:17   #94
Quote:
fat slut kaže: Pogledaj post
Ona je trebala i prije ultimatuma raskinit odnose. Tri mjeseca je on nju skrivao od frendova, tri mjeseca su se smucali po kojekakvim barakama, kletima i ostalim malim, mračnim prostorima.
Nije ju skrivao, nego jebao. Uostalom, čak i da ju jest skrivao - who can blame him?
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2008., 14:21   #95
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
Nije ju skrivao, nego jebao. Uostalom, čak i da ju jest skrivao - who can blame him?
Ma okej je to što ju je jebo. Ali, zašto ona misli da su u vezi? Nitko nije toliko glup.
fat slut is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2008., 14:28   #96
Quote:
fat slut kaže: Pogledaj post
Ma okej je to što ju je jebo. Ali, zašto ona misli da su u vezi? Nitko nije toliko glup.
Osim žena.

Vi možda možete odglumiti orgazam, ali muškarci su sposobni odglumiti čitavu vezu.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2008., 14:32   #97
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
Osim žena.

Vi možda možete odglumiti orgazam, ali muškarci su sposobni odglumiti čitavu vezu.
U mom svijetu to nema smisla. Em ne glumim orgazam, em mi nitko ne priča bajke. Dogovorimo se, brate, da se samo jebemo i onda niti nemam želju upoznavat neke frendove.
fat slut is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2008., 21:41   #98
Ajde da se i ja sada malo nadovežem na temu.

Šta kažete na slučaj da hodate sa dečkom 6mj., a nitko od njegovih prijatelja ne zna da on ima djevojku....osim jednog prijatelja, a i taj zna slučajno, samo iz razloga što vas je upoznao snjim.

Javna je osoba, da i to spomenem.Nije oženjen.




Da Vas čujem....


salvador is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2008., 21:52   #99
Isto što i za 3 mjeseca, samo dvaput gore.
fat slut is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2008., 21:53   #100
Quote:
Japanska_buba_ kaže: Pogledaj post
i a) i b), Septy.
Možda jesam glupa ali ipak sam prepoznala problem, i dobila odgovor.
(evo dokaz da nije neka inteligencija potrebna da bi se razgovaralo s muškarcima :nasmijala bi se ironično ali nemogu ni to: )
ne zanima me ni a) ni b), a drugog izbora ni nemam, veza je pukla.
veza je i počela seksualno, moralo je samo na tome ostati, ali mora da sam jebeno dobra onda jer je ipak iša dalje.

zaključak: nagon toliko jak da i lažna obećanja daje, samo za dane/sate zadovoljstva
to vam je to drage moje.
učite na pogreškama drugih...
Pa neka
Bolje i tako nego da si učila godinama... Svaka škola je ok, svi smo ih prošli
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:00.