Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.04.2016., 09:25   #4081
ja idem idući vikend pa javim ako ti tad nije kasno bila sam prije cca mj i pol, kupila par košuljica (viskoza), nakita i onih home gluposti.. ponuda poliestera je odlična, ali ovi normalniji i prirodniji materijali nažalost su jako malo zastupljeni.
bilo je i nešto snižene robe..
mateichh is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2016., 21:13   #4082
Quote:
mateichh kaže: Pogledaj post
ja idem idući vikend pa javim ako ti tad nije kasno bila sam prije cca mj i pol, kupila par košuljica (viskoza), nakita i onih home gluposti.. ponuda poliestera je odlična, ali ovi normalniji i prirodniji materijali nažalost su jako malo zastupljeni.
bilo je i nešto snižene robe..
Super, svakako javi
ja bi išla tokom petog mjeseca,pa eto čisto da znam unaprijed kakvo je stanje
Lost-soul is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2016., 20:57   #4083
Quote:
mateichh kaže: Pogledaj post
ja idem idući vikend pa javim ako ti tad nije kasno bila sam prije cca mj i pol, kupila par košuljica (viskoza), nakita i onih home gluposti.. ponuda poliestera je odlična, ali ovi normalniji i prirodniji materijali nažalost su jako malo zastupljeni.
bilo je i nešto snižene robe..
Jesi bila? Opisi nam malo... Hvala
BANANASPLIT is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2016., 11:39   #4084
HITNO!
planiram ići u graz i onda do murpark centra. saznala sam da se može tramvajem br. 4. e sad, zanima me gdje se kupi karta za tramvaj i gdje u centru stoji taj tramvaj (autobus me doveze do opere)
ak netko zna, puno hvala unaprijed!
plavaruska is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2016., 15:59   #4085
evo kak vozi
http://www.holding-graz.at/linien/fa...m/linie-4.html
__________________
Brusim pilu
Bani is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2016., 18:47   #4086
tnx
plavaruska is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2016., 12:01   #4087
tramvaj stoji i na jakomini platzu i na Haupt plazu. Karta se kupuje na automatima, ili na stanici ili u tramvaju. možeš platiti samo kovanicama ili karticom. Automati ne primaju papirnati novac.

vrlo mala razlika u cijeni je između dvije pojedinačne karte i dnevne. Dnevna je zgodna, ak se misliš vozikati po gradu još nekamo nakon obavljenog shoppinga. Pretpostavljam da do murparka ideš zbog Hollistera - jer to je mali shopping centar i tam nema niš drugo posebno
tiko123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2016., 14:50   #4088
ne znam jesu li i u Grazu ljetna snizenja kao kod nas ? Htio bih se zaletit gore za jedan vikend dok se i tam ne ugrije
__________________
samo jednom se živi, svi ostali pokušaji su reinkarnacija.
kulturna asimilacija, jer nijedna druga ne postoji.
poliglot: s gospodom gospodski, s ciganima ciganski.
cici mici is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2016., 15:38   #4089
Je li itko nedavno bio u Grazu? Jesu li počela sniženja? Najljepša hvala
Cae Fae is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2016., 23:20   #4090
Quote:
Cae Fae kaže: Pogledaj post
Je li itko nedavno bio u Grazu? Jesu li počela sniženja? Najljepša hvala
Bila sam prije nekih tjedan dana i ostala blago razocarana. Sve je kao kod nas, s tim da smo mi izgleda i malo ispred sa snizenjima od ove god (tipa doma sam u H&Mu kupila neke stvari koje su tamo jos po normalnim cijenama ili evenutalno snizene na 10€). Idem otprilike 2 puta godisnje i sad sam si definitivno obecala-nikad vise ciljano samo u soping. Ne isplati se uz vinjete i sve. Najvece razocarenje - Primark. Pidzame i stvarcice za stan super, ostalo.. Roba ko s placa, ne samo da su losi materijali nego i izgleda sve prelose i prejeftino (a i nije tak jeftino, prosjek je 10€ kojih radije ona u hmu potrosim)
njanja6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2016., 11:25   #4091
njanja6 - puno hvala! Onda cu jos malo pricekati pa ici busom po zalihu njem casopisa, a mozda dotad budu i prava snizenja
Cae Fae is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2016., 11:32   #4092
neki update bio tko ovih dana popit kavicu u Grazu?
__________________
Brusim pilu
Bani is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2016., 21:33   #4093
I mene zanima-spremam se
Cae Fae is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2016., 10:40   #4094
Mene zanima kakvo je stanje u Primarku. Ako netko ide ovih dana, javite nam ovdje
Dora-Maar is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2016., 23:00   #4095
Ja cu ici usput, krajem 8. mjeseca. Preporuka za velike trgovine namirnica s kvalitetnom robom? Kakva je usporedba cijena naspram Zagreba za proizvode tipa maslinovo ulje, rio mare, vina, med i sl.?

Zadnje uređivanje slobodarazlike : 02.08.2016. at 23:10.
slobodarazlike is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2016., 16:34   #4096
Preporuka za kupnju školske torbe i opreme za prvašića u Grazu?
__________________
I Am Chaos, I Am Destruction
BlackLotus is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2016., 17:33   #4097
vidim da vas zanima, pa najfriškiji dojmovi iz graza...bila sada u petak, najviše šopingirala u primarku...ima stvarno svega..od ljetnih stvari do jesenskih....uglavnom su im ostali veliki brojevi ovog ljetnog, ali da se naći i 38 (34,36 skoro pa ništa)...na blagajni sam dobila neki popust, koji na samom artiklu nije bio naveden, znači kroz sustav im je prošlo, ali ja osobno nisam znala da su stvari na popustu (npr. platila 200 denske grilonke 0,50 centi (na njima pisalo 4 e), ali pazi 3,5 kune za 200 denske grilonke!!!!Hlače na crtu koštale 11 eura, na blagajni provukla 9 eura, i pamučna majica 3/4 rukava, 100 % pamuk koštala 4 eura, na blagajni provukla 2 eura)...primark stvarno ima štraci od poliestera,ali ima i kvalitetnih stvari..stvarno svega...kupila prekrasnu disnijevu spavaćicu (onakve kakve ima ws) za 7 eura, one potkošulje u svim bojama (tipa tezenis) 2,30 eura..potrošila oko 65 eura, u vrećici ravno 16 stvari...mogu reći da sam zadovoljna...krajem mjeseca ću još jednom otić, ali onda ću se više fokusirati na posteljinu i potrepštine za dom...jedino što mene nervira kod primarka su im brojevi, baš sve si moraš probati jer njihov 38 nije naš 38...a i pet različitih stvari istog broja drugačije stoji...u garderobu možete unijeti samo 8 stvari pa si računajte i na to. posjetila još kiko milano, ima dosta lakića po 1 euro...ovi svi ostali dućani tipa zara, hm i sl. sve kao i kod nas, uz to da je zara puno manja...komentirale smo s mamom kak je zapravo glupo otić iz primarka u drugi dućan jer smo se svim cijenama od 20-25 eura čudile kak je skupo...

ako vas još nešto zanima-pitajte
Aranel Arwen is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2016., 13:22   #4098
Hvala

A kakvo je stanje u Orsay-u, H&M-u? Traju li još sniženja?
Cae Fae is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2016., 14:58   #4099
Primark - doista se isplati, majice po 3 Eura, lagane hlače 8E, torbe/cekeri 1,5E, mekane dekice 6E, 5pari sportskih, crnih stopalica 3E etc.
Bila je guzva na blagajnama, ali red se dosta brzo pomice Sve u svemu - isplati se, ima svega samo treba gledati da je malo kvalitetnije
Cae Fae is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2016., 14:15   #4100
Bila sam i ja prije par dana. U Primarku ima svega, uglavnom su basic stvari, majice kratkih rukava po 2-3 eura, donji dijelovi pidžame po 5 eura, svakakve majice na bretele, kratke haljinice po par eura, a vidjela sam i dosta sandala po par eura. Jedino je problem s brojevima, od sandala i balerinki sam vidjela samo manje brojeve (bar je tak bilo onaj dan kad sam ja išla), a što se tiče odjeće ostali su isto veći brojevi. Teško sam si našla 38, ali može se
I da, u Primarku je gužva, ali sve blagajne su stalno u pogonu tako da se ne čeka dugo u redu.
U H&M- u su većinom stvari ko i kod nas, a i tu su negdje cijene. Nisam vidjela ništa posebnije, a i nakon Primarka mi se sve činilo skupo
Mango ima prelijepe stvari, uočila sam par predivnih košulja po 10 eura, ali isto treba kopati. Isto je i s Orsayom, New Yorkerom itd.
Dora-Maar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:25.