Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.10.2008., 21:05   #1
Exclamation Od FaceBooka do Rastave!

Pozdrav svima,

Trebao bi misljenje sto vise ljudi. Pomalo sam zbunjenim nekim stvarima koje zivot donosi. Ozenjen sam skoro 4.5 godine, imam divnu zenu i volimo se. Medjutim ona je ponekad stvarno ljubomorna na glupe stvari. trenutno sam Van zemlje i radim po 14 sati dnevno da bismo ostvarili nesto u nasem zivotu. Nakon 4 godine i mnogo pokusaja napokon cekamo prvu bebu, ona je tek 1 mjesec trudnoce.

Sta se desava jest, da me slucajno jedan prijatelj pozvao na facebook i kad sam napravio svoj profil vidio sam da ima mnogo osoba sa istim prezimenom (rodjaci), zapoceo sam akciju skupljanja "rodjaka" te nakon par dana imao sam na listu 10-ak cura i 5-6 muskaraca naravno sve sa istim prezimenom jer sam htio da ih upoznam. Naravno te ljude neznam ali mi je zelj da ih sve uzivo upoznam. Par njih su iz mog rodnog grada i bave se istim poslom kao ja a neke cure se bave poslovima kao sto je slikanje te sam jednom prilikom poslao komentar da je skroz zanimljiva osoba. naravno nista tu nema specijalno.

Na profil sam objavio sa das ozenjen, da cekam da budem tata, u par navrata objavio post kako mislim na svoju suprugu. Dodao brojac da broji koliko je ostalo do magicnog dana i par mojih slika. Sve to djelim striktno sa izabranim osobama istog prezimena i par jarana koji me znaju licno.

Naravno svojoj supruzi sam prvoj poslao pozivnicu da se regsitruje i pridruzi mi se te joj dao sifru od akaunta da mozes uci i pogledat, jer nista ne skrivam.

Sve je bilo ok do danas kada je ona usla i vidjela da ja pricam sa rodicama de da sam dao par lijepih komplimenata.

Nazvala me i svadja je pocela, pocela pricat ko mi je dao za pravo da ja pricam sa curama, sto sam joj reko da je zanimljiva osoba, kako su one sve kurve, kuje.. bla bla..

Kako sam mogao to da joj ucinim i slicno, a ona trudna. Zadnje je bilo da obrisem akaunt i prekinem kontakte sa svima tamo ili ce abortirat i rastat se.

Pokusao sam da joj objasnim da samo zelim da imamo mnogo prijatelja, da te iste osobe s kojima pricam jednom uzivo upoznam, bili oni prvo ili deseto koljeno imaju isto prezime i za mene su automatski rodjaci i rodice. No za nju to nije tako.

Sta vi mislite o svmu ovome, dali je normalno da jedna osoba zeli da upozna sto vise ljudi istog prezimena, da napravi skup prijatlja a da zena misli kako ja snjima flertam i da mi govori da idem njih jebavat. A stvarno nikad u zivotu nisam je prevario niti pomislio da je prevaim, izuzetno je cjenim kao osobu al nema pravo da mi brani i staje na put familijarnim pitanjima.

Ili ja imam pogrean stav o zivotu?

Hvala, i izvinite na dugom posu.
Davor25 is offline  
Old 15.10.2008., 21:14   #2
Quote:
Davor25 kaže: Pogledaj post
Kako sam mogao to da joj ucinim i slicno, a ona trudna. Zadnje je bilo da obrisem akaunt i prekinem kontakte sa svima tamo ili ce abortirat i rastat se.
pusti ju i budi sretan da si se riješio luđakinje iz života

žao mi je što nemrem bit manje okrutna i direktna, ali nemrem
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Old 15.10.2008., 21:19   #3
Trudne žene poprime oblike svakojake.
Tako da ne brineš proći će i to, ali ne tako skoro- hormoni će divljati sve više i više slijedećih mjeseci.
redmax is offline  
Old 15.10.2008., 21:23   #4
Đizus!!!

nevjerojatno....


čuj...i ja sam udana...i imam profil na fejsu...i imam prijatelja koji mi nisu niti blizu da bi mi bili rod....i još mi muž pomaže aploudati slike na fejs....i zajedno se smijemo glupostima koje ja četam s ljudima koje nikada nisam vidjela...i gleda njihove slike...


ja stvarno ne razumijem u čemu je problem....


a da vas dvoje malo popričate detaljnije na tu temu?...dobro...trudna je...možda malo osjetljivija...hormoni divljaju u to vrijeme...ali ipak....
__________________
I lost my mind, sold my soul, to those demons eyes, I have no faith and hope is gone, since long, long time.....
dichy is offline  
Old 15.10.2008., 21:23   #5
Jel' i ranije imala takve blesave ispade?
__________________
The only difference between tattooed and untattooed people is that tattooed people are way cooler and can kick your ass.
LazyFox is offline  
Old 15.10.2008., 21:25   #6
trudnoca bas nista neopravdava...mogla se rasplakati, mogla je reci da joj se to ne svidja...ali reci da su to sve kurve itd itd...
nema te trudnoce koja ce iz normalne osobe napraviti ovakvo nesto....
little_devil is offline  
Old 15.10.2008., 21:26   #7
Bilo je slicnih situacija i prije trudnoce. Jednostavno ne mogu da razumijem to. Mogu svatit ljubomoru ako chatam sa drugim curama i to i neradim. Ali ovdje se radi da sam pokusao naci prijatelje i prijateljice pod istim prezimenom tako da se zna odma da nista drugo ne trazim. I opet frka nastala.

Nije ona ludjakinja , ona je izuzetna osoba, ima mnogo dobrih strana al et u nekim stvarima kao sto je ovo pretjera. Jednom prilikom mi je sestra dosla u posjetu, izasl smo u grad i seka me ufatila za ruku, ona je popizdila, i davala komentare tipa: sta se ti imas snjom cuvat za ruku. BTW seki je sad neki 14-15 godina.
Davor25 is offline  
Old 15.10.2008., 21:29   #8
Quote:
redmax kaže: Pogledaj post
Trudne žene poprime oblike svakojake.
Tako da ne brineš proći će i to, ali ne tako skoro- hormoni će divljati sve više i više slijedećih mjeseci.
gle,osjetljiva je,pucaju hormoni,nije lako biti trudna
malo sad pusti te rodice,udovolji joj,puno sekiracije u trudnoći ne valja
ona ti je sad najvažnija,poslje se ti upoznavaj i dopisivaj
a ono je rekla u afektu,daj joj svu podršku i pomoć koju možeš
u jako je osjetljivom razdoblju,treba te a ti daleko radiš,
a ona te očajno treba...
R & J is offline  
Old 15.10.2008., 21:29   #9
Čuj... ak je sad takva, zamisli kakva bu u menopauzi. Riješi se aždaje dok možeš...
__________________
Zli zeleni kefir
Ego is offline  
Old 15.10.2008., 21:32   #10
Za mene je stvarno prelijepo podjelit slike sa prijateljima, popricat, reci nekome da ima lijepu maicu, ili super izgleda, mozda je ipak to sto smo sada odvojeni malo jer radim u drugoj drzavi pa se nismo vidjeli vec dugo, a jos trudna.

Pokusavam da ne mislim na to al stvarno ne grize u dnu duse, sto mora biti tako. Kako god u 5 godina smo imali dosta lijepih trenutaka i vremena.

Sad samo neznam sta da radim, dal da ignorisem sve, i ostavim FB sa strane iako ja na facebook samo uletim par puta dnevno po minutu dvije ostavim koji komentar i napolje.

Nema tu aktivnog catanja,
Davor25 is offline  
Old 15.10.2008., 21:32   #11
Quote:
Ego kaže: Pogledaj post
Čuj... ak je sad takva, zamisli kakva bu u menopauzi. Riješi se aždaje dok možeš...
joj svašta,da se rješi žene koju voli i koja nosi njegovo djete,
ah
R & J is offline  
Old 15.10.2008., 21:33   #12
Quote:
R & J kaže: Pogledaj post
gle,osjetljiva je,pucaju hormoni,nije lako biti trudna
malo sad pusti te rodice,udovolji joj,puno sekiracije u trudnoći ne valja
ona ti je sad najvažnija,poslje se ti upoznavaj i dopisivaj
a ono je rekla u afektu,daj joj svu podršku i pomoć koju možeš
.
svasta
little_devil is offline  
Old 15.10.2008., 21:33   #13
Quote:
little_devil kaže: Pogledaj post
trudnoca bas nista neopravdava...mogla se rasplakati, mogla je reci da joj se to ne svidja...ali reci da su to sve kurve itd itd...
nema te trudnoce koja ce iz normalne osobe napraviti ovakvo nesto....
a čuj ak je ona možda našla par jebača na fejsu dok mužić dejstvuje okolo.....
spy is offline  
Old 15.10.2008., 21:34   #14
Sad je: Ja sam trudna, a ti pricas sa drugim zenama.
Za par mjeseci ce biti: Ja imam trbuh do zubiju, a ti pozdravljas druge zene.
Za koju godinu: Ja se cijele dane bavim djetetom, kuham, perem, a ti radis u firmi sa drugim zenama.
Za 10tak godina: Ja doma odgajam djecu, brinem se da tu uvijek bude skuhano i cisto kad dodjes doma, a ti prolazis pored drugih zena.
Za 20tak godina: Ja sam se cijeli zivot zrtvovala, odgajala sam djecu, uvijek sam pazila da ti bude fino, a ti si komuniciras s kumicama na placu.

"Yeeeeees, I think to myself.... what a wonderful wooooorld."
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Old 15.10.2008., 21:34   #15
Gle mogu ja probaviti to da ti je žena malo kao ljuborna i sklona ekscesima.
Sam za nju kažeš da ima svojih vrlina i da je izuzetna osoba što respektiram.
Poštuješ ju, oženio si je, voliš je, stvaraš vam dom i ne pljuješ po njoj.
Samo zbog toga zaslužuješ jedan veliki naklon.
I okej, pucaju je hormoni, ne vidite se, radiš daleko, usamljena je...
Ali brate mili; reći / prijetiti da će abortirati vaše dijete zbog facebooka?!
Što ti onda kaže u drugim ispadima bijesa?!
Ako želiš to spasiti - nagovori je da ide psihijatru.
Odmah.
Sada.
Jučer.


Mala doza ljubomore je komarac koji imponira, velika - je jebeni problem.
__________________
...Ja sam jednoga dana slučajno našao put Ispod svih tih zastava što vijore... 17.05.2012. :)
frikuscha is offline  
Old 15.10.2008., 21:35   #16
Tvoj stav je ispravan, a njen stav je pogrešan. Ja sam bio u situaciji poput tvoje, više od 3 godine zajedničkog života, ali bez braka i djece, i jednostavno sam popizdio, jer više nisam mogao trpit da mi se drže prodike šta smijem i šta ne smijem, s kim smijem pričat i s kim ne smijem. Ja to nikad nisam gledao kao prevaru niti mi je to bila namjera, ali jednostavno je mene to ubijalo u pojam i dao sam otkaz, tj. raskinuo i odselio se iz unajmljenog stana kod frendice, dok se nisam opet snašao za dalje. Ti si u braku i čekaš dijete, što nije jednostavna situacija, ali tvoja draga bi se trebala urazumit i shvatit da nisi njen rob da može s tobom radit šta želi. Ne znam, nemam ideju šta i kako, ali samo mogu reći da podržavam tvoj stav i smatram ga normalnim i poštenim od tebe, jer si joj uostalom dao i pristup tom facebooku.
Wassup is offline  
Old 15.10.2008., 21:36   #17
Hajd zamislimo da je razog svemu trudnoca.. ok svatam. Ali sta biste rekli da se isto ovo desi u vremenu kada nije trudna tj prije ili poslije. Dali je takav stav zaista normalan.
Davor25 is offline  
Old 15.10.2008., 21:37   #18
Quote:
Davor25 kaže: Pogledaj post
Hajd zamislimo da je razog svemu trudnoca.. ok svatam. Ali sta biste rekli da se isto ovo desi u vremenu kada nije trudna tj prije ili poslije. Dali je takav stav zaista normalan.
Nije.
I zar ti stvarno treba potvrda o tome?!
Nisi to tada shvaćao sam?
__________________
...Ja sam jednoga dana slučajno našao put Ispod svih tih zastava što vijore... 17.05.2012. :)
frikuscha is offline  
Old 15.10.2008., 21:40   #19
Quote:
Davor25 kaže: Pogledaj post
Jednom prilikom mi je sestra dosla u posjetu, izasl smo u grad i seka me ufatila za ruku, ona je popizdila, i davala komentare tipa: sta se ti imas snjom cuvat za ruku. BTW seki je sad neki 14-15 godina.
mislim da ovo treba naglasit
little_devil is offline  
Old 15.10.2008., 21:40   #20
sam se nemoj navuč na forum...radi njega če se i gotovci rastat
spy is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:25.