Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.04.2012., 21:58   #5241
o super, bitno da nisam jedina
Lea24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2012., 13:01   #5242
Što mislimo o hotelu El Mouradi Club Selima?

I kakve su temperature u Tunisu početkom lipnja?
dovla-zli-gad is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2012., 13:21   #5243
Quote:
dovla-zli-gad kaže: Pogledaj post
Što mislimo o hotelu El Mouradi Club Selima?

I kakve su temperature u Tunisu početkom lipnja?
oba puta sam bio u 8mj. pa nebi znao, ali sudeci po ovome temperature su cisto ugodne
http://www.holiday-weather.com/tunis/averages/june/
answer1210 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2012., 11:11   #5244
dragi i ja isto planiramo ovo ljeto pocastiti se Tunisom.Nekako mi se cini da je najbolje da se obratim agenciji suncani odmor,oni su nekako glavni bas za Tunis,tako mi se cini..Odlucili se za njega iz prostog razloga da vidimo zemlju,da se odmorimo i uzet all inslucive-nit brige nit pameti sto se tice jela i pica Isto tako,voljeli bi vidjeti grad,kulturu i sve,ali da nije ubitacan raspored svega toga,da ipak mozemo i malo chillati preporuke?
love_peace222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2012., 14:38   #5245
Putujem sa svojom boljom polovicom krajem 6mj. u Tunis po prvi puta pa me zanima dali je tko imao negativnih iskustava u El Menzah-ovom smješataju? Idemo baš na odmor, eventualno budemo možda otišli na kakav izlet ili tak nešto.
Biggy031 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2012., 18:29   #5246
Molim pomoć, planiram u Tunis početkom 5 mj. S obzirom da nisam tip lezi pod palmu i uživaj razmatram opcije Alibabina pustolovina i Tuniška avantura. Ako netko ima iskustva da me uputi koje je putovanje bolje (gdje se više obilaze zanimljivosti)...
Hvala unaprijed
kiri2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2012., 19:38   #5247
Quote:
Biggy031 kaže: Pogledaj post
Putujem sa svojom boljom polovicom krajem 6mj. u Tunis po prvi puta pa me zanima dali je tko imao negativnih iskustava u El Menzah-ovom smješataju? Idemo baš na odmor, eventualno budemo možda otišli na kakav izlet ili tak nešto.
Ja nisam bila u el Menzahu već u Palacu, ali znam par ljudi koji su bili u njemu i iskustva su skroz odrugačija, nekima je koma drugima super pa sam ja zaključila da je ok, ali ne za zahtjevne ljude,
peggy-nely is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2012., 20:50   #5248
Quote:
kiri2 kaže: Pogledaj post
Molim pomoć, planiram u Tunis početkom 5 mj. S obzirom da nisam tip lezi pod palmu i uživaj razmatram opcije Alibabina pustolovina i Tuniška avantura. Ako netko ima iskustva da me uputi koje je putovanje bolje (gdje se više obilaze zanimljivosti)...
Hvala unaprijed
Preporučam Alibabinu pustolovinu jer imaš više vremena za razgled svih lokacija i nije stalna jurnjava kao na Tuniškoj avanturi! Sve ti je detaljno opisano na stranicama Sunčanog odmora!
Još bih ti preporučio da uzmeš neki hotel blizu Port El-Kantaui-a zbog blizine Soussa jako zanimljivog gradića sa starom Medinom!
I mislim da je bolje odmah uplatiti izlete(uzeti paket)!
Nama je tako ispalo jeftinije nego ekipi koja je plaćala izlete u hotelu!
Uglavnom ni s kojim paketom ne možete pogriješiti!
I obavezno doplatiti(na licu mjesta) vožnju đipovima!
dark 7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2012., 21:29   #5249
molim ako netko ima neka iskustva s hotelom El Skanes..rezervirali termin 05.09.
__________________
dosadna ko tekut
cinca-marinca is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2012., 10:09   #5250
Smile

Quote:
dark 7 kaže: Pogledaj post
Preporučam Alibabinu pustolovinu jer imaš više vremena za razgled svih lokacija i nije stalna jurnjava kao na Tuniškoj avanturi! Sve ti je detaljno opisano na stranicama Sunčanog odmora!
Još bih ti preporučio da uzmeš neki hotel blizu Port El-Kantaui-a zbog blizine Soussa jako zanimljivog gradića sa starom Medinom!
I mislim da je bolje odmah uplatiti izlete(uzeti paket)!
Nama je tako ispalo jeftinije nego ekipi koja je plaćala izlete u hotelu!
Uglavnom ni s kojim paketom ne možete pogriješiti!
I obavezno doplatiti(na licu mjesta) vožnju đipovima!
Hvala dark7, danas ću skočit do agencije vidjet da li još ima mjesta. velika je razlika u cijeni između ta dva putovanja pa si mislim da je sigurno neka kvaka u pitanju...a ne bi htjela nešto propustit. kad dođem negdje, volim vidjet što više...zato se na odmoru zapravo umorim, ali onako pozitivno..hvala još jednom..izlete ću svakako u paketu, a vožnju džipovima ne bi propustila
kiri2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2012., 10:48   #5251
Bok ljudi, žena i ja uplatili tunišku avanturu 11.07., volimo aktivan odmor a ne
izležavanje po bazenima, nadam se da će nas biti dosta u tom lijepom, vrućem terminu...pozz
zspani18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2012., 17:28   #5252
suprug i ja planiramo na medeni mjesec u tunis. Molim Vas pomoć, ne možemo se odluciti između hotela: El Mouradi Palm Marina & El Mouradi Palace
Molim vas vaše dojmove i mišljanja, hvala
__________________
30.08.2013. stiže nam Gabrijel
Crazy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2012., 15:41   #5253
Ide li tko 23.5. u Tunis?
Charmeine is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2012., 09:05   #5254
Quote:
Crazy kaže: Pogledaj post
suprug i ja planiramo na medeni mjesec u tunis. Molim Vas pomoć, ne možemo se odluciti između hotela: El Mouradi Palm Marina & El Mouradi Palace
Molim vas vaše dojmove i mišljanja, hvala
Palm Marina - jer je direktno uz more. Palace je drugi red od mora.
bayern781 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2012., 15:33   #5255
sunčani odmor od 31.03. dignuo cijenu za 1000 kn (2 osobe, Djerba), i od 30.04. opet cijena ide gore...

ako mislite, rezervirajte čim prije...
__________________
Jel´ što će ti sloboda kad nemaš čast...
drabotic is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2012., 10:25   #5256
Pozdrav, jel ide tko 16.05. u Yasmine Hammamet...

Moja supruga i ja planiramo ponoviti naš medeni mjesec Bili smo tamo 2010. (hotel Taj Sultan) i bilo je presavršeno... uplatili smo i prošle godine, ali smo morali otkazati...
Škrbo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2012., 13:50   #5257
Quote:
bayern781 kaže: Pogledaj post
Palm Marina - jer je direktno uz more. Palace je drugi red od mora.
Hvala
Imas mozda jos neke korisne informacije - tipa sobe, hrana...
Iako mislim da je to tu negdje, nema sta previse odskakat. Jedino sam pročitala da su u Palace-u nedavno obnovili sve sobe (nemam pojima vise gdje ). Odmor zamisljam kao lezanje na plazi ili bazenu i uzivanje... Malo razgledati okolna mjesta i nista drugo Penzionerski odmor
__________________
30.08.2013. stiže nam Gabrijel
Crazy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2012., 15:08   #5258
Pozdrav svima!Evo idem 25.4 u Tunis,nestrpliva sam u iscekivanju obavijesti od agencija pa pitanje je u koliko sati najcesce bude let,koja su vasa iskustva,idemo iz Ljubljane!Hvala
mandric is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2012., 16:55   #5259
Quote:
mandric kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima!Evo idem 25.4 u Tunis,nestrpliva sam u iscekivanju obavijesti od agencija pa pitanje je u koliko sati najcesce bude let,koja su vasa iskustva,idemo iz Ljubljane!Hvala
U koji hotel idete? Kako to da idete iz Ljubljane?
Javi kako je bilo
__________________
30.08.2013. stiže nam Gabrijel
Crazy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2012., 17:44   #5260
Ocito se nije skupilo dovoljno ljudi iz Zg,hotel Menzah.
mandric is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:09.