Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.11.2014., 12:18   #3101
POZDRAV! TRAŽIM lancome paris double puder u kamenu ako netko ima,moj več pri kraju,pa mi treba,ili chanelov-bilo koje marke samo da je dupli(double)
matea-osk- is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2014., 13:40   #3102
Pozdrav,
Koristim vrhunski tekuci puder Estee Lauder, ali imam dosta rupica i nepravilnosti po licu.. Pa sam htjela neki dobar puder u kamenu da mi lijepo sve to fiksira i jos malo prekrije..
Kupila sam Shiseido puder u kamenu.. Platila ga 260kn u Douglasu jucer i nisam bas nesto prezadovoljna... imate li i kakvo iskustvo...
__________________
Život je more.......
Marijanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2014., 23:43   #3103
Quote:
Marijanka kaže: Pogledaj post
Pozdrav,
Koristim vrhunski tekuci puder Estee Lauder, ali imam dosta rupica i nepravilnosti po licu.. Pa sam htjela neki dobar puder u kamenu da mi lijepo sve to fiksira i jos malo prekrije..
Kupila sam Shiseido puder u kamenu.. Platila ga 260kn u Douglasu jucer i nisam bas nesto prezadovoljna... imate li i kakvo iskustvo...
Za nepravilnosti bi ti trebao pomoći dobar primer prije tekućeg pudera.
Vanyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2014., 09:22   #3104
Koji vam je bolji, Max Factor Creme Puff ili Manhattan Soft Mat Loose Powder?
Aelia is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2014., 14:19   #3105
Ja trenutno koristim Max Factor Creme Puff i zadovoljna sam ovo mi je treci put kako ga uzimam i bas mi daje neki fin finis na licu
Pinkstripes is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2014., 16:56   #3106
Taj sam na kraju i izabrala i zasad mi se baš sviđa.
Aelia is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2014., 19:53   #3107
Zna li netko puder da je žutog ili bar neutralnog podtona? Po mogucnosti drogerijski
iwanamilinkovic is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2014., 14:36   #3108
Max factor ima nijansu Golden i bas je zuckasta


Sent from my iPhone using Tapatalk
milkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2015., 13:41   #3109
Pozdrav svima! Tažim puder u prahu BEN NYE POWDER kojeg nema za kupit kod nas već samo vani..treba mi nijansa BUFF pa ako netko ima i da je za prodaju nek mi se javi.HVALA!!
matea-osk- is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2015., 12:00   #3110
Gdje kupiti ben nye banana puder? Ili s koje web str naručiti? A da nije shipping skoro kao cijena pudera .
blue-bird is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2015., 21:22   #3111
A kak se koristi ovaj max factor translucent loose powder, ja fakat ne kužim, tu plastiku i mrežicu unutra kak šta okrenut da ima smisla pomooć
iivy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2015., 11:55   #3112
pozdraav..ima netko ben nye powder,nijansa buff,lancome double u kamenu ili chanel double u kamenu...ako ima ko za prodat mi nek mi se javi..hvala
matea-osk- is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2015., 17:38   #3113
Quote:
matea-osk- kaže: Pogledaj post
pozdraav..ima netko ben nye powder,nijansa buff,lancome double u kamenu ili chanel double u kamenu...ako ima ko za prodat mi nek mi se javi..hvala
zaista ne moras otvarat posebnu temu za to kad postoje mali oglasi, primjecujes li da itko drugi to radi? ovako ces samo pokupiti kartone
__________________
"I like to remember things my own way, not necessarily the way they happened." - Fred Madison, Lost Highway
chiasm is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2015., 00:23   #3114
može preporuka za neki puder u kamenu koji je teksturom sličan bourjoisovom healty balance? taj mi je puder zaista odličan, ali mi je nijansa 52 malo tamna. pa tražim neki sličan njemu, ali svjetlije nijanse
__________________
Svako ima svoje razloge i kad razlozi ne postoje... C.J.
šminkerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2015., 08:23   #3115
da li mene sjećanje dobro služivaj puder je dobio dobre recenzije?
kako se kreću nijanse ako netko možda zna.
ja sam žuti podton.

peachwoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2015., 16:41   #3116
koliko kod nas dođe macov blot? ga ima uopće? frendica mi dolazi iz amerike pa naručujem neke stvari.. znam da su ruževi jeftiniji pa me zanima da li je ista stvar i sa drugim proizvodima? preko stranice mi ispada 182kn, i u $ i u €
MermaidMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2015., 15:51   #3117
Postoji li neki puder u prahu (ili još bolje i meni osobno praktičnije u kamenu) koji bi bio namijenjen suhoj koži?
Trebala bi neki takav tek toliko da stavim preko tekučeg pudera da ga malo fiksiram. Inače imam (dosta) suhu kožu (trudim se oko preparative) i obično mi svi ti puderi još više naglasuju tu suhoču i baš nekako mat i starikavo izgledam.
Inače sam dosta svijetla, trenutno od pudera koristim Bourjois HM 51 ili Catrice Nude Illusion 010.
__________________
... while we're talking about all of the things that I long to believe about love and the truth and what you mean to me and the truth is baby you're all that I need ...
tallly is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2015., 16:09   #3118
Quote:
tallly kaže: Pogledaj post
Postoji li neki puder u prahu (ili još bolje i meni osobno praktičnije u kamenu) koji bi bio namijenjen suhoj koži?
Trebala bi neki takav tek toliko da stavim preko tekučeg pudera da ga malo fiksiram. Inače imam (dosta) suhu kožu (trudim se oko preparative) i obično mi svi ti puderi još više naglasuju tu suhoču i baš nekako mat i starikavo izgledam.
Inače sam dosta svijetla, trenutno od pudera koristim Bourjois HM 51 ili Catrice Nude Illusion 010.
Ja koristim Soap & Glory "One Heck of a Blot", on je odlican za suhu kozu i ima odlicnu spuzvicu koja dolazi s puderom. Uzela sam ga na ebayu.
Rhaenyss is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2015., 18:28   #3119
Rhaenyss, Malo off topic, ali znas li gdje ima uzivo kupiti s&g dekorativu? U douglasu imaju samo pilinge i sl stvari, a zenska unutra govori da nikad nije cula za to -.-
overburdened is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2015., 22:01   #3120
Quote:
overburdened kaže: Pogledaj post
Rhaenyss, Malo off topic, ali znas li gdje ima uzivo kupiti s&g dekorativu? U douglasu imaju samo pilinge i sl stvari, a zenska unutra govori da nikad nije cula za to -.-
Nazalost, nemam pojma. I ja sam trazila u Douglasu, ali tamo imaju samo kreme za tijelo i sl, pa sam nakon toga kupila na ebayu. Slali su mi iz UKa, tako da tamo valjda ima. Doslo me oko 15 funti.
Rhaenyss is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:41.