Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.10.2008., 22:05   #41
Quote:
little_devil kaže: Pogledaj post
pa da,..ja sam uvijek visila puno na netu i upoznavala se s novim ljudima i nikad mi nije palo napamet prevariti, to ovisi o osobi
naravno da sve ovisi od sobe do osobe, ali internet je ipak veliki izazov htjeli mi to ili ne
trendseterica is offline  
Old 15.10.2008., 22:06   #42
Koliko imate godina ?
arenx is offline  
Old 15.10.2008., 22:07   #43
Quote:
Smart_bitch kaže: Pogledaj post
Baš.

Kakvi rođaci, kaj je tebi? Kakvo prezime, bog te mazo, šta bi sad trebao biti srodnik svakom Markoviću, Primoriću, Nasadniću ili Iću na svijetu? Brini se ti radije oko svojeg srodstva kojeg si birao (žene) i srodstva na kojem si radio (djeteta). Držiš do stvari koje u današnjem svijetu jednostavno nisu...ono, nisu više važne, nemaju težinu. Još bih razumjela da živiš u nekoj selendri i prije 50 godina gdje nema ni telefona, pa su ti, hajde, srodstvo i familijarni odnosi sve što imaš, osim štale i krave, ali ovo...

I možda je šiznula na te "lijepe komplimente" koje dijeliš uokolo jer ih sama ne čuje?

Mislim, koje gluposti...
Pazi, sve se svodi da ona nema nista protiv muskaraca vec samo razgovora izmedju cura i mene. Ne kazem da ad zelim da po citav dan pricam s nekim, vec par poruka sa par ljudi dnevno, ipak kakav bi na zivot bio a da nemamo prijatelja.

Svatam ja da je kriticno vrijeme sada, ali ja nju ne ignorisem, od mene nece cuti ruzne rijeci. A moguce je da je taj kompliment upitan, iako sam samo rekao da je zanimljiva osoba/ Za mene nema to bas velik znacaj da bi se razvio toliki stepen ljubomore.
Davor25 is offline  
Old 15.10.2008., 22:07   #44
Quote:
little_devil kaže: Pogledaj post
nekih tamo izjava, haloo, bila je luda zbog njegove sestre i imam dojam da je to bilo prije trudnoce
ma ajde malo je žena luckasta,pa jako ga voli,ono, neće da ga neko drži za ruku,ok. voli ga jako jako...
R & J is offline  
Old 15.10.2008., 22:08   #45
Quote:
Davor25 kaže: Pogledaj post
Ne treba bas, ali sam bar sat vremena pokusavao da joj objasnim sta znaci prezime i familija. Da treba gajiti kulturu i mi mladi se trebamo druziti, upoznavat a ne jedni drugima okrenut ledja.
Bla truć...

Quote:
Davor25 kaže: Pogledaj post
A na kraju ona opet ima stav da bez obzira sto se isto prezivamo ona nije moja rodica i ja se samo nabacivam njoj.
Pa i nije.

Mislim, ne ulazim u to jel ljubomorna šizoidna nenormalna osoba i inače, ali ovo tu da mi dečko objašnjava smijala bih se do suza.
__________________
Well, I'm not going to sit around moping. I'm going to do what every woman does when they hit rock bottom.
I'm going to go out and meet some boys. And crush their hearts one by one.
Smart_bitch is offline  
Old 15.10.2008., 22:08   #46
Quote:
arenx kaže: Pogledaj post
Koliko imate godina ?
25 obadvoje
Davor25 is offline  
Old 15.10.2008., 22:09   #47
Quote:
Smart_bitch kaže: Pogledaj post
Mislim, ne ulazim u to jel ljubomorna šizoidna nenormalna osoba i inače, ali ovo tu da mi dečko objašnjava smijala bih se do suza.
a jel bi prijetila takvim nečim ili bi samo urlala od smijeha i tražila maramicu?
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Old 15.10.2008., 22:10   #48
Quote:
Davor25 kaže: Pogledaj post
Pa pazi oni su sad samo online, cak su drugi grad udaljen 150 km a na druzenje sam iskljucivo mislio kad nekad ja i ona putujemo demo tamo, da jednostavno imamo nekog koga znam, nazvat nekoga, hej sta ima, hajd izadji pred nas, poksazni nam grad, to su prilike jednom u godinu dana..
ne znam kako hoces, samo kazem da ti to kao ozenjenom covjeku koji vjerujem imash prijatelje uzivo, koji ocekujesh dijete (nisi izgleda svjestan koliko ce obaveza i briga donijeti novorodjence u kucu- okrenut ce ti se zivot za 180 stupnjeva) da ne govorim o poslu od preko 12 sati dnevno jednostavno NIJE POTREBNO.
trendseterica is offline  
Old 15.10.2008., 22:11   #49
Quote:
Smart_bitch kaže: Pogledaj post
Bla truć...



Pa i nije.

Mislim, ne ulazim u to jel ljubomorna šizoidna nenormalna osoba i inače, ali ovo tu da mi dečko objašnjava smijala bih se do suza.
gle kad dođe bebač imat će čovjek pametnija posla
R & J is offline  
Old 15.10.2008., 22:12   #50
Tek sada sam se ukljucila ,,,moram priznati da ti nije lako. Bila sam trudna vise puta i kao i vecina zena, znam da sam bila razdrazljiva, tu i tamo plakala al sam vecinu vremena ipak uzivala u trudnoci. Nadalje, kad sam rodila hormoni su jos divljali, i bila sam jos gora nego u trudnoci i bilo je razmirica sa MM. Mislim da je kod nje glavni problem razdvojenost, osjeca se sama i sama prolazi kroz sve premda si ti uz nju u mislima a kraj nje kad vam vrijeme i obveze dozvole. Mislim da ti ne bi trebao biti problem staviti u mirovanje "rodjake i rodice" jer i ja imam acc na fejsu pa ne skupljam istoprezimenjake vec imam svoj krug ljudi i s njima komuniciram. Iako mislis da je tvoj posao sansa zivota, ponekad ti ta sansa oduzima na zaista vrijednim stvarima, svaki mjesec UZV, uzivanje u kg tvoje zene kad udje u 9 mjesec, ugadjanju joj sve dok na svijet ne dodje to slatko malo bice. Mozda se u njoj krije strah, ipak je to udaljenost a vec i ptice na grani znaju da daljina i obveze (radis po 14 sati dnevno) mogu izazvati velike probleme u vezi. Brak na neki nacin i jest zrtva, al na koncu se sve isplati. Mislim da su glupi ovi komentari da se rijesis azdaje, i sl. Pa nije to komad odjeće, to j e5 godina ulaganja u nesto sto se zove ljubav. Pri tom ne mislim da se samo ti trebas zrtvovati. Ja to kao zena mogu reci da je kod mene najvise upalilo kad MM zauzme stav i ultimativno kaze sto on zeli. Tada i ja stanem, i dobro promislim. Ma pusti fejs....
Ivana_27 is offline  
Old 15.10.2008., 22:12   #51
Quote:
kemik kaže: Pogledaj post
a jel bi prijetila takvim nečim ili bi samo urlala od smijeha i tražila maramicu?

ja bi svo troje
R & J is offline  
Old 15.10.2008., 22:13   #52
Quote:
Davor25 kaže: Pogledaj post
Pazi, sve se svodi da ona nema nista protiv muskaraca vec samo razgovora izmedju cura i mene.

A moguce je da je taj kompliment upitan, iako sam samo rekao da je zanimljiva osoba/
A reci, jesi nekom od muškaraca koji su ti "rođaci" rekao da su zanimljive osobe? Ili da jedan od njih ima lijepu majicu? Ili kravatu?
__________________
Well, I'm not going to sit around moping. I'm going to do what every woman does when they hit rock bottom.
I'm going to go out and meet some boys. And crush their hearts one by one.
Smart_bitch is offline  
Old 15.10.2008., 22:14   #53
Quote:
kemik kaže: Pogledaj post
a jel bi prijetila takvim nečim ili bi samo urlala od smijeha i tražila maramicu?
Ovisi o tome koliko bi mi bilo smiješno.

Ne, sori, preteško pitanje. Voljela bih reći da ne bih tako prijetila, al još mi nitko nije išao prodavati familijarne spike.
__________________
Well, I'm not going to sit around moping. I'm going to do what every woman does when they hit rock bottom.
I'm going to go out and meet some boys. And crush their hearts one by one.
Smart_bitch is offline  
Old 15.10.2008., 22:15   #54
Quote:
Smart_bitch kaže: Pogledaj post
A reci, jesi nekom od muškaraca koji su ti "rođaci" rekao da su zanimljive osobe? Ili da jedan od njih ima lijepu majicu? Ili kravatu?
dajjjjjjjjjjj
umirem od smijanja
ma zakon ste ljudi
R & J is offline  
Old 15.10.2008., 22:15   #55
Quote:
Davor25 kaže: Pogledaj post
Za mene je stvarno prelijepo podjelit slike sa prijateljima, popricat, reci nekome da ima lijepu maicu, ili super izgleda, mozda je ipak to sto smo sada odvojeni malo jer radim u drugoj drzavi pa se nismo vidjeli vec dugo, a jos trudna.

Pokusavam da ne mislim na to al stvarno ne grize u dnu duse, sto mora biti tako. Kako god u 5 godina smo imali dosta lijepih trenutaka i vremena.

Sad samo neznam sta da radim, dal da ignorisem sve, i ostavim FB sa strane iako ja na facebook samo uletim par puta dnevno po minutu dvije ostavim koji komentar i napolje.

Nema tu aktivnog catanja,

Eto sam si odgvorio. Zena je trudna a odvojeni ste. A ljubomorne je prirode od prije. Odlucis sta ej vaznije ljudi koje ne poznajes ili trudna zena s kojom vec pokusavas 4 godine da dobijes dijete i za koju znas da je ljubomorna.

A ona mora tu ljubomoru malo da smanji. A smanjiti je nece s tim sto ces ti sada nastaviti da se dopisujes s tim ljudima. Kada bude dosao kuci i budete jedno kraj drugoga reci joj sve sto si ovdje napisao. "nacrtaj" joj cijelu situaciju, da nista nisi krio i to. Naravno ako ti je stalo a izgleda da jeste.
__________________
Ljubav je kao rat, lako je zapoceti, tesko zavrsiti i nikada se ne zaboravlja....
sunce35 is offline  
Old 15.10.2008., 22:17   #56
Quote:
Davor25 kaže: Pogledaj post
Jednom prilikom mi je sestra dosla u posjetu, izasl smo u grad i seka me ufatila za ruku, ona je popizdila, i davala komentare tipa: sta se ti imas snjom cuvat za ruku. BTW seki je sad neki 14-15 godina.
Ovime je rečeno sve.
 
Old 15.10.2008., 22:17   #57
Smart_bitch i R & J su ti vec sve rekle. Slusaj pametne zene i mani se corava posla s "rodicama".
Ma koje rodice? Da se meni tako neki xy javi i zove me rodicom bi ga poslala da ti ne kazem gdje.
Pokusaj pokoji put napraviti ono sto ti je R & J vec rekla pa ces vidjeti. Sigurno ce vam odnos biti bolji, i oboje cete biti zadovoljni. Da joj se vise posvetis mislim da nebi imala takve izljeve ljubomore.
Winter is offline  
Old 15.10.2008., 22:18   #58
Jebote ja ne vjerujem.
Ali fakat ne vjerujem. Ivoz ima profil na fejsu, ja imam profil na fejsu.
Imamo frendove - svaki svoje , neki su zajednički.
Jednoj frendici je brijem neki dan napisao de si mala slatka fotka - kažem brijem jer mi ušlo na jedno uho unutra na drugo van.
Živimo skupa, planiramo dete imamo datum vjenačanja.
Lastane - jesmo li mi normalni?!
__________________
...Ja sam jednoga dana slučajno našao put Ispod svih tih zastava što vijore... 17.05.2012. :)
frikuscha is offline  
Old 15.10.2008., 22:20   #59
Quote:
malena_1309 kaže: Pogledaj post
Ovime je rečeno sve.
nije rečeno sve,samo nedorečeno,jer ipak možda žena zna lijepo kuhat i jako je draga i dobrodušna,uredna i lijepa...
ovo mi govori više nego nekakve tamo reakcije ponekad...
R & J is offline  
Old 15.10.2008., 22:22   #60
Quote:
frikuscha kaže: Pogledaj post
Jebote ja ne vjerujem.
Ali fakat ne vjerujem. Ivoz ima profil na fejsu, ja imam profil na fejsu.
:
jel prakticirate virtualni sex?
trendseterica is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:01.