Natrag   Forum.hr > Društvo > Teens

Teens Napast in training

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.08.2010., 01:33   #1
Leksilium poslije Anfitamina

Prvo da se odma obratim u veze mjesta gdje sam trebao postaviti ovo,neznam al nebitno,pomoc se moze traziti na svakom mjestu...
Zdravo imam 19 godina,vec sam duze vrijeme konzumirao Marihuanu,onda sam presao na spid.Koristio sam ga nekih pola godine svakih 2-3 dana,i onda sam naglo prestao sa svim.Vec nekih 2 mjeseca,ne koristim nikakve droge,ali za smirenje pijem leksiliume,jer me oni drze na distanci od nervoze.Konstantno sam na lexovima(24/7),jedem normalno i smiren sam.Ali sada kad pokusam da se skinem sa lesiliuma,pocne me hvatati nervoza,jednostavno ne mogu bez njih.Sta da radim,kako da prestanem piti tablete
Ako je iko prosao kroz slicnu situaciju.pomozi te mi molim vas,jer sta cu kada mi nestane zaliha leksilijuma i kada in nemognem nabaviti.Obratio bih se doktoru za to,ali strah me da me ne posalju u neku bolnicu,da idem na nekakva odvikavanja,jer znam da mogu sam,samo neznam kako.
Unaprijed hvala!!!

PS pijem dnevno najmanje tablu leksilijuma od 1,5mg!
Need_For_Weed is offline  
Old 07.08.2010., 01:43   #2
Quote:
Need_For_Weed kaže: Pogledaj post
Prvo da se odma obratim u veze mjesta gdje sam trebao postaviti ovo,neznam al nebitno,pomoc se moze traziti na svakom mjestu...
Zdravo imam 19 godina,vec sam duze vrijeme konzumirao Marihuanu,onda sam presao na spid.Koristio sam ga nekih pola godine svakih 2-3 dana,i onda sam naglo prestao sa svim.Vec nekih 2 mjeseca,ne koristim nikakve droge,ali za smirenje pijem leksiliume,jer me oni drze na distanci od nervoze.Konstantno sam na lexovima(24/7),jedem normalno i smiren sam.Ali sada kad pokusam da se skinem sa lesiliuma,pocne me hvatati nervoza,jednostavno ne mogu bez njih.Sta da radim,kako da prestanem piti tablete
Ako je iko prosao kroz slicnu situaciju.pomozi te mi molim vas,jer sta cu kada mi nestane zaliha leksilijuma i kada in nemognem nabaviti.Obratio bih se doktoru za to,ali strah me da me ne posalju u neku bolnicu,da idem na nekakva odvikavanja,jer znam da mogu sam,samo neznam kako.
Unaprijed hvala!!!

PS pijem dnevno najmanje tablu leksilijuma od 1,5mg!

Odi doktoru on bolje zna..
Slim Shady is offline  
Old 07.08.2010., 01:49   #3
Quote:
Slim Shady kaže: Pogledaj post

Odi doktoru on bolje zna..
Brate otisao bi ja,al znam sta ce se desiti,samo ce me jos vise sjebat,i ovako mi nije dobro,jos samo da me zatvori u bolnicu 2 mjeseca,to bi mi bio kraj!!!


ZIVOTE IDIOTE!!!!!
Need_For_Weed is offline  
Old 07.08.2010., 01:50   #4
Jebeš nervozu jetra će ti riknut što je malo gore od nervoze i slimshady dobro kaže l na naki način mi i nije žao takvih slučajeva ružno zvuči ali ubijaš se tim pola godine i sad bi neko čudo da se dogodi da se vrati sve natrag neznam stvarno
matea:) is offline  
Old 07.08.2010., 01:55   #5
Quote:
Need_For_Weed kaže: Pogledaj post
Brate otisao bi ja,al znam sta ce se desiti,samo ce me jos vise sjebat,i ovako mi nije dobro,jos samo da me zatvori u bolnicu 2 mjeseca,to bi mi bio kraj!!!


ZIVOTE IDIOTE!!!!!
Neće te nitko zatvoriti. Dozu moraš smanjivati postupno.
Neocortex is offline  
Old 07.08.2010., 01:58   #6
Al jbte kad vidim sad neki dan na televiziji tamo one ljude što su bili u ratu i njihove žene i djecu što su prisiljeni piti te tabletine kad vidim ovakve slučajeve mene nervoza uhvati.
matea:) is offline  
Old 07.08.2010., 02:02   #7
Znam ja sve to,ali ako nepijem tablete(probao sam)npr. dan,sutra vec pocinju svadje sa roditeljima....Lahko je vama pricati,vi neznate sta je spid,kako ubija,jednostavno ja nemam vise volje za zivotom,ne osjecam ljubav prema nikome,spid mi je sve odnjeo,svaki jbe osjecaj koji postoji...sve sto sam volio vise me neinteresuje.
Jedan od dobrih prijatelja mi je govorio da pocnem pusiti marihuanu neko vrijeme(sedmicu-dvije),dok me neprodje zelja za tabletama,i onda da pocnem iznova sve..To je moguce,jer sam nasao na nekoliko web stranica,da je lakse napustiti travu nego lexilium....
samo me interesuje sada vase misljenje o tome.Da li da pokusam to ili ne???
Need_For_Weed is offline  
Old 07.08.2010., 02:06   #8
A što je lako pričati sve to što sad govoriš ti nije palo napamet svih tih jebenih koliko dana što si to radio nisi mislio na nikoga ni na oca ni na mater kojih mi je tu više žao od tebe
matea:) is offline  
Old 07.08.2010., 02:06   #9
Quote:
Need_For_Weed kaže: Pogledaj post
Znam ja sve to,ali ako nepijem tablete(probao sam)npr. dan,sutra vec pocinju svadje sa roditeljima....Lahko je vama pricati,vi neznate sta je spid,kako ubija,jednostavno ja nemam vise volje za zivotom,ne osjecam ljubav prema nikome,spid mi je sve odnjeo,svaki jbe osjecaj koji postoji...sve sto sam volio vise me neinteresuje.
Jedan od dobrih prijatelja mi je govorio da pocnem pusiti marihuanu neko vrijeme(sedmicu-dvije),dok me neprodje zelja za tabletama,i onda da pocnem iznova sve..To je moguce,jer sam nasao na nekoliko web stranica,da je lakse napustiti travu nego lexilium....
samo me interesuje sada vase misljenje o tome.Da li da pokusam to ili ne???
Ako ti trebaju lijekovi, dobit ćeš ih (ili lex ili neke druge), ali za to se javi liječniku. Piješ najmanju moguću dozu (koliko sam shvatila 1.5 mg), to zaista nije puno i nije problem, ali ako se uvučeš u začarani krug trave i tableta, onda ćeš sigurno kad tad završiti na psihijatriji.
Neocortex is offline  
Old 07.08.2010., 02:07   #10
Smile

Quote:
Need_For_Weed kaže: Pogledaj post
Brate otisao bi ja,al znam sta ce se desiti,samo ce me jos vise sjebat,i ovako mi nije dobro,jos samo da me zatvori u bolnicu 2 mjeseca,to bi mi bio kraj!!!


ZIVOTE IDIOTE!!!!!
DA ne odeš u bolnicu bi ti bio kraj..
Slim Shady is offline  
Old 07.08.2010., 02:08   #11
Ajme sad vidim da si napisao TABLU!!!!
Javi se odmah liječniku.
Neocortex is offline  
Old 07.08.2010., 02:09   #12
Quote:
Need_For_Weed kaže: Pogledaj post
Znam ja sve to,ali ako nepijem tablete(probao sam)npr. dan,sutra vec pocinju svadje sa roditeljima....Lahko je vama pricati,vi neznate sta je spid,kako ubija,jednostavno ja nemam vise volje za zivotom,ne osjecam ljubav prema nikome,spid mi je sve odnjeo,svaki jbe osjecaj koji postoji...sve sto sam volio vise me neinteresuje.
Jedan od dobrih prijatelja mi je govorio da pocnem pusiti marihuanu neko vrijeme(sedmicu-dvije),dok me neprodje zelja za tabletama,i onda da pocnem iznova sve..To je moguce,jer sam nasao na nekoliko web stranica,da je lakse napustiti travu nego lexilium....
samo me interesuje sada vase misljenje o tome.Da li da pokusam to ili ne???
Jesi odjebo prijatelja?
Slim Shady is offline  
Old 07.08.2010., 02:10   #13
Quote:
Neocortex kaže: Pogledaj post
Ako ti trebaju lijekovi, dobit ćeš ih (ili lex ili neke druge), ali za to se javi liječniku. Piješ najmanju moguću dozu (koliko sam shvatila 1.5 mg), to zaista nije puno i nije problem, ali ako se uvučeš u začarani krug trave i tableta, onda ćeš sigurno kad tad završiti na psihijatriji.
Ja dnevno popije 10 tableta po 1,5mg,a sad bih posusao samo da se smirujem preko trave bez tableta...Mozda ce uspjeti!!!Jer marihuana nije stetna ni zasta,osim impotencija,koja je moguca
Need_For_Weed is offline  
Old 07.08.2010., 02:11   #14
Quote:
Slim Shady kaže: Pogledaj post
Jesi odjebo prijatelja?
nisam stavio samga na razmatranje!!!!!!
Need_For_Weed is offline  
Old 07.08.2010., 02:12   #15
Quote:
Neocortex kaže: Pogledaj post
Ajme sad vidim da si napisao TABLU!!!!
Javi se odmah liječniku.
Ma nemogu strah me da ne zavrsim na pihijatriji,to bi me dokrajcilo!!
Need_For_Weed is offline  
Old 07.08.2010., 02:13   #16
Wink

Quote:
Need_For_Weed kaže: Pogledaj post
nisam stavio samga na razmatranje!!!!!!
Evo ti savjet:
Odjebi njega i sve njemu slične koje imaš oko sebe za početak.
Inače.. Ima jedan dobra komuna tu kod mene u susjednom selu..
Slim Shady is offline  
Old 07.08.2010., 02:16   #17
Quote:
Slim Shady kaže: Pogledaj post
Evo ti savjet:
Odjebi njega i sve njemu slične koje imaš oko sebe za početak.
Inače.. Ima jedan dobra komuna tu kod mene u susjednom selu..
Ma ti si ludji od mene,cuj komuna,pa nisam na heroinu,cc...
Need_For_Weed is offline  
Old 07.08.2010., 02:16   #18
trolololo.
__________________
Oh! Come and see the violence inherent in the system! Help, help! I'm being repressed!
Joe_Strummer is offline  
Old 07.08.2010., 02:20   #19
Bio sam ja u komuni..
Sa razredom.
Svi koji su pricali kako su zavrsili tamo su poceli otpriilike ovako:
1
Imao sam sve u životu.
2
Jednog dana prijatelj mi je ponudio travu...
3
Opljackao sam i babu i starce...
4
Danas imam malu djevojčicu dolazi mi u posjet..
5
Mislim da se konačno oporavljam(a nije siguran).

Zato odma sutra doktoru.
Slim Shady is offline  
Old 07.08.2010., 02:21   #20
a gle ti tražiš tu neko magično rješenje od nas problema u koji si se sam uvalio ne sebe nego svih oko sebe koji te vole nijedan savjet ne prihvačaš neznam što hočeš stvarno?
matea:) is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:25.