Forum.hr

Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Euro 2008 Austrija/Švicarska

Euro 2008 Austrija/Švicarska Europsko nogometno prvenstvo u Austriji i Švicarskoj

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.06.2008., 08:29   #41
snowbunny
Here bunny, bunny...
 
snowbunny Avatar
 
Registracija: Feb 2008.
Lokacija: Zagreb
Postova: 175
Pošalji poruku preko ICQ korisniku snowbunny
Podrska bilicu i deckima.
Kako ste mi bili najbolji dok se pobjedivali tako ste mi najbolji i sada.
Nazalost necemo u polufinale, ali cijeli svijet je imao razloga jos jednom pricati
o hrvatskom nogometu i navijacima.
Sljedeci put ce samo duze pricati.
snowbunny is offline  
Old 21.06.2008., 08:29   #42
odbojkašcro
Registrirani korisnik
 
odbojkašcro Avatar
 
Registracija: Nov 2007.
Lokacija: tu sam di sam
Postova: 7,011
Evo, ne znam kako sam uspio noćas zaspat. Sad kad sam se probudio žena mi rekla da me nikad u životu nije vidjela tako jadnog. Ona ista žena koja je rekla kad smo dali gol da joj je žao Turaka. Ali to što ona vidi nije ništa, svi znamo kako nam je iznutra. Tjera na plač. A imam 40 godina skoro. Obzirom da sam cijeli život sportaš mislio sam da sam naučio gubiti, ali ...

Ekipi i vodstvu repke svaka čast. A što se tiče stoke sitnog zuba ili iskompleksiranih tipova, sad je šansa, pa navalite.
odbojkašcro is offline  
Old 21.06.2008., 08:37   #43
edge79
CUT
 
edge79 Avatar
 
Registracija: Jul 2007.
Lokacija: Zagreb
Postova: 10,877
Pošalji poruku preko MSN korisniku edge79
Quote:
Renynho kaže: Pogledaj post
Mislim da treba realno sagledati stvar i doći čemo do zaključka da je Bilić največi krivac za poraz-pa frajer igra 120 minuta i još kreten nije napravio treću izmijenu da malo pojača momčad u sredini,sad si može mamu mijenjat kad smo popljugali,a onaj Olić je definitivno najgori napadač kaj sam videl,pa taj nemre gol dati iz 100 šansi samo trči budaletina ko sumanut i umara se,ali nema veze možda sam ja u krivu!!!uglavnom krivci su-Bilić¸i Olić
Divno kojih se idiota može skupit da pišu o nogometu kad je veliko natjecanje

A dečkima ne podrška nego podršketina i njima i Nanetu, bilo je lijepo dok je trajalo.
__________________
sto koraka tu od Save
edge79 is offline  
Old 21.06.2008., 08:44   #44
odbojkašcro
Registrirani korisnik
 
odbojkašcro Avatar
 
Registracija: Nov 2007.
Lokacija: tu sam di sam
Postova: 7,011
Samo je jedno u mom zivotu vrijedno
da pustim suzu s oka jer tebe volim ja
zivot mi dala, bas kao da je znala
da nikad nece nestat' sa mojih usana
Hrvatska

S ponosom narodu svom
ljubi grb na dresu tom
na Jadranu i Savi, na Dunavu i Dravi
nek se slavi cijeli dan i noc


Kad se svi ohladimo ostat će ćinjenica da smo na ovom prvenstvu prošli skupinu nakon tri neuspjeha, dobili sve utakmice u grupi, igrali bolje od protivnika u četvrt-finalu i nesretno ispali.
Podarili su nam iznimno lijepe trenutke, naročito u pobjedi nad Nijemcima.
Svaka čast momcima, idemo dalje. U rujnu dolaze Kazahstan i Englezi.
odbojkašcro is offline  
Old 21.06.2008., 08:45   #45
mangata
U samoizolaciji
 
mangata Avatar
 
Registracija: Apr 2006.
Postova: 961
Ja ipak mislim da su zabrljali protiv Turske. Ovaj poraz se nije smio dogoditi, onolike šanse su morale biti realizirane. Naime, svatko ima pravo na loš dan i prokletu nesreću ali zabrinjava činjenica da naša ekipa u pravilu pobjeđuje jake i gubi od slabih - to je postalo prokletstvo. Imao sam odmah taj neugodan osjećaj da bi bilo bolje da smo kao drugi u skupini naletili na Portugalce. Pa čak i da smo izbačeni od Portugala - manje bi boljelo. Inače, nisu se osramotili ni najmanje, pokazali su sjajan talent o kome priča cijela Europa i bit će još prilika... naročito kada se vrati Dudu.
A Turska nema veze o nogometu - iskusna Njemačka će ih zgaziti. Ne može se do finala samo fanatizmom i prekršajima; kad tad taj fitilj dogori. Šteta što nije dogorio prije nas, jer mi smo imali objektivnu šansu nositi se sa velikima.

Bravo najboljem treneru na svijetu - Biliću, bravo momcima!
mangata is offline  
Old 21.06.2008., 09:03   #46
Michael Collins
Registrirani korisnik
 
Registracija: Dec 2006.
Lokacija: .
Postova: 96,139
Biliću i Ćiro je ispao u ovom krugu, i osvojio treće mjesto- ti ćeš nam osvovjiti SP!

Svaka čast na najboljim igrama od 98', samo se pazi Markovića, nikada te nije volio, i možda se sada usudi te napasti...
__________________
.
Michael Collins is offline  
Old 21.06.2008., 09:24   #47
tinna01
Registrirani korisnik
 
tinna01 Avatar
 
Registracija: Jun 2007.
Postova: 2,459
Jel se zna već kad će biti doček i da li će uopće biti? Mislim da bi trebao ..
tinna01 is offline  
Old 21.06.2008., 09:50   #48
wavelab
Registrirani traktorist
 
wavelab Avatar
 
Registracija: May 2008.
Lokacija: bogu iza nogu
Postova: 22
Quote:
ladni pifkan kaže: Pogledaj post
Kriv ti je stari šta nije kondom navuko, pička ti materina (pošto mi je ovo prvo obraćanje javnosti na pdf-u nogomet, molim cijenjene modove da uzmu u obzir da ovo pišem pod dojmom poraza i ispadanja s Eura, a ako mi je suđeno dobiti ban, nek me banaju za cirka 20ak minuta, imam još za ostavit komentar - 2...zahvaljujem)!

Koji si ti kurac da imaš pametovat?! U 119. si 100% plakao od sreće, a sad si pametan?! ma napuši se truskog kurca, kujo izdajnička!

Olić se možda umara, ali trčao je ko manijak 110 minuta! To šta je pogodio prećku mu je bio jedini promašaj danas! Ono glavom nije bilo teorije da zabije!

A Bilić je najbolje šta se dogodilo hrvatskom nogometu još od Eduardovog pohrvaćivanja!

Jebi se i ti i tvoje neskormno mišljenje...zadnje tri tekme su bili dobri, jel da?

Uglavnom...ovo nije zadenj od ove ekipe...čeka nas svjetsko na koje idemo s Eduardom, ali nažalost bez Nike Kovača...čovjek je dušu dao za repku i hvala mu!

Hvala svima u ekipi što su nam dali nešta čemu smo se mogli veseliti...jebiga, sreća nije bila na našoj strani...

wavelab is offline  
Old 21.06.2008., 09:58   #49
lollatutu
U samoizolaciji
 
Registracija: Jan 2008.
Postova: 5,024
Svaka čast dečkima, mladi su, još kad ozdravi Eduardo osvojit ćemo SP
Sretna sam jer imamo mladu momčad koja će u budućnosti samo napredovati.
Drago mi je što su se tokom prvenstva istakli neki fenomenalni mladi igrači ala Pranjić, Rakitić, car Vukojević i ostali..
Zao mi je zbog braće Kovač, posebice Nike jer su ostavljali dušu i srce na terenu
Predivno je bilo gledati ih od kroz kvalifikacija, pa sve do jučer, kad se eto dogodio šok kakav se dvaput ne događa, ali na greškama se uči.
Petrić nadam se da će se na kvalifikacijama i ako prođemo SP pojaviti spreman da ga se ne mora psovati.
Bilić je definitivno fenomenalan pogotovo s onim stozerom Vatrenih, najbolji trener kojeg smo imali u repki jer je također mlad i ima dušu..Uostalom i sam je slično prošao.
Nadam se da će ga HNS i grupa drača koje u vrhu sjedi moliti na koljenima da ne ode, ako već ne zbog Hrvatske onda barem zbog para koje im nosi
Dečki, hvala vam!
SP JE NAŠE!
lollatutu is offline  
Old 21.06.2008., 09:59   #50
Vanjushka
Registrirani korisnik
 
Registracija: Dec 2002.
Postova: 23,398
Svi koji sad kenjaju "nije moguce promasiti tolike sanse, pa ovo smo morali proci" nemaju pojma, pojma sa pojmom, o nogometu.

ajte pratiti sah, decki.

Moguce je, i desava se. Ne samo nama.

Drugi iz ovakvih stvari izvlace motiv vise za dalje, nadam se da ce i Bilic i igraci to uraditi.

Svaka vam cast decki, ponosni smo na vas.
Vanjushka is offline  
Old 21.06.2008., 10:02   #51
lollatutu
U samoizolaciji
 
Registracija: Jan 2008.
Postova: 5,024
S druge strane, ako Švabe postanu prvaci svi će znati da su ih zaustavili jedino HRVATI!
lollatutu is offline  
Old 21.06.2008., 10:08   #52
DMocic
U samoizolaciji
 
Registracija: Dec 2007.
Lokacija: Bogu iza nogu
Postova: 81
Pošalji poruku preko ICQ korisniku DMocic Pošalji poruku preko AIM korisniku DMocic Pošalji poruku preko MSN korisniku DMocic Pošalji poruku preko Yahoo korisniku DMocic Pošalji poruku preko Skype korisniku DMocic
Quote:
sly21 kaže: Pogledaj post
Slavene ostani! Idemo dalje... Sve će nam se vratit na sp, sjetite se eura 96. povijest se uvijek ponavlja!
Potpis
DMocic is offline  
Old 21.06.2008., 10:08   #53
lollatutu
U samoizolaciji
 
Registracija: Jan 2008.
Postova: 5,024
Quote:
uuffoo kaže: Pogledaj post
Nisi u pravu bilo je dovoljno ali ima tu neke turčinske magije koja nas je rasturila u zadnjim sekundama.
Ma nema nikakve magije
Imali smo loš dan, lopta nas jednostavno nije zeljela u golu i to je to.
Turci nisu magični, već fanatični..
Čovječe igraju nogomet ko da je dzihad
Ostaje gorak okus, ali sigurna sam da ćemo se vratiti jači nego ikada jer imam mladu ultrasposobnu momčad i trenera za bogove
Nitko nema boljeg trenera
Treba ga sad čuvati ko oko u glavi,a ne da on mora moljakati da ostane
lollatutu is offline  
Old 21.06.2008., 10:09   #54
Latka
famous
 
Latka Avatar
 
Registracija: Jan 2005.
Lokacija: Krapinske vuske staze
Postova: 896
Bravo vatreni , bravo Bilic!!!!!
Bravo Killer, bravo Kovaci, bravo Joe, ma bravo svi!!!!
Ponosan sam sto sam Hrvat i navijam za svoje, a ne ko muslimani iz Bosne i Srbi koji su se nasli u istom kosu i navijali za Tursku!!
Latka is offline  
Old 21.06.2008., 10:23   #55
elninjo7
je wannabe intelektualac
 
elninjo7 Avatar
 
Registracija: Jul 2007.
Postova: 2,546
mene jedino tješi što nako 120 minuta s turcima bi vjerovatno izgubili od njemaca. Svaka čest stožeru i igračima doista nismo imali sreće.
apeliram na vas koji živite u zagrebu dočakajte repku na arodromu u što većem broju neka znaju da samo uz njih. Podsjetimo ih da su mladi da nam mogu još mnogo radosti donijet.
(osim ako nisu već sletili u zagreb)
elninjo7 is offline  
Old 21.06.2008., 10:45   #56
Padrone
Registrirani korisnik
 
Registracija: Mar 2003.
Lokacija: Agram
Postova: 4,300
ne vracaju se avionom nego busom, u popodnevnim satima
Padrone is online now  
Old 21.06.2008., 10:45   #57
darkphenix
Registrirani korisnik
 
Registracija: May 2008.
Postova: 80
Quote:
Renynho kaže: Pogledaj post
Mislim da treba realno sagledati stvar i doći čemo do zaključka da je Bilić največi krivac za poraz-pa frajer igra 120 minuta i još kreten nije napravio treću izmijenu da malo pojača momčad u sredini,sad si može mamu mijenjat kad smo popljugali,a onaj Olić je definitivno najgori napadač kaj sam videl,pa taj nemre gol dati iz 100 šansi samo trči budaletina ko sumanut i umara se,ali nema veze možda sam ja u krivu!!!uglavnom krivci su-Bilić¸i Olić
a ti najveća budaletina na kugli zemaljskoj...

bravo dečki, bravo bilić...bili ste izvanredni i dali ste sve od sebe...imamo super repku, mladu repku koja će biti sve bolja i bolja...
bili smo bolji, ali nas jednostavno nije htjelo...ništa zato, glavu gore i idemo dalje...
darkphenix is offline  
Old 21.06.2008., 10:47   #58
charlyse
E.A. seni seviyorum
 
charlyse Avatar
 
Registracija: Jun 2007.
Lokacija: Istanbul
Postova: 1,621
LAko je sad tražiti krivca.
Tu je očito bio upleten prst sudbine jer uz onakvu igru i gol u zadnjoj minuti nemoguće je izgubit (ali očito je moguće). Jednostavno tako je moralo biti.

Biliću i vatrenima, hvala vam na trudu, na svakoj kapljici znoja i za svaki pretrčani korak.

U našim srcima vi ste pobjednici, HVALA VAM!!
charlyse is offline  
Old 21.06.2008., 10:50   #59
Mr.No.
Keyser Soze
 
Mr.No. Avatar
 
Registracija: Feb 2008.
Lokacija: Kvarner
Postova: 727
Jbg, lopta je okrugla, a i Turci znaju igrat...


Ja još nisam došo sebi...
Sve je ok,i stvarno su dečki cijelo EP igrali dobro i nema im se šta prigovorit..
Ali mene je jedino ubilo način na koji smo mi ispali...
Od totalnog veselja i euforije, u samo 2min nam se srušio svijet...ljudi u bircu nisu pol sata mogli riječ reć...

Samo se nadam da će im ovo biti poticaj za dalje i da će na daljnim Svjetskim i Europskim uz Bilićevo vodstvo pružat nove dobre igre i prilike nama za veselje..
__________________
Krepat ma ne molat
Mr.No. is offline  
Old 21.06.2008., 10:52   #60
babarej
uz čašu ja provodim dane
 
babarej Avatar
 
Registracija: May 2007.
Lokacija: daleko od Zemlje...
Postova: 14,230
Pošalji poruku preko ICQ korisniku babarej
Dobro je bilo. Imamo 3 pobjede na ovom EURU. Odlicno. Ispali smo ali nema veze. Mozda se je moglo bolje ali nema veze. Ja sam zadovoljan. Iako sam sinoc bio ljut i krivio i Bilica i Olica i Budana i Ladica i Bobana i svih....

Ipak, imamo se cime ponositi. Imali smo odlican nastup i ispali smo na penale. Nadam se da ce Bilic ostati. Jos dugo godina.

Face smo....
__________________
we don't like things you do, and we will not remember you
babarej is offline  
 



Pravila postanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smajlići su On
[IMG] kôd je Off
HTML kôd je Off

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:14.


Marketing

Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger