Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.05.2014., 22:33   #1
Proročanstvo o Hrvatskoj

http://http://uvrnuto.wordpress.com/...e-sam-vidjela/

Tuđi Car a opet domaći, vladati će malom zemljom na balkanu, zemljom što jadran ima i tisuće otoka tamo. Vladati će desetljeće dok rat ne zamre i kad ode doći će dvojica – jedan s bradom i jedan što uvijek ima peh i onda će ovaj prvi vladat neko vrijeme a drugi neće. Tada će doći Vožd, lijep, elegantan, narod će mu vjerovati. Al će im sve pokrast. Vožd će otići ali će uskoro u tamnicu bačen biti. Ne dugo. U tim godinama slutnje i tuge, bjeloglava žena i čovjek telećeg pogleda vodit će zemlju. Unatrag. Ta bijela žena i čovjek telećeg pogleda bit će svrgnuti a zemljom će zavladati euforija. Na njihovo mjesto doći će mlad pijetlić i debeli kokot. Taj debeli kokot sve piliće pred sobom gazi. I onda će oni hodati naokolo i zobati 25 zrna kukuruza, kažu za narod ih zobaju. A zvijezde žute i zlatne zasjat će tad nad kokošinjcem. I sve će biti plavo. I država će biti plava. A kokošinjac narast će veliki. Juha. Koke idu u juhu…

Tuđi car = Tuđman
jedan s bradom = Mesić
jedan što uvijek ima peh = Budiša
Vožd = Sanader
bjeloglava žena = Jadranka Kosor
čovjek telećeg pogleda = Josipović (možda Karamarko ili netko drugi?)
mlad pjetlić = Milanović
debeli kokot koji gazi = Čačić (sjetite se da je u Mađarskoj tamo s autom i doslovce zgazio nekoga), Linić? ili netko drugi
25 zrna kukuruza = PDV 25%
zvjezde, plava država = HR ušla u EU
kokošinjac narast će veliki = BIH se raspala, dio se priključio HR?
juha = rat?
koke idu u juhu = žrtvovani ljudi? ili žrtve usljed rata?
paranormalni is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2014., 01:52   #2
ne znam za ovo ali ja sanjam o povratu austougarske
__________________
Da ne postoje Francuzi i Talijani u autoindustriji, mehanicari bi bili bez posla.
MartinTin is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2014., 08:46   #3
Quote:
paranormalni kaže: Pogledaj post
http://http://uvrnuto.wordpress.com/...e-sam-vidjela/

Tuđi Car a opet domaći, vladati će malom zemljom na balkanu, zemljom što jadran ima i tisuće otoka tamo. Vladati će desetljeće dok rat ne zamre i kad ode doći će dvojica – jedan s bradom i jedan što uvijek ima peh i onda će ovaj prvi vladat neko vrijeme a drugi neće. Tada će doći Vožd, lijep, elegantan, narod će mu vjerovati. Al će im sve pokrast. Vožd će otići ali će uskoro u tamnicu bačen biti. Ne dugo. U tim godinama slutnje i tuge, bjeloglava žena i čovjek telećeg pogleda vodit će zemlju. Unatrag. Ta bijela žena i čovjek telećeg pogleda bit će svrgnuti a zemljom će zavladati euforija. Na njihovo mjesto doći će mlad pijetlić i debeli kokot. Taj debeli kokot sve piliće pred sobom gazi. I onda će oni hodati naokolo i zobati 25 zrna kukuruza, kažu za narod ih zobaju. A zvijezde žute i zlatne zasjat će tad nad kokošinjcem. I sve će biti plavo. I država će biti plava. A kokošinjac narast će veliki. Juha. Koke idu u juhu…

Tuđi car = Tuđman
jedan s bradom = Mesić
jedan što uvijek ima peh = Budiša
Vožd = Sanader
bjeloglava žena = Jadranka Kosor
čovjek telećeg pogleda = Josipović (možda Karamarko ili netko drugi?)
mlad pjetlić = Milanović
debeli kokot koji gazi = Čačić (sjetite se da je u Mađarskoj tamo s autom i doslovce zgazio nekoga), Linić? ili netko drugi
25 zrna kukuruza = PDV 25%
zvjezde, plava država = HR ušla u EU
kokošinjac narast će veliki = BIH se raspala, dio se priključio HR?
juha = rat?
koke idu u juhu = žrtvovani ljudi? ili žrtve usljed rata?
Jako zanimljivo - još kad bi bilo vjerodostojno....

Uvijek su najtočnija proročanstva unatrag - o onome što se već dogodilo, pa je lakše objasniti.
prof56 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2014., 09:24   #4
Quote:
prof56 kaže: Pogledaj post
Jako zanimljivo - još kad bi bilo vjerodostojno....

Uvijek su najtočnija proročanstva unatrag - o onome što se već dogodilo, pa je lakše objasniti.
Upravo tako, lako je predvidjeti prošlost.
Begemotica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2014., 10:19   #5
Pa življenje i je takvo- razumjet ga možemo samo gledajuć unatrag, a živit moramo unaprijed.
__________________
Be yourself, no matter what they say.
arna is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2014., 23:57   #6
Proročanstvo o Hrvatskoj? Bankrot i ponovno rađanje.
klokanovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2014., 22:45   #7
Hmm... Ako je Linić debeli kokot i želi gaziti sve...
MrCelzius is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2014., 23:05   #8
@paranormalni, a tko je prorokovao ta proročanstva u uvodu?

Po stilu mi sliče na Tarabića.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2014., 23:06   #9
Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
Proročanstvo o Hrvatskoj? Bankrot i ponovno rađanje.
u velikim mukama.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2014., 23:03   #10
a kada je to napisano, objavljeno ?
mustang_925 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2014., 12:36   #11
Netko se zeza
martin polo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2014., 19:47   #12
Ma ta baba vanga je polupijana i ful čorava, njoj nije za vjerovat
Brutalis is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2014., 10:21   #13
Pričala mi je poznanica da je njena mama imala dar proročanstva i vizije koje je govorila samo članovima obitelji. Ta njena mama je negdje 1950-ih godina imala viziju da će se "država raspasti na dva dijela, iznad jednog tama, a iznad drugog zvjezdano nebo", baš tim riječima.

Ovo mi je prvi puta rekla tamo negdje uoči raspada Jugoslavije. Kasnije smo zaključile da zvjezdano nebo vjerojatno simbolizira zastavu EU.
Marina Fiume is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2014., 14:47   #14
Tuđi Car a opet domaći, vladati će malom zemljom na balkanu, zemljom što jadran ima i tisuće otoka tamo. Vladati će desetljeće dok rat ne zamre i kad ode doći će .............
__________________
emma
Emma125 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2014., 00:51   #15
ova tema bi mogla u lock , prvo radi glupog humora a drugo radi najezde jos glupljih trollova
__________________
sunch4ny 8)
S4sh4nn is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2014., 23:41   #16
Postoji realna opasnost da nas napadnu i počnu proždirat demoni sa Nibirua! A vi se bavite notornim glupostima. Jedan sin iz ruskog i jedan sin njemačkog naroda će povest ljude čista srca u konačnu pobjedu!! Svi ostali su nebitni
Boldek is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2014., 18:52   #17
Quote:
Marina Fiume kaže: Pogledaj post
Pričala mi je poznanica da je njena mama imala dar proročanstva i vizije koje je govorila samo članovima obitelji. Ta njena mama je negdje 1950-ih godina imala viziju da će se "država raspasti na dva dijela, iznad jednog tama, a iznad drugog zvjezdano nebo", baš tim riječima.

Ovo mi je prvi puta rekla tamo negdje uoči raspada Jugoslavije. Kasnije smo zaključile da zvjezdano nebo vjerojatno simbolizira zastavu EU.
Ovdje ima zanimljivih pojedinaca a među njima i jedan naš čovjek koji je riješio bezbrojna pitanja!
GarthOk Baal is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2014., 10:37   #18
Quote:
Marina Fiume kaže: Pogledaj post
Pričala mi je poznanica da je njena mama imala dar proročanstva i vizije koje je govorila samo članovima obitelji. Ta njena mama je negdje 1950-ih godina imala viziju da će se "država raspasti na dva dijela, iznad jednog tama, a iznad drugog zvjezdano nebo", baš tim riječima.

Ovo mi je prvi puta rekla tamo negdje uoči raspada Jugoslavije. Kasnije smo zaključile da zvjezdano nebo vjerojatno simbolizira zastavu EU.
Kad sam zadnji put provjeravao juga se raspala na 7 država... stoga možda da kažeš majci od poznanice da prestane pit domaću brlju
Rostilj-peka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:13.