Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.09.2006., 03:24   #21
Reptilsko-ljudski hibridi vladaju svetom?

Da li verujete da su nas pre par hiljada godina porobili Reptili i postavili ovde na Zemlji reptilsko-ljudske hibride sa 50%-50% reptilsko-ljudske genetike da vladaju nad nama? Da oni i danas vladaju Svetom? Da su to bile sve plemićke i kraljevske porodice u istoriji, da se zato kaze da imaju plavu krv, jer im je krv na bazi Bakra, i da su među nama jos od Sumera, preko Rima, pa do današnjeg dana? Zvuči neverovatno? Da li verujete da su stvorili religiju i da stvaraju ratove, da bi manipulirali i lakse kontrolisali "slepo" čovečanstvo po principu "Zavadi pa vladaj"? Da li smo mi samo jedna od planeta u nizu na kojoj oni vadaju u direktnom kontaktu sa Reptilima iz drugih dimenzija? I da li verujete u postojanje "Galakticke federacije svetlosti" koja predstavlja uniju svih svetova u nasoj Galaksiji na kojima vladaju snage dobra tj. svetla, nasuprot Reptilima koji predstavljaju snage mraka i zla, i koje zele da nam pomognu i stite nas od osiljenih reptilskih vladara!? Da li zivimo na planeti gde vlada zlo i mrak? Da li je sve ovo fikcija ili realnost i koliko imate otvoren um da uopste primite sve ove neverovatne podatke?
 
Odgovori s citatom
Old 12.09.2006., 03:37   #22
Pa vam je toliko trebalo da nas skuzite?
AllweEverWanted is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2006., 09:47   #23
Hej Ujvidek,

otvori svoj um i primi ovaj neverovatan podatak:

stvar je zapravo daleko, daleko složenija od te pet-paračke SF pričice za djecu - David Icke i ekipa su na pravom tragu, ali su promašili bit za jedno par sto kilometara...

Svemir, zvijezde i planeti ne postoje na način na koji mi to shvaćamo - ono što nazivamo fizičkom stvarnošću se sastoji od vibracija ogromnog oceana energije i svijesti kojega iz navike nazivamo "svemirom".

"Galaktička Federacija Svjetlosti" zaista postoji - na neki način - ali ono što mi smatramo svemirom JEST Galaktička Federacija Svjetlosti - svaka zvijezda je na neki način najniža manifestacija, fizičko tijelo ogromnih, svjesnih energetskih entiteta koje čovječanstvo naziva Arhanđelima, koji su nas stvorili, bivajući dijelom svijesti ogromnog entiteta kojega nazivamo Bogom a čija je najniža manifestacija, "vidljiva" našim "očima" (jer mi očiju nemamo niti su nam uopće potrebne).

Ne, Stvoritelj zaista nema nikakve veze sa djedom nabujalih mišica i preplanule kože, omotanim plahtom niti želi da koljemo i/ili spaljujemo našu braću u njegovo ime, naprotiv.

Tzv. "Reptili", kao i baš svaki pojedini od onoga što nazivamo "vanzemaljcima" su samo i isključivo energetska bića, baš svaki pojedini od njih - koji se u religijama toliko dugo nazivaju "demonima" a dolaze iz "dimenzije" (frekvencijskog raspona vibracija "svemira") koja je odmah "poviše", "iznad" materijalnog kontinuuma.

Ne koriste nikakva preijvozna sredstva niti dolaze sa drugih planeta - ono što nazivamo NLOima SU oni osobno - ali oblikuju svoja tijela u oblike koji će biti najprihvatljiviji našim svjestima, u sklopu velike prevare o vanzemaljcima, koju su vrlo vjerojatno oni sami i pokrenuli u još jednom pokušaju da nas skrenu u potpuno pogrešnom smjeru...

Najveća, Najdublja i Najdeblja prepreka početku spoznavanja bilo čega od svega ovoga je naša duboka nesvjest pravog značenja činjenice da je sva materija zapravo energija, tj. da je materija samo pojam kojim objašnjavamo sve ovo čvrsto oko sebe. Istovremeno smo svjesni da se to zapravo sastoji od malih nešto kao kapljica vodice ali nam u toku života baš nikada ne padnu na pamet implikacije ovoga...

Da živimo u "svijetu" koji se sav sastoji od bezbroj "kaplica vode" koje su toliko sitne da su nevidljive našem oku. Mi smo kao djeca koja žive u staklenoj kući u svijetu koji se sav sastoji od oblika stvorenih od puhanog stakla prebojanog šarenim "teksturama", vanjštinom objekata.

Ono što smo zapravo je nešto kao plin koji je zarobljen u takvom konstruktu koji se sastoji isključivo od srodne mu vode, ili možda kao voda zarobljena u konstruktu koji se sav sastoji od leda... i u potpunosti vjerujemo u iluziju oblika koji su "prebojani", "natrackani" na površini svakog "predmeta" (navodnici jer ne postoji rub između predmeta, kao ni oni sami.

Ali što se događa ako se dogodi da na takvom svijetu postoji grupa pojedinaca koji su ovoga svjesni, koji vide sa oba svoja oka u zemlji slijepih i odluče iskoristiti ovakvu apsurdnu situaciju na svaki mogući zamislivi način?

A što se događa ako svuda oko nas zapravo postoje milijuni entiteta, čiji je svijet kao i oni sami nama kakvi smo trnutno potpuno nevidljiv, a ako među njima postoje mnogi jednako u potpunosti amoralni i bezočni kao što su to i ovi pojedinci?

Kao Cypher u Matrixu, koji se proda Mr.Smithu u zamjenu da bude "somebody important" i za ostatak života prepun sočnih odrezaka...

Na našem tzv. "svijetu" (koji je zapravo potpuno fluidni dio velikog mora energije svuda oko nas) kao i u nižim dimenzijama "svemira" postoji i već tisućljećima djeluje veliko udruženje ljudi i negativnih energetskih entiteta koji su svjesni svega ovoga i surađuju na kočenju i / ili zaustavljanju buđenja više, spiritualne svijesti čovječanstva. To udruženje stoji iza prvog i drugog svjetskog rata, iza tzv. "illuminata", "comitee 300" itd. - ovo većinom su samo prevarene, naivne ljudske marionete koje nisu svjesne ničega...

U nastupajućim godinama i desetljećima dogodit će se ogromne, šokantne promjene u ljudskom društvu. Energetski entiteti koji su oduvijek živjeli i dijelili naš svijet s nama počet će se polagano obznanjivati i postajati dio naše kolektivne stvarnosti... u sklopu velike akcije dizanja svijesti čovječanstva kroz teškoće i ispaštanje, od strane onog što tako djetinjastvo nazivamo "galaktičkom federacijom"...

Kada kod pogledaš u bilo koji od planeta naše sistema, a pogotovo u ono što nazivamo "Suncem" - vidiš oko desetak ambasadora "Galaktičke Federacije" koji postoje kao kolektivna svijest na jednoj vrlo visokoj vibracijskoj razini čineći ogromno energetsko tijelo/svijest tog živog entiteta. Uistinu - gledaš u jedan sićušan dio svoga "boga Stvoritelja", koji se već tisućljećima trudi da nam pomogne da dignemo nos iz blata, odrastemo i time postanemo dostojni svjesti o svemu ovome...

Dok tzv. Reptili i generacije njihovi ljudskih suradnika pokušavaju konstantno podrivati sve ovo.

Također, ono što bih volio da postaneš svjestan jest da su mnogi od onog što mi smatramo "avionima" koji ostavljaju chemtrails tragove po nebu zadnjih godina u stvari energetski entiteti (i chemtrail i avion je u stvari jedno eteričko tijelo oblikovano u ovaj oblik, nešto kao hrpa pare koja funkcionira kao "slika", oblikovano umom entiteta) koji pripadaju Crnom Bratstvu, Watcherima ili koje god drugo ime da koriste izdajnici čovječanstva...

Obrati pažnju na ono što se događa na nebu i vidjet ćeš da se mnogi od chemtraila izdužuju u smjeru direktno suprotnom puhanju vjetra što je nemoguće, te da se mnogi od aviona u jednom trenutku jednostvano pojave na nebu ostavljajući za sobom abnormalno kratak chemtrail trag koji ne ostaje za njima nego konstantno ostaje iste dužine i ne "razvodnjava se", a za nekoliko minuta potpuno nestanu, skupa sa "chemtrailom" (apsolutno nikakav trag na nebu).

Prestani čitati trash conspiracy stranice na internetu, saberi se, uozbilji se i okreni se onome što nazivamo "alternativnom spiritualnošću" - bilo bi dobro da promjene koje dolaze već za naših života dočekaš spreman, barem spremniji nego si sad.

Ti si u potpunosti energetsko biće, energetsko polje tvoje "svijesti" i simultano postojiš na nekoliko razina, "dimenzija" postojanja. "Čovječanstvo" je jednostavno namjerno držano u mraku o ovome jer da to saznamo te bi informacije ubrzo okrenuli protiv samih sebe. Nikakvi "Reptili" nas ne drže u tajnosti, nego naša braća i "pastiri" koji nas polako pripremaju da postanemo svjesni ovoga - šljam koji dolazi iz najnižih energetskih razina postojanja i ljudi koji su ovako ili onako saznali za sve ovo i odlučili se debelo okoristiti našim neznanjem i sljepoćom su ti koji pokušavaju zaustaviti njegovo širenje.

Ljudsko energetsko tijelo zaista postoji - razlog zašto postojiš i zašto si se rodio jest da postaneš "što bolja osoba možeš", podigneš vibraciju svoga energetskog tijela, pročistiš se putem "otvaranja" - razvijanja - čakri, energetskih centara tvoga pravog tijela. Kada se počne razvijati ono što se naziva krunskom čakrom mi stupamo u kontakt sa našom "dušom" - potpuno odvojenim dijelom našeg uma koji postoji u viskoj razini vibracije "svemira" i koji mi ovdje nazivamo "anđelom čuvarom". To je Higher Self, Oversoul ili Spirit i ti si njegova daleko jednostavnija kopija, dio njegove svijesti.

Ako želiš saznati da li je sve ovo istina - kreni, počni se baviti alternativnom duhovnošću, ako ne - nastavi surfati po konspiracijskim sajtovima i zanemari što sam ti ovdje kazao. Ako se počneš baviti ovim, izuzetno je važno da prije bilo čega dobro naučiš tehinke energetskog uzemljenja i stvaranja energetskih štitova oko sebe, tehnike zaštite - jer je vrlo vjerojatno da ćeš se čim se počneš izvlačiti iz ljuske jajeta neznanja naći pod udarom "Reptilodia"...

Svjestan sam koliko će sve ovo zvučati duboko nebulozno u ovom našem prosvijetljnom dobu koje je shvatilo gotovo sve što se ima shvatiti... ali sam vidio da imaš potencijala, da ti je um otvoren a ostali će ionako zanemariti.

Poslušaj me i učini ovo... očekuje te, kao i sve nas još čitavo more neverovatnih podataka u nadolazećim godinama.

Ovo je na neki način pp Ujvideku i bilo kome tko je u stanj prihvatiti sve ovo...
nikpalj is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2006., 00:00   #24
Za majku milu, ovo nije forum za takve stvari, ono....., ali reć ću ti nešto ujvidek...galaktička federacija svijetlosti ne postoji, to je new age bullšit, nitko ne mari za ovo ovdje jer da je tako onda se nebi dogodilo to šta opisuješ.
GameDeveloper is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2006., 02:41   #25
je li nikpalj, a kad stupimo u kontakt sa svojim higher self, onda nam zlocesti reptili i braca izdajice nista vise ne mogu?
imaju li oni higher self?
mora da su oni koji su sve ovo skuzili, koji su progledali na oba oka, debelo se stopili sa svojim overspiritom, znaci za njih nema zime.
nego, kad stizu reptili i jel oni jedu ljude ili sta?
jel se prepoznaju jos po cemu osim po "plavoj krvi"?
idem se sutra upisat na neki alternativno duhovni program , mozes li sto preporuciti?
__________________
!!!
ugly duck is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2006., 03:08   #26
ok WTF je ovo? plava krv plemića zbog bakra? isuse ajme meni ajme
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2006., 05:39   #27
Ma dečki moji što je vama? U 21. stoljeću napuniti svoje glave ovakvim nebulozama, i još druge navoditi da u to vjeruju, ma stvarno
Mizant is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2006., 09:54   #28
Uistinu u ovakve stvari mogu vjerovati ljudi koji nemaju pojma o stvarnosti. Ljudska pohlepa nije nešto vanzemaljsko, još je filozof F. Nietzche iznio u svojim knjigama da svaki čovjek samo maša o tome da postane robovlasnik i stekne što veću moć i bogatstvo. Tako da to što vidimo da šaka močnika izrabljuje ostatak svijeta samo za svoj profit je nešto potpuno ljudski.
Evo npr. prije nekoliko dana sam otišao u lokalnu trgovinu kupiti kruh i mlijeko i na računu mi je vlasnica koja tamo radi napisala da nisam kupio mlijeko već neku čokoladicu i žvaku. -Zašto? Očito da nešto smulja i dobije što više novaca. Tako da u koji god zakutak svijeta otišil gdje prebivaju ljudi naići ćete u ljudima megalomanske snove i pohlepu. Osim možda u Africi među onim Bušmanima kojima nije potebna ni odjeća za život. Koji za ručak naberu malo bobica i najedu se. Oni očito nisu pohlepni.
mr.Natural is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2006., 09:58   #29
Quote:
AllweEverWanted kaže:
Pa vam je toliko trebalo da nas skuzite?
A, lol...

Al sad ozbiljno... Jasno je da reptili iz 4. dimenzije postoje, tako je bar rekao David Icke. ALi isto tako je rekao da je on Božiji sin, pa si vi sad mislite...

http://en.wikipedia.org/wiki/David_icke
valentino-15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2006., 10:31   #30
Valjda će se ovo smatrati on topic.

Kako reče jedan Francuz na G, a zaboravio sam ime točno: "Mi zasigurno nismo nastali od majmuna, ali im se približavamo velikim koracima."
__________________
Pallas: Dakle, plod koji je do tada mrtav, prolaskom kroz porođajni kanal - čudesno oživi? Sljedeći dalje ovu logiku, po tebi je spolno udo čovjek. Čim prođe preko malih usana... Zanimljivo.
salvador2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2006., 12:27   #31
Valjda će se i ovo smatrati ontopic onda...

OK, prošle godine na TVu sam gledao neku emisiju gdje su razne svećenike pitali kaj misle o tome da su ljudi nastali od majmuna. I tak nakon par svećenika, pitali su nekog Muslimanskog kaj on misli o tome. I tip kaže, a ja se strgam od smjeha: "Tko god misli da su mu preci nastali od majmuna, ima pravo..."

Ja nisam mogao vjerovati da bilo koji svećenik može imati ovakav smisao za humor.
valentino-15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2006., 00:19   #32
vidjet cemo vas dal ce vam biti tako smijesno kad reptili dodu uzet danak...
__________________
!!!
ugly duck is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2006., 07:14   #33
imam plavu krv i rep...sad ste najebali
 
Odgovori s citatom
Old 14.09.2006., 11:57   #34
Quote:
GameDeveloper kaže:
Valentino, ta informacija o davidu ickeu....to šta je reka je iskrivljena verzija onoga šta je reka, to je bilo 1994 kada je reka da smo svi mi sinovi božji a ekipa koja ga nije tada volila je to iskrivila namjerno.
Ne, prvo je rekao da je ON sin Božiji, pa gledao sam na google video. Onda je tek kasnije on kao išao to "pojasniti" i onda je rekao da je mislio da samo mi SVI Božija djeca...

Osim toga, David Icke sve kaj je rekao su već stare teorije zavjere, samo kaj je novo su ti reptili koji su na vrhu svih tih zavjera. Znači... izmislio je nešto samo da poveže sve stare teorije zavjera u jednu.

Evo tu imate hrpu njegovih seminara, ja sam ih pogledao sve.

http://video.google.com/videosearch?q=david+icke
valentino-15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2006., 03:11   #35
pazite se reptila

nego, imam jedno posve ali posve ozibljno pitanje:
Ako su ta stvorenja postala energetska stvorenja prije nego što su naišla na ljude, i ako su svi oko njih bili energetska stvorenja, zašto su oni reptili? I otkud im krv, je..m im posesivnu ....., zar baš sve moraju imat?
sjeverni vjetar is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2006., 16:37   #36
Quote:
ujvidek kaže:
postavili ovde na Zemlji reptilsko-ljudske hibride sa 50%-50% reptilsko-ljudske genetike da vladaju nad nama? Da oni i danas vladaju Svetom? Da su to bile sve plemićke i kraljevske porodice u istoriji, da se zato kaze da imaju plavu krv, jer im je krv na bazi Bakra
Btw, reptili nemaju krv (hemoglobin) na bazi bakra, nego željeza, poput sisavaca...
Onaj koji je to izmislio je slabo pazio na satovima biologije...

E da sam još u dobrim starim studentskim vremenima... I ja bi s društvancem izmišljao priče tipa "hajde da vidimo što New Age papci mogu sve progutati"...
Tragač is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2006., 13:28   #37
- Ti si došao ovamo jer ti znaš nešto. To što ti znaš, ti ne možeš da objasniš, ali ti to osjećaš. Ti si osjećao cijeli svoj život da nešto nije u redu sa ovim svijetom. Ti ne znaš šta je to, ali taj osećaj je stalno tu kao trn u tvojoj glavi, koji te ponekad izluđuje. Taj te je osjećaj i doveo do mene. Da li znaš o čemu pričam?

- O matriksu?

- Da li ti znaš šta je to? Matriks je svuda, svuda oko nas. Čak i sada, u ovoj sobi. Možeš da ga vidiš i kad gledaš kroz prozor ili kad upališ televizor. Možeš da ga osjetiš kad ideš na posao, u crkvu, ili kad plaćaš porez. To je svijet koji koji je prevučen ispred tvojih očiju da bi te učinio slijepim, nesposobnim da vidiš istinu.

- Koju istinu?

- Da si ti samo jedan rob. Kao i svi ostali, ti si se rodio u zatvoru, u zatvoru bez mirisa i okusa, kojeg ne možeš da opipaš, to je zatvor namjenjen za tvoju svijest. Nažalost, nikome se ne može da objasni šta je to matriks, ti to moraš sam da vidiš.

- Ja sada pokušavam da oslobodim tvoj um, međutim, ja mogu samo da ti pokažem vrata. Ti si taj koji će morati da prođe kroz njih.

(iz filma The Matrix)
J.G. is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2006., 13:42   #38
Ja samo znam, da otkad sam pročitala neke Ickeove teze, Busha ne gledam više istim očima. Ruku na srce, ima nešto u tome što on priča, ali dvije ruke na srce, tip ima psihičkih problema. Jednostavno, ne treba sve uzimati zdravo za gotovo.
diki is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2006., 14:24   #39
Quote:
diki kaže:
Ja samo znam, da otkad sam pročitala neke Ickeove teze, Busha ne gledam više istim očima. Ruku na srce, ima nešto u tome što on priča, ali dvije ruke na srce, tip ima psihičkih problema. Jednostavno, ne treba sve uzimati zdravo za gotovo.
pa i ne možeš ostat "normalan" da znaš sve šta on zna...
to je blago rečeno ipak previše za čovjeka, koji je u usporedbi s ostalim rasama ipak dosta limitiran, nesvjestan, itd.
J.G. is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2006., 20:47   #40
Quote:
diki kaže:
..... ali dvije ruke na srce, tip ima psihičkih problema. Jednostavno, ne treba sve uzimati zdravo za gotovo.
Vidiš Diki, nekada se ljutiš na mene, a ipak si mi sličnomišljenica

Jest, Icke generalno nije normalan i to ne u onom pozitivnom smislu kao što se uobičava reći za genijalce, već mislim da je mentalno bolestan i opasan za okolinu te bi ga trebalo strpati u kakav sanatorij, lagana šetnjica u prirodi pod nadzorom stručnog osoblja
normall is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:19.