Forum.hr

Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Izbori predsjednički 2010

Izbori predsjednički 2010 Josipović vs. Bandić

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.01.2010., 12:35   #1
BINko
Registrirani korisnik
 
Registracija: Oct 2004.
Lokacija: your hard drive
Postova: 1,509
Pošalji poruku preko ICQ korisniku BINko Pošalji poruku preko AIM korisniku BINko Pošalji poruku preko Yahoo korisniku BINko
Svi na glasanje!

Pošto je odaziv u BIH velik mislim da je dužnost stanovnika HR da izađu van i sami odluče o predsjedniku. Nije bitno za koga glasata, pozivam vas sve da izađete i date glas. Hvala.
BINko is offline  
Old 10.01.2010., 12:38   #2
zeljko_ri
Registrirani korisnik
 
zeljko_ri Avatar
 
Registracija: Oct 2007.
Lokacija: U državi bez Iluminata
Postova: 33,386
Kad mora Kosor koja kaže da nema za koga glasati, onda možemo i mi
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is offline  
Old 10.01.2010., 13:38   #3
soundvision
mod
 
soundvision Avatar
 
Registracija: Jul 2005.
Postova: 9,449
Pitam se samo za koga je ta Kosorica glasala .. ili je dodala 3.) Andrija Hebrang Is Back i zaokružila

U svakom slučaju, izađite na izbore

Svaki promišljeni glas u Hrvatskoj poništava onaj jedan nepromišljeni, nacionalno-obojeni, proseljački glas u BiH koji vodi HR ka ponoru
soundvision is offline  
Old 10.01.2010., 13:47   #4
VIVA PIVA
Ponekad nisam na forumu
 
VIVA PIVA Avatar
 
Registracija: Aug 2006.
Postova: 4,197
Svi marš na ples
__________________
Zazivanje segregacije za necijepljenje je govor mržnje.
Necijepljeni i ljudi bez maski nisu zaraženi, to su samo pretpostavke i bojazan novonormalnih mizofoba.
VIVA PIVA is offline  
Old 10.01.2010., 14:15   #5
casio
Klonovi,zaobiđite me!
 
casio Avatar
 
Registracija: May 2007.
Lokacija: Gdje ja želim
Postova: 25,635
Oni koji ostanu doma neka ne seru narednih 5.godina, već neka ŠUTE.
Ako nemaju za koga neka precrtaju listić ili zaokruže oba kandidata pa će se smatrati nevažećim.
__________________
SVE ZA HRVATSKU, A NAŠU JEDINU I VJEČNU HRVATSKU NI ZA ŠTO (prvi hrvatski predsjednik dr.Franjo Tuđman).
Sve one koji na bilo koji način vrijeđaju hrvatske branitelje ili Domovinski rat, kao i one koji im dopuštaju da to nekažnjeno čine nabijem na *urac.
casio is offline  
Old 10.01.2010., 14:26   #6
Okaš
Merđo
 
Okaš Avatar
 
Registracija: Jul 2008.
Lokacija: Split
Postova: 453
Quote:
soundvision kaže: Pogledaj post
Pitam se samo za koga je ta Kosorica glasala .. ili je dodala 3.) Andrija Hebrang Is Back i zaokružila

U svakom slučaju, izađite na izbore

Svaki promišljeni glas u Hrvatskoj poništava onaj jedan nepromišljeni, nacionalno-obojeni, proseljački glas u BiH koji vodi HR ka ponoru
A što nedostaje nacionalno obojenim glasovima?

Jebeš glas, a naročito kandidata koji nije nacionalno obojen!

Pa ovo je izbor predsjednika HRVATSKE!!!!

A Hrvatska je, kako kaže Ustav u preambuli:

"Republika Hrvatska ustanovljuje se kao nacionalna država hrvatskog naroda i država pripadnika autohtonih nacionalnih manjina..."

I što nedostaje seljacima?
"Ruralna područja Hrvatske čine više od 90 % kopnenoga dijela Hrvatske (ili 61 % naseljenoga dijela Hrvatske). Na njima živi oko 47% ukupnoga stanovništva Hrvatske."

Sačuvaj me Bože takvih poput tebe.
Okaš is offline  
Old 10.01.2010., 14:57   #7
Goričanka
herman hesse
 
Goričanka Avatar
 
Registracija: Apr 2008.
Postova: 303
Jutarnji list

Na biralištima u BiH 130% veći odaziv

MOSTAR - Na birališta u BiH, u drugom krugu izbora za predsjednika Republike Hrvatske, do 12 sati izašlo je više od 36.000 birača, što je za 130 posto veći odaziv nego u prvom krugu izbora u istom periodu, izjavila je za bosansko-hercegovačku agenciju Fena voditeljica konzularnog odjela Veleposlanstva Republike Hrvatske u Sarajevu i koordinatorica za provedbu predsjedničkih izbora za teritoriju BiH Marijana Mikulić.

Prema njenim riječima, u prvom krugu izbora u BiH ukupno je glasalo oko 50,000 birača, od registriranih 266.679 birača.

"Do sada je sve proteklo u najboljem redu", kazala je Mikulić.

Sva birališta, njih 124, otvorena su na vrijeme u 7 sati i bit će zatvorena u 19 sati.
__________________
samo da nešto piše :)
Goričanka is offline  
Old 10.01.2010., 15:02   #8
GenSec
... polemičar ...
 
GenSec Avatar
 
Registracija: Nov 2009.
Postova: 474
Quote:
Goričanka kaže: Pogledaj post
Jutarnji list

Na biralištima u BiH 130% veći odaziv

MOSTAR - Na birališta u BiH, u drugom krugu izbora za predsjednika Republike Hrvatske, do 12 sati izašlo je više od 36.000 birača, što je za 130 posto veći odaziv nego u prvom krugu izbora u istom periodu, izjavila je za bosansko-hercegovačku agenciju Fena voditeljica konzularnog odjela Veleposlanstva Republike Hrvatske u Sarajevu i koordinatorica za provedbu predsjedničkih izbora za teritoriju BiH Marijana Mikulić.

Prema njenim riječima, u prvom krugu izbora u BiH ukupno je glasalo oko 50,000 birača, od registriranih 266.679 birača.

"Do sada je sve proteklo u najboljem redu", kazala je Mikulić.

Sva birališta, njih 124, otvorena su na vrijeme u 7 sati i bit će zatvorena u 19 sati.
Za očekivati je da će odaziv u BiH sada biti oko 50% što znači da će Milencetu donijeti oko 120 000 glasova.

Ipak, nadam se da će Josipović u RH ostvariti veću prednost od tih 120 000 glasova.
__________________
Srce je lijevo, a i krv je crvena. xD
GenSec is offline  
Old 10.01.2010., 15:13   #9
the edge
guitar player
 
the edge Avatar
 
Registracija: Jan 2004.
Lokacija: into the heart of the child
Postova: 18,982
U Hrvatskoj apsolutno najveći odaziv u Zagrebu. Ponosan sam. A to vjerojatno i znači - otišao si Milane, pohanoga piceka probao nisi.
the edge is online now  
Old 10.01.2010., 15:18   #10
einfach
U samoizolaciji
 
Registracija: Sep 2006.
Postova: 2,712
Quote:
the edge kaže: Pogledaj post
U Hrvatskoj apsolutno najveći odaziv u Zagrebu. Ponosan sam. A to vjerojatno i znači - otišao si Milane, pohanoga piceka probao nisi.
i trebaju..trebaju se i sramiti , jer, imali su prilike u suceljavanju vidjeti kakvu sirovinu imaju za gradonacelnika.
einfach is offline  
Old 10.01.2010., 15:27   #11
Kladi
vakica
 
Kladi Avatar
 
Registracija: Jan 2007.
Lokacija: Zagreb
Postova: 19,389
Quote:
the edge kaže: Pogledaj post
U Hrvatskoj apsolutno najveći odaziv u Zagrebu. Ponosan sam. A to vjerojatno i znači - otišao si Milane, pohanoga piceka probao nisi.
a što sada sa gradonačelnikom zagreba?......postao je to kao SDP-ovac, a više nije.....

kaj sad sa zagrebom?
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Old 10.01.2010., 15:49   #12
Michael Collins
Registrirani korisnik
 
Registracija: Dec 2006.
Lokacija: .
Postova: 96,139
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Kad mora Kosor koja kaže da nema za koga glasati, onda možemo i mi
Kosor za Josipovića,političke elite se pribojavaju Bandića...

Ako izlaznost bude mala-to znači da je Josipović pobjednik...
__________________
.
Michael Collins is online now  
Old 10.01.2010., 15:49   #13
the edge
guitar player
 
the edge Avatar
 
Registracija: Jan 2004.
Lokacija: into the heart of the child
Postova: 18,982
Quote:
kladionica kaže: Pogledaj post
a što sada sa gradonačelnikom zagreba?......postao je to kao SDP-ovac, a više nije.....

kaj sad sa zagrebom?
A ništa, jebiga, ima neposredan mandat. Ali siguran sam da će ovo danas biti početak puta prema dole.
the edge is online now  
Old 10.01.2010., 16:19   #14
Lesli Eldridž
I♥FIAT/Lancia/Alfa Romeo
 
Lesli Eldridž Avatar
 
Registracija: May 2009.
Lokacija: Over the clouds
Postova: 13,275
Quote:
soundvision kaže: Pogledaj post
Pitam se samo za koga je ta Kosorica glasala .. ili je dodala 3.) Andrija Hebrang Is Back i zaokružila

U svakom slučaju, izađite na izbore

Svaki promišljeni glas u Hrvatskoj poništava onaj jedan nepromišljeni, nacionalno-obojeni, proseljački glas u BiH koji vodi HR ka ponoru
__________________
666+999=zlo i naopako
Lesli Eldridž is offline  
Old 10.01.2010., 16:21   #15
HumbleMan
It's because I'm black ?!
 
HumbleMan Avatar
 
Registracija: Sep 2004.
Lokacija: Blackaland
Postova: 471
Quote:
the edge kaže: Pogledaj post
A ništa, jebiga, ima neposredan mandat. Ali siguran sam da će ovo danas biti početak puta prema dole.
a dali ga optuznica USKOKa moze razrijesiti ili je teoretski moguce da gradonacelnik Zagreba 30 dana sjedi u pritvoru?
__________________
And all those moments will be lost in time like tears in the rain. Time to die.
HumbleMan is offline  
Old 10.01.2010., 16:22   #16
BINko
Registrirani korisnik
 
Registracija: Oct 2004.
Lokacija: your hard drive
Postova: 1,509
Pošalji poruku preko ICQ korisniku BINko Pošalji poruku preko AIM korisniku BINko Pošalji poruku preko Yahoo korisniku BINko
http://www.bljesak.info/content/view/44858/155/
BINko is offline  
Old 10.01.2010., 16:25   #17
juanpablom
U samoizolaciji
 
Registracija: Aug 2005.
Postova: 12,809
Quote:
BINko kaže: Pogledaj post
Pošto je odaziv u BIH velik mislim da je dužnost stanovnika HR da izađu van i sami odluče o predsjedniku. Nije bitno za koga glasata, pozivam vas sve da izađete i date glas. Hvala.
Nemoj misliti, glasovanje nije dužnost nego pravo.
juanpablom is offline  
Old 10.01.2010., 16:29   #18
soundvision
mod
 
soundvision Avatar
 
Registracija: Jul 2005.
Postova: 9,449
Moja malenkost se upravo vratila sa glasanja, 3 glasa dobio striček Josipović .. četvrtog člana nismo uspjeli regrutirat u naše redove, ali zato dobro da je ipak na nagovor ostao kod kuće pa ako već neće pomoći, nije odmogao .. hallelujah

i by the way .. tolika je bila gužva da smo svo troje u roku 1,5min izašli van .. glupi Hrvati, i treba im onda čoban za predsjednika
soundvision is offline  
Old 10.01.2010., 16:39   #19
startrekfan
Registrirani korisnik
 
startrekfan Avatar
 
Registracija: Jan 2006.
Postova: 821
Quote:
soundvision kaže: Pogledaj post
Moja malenkost se upravo vratila sa glasanja, 3 glasa dobio striček Josipović .. četvrtog člana nismo uspjeli regrutirat u naše redove, ali zato dobro da je ipak na nagovor ostao kod kuće pa ako već neće pomoći, nije odmogao .. hallelujah

i by the way .. tolika je bila gužva da smo svo troje u roku 1,5min izašli van .. glupi Hrvati, i treba im onda čoban za predsjednika
Slazem se, iako sam nakon 10 godina izasao na izbore samo da ne pobjedi coban, u jednu ruku ga bas zato zelim za predsjednika, narod je takvog cobanskog predsjednika i zasluzio.
startrekfan is offline  
Old 10.01.2010., 16:53   #20
Resurrected
Registrirani korisnik
 
Resurrected Avatar
 
Registracija: Apr 2004.
Lokacija: Jabuka
Postova: 8,401
Zaokruzen M.B. (u Zagrebu). Bandic bi u gradu mogao dobiti najmanje 40% sad kad je jedini "predstavnik" desnice a valjda je preoteo i djelic SDP-ovih biraca. Ipak je dobio na gradonacelnickim izborima. U ostalim krajevima suma sumarum bi mogla biti dosta izjednacena, HJosipovic dobiva Rijeku i Istru te SZ drzave a ruralnije krajeve Bandinjo. Dijasporu vecinom od 90+% uzima Bandic.

Sumnjam da ce biti dosta, ali pricekajmo do 19 sati.
Resurrected is offline  
 



Pravila postanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smajlići su On
[IMG] kôd je Off
HTML kôd je Off

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:18.


Marketing

Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger