Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.05.2011., 19:19   #1
Exclamation Molim pomoc. U vezi mrsavljenja. [D]

Ja sam jos vijek u tinederskoj dobi. ali u zadnje vrijeme su me pucali muffini i jela sam ih 2 na dan. nakon nekih 2 tj. su mi se zgadili, ali mi se povecala i kilaza. imala sam 41 kilu, a sad imam skoro 50. u prosjeku nekih 8 kila sam dobila. na meni se to ne vidi, i svi mi govore kako sam mrsava i to, ali kad ja sebe gledam, vidim skembicu. mama mi naravno nece dati da idem na dijetu jel sam po njoj premrsava. znam one price o povrcu i tome... ali znate li mozda nesto sto bi pomoglo ali brzo? znam da ne mogu smrsaviti preko noci..ali savjet bi dobro dosao !
HVALA.
brukica is offline  
Old 31.05.2011., 21:42   #2
Nemoj jesti muffine vise, ako mislis da su ti oni krivi.
Sheeva is offline  
Old 31.05.2011., 21:58   #3
Ako ti je bas hitno onda probaj ovo: pocni sa detoksikacijom, znaci cijeli dan pij caj i jedi voce(iskljicene banane i kruške), nakon tog prvog dana jedi samo meso i salatu, ili sir i salatu, ili povrce....znaci bez kruha, tjestenine, ugljikohidrata....nakon tog dana kombiniraj voce i crni kruh, imas one crne krušćice gotove u dm-u, na taj crni kruh eventualno stavi neku tunu i rajcicui tak....ili zitarice umjesto kruha....i tako ponavljaj u krug ta dva dana, znaci ne treba prvi dan(detoksikaciju)

znaci da rezimiram:

prvi dan-detoksikacija, zeleni caj i voce

drugi dan-meso i salata

treci dan- voce i crni kruh ili zitarice

ako ti dođe zelja za slatkim pojedi red tamne cokolade, kupi krasevu od 60% kakaa, jedi 3 puta dnevno po jedan tanjur

ako se budes tako hranila za dva tjedna ces dosta smrsavit(5 kg)

i probaj svaku priliku iskoristit za hodanje(i hodaj brzim korakom)


ima jos jedan nacin detoksikacije ak ti se neda postit taj prvi dan, a to je klistiranje, to ti temeljitije prociscava organizam ali mislim da ti to nije potrebno, to je više za ljude koji si zagade organizam raznim porocima

valjda sam pomogla, good luck
__________________
One for the money two for the show

Zadnje uređivanje evamattiolo : 31.05.2011. at 22:07.
evamattiolo is offline  
Old 31.05.2011., 23:20   #4
cuj, broji kalorije, ako zelis uzivati u muffinu odi otrci par krugova na stazi, ili odbicikliraj pol sata...to je puno bolje od apstinencije
Ignoramus is offline  
Old 01.06.2011., 12:56   #5
Quote:
evamattiolo kaže: Pogledaj post
Ako ti je bas hitno onda probaj ovo: pocni sa detoksikacijom, znaci cijeli dan pij caj i jedi voce(iskljicene banane i kruške), nakon tog prvog dana jedi samo meso i salatu, ili sir i salatu, ili povrce....znaci bez kruha, tjestenine, ugljikohidrata....nakon tog dana kombiniraj voce i crni kruh, imas one crne krušćice gotove u dm-u, na taj crni kruh eventualno stavi neku tunu i rajcicui tak....ili zitarice umjesto kruha....i tako ponavljaj u krug ta dva dana, znaci ne treba prvi dan(detoksikaciju)
Wow

Sad mi je žao što sam onaj Brilliant png potrošio za nejedenje poslije 7.




-Stipe
Stipe23 is offline  
Old 01.06.2011., 13:25   #6
Nisam neki autoritet što se tiče prehrane, ali može pitanje? Koliko si visoka i koliko imaš godina. Meni ovih 40 kg za nekoga tko je u tinejdžerskoj dobi (dakle preko 12 godina) izgleda jako malo.
rusha is offline  
Old 01.06.2011., 15:24   #7
hej ljudi! čitate li vi post skroz ili kaj?
curka je teenager i ima 48 kg.

to je normalno. nisi debela (osim ak imaš metar i dvadeset, a mislim da nemaš)
u teen godinama je normalno da dobiješ koju kilicu, ne brini, kad prođe pubertet sve će doći na svoje
i da... škembicu nećeš maknut dijetom, nego fizičkom aktivnošću i pravilnom prehranom koja uključuje i masti i bjelančevine i šećer i sol i ugljikohidrate i sve ostale tvari koje su potrebne za normalno funkcioniranje organizma, a pogotovo organizma koji je u pubertetu... nemoj se igrati sa zdravljem.
mene sam još zanima kak si uspjela "natuć" 8 kg u dva tjedna
no dobro...
SitnaRiba is offline  
Old 01.06.2011., 18:38   #8
Quote:
SitnaRiba kaže: Pogledaj post
hej ljudi! čitate li vi post skroz ili kaj?
curka je teenager i ima 48 kg.

to je normalno. nisi debela (osim ak imaš metar i dvadeset, a mislim da nemaš)
u teen godinama je normalno da dobiješ koju kilicu, ne brini, kad prođe pubertet sve će doći na svoje
i da... škembicu nećeš maknut dijetom, nego fizičkom aktivnošću i pravilnom prehranom koja uključuje i masti i bjelančevine i šećer i sol i ugljikohidrate i sve ostale tvari koje su potrebne za normalno funkcioniranje organizma, a pogotovo organizma koji je u pubertetu... nemoj se igrati sa zdravljem.
mene sam još zanima kak si uspjela "natuć" 8 kg u dva tjedna
no dobro...
gucci is offline  
Old 01.06.2011., 18:48   #9
Ova tema je fakat višak uz sve postojeće takve.

Lock.
__________________
Carpe diem!
I'm starting with the man in the mirror. :)
tvuk is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:32.