Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.10.2017., 21:48   #3401
Quote:
The Ambadassor kaže: Pogledaj post
Oportunitetni trošak... Što sam sve mogao dok sam tražio ili ganjao neku žensku, a neke stvari traju vječno, bar dok si živ
cuj, nece svijet stati ako odgodis epizodu novog startreka.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 21:52   #3402
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
cuj, nece svijet stati ako odgodis epizodu novog startreka.
Tko si ti i što si napravio sa forfanom? Kako možeš napisat post bez drzniče?

EDIT: a što se tvog posta tiče, you filthy impostor, neće ni ako otkantaš žene

No nebitno - svi znamo što nam je bitnije od čega, što smo voljni kompromitirat i pregovarat a što je sine quae non. Također znamo kakvi su nam rasporedi, koliko su opterećeni / fleksibilni, svatko zna za sebe što ide a što ne i zašto. A tko je nezadovoljan, mora nešto promijenit.
__________________
We must do whatever it takes to justify what we've already done.
The Ambadassor is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 21:55   #3403
Quote:
The Ambadassor kaže: Pogledaj post
Tko si ti i što si napravio sa forfanom? Kako možeš napisat post bez drzniče?
omakne se i najboljem.

Quote:
The Ambadassor kaže: Pogledaj post
EDIT: a što se tvog posta tiče, you filthy impostor, neće ni ako otkantaš žene

No nebitno - svi znamo što nam je bitnije od čega, što smo voljni kompromitirat i pregovarat a što je sine quae non. Također znamo kakvi su nam rasporedi, koliko su opterećeni / fleksibilni, svatko zna za sebe što ide a što ne i zašto. A tko je nezadovoljan, mora nešto promijenit.
pa izbalansiraj zene, serije, posao i navlacenje kozice tako da imas balansiranu prehranu.

sem prakticnih primjena o kojima se razglaba na ovom i jos nekim forumima, zene znaju biti i dobri motivatori za daljnje poboljsavanje zivota kao i izvori zabave i ostalog!
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 21:58   #3404
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
You had me worried there

Slažem se u svemu s tobom - nisam odbio još nijednu slatkicu koja mi je pala s marsa (ili venere? ).

Srećom ne padaju baš tako često, pa ne moram ništa balansirat
__________________
We must do whatever it takes to justify what we've already done.
The Ambadassor is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 22:00   #3405
Quote:
The Ambadassor kaže: Pogledaj post
You had me worried there

Slažem se u svemu s tobom - nisam odbio još nijednu slatkicu koja mi je pala s marsa (ili venere? ).

Srećom ne padaju baš tako često, pa ne moram ništa balansirat
nabavi bolju udicu ili nesto. malo aktivniji pristup ribolovu!
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 22:03   #3406
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
nabavi bolju udicu ili nesto. malo aktivniji pristup ribolovu!
To je upravo suprotno od onog što želim, ako pratiš.
Zaljubljenost traje vječno samo ako nikad nije realizirana. Uz mogućnost vječne zaljubljenosti, kome trebaju privremene?

Nije da nemam vremena, samo nemam vremena za to, as in, I could think of better things to do with my free time.
__________________
We must do whatever it takes to justify what we've already done.
The Ambadassor is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 22:06   #3407
Quote:
The Ambadassor kaže: Pogledaj post
To je upravo suprotno od onog što želim, ako pratiš.
Zaljubljenost traje vječno samo ako nikad nije realizirana. Uz mogućnost vječne zaljubljenosti, kome trebaju privremene?

Nije da nemam vremena, samo nemam vremena za to, as in, I could think of better things to do with my free time.
steta, mozda da poradis na prioritetima onda.


doduse ajde, o ukusima i zeljama se ne raspravlja, ako si uistinu sretan sa svojim odlukama kako ces zivjeti i ne lazes samom sebi, odlicno!


a i napisi knjigu kako, mozda se tu moze i ozbiljno profitirati.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 22:07   #3408
Quote:
Pistol kaže: Pogledaj post
Ne postoje bolji, tj. u teoriji postoje, ali se neće predugo zadržati u blizini "gorih". Spuste kriterije i puknu se casual s nekim, a onda daj netko digne nos u nebesa i ne pristaje na manje, a ne kuži da će se time samo zapetljati u ciklus toga da bude pumpovan i dumpovan. I onda krene, aaaaa sve žene su kučke, aaaa gdje su pravi muškarci.
I, kak ti izbjegavaš pump 'n' dump? Apotekarski važeš da li je netko u tvojoj ligi ili iznad nje? Pa ako ocijeniš da je u višoj ligi, preventivno ga otkantaš?

Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Sve što radiš u životu će jednom završiti, nešto prije nešto kasnije. Tvrtke propadaju, auti se kvare, kuće se ruše, ljubavi se gase, ništa ne traje vječno.
Zar zbilja nema ljubavi koje traju doživotno?
ericsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 22:21   #3409
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
steta, mozda da poradis na prioritetima onda.


doduse ajde, o ukusima i zeljama se ne raspravlja, ako si uistinu sretan sa svojim odlukama kako ces zivjeti i ne lazes samom sebi, odlicno!
Komplicirana tema... Nije da bi mi teško palo da mi neka CALEA padne u krilo i odvede me u suton; iako bi to bilo protivno zacrtanom. No ja sam mišljenja da se na snovima treba radit (i u slobodi treba uživat) danas, a za žene uvijek ima vremena, pogotovo kad se profiliraš i ostvariš status i kapital koji pripada vrijednom, uspješnom čovjeku. Recimo, s 35 ili 40.

Ne kažem da su žene sponzoruše, samo kažem da je uspjeh svjedodžba na čelu da posjeduješ njima zanimljive kvalitete; a danas je bitno iskomunicirat što više odmah, neverbalno i prije "probnog roka" jer je takva i konkurencija i moraš se istaknut po nečemu od mase (kao i one sa svojim šminkanjem i sl.).

Meni u ovoj fazi života kad do kraja definiram i stvaram sebe, nije korisno ulijenit se s nekom i bacat vrijeme i energiju na nju. Najbolje su to opisali mgtowci poput Wrighta ili Tesle: prvi je rekao da nema vremena i za ženu i za avion, drugi je rekao da oženjeni rijetko što izume. Pametnom dosta.

Quote:
a i napisi knjigu kako, mozda se tu moze i ozbiljno profitirati.
Mislim da ima dovoljno bullshita kojeg svi gutaju na dnevnoj bazi, recimo ona pua sranja, ali da budem iskren, nemam volje ni dara za takvo nešto. Mogu bit mentor, privatno i besplatno, ali nisam za knjige. Ionako me to sve skupa ne zanima previše, tu sam turistički. Moja prava ljubav je u drugom dvorcu

Quote:
ericsson kaže: Pogledaj post
Zar zbilja nema ljubavi koje traju doživotno?
Samo u holivudu.

Ali zamisli da nije tako? Nitko nikad ne bi težio ičem boljem (sve je povezano istim procesom, radilo se o ljubavi ili nečem drugom; drugim riječima ili sve ili ništa). Čovjek se na sve navikne - sve postane rutina, navika, normala... A čovjeku treba onaj wow osjećaj, motiviran je da mu teži.

Treba naučit bit sretan s onim što imaš, u bilokojem trenutku, jer je to u tvojoj moći i beskorisno je bit nesretan - ali istovremeno, radit, nadat se i htjet bolje, kao zdrava motivacija. Ne bit nesretan ako nemaš, već radit ono što možeš da to postigneš.
__________________
We must do whatever it takes to justify what we've already done.
The Ambadassor is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 22:25   #3410
Quote:
The Ambadassor kaže: Pogledaj post
Komplicirana tema... Nije da bi mi teško palo da mi neka CALEA padne u krilo i odvede me u suton; iako bi to bilo protivno zacrtanom. No ja sam mišljenja da se na snovima treba radit (i u slobodi treba uživat) danas, a za žene uvijek ima vremena, pogotovo kad se profiliraš i ostvariš status i kapital koji pripada vrijednom, uspješnom čovjeku. Recimo, s 35 ili 40.

Ne kažem da su žene sponzoruše, samo kažem da je uspjeh svjedodžba na čelu da posjeduješ njima zanimljive kvalitete; a danas je bitno iskomunicirat što više odmah, neverbalno i prije "probnog roka" jer je takva i konkurencija i moraš se istaknut po nečemu od mase (kao i one sa svojim šminkanjem i sl.).
zene koje kurca i vremena vrijede i dobre su kandidatkinje za partnerice ce vise biti impresionirane nekim aktualnim iskustvom sa partnerskim zivotom i znanjem kako i sam biti dobar partner, fleksibilan i svasta nesto sto se ne moze bas preko noci nauciti sa 40 godina kada zakljucis da je sada vrijeme za projekt partnerica.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 22:25   #3411
Quote:
The Ambadassor kaže: Pogledaj post

Ali zamisli da nije tako? Nitko nikad ne bi težio ičem boljem (sve je povezano istim procesom, radilo se o ljubavi ili nečem drugom; drugim riječima ili sve ili ništa). Čovjek se na sve navikne - sve postane rutina, navika, normala... A čovjeku treba onaj wow osjećaj, motiviran je da mu teži.

Treba naučit bit sretan s onim što imaš, u bilokojem trenutku, jer je to u tvojoj moći i beskorisno je bit nesretan - ali istovremeno, radit, nadat se i htjet bolje, kao zdrava motivacija. Ne bit nesretan ako nemaš, već radit ono što možeš da to postigneš.
Drugi dio proturiječi onom prvom.

Btw, za jednog "turista" provodiš ovdje prilično puno vremena.
ericsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 22:27   #3412
Quote:
The Ambadassor kaže: Pogledaj post
Nije da bi mi teško palo da mi neka CALEA padne u krilo i odvede me u suton;
Ovako...
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 22:28   #3413
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
zene koje kurca i vremena vrijede i dobre su kandidatkinje za partnerice ce vise biti impresionirane nekim aktualnim iskustvom sa partnerskim zivotom i znanjem kako i sam biti dobar partner, fleksibilan i svasta nesto sto se ne moze bas preko noci nauciti sa 40 godina kada zakljucis da je sada vrijeme za projekt partnerica.
Ne samo to, nego će takve (slobodne) žene biti jako rijetke u toj dobnoj skupini.
ericsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 22:35   #3414
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
zene koje kurca i vremena vrijede i dobre su kandidatkinje za partnerice ce vise biti impresionirane nekim aktualnim iskustvom sa partnerskim zivotom i znanjem kako i sam biti dobar partner, fleksibilan i svasta nesto sto se ne moze bas preko noci nauciti sa 40 godina kada zakljucis da je sada vrijeme za projekt partnerica.
Naravno, u pravu si.
S time da moje mišljenje ostaje nepromijenjeno; za impresioniranost mi se živo jebe jer sve što radim, radim za sebe (ako mi se netko želi na tom putu pridružit super, ako ne, ne treba), a projekt partnerica je ionako opcionalan i sa 20 i sa 60.

Ionako mi nije do ozbiljnosti, možemo se zabavljat i uživat ali mi ne treba uteg bilokoje vrste (zajednički život, ozbiljne veze i sl). Meni treba garancija da mogu bit što jesam i radit što želim, bez da se za to ikom opravdavam ili da se osjećam kao da nekog zapostavljam.

Quote:
ericsson kaže: Pogledaj post
Drugi dio proturiječi onom prvom.

Btw, za jednog "turista" provodiš ovdje prilično puno vremena.
Zapravo ne proturječi.
Ideja je da budeš sretan cijelo vrijeme ali da si ne ubiješ motivaciju koja proizlazi od želje da ti bude bolje.

Znao sam da neće svi shvatit niti je jednostavan koncept, ali u suštini, radi sve što možeš da napraviš ono što želiš, ali budi sretan s onim što imaš u svakom trenutku, jer bolje nije moglo bit i nema smisla bit nezadovoljan. Ako daš sve od sebe ne možeš žalit za ičim, svako postavljanje ciljeva izvan svoje sfere je loša ideja.

Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Ovako...
Teško mi je vjerovat da je već prošlo 7 godina
__________________
We must do whatever it takes to justify what we've already done.
The Ambadassor is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 22:44   #3415
Quote:
The Ambadassor kaže: Pogledaj post
Zapravo ne proturječi.
Ideja je da budeš sretan cijelo vrijeme ali da si ne ubiješ motivaciju koja proizlazi od želje da ti bude bolje.

Znao sam da neće svi shvatit niti je jednostavan koncept, ali u suštini, radi sve što možeš da napraviš ono što želiš, ali budi sretan s onim što imaš u svakom trenutku, jer bolje nije moglo bit i nema smisla bit nezadovoljan. Ako daš sve od sebe ne možeš žalit za ičim, svako postavljanje ciljeva izvan svoje sfere je loša ideja.
Znači, trebam iskrvariti da ostvarim nešto što (kao) želim, iako sam zapravo savršeno sretan i bez toga?

Imaš pravo, to je malo preteška filozofija za mene.
ericsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 22:52   #3416
Quote:
ericsson kaže: Pogledaj post
Znači, trebam iskrvariti da ostvarim nešto što (kao) želim, iako sam zapravo savršeno sretan i bez toga?

Imaš pravo, to je malo preteška filozofija za mene.
Nisam shvatio? Iskrvariti na koji način?

Ne trebaš ništa osim bavit se onim što voliš. Samo da bi bio zadovoljan, moraš bit svjestan da si u svakom trenutku dao sve od sebe; nemoj se krivit misleći da nisi dovoljno napravio ili da nisi dovoljno dobar i sl.

Istovremeno, uvijek grizi više, jače, znaj da može bit još bolje.

Ljudi obično ili stagniraju (jer im je dovoljno dobro) ili su nezadovoljni (jer ih želja za boljim tjera naprijed). Ja kažem - budi sretan, ali guraj. Nije baš neka teška filozofija.
__________________
We must do whatever it takes to justify what we've already done.
The Ambadassor is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 23:14   #3417
Quote:
The Ambadassor kaže: Pogledaj post

Istovremeno, uvijek grizi više, jače, znaj da može bit još bolje.

Ljudi obično ili stagniraju (jer im je dovoljno dobro) ili su nezadovoljni (jer ih želja za boljim tjera naprijed). Ja kažem - budi sretan, ali guraj. Nije baš neka teška filozofija.
Ovo možda vrijedi za neke druge aktivnosti, ali ne i za ljubavne odnose. Jer, kako možeš biti sretan u nekom odnosu, a istovremeno jače gristi, jer znaš da možeš bolje (tj. naći boljeg partnera)? To je u međusobnoj kontradikciji.
ericsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 00:31   #3418
Quote:
ericsson kaže: Pogledaj post
I, kak ti izbjegavaš pump 'n' dump? Apotekarski važeš da li je netko u tvojoj ligi ili iznad nje? Pa ako ocijeniš da je u višoj ligi, preventivno ga otkantaš?
Nit izbjegavam pump and dump (jer bi ga teoretski možda prakticirala i ja da nisam u vezi), dok sam pisala na temi imala sam na umu neke situacije iz neposredne okoline gdje su ljudi bili jako... nerealni, ali da, I wouldn't write a check my ass couldn't cash. Jel zbog prevelikog ega ili zato što su mi zanimljiviji normalni dečki od nekakvih Christian Greyeva, ne znam.

Quote:
ericsson kaže: Pogledaj post
Zar zbilja nema ljubavi koje traju doživotno?
Iz osobnog iskustva, ako si imao sreće ili si dobro odabrao, a partner ti je i bez početnog hormonalnog šuta lijep, zanimljiv, s njim ti je jako ugodno provoditi vrijeme i čini ti se da je on "taj", leptirići će se nastaviti vraćati u ciklusima. To stanje mi plebovi i naivčine koji smo po vezama zovemo "ljubav".
Pistol is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 01:01   #3419
Ambi, sto te vise citam sve mi se vise cini da si ti na nekom autosugestirajucem tripu, a doziras se na forumu sa svojim upisima.
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 02:00   #3420
I koji su zakljucci doneseni na godisnjem sastanku partije LJES-a i Demokratske Narodne Republike Forum (DNRF), po ovom vaznom pitanju koje muci vec generacije humanoida i sve one koji se tako osjecaju?
__________________
Kad tiranija postane zakon, otpor postaje dužnost.
Andrew Wiggin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:55.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger