Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.01.2018., 17:21   #321
Quote:
lil sunshine kaže: Pogledaj post
Pozdrav drage Žene, ima koja možda tester cc kreme ?
Zanima me cc krema, ali ne bi na slijepo naručivala bez da probam nijansu.
Javi se ako nisi nabavila tester, posaljem ti ja malo moje cc kreme ako mislis da ti treba ona svijetlija. Bila je prije par mjeseci na akciji po 25kn pa sam uzela 2
Maria Flores is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 15:34   #322
svaka pohvala BB kremi...naime igrom slučaja sam dobila tester i nemalo se iznenadila...
krema koja je doslovno-savršena...koristim ju već 3 dana zaredom i moram priznati da mi je otkriće u svakom pogledu!!
izvanredan proizvod!
__________________
https://youtu.be/LOLE1YE_oFQ
majica_2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 09:45   #323
Pozdrav cure, jel ima netko mozda onaj toner od nevena? Kakav je?
__________________
nema više labavo!
kaduljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2018., 10:04   #324
Znate li gdje mogu pronaci sastav umivalice od nevena? Sad je na akciji po 38 kuna.
Takodjer, ima li netko swatcheve ovih ruzeva koji su sad po 20 kuna? (My lips but better i ostalih nekoliko nijansi)

Poslano sa mog GT-N8020 koristeći Tapatalk
XenaRatnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 22:02   #325
Quote:
XenaRatnica kaže: Pogledaj post
Znate li gdje mogu pronaci sastav umivalice od nevena? Sad je na akciji po 38 kuna.
Takodjer, ima li netko swatcheve ovih ruzeva koji su sad po 20 kuna? (My lips but better i ostalih nekoliko nijansi)

Poslano sa mog GT-N8020 koristeći Tapatalk
Mislis na slike?
uvijekja is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 23:58   #326
Quote:
XenaRatnica kaže: Pogledaj post
Znate li gdje mogu pronaci sastav umivalice od nevena? Sad je na akciji po 38 kuna.
Takodjer, ima li netko swatcheve ovih ruzeva koji su sad po 20 kuna? (My lips but better i ostalih nekoliko nijansi)

Poslano sa mog GT-N8020 koristeći Tapatalk
Ima ovdje swatcheva

https://www.instagram.com/leyla_miss_farmasi/
__________________
Sunshine mixed with a little hurricane <--
pssst12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2018., 14:51   #327
Imam novi Signorima parfem i cc kremu - night nijansa.
Ako nekome treba dajem sve za 60 kn
Miss Nice is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2018., 11:50   #328
Hi cure, što vam izgleda zanimljivo u novom katalogu? Znam bb krema + ruž i maska crna + maskara, zanima me što je još na akciji, e da i za češnjak znam šampon i masku..
Ne mogu čitat online katalog zato i pitam a možda si je netko dao truda i poskenirao ovaj papirnati pa ima pdf?
Ako netko ima bilo bi mi drago da dobaci link.
Unaprijed hvala od <3
__________________
Ako si covjek - vodi ljubav, ako si cvijet - budi mimoza.
sunnyflower is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2018., 09:28   #329
Quote:
sunnyflower kaže: Pogledaj post
Hi cure, što vam izgleda zanimljivo u novom katalogu? Znam bb krema + ruž i maska crna + maskara, zanima me što je još na akciji, e da i za češnjak znam šampon i masku..
Ne mogu čitat online katalog zato i pitam a možda si je netko dao truda i poskenirao ovaj papirnati pa ima pdf?
Ako netko ima bilo bi mi drago da dobaci link.
Unaprijed hvala od <3
Parfemi su na snizenju
kutijice diana is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2018., 19:46   #330
Kakvi jesu njihovi parfemi, dali su postojani jer za oko mi je bas zapeo signature
I takoder da li je netko probao njihove korektore, potrosila sam od catrice-a pa razmisljam dal bi si uzela sad za promjenu od farmasi-a.
Colleen Canela is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2018., 06:02   #331
Quote:
Colleen Canela kaže: Pogledaj post
Kakvi jesu njihovi parfemi, dali su postojani jer za oko mi je bas zapeo signature.
Meni su cisto pristojni. Ne bih dala za njih 100tinjak kuna koliko inace znau biti al ovih 40,50 kn bih dala.
__________________
Glitter, spice and everything nice.
Ithaan is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2018., 15:58   #332
Pozdrav, zanima me mogu li se negdje na netu pronaći sastavi Farmasi proizvoda?
Ja sam tražila, ali uglavnom bezuspješno, na cosdna imaju samo poneki...
Jasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2018., 16:41   #333
Quote:
Jasa kaže: Pogledaj post
Pozdrav, zanima me mogu li se negdje na netu pronaći sastavi Farmasi proizvoda?
Ja sam tražila, ali uglavnom bezuspješno, na cosdna imaju samo poneki...
Mene isto zanima, nisam kupila neke stvari jer nisam znala sastav a zanimalo me

Poslano sa mog GT-N8020 koristeći Tapatalk
XenaRatnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2018., 16:02   #334
Quote:
XenaRatnica kaže: Pogledaj post
Mene isto zanima, nisam kupila neke stvari jer nisam znala sastav a zanimalo me

Poslano sa mog GT-N8020 koristeći Tapatalk
Da, baš to, i mene neke stvari zanimaju, a nisam uzela jer ne znam sastav... Imam baš osjetljivu i aknama sklonu kožu pa moram jako paziti na sastojke i nezgodno je ovako na blef...
Jasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2018., 17:00   #335
Da li Bila ima sve njihove proizvode?

Ako sa njihove stranice naručim samo testere (10 istih testera = 6 kn) kolika je ukupna cijena tog paketa tj. da li plaćam i kakvu dostavu? I da li se plaća pouzećem?

Zbunilo me to što piše da je cijena konačna pa sam mislila da platim samo 6 kn, ali sad ipak brijem da misle "nema daljnjeg popusta na tu cijenu".
Royal Red is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2018., 17:03   #336
Quote:
Jasa kaže: Pogledaj post
Da, baš to, i mene neke stvari zanimaju, a nisam uzela jer ne znam sastav... Imam baš osjetljivu i aknama sklonu kožu pa moram jako paziti na sastojke i nezgodno je ovako na blef...
imam ja par stvari pa mogu slikati ako treba
__________________
Sunshine mixed with a little hurricane <--
pssst12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2018., 20:14   #337
Mislim da se sastav moze naci jedino ako ga je netko u nekoj recenziji stavio A koji te proizvodi zanimaju, mozda neka od nas moze slikati?
Maria Flores is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2018., 21:07   #338
Nedavno sam na blogu napisala recenziju onog njihovog sampona od cesnjaka. Boze, sto je meni to kosu isusilo, a ja uopce nisam kuzila da je od toga. Sastav: kriminal, gori od bilo kojeg jeftinog drogerijskog šampona. Cesnjak na 14. mj sastojaka od ukupno 27 i to u ekstraktu. osim toga imam jos tri ruza koji su mi ok i one bronze kuglice koje su isto ok. Imala sam neki gel za tusiranje od argana, bio mi je bezveze, jako vodenast. I neku onu parfemsku vodicu, za ljeto ni je bilo ok umjesto parfema. Ali ne bih vise nista uzimala nakon fijaska sa samponom.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2018., 11:11   #339
I mene je taj šampon isušivao, bila sam i upozorila na to https://www.forum.hr/showthread.php?t=796744&page=3 a opet puno ljudi oko mene uzima i koristi i dalje i super im je tako da sve ovisi
sobarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2018., 11:15   #340
A ja imam neotvorena 2 ta sampona i cekam sutra da ga isprobam. Sad mi nekako splasnulo odusevljenje sto sam prosli sampon jedne druge marke jedva cekala potrositi tako da isprobam ovaj
thinkpinky is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:53.