Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.08.2003., 22:24   #121
Quote:
magic kaže:
Nikad ne mozhete biti sigurni u to koliko je vasha partnerica prethodno isprobala kreveta ... serem vam se na izraz

Mozhe vam reci shtogod hoce...tragovi ne ostaju.

Osim toga, shto znachi pola grada? Ako je neki drugi grad a ne vash, jel se onda broji?
...vjerojatno žena pati od niskog tlaka pa prispava gdje stigne...
ssnjoff is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2003., 03:12   #122
Ges, ti si u debeloj kurcini
ubij se

Ja ako moram birat, onda biram radije iskusne osobe..al poanta je da ce mi to bit zadnja stvar koja mi je vazna. Vaznije su mi stvari tipa karakter i sise.
Gazda is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2003., 10:55   #123
Quote:
Gazda kaže:
Vaznije su mi stvari tipa karakter i sise.
vidju vraga, uspio je strpat karakter i sise u istu recenicu
i jos smisleno zvuci
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2003., 19:57   #124
Quote:
Gazda kaže:
al poanta je da ce mi to bit zadnja stvar koja mi je vazna
Ant is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2003., 20:47   #125
Quote:
Ges kaže VelmiX:
malo promuckaj u svojoj poprilicno supljoj glavici misao prije no sto ju ispljunes van...
ijuuu, od svih ljudi na forumu njoj si bas nasao ovako nesto reci!!!
Velma (i to ne samo za ovu temu).


Ges, ispravi me ako nisam u pravu, ali ti meni bas ne djelujes pretjerano sretno. i unatoc svom tom kalkuliranju i promisljanju, u tvojim postovima se nazire sve, samo ne sreca i zadovoljstvo. ponavljam da to ja tako vidim i da me slobodno ispravis.


Quote:
Ges kaže:sadasnja cura mi je popracunata i to mi se jako svidja kod nje jer ona rauna moje poteze a ja njene... kako je to lijepo: ja ne grijesim pa ne grijesi ni ona...
pa ljubav nije sah, nego davanje i primanje (i to bez vaganja). na neki weird nacin ti se i divim, jer ja ne bih mogla stalno birati svaku rijec i vagati svaki svoj postupak, jer ipak imam zivot za prozivjeti - jedini i neponovljivi - i ne zelim da prodje pored mene dok razbijam glavu matematikom.


Quote:
magic kaže:Osim toga, shto znachi pola grada? Ako je neki drugi grad a ne vash, jel se onda broji?
i meni se nekako cini da je bas u tome problem.
__________________
:D
mala vjestica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2003., 07:54   #126
Nemres bolivit, odes na vikend a topic ti je zachatan!
Sve u svemu, citajuci postove mogu rec samo da ste srali i srali po meni ali nigdje niste osporili ono sto sam rekao sto mozete i sami citajuci vidjet, ali kako tu niko ionako ne cita nista neg samo odgovara na prvu recenicu koju vidi...
sve u svemu, da se doticne ne nadju uvrijedjenima i manje iskusnima: nije ovaj topic napisan da bi ja vama tu solio pamet (kako vi gledate na to), vec da bi vam pokazao neke stvari s muskog gledista (dobro, sve ovisi o pojedincu, ali sve sto sam do sad napisao je uzeto iz mase muskih kao problem, a ne kao od pojedinca).
enivejz, stvarno mislim da je bilo u najmanju ruku bahato probat prosvjetlit vas "stare iskusnjare" te je vas sistem ipak najtocniji
hvala i zbog zabluda koje ste svi iznjeli (kojih je uz moje na ovom topicu jaaaako mnogo)...
i da, jeste li ikad pomislili da su mozda zablude bas zato jer neznate o njima najtocnije? niste? pa niste ni trebale kad vi sve znate.. vi znate bolje o muskima neg mi sami a od muskih koji su se javili niko nije rekao da sam u krivu. Zene znaju!
Ges is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:22.