Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Pogledaj rezultate ankete: Uzeti sate Belly DanCing-a da ili ne?
Da 8 88.89%
Ne 1 11.11%
Glasovatelji: 9. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.09.2003., 14:30   #21
Ne seri, lebe. Da mi sjednes u stolicak, ubila bi te pogledom (i ostalim, dabome).
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2003., 14:33   #22
u kojoj ja zabiti zivim....

ocu ja na satove striptiza!
vjeverica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2003., 14:34   #23
Quote:
Kiki kaže:
Ne seri, lebe. Da mi sjednes u stolicak, ubila bi te pogledom (i ostalim, dabome).
Pa pošto znam kako izgledaš, nimalo ne sumnjam da bi me ubila pogledom i ostalim. Ali ne bi ti za to trebala ni štanga ni outfit, o tome govorim. Nekako mi se čini da previsoko ciljate. Šta vi mislite, da žene inače svaki dan rade striptease svojim dečkima? Mislim, ne rade, ako treba i nacrtati, ali nije da ga ne rade jer nemaju outfit, nego nemaju druge (važnije) stvari potrebne za striptease, a na iste saam pokušao ukazati.
__________________
Teško je pobjeći od gamadi.
lebowski is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2003., 14:35   #24
Quote:
lebowski kaže:
A znate zašto? Zato što ne mislite da ste seksi... Jebeš takve striptizete... Nikad od vas striptizeta... Dobro je seti reko, jebeš žene kojima treba šminka (obleka bla bla) da bi bile seksi.
Nemate vi taj pogled...
ajde ca lebe

najjednostavniji nacin meni za zapalit dragog je da se nenasminkana i rascupana naguzim. stvarno minimalno truda, dosta da se sagnem pokupit nesto s poda
pokusala sam i s dubokim pogledom (u kombinaciji s V-majcom cuda radi ).

ali ova igra je ZA MENE. dakle, lebe ili budi konstruktivan i pricaj o outfitu ili podji dalje
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2003., 14:38   #25
Quote:
lebowski kaže:
Nekako mi se čini da previsoko ciljate. Šta vi mislite, da žene inače svaki dan rade striptease svojim dečkima? Mislim, ne rade, ako treba i nacrtati, ali nije da ga ne rade jer nemaju outfit, nego nemaju druge (važnije) stvari potrebne za striptease, a na iste saam pokušao ukazati.
ja ne radim jer bi moj krepao od dosade.

zasto nas ne pustis da se igramo? ja sam vec objasnila da bi to bila predigra meni. valjda zene same sebi smiju naci pravila ako vec igraju igricu za sebe
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2003., 14:39   #26
Quote:
luca kaže:
ja ne radim jer bi moj krepao od dosade.

zasto nas ne pustis da se igramo? ja sam vec objasnila da bi to bila predigra meni. valjda zene same sebi smiju naci pravila ako vec igraju igricu za sebe
Dobro, igrajte se...
__________________
Teško je pobjeći od gamadi.
lebowski is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2003., 14:46   #27
Dobro Luca zbori. Ja nisam isla na satove stange da mogu decku pokazat vratolomije, nego zbog sebe i da se mogu pohvalit kokosima kako se mogu uspet na pol stange u viiiiisokim petama.
(dakako, dobro ce doc i ako upoznam kakvog zgodnog vatrogasca pa me isti pozove da mu pokazem vratolomije na vatrogasnoj stangi.... )
A moj sadasnji (i moj bivsi) se lako napale i na mene rascupanu, krmeljavu i naguzenu....nista lakse.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2003., 14:47   #28
hvala.

dakle, drage babe, kako zamisljate taj strip?

moze sve sto vam padne na pamet (od sminke i frizure i cipela, mozda leb umre od muke ) do izbora glazbe, detalja itd.

kiki, evo za pocetak, na koju glazbu ste vi vjezbale? kakve pokrete bez stange?
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2003., 14:49   #29
Samo dva glasa do sada.
Tema je ipak belly dancing, da ili ne.
__________________
Ljudi koji tvrde da sve znaju idu na živce nama koji sve znamo.
sotona69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2003., 14:51   #30
Quote:
Kiki kaže:
A moj sadasnji (i moj bivsi) se lako napale i na mene rascupanu, krmeljavu i naguzenu....nista lakse.
do vraga, ovo je univerzalni trik

drugi trik: skupim kosu i onda kad ide iza mene (kroz hodnik), cujem "joj usi, obrazi, vratic, guza, nabolji pogled " i onda znam da ce me poceti slatati.

ili svako jutro kad oblacim grudnjak on doleti i pocne me pipkati (dok ih jos nisam "spremila")

eto, meni je lako njega zapaliti (u stvari nista ne radim, samo postojim), pa se bas zato hocu igrati kao da se trudim (ponekad su promjene ugodne)
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2003., 15:05   #31
Quote:
luca kaže:
do vraga, ovo je univerzalni trik

drugi trik: skupim kosu i onda kad ide iza mene (kroz hodnik), cujem "joj usi, obrazi, vratic, guza, nabolji pogled " i onda znam da ce me poceti slatati.
Ideš, kako pristojnog muža imaš, taj čak i šlatanje najavljuje... Dobro, ipak ste vi akademski obrazovani...
Quote:
Tema je ipak belly dancing, da ili ne.
Nemoj bit rospija, pusti njih babe da chataju...
__________________
Teško je pobjeći od gamadi.
lebowski is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2003., 15:07   #32
Prvo smo vjezbali bez muzike, a kasnije s muzikom na raznoranze R'n'B stvari. Mislim da to najbolje ide....nije presporo, a nije ni prebrzo da si vrat slomis.
Sotono, ja sam glas dala. Da.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2003., 15:11   #33
Samo da vas obavijestim: upravo nazvah plesnu shkolu koja u mome gradu postoji josh od drugog svjetskoga rat...pishe radimo i individualne techajeve.

I lijepo ja njih pristojno pitam ako mozhda drzhe, jelte, sate danza della panza ili striptiza, ako ne jel mozhe to samo za mene ili za nas par zainteresiranih....

Rekli su mi da sam nepristojna shto se sprdam s njima....

Postoje od drugog svjetskoga rata ali izgleda da odonda nisu mijenjali program.

Inache shtangu sam si ljetos odabrala u brodskom salonu. Kad ide brod u remont, skidaju shtangu i ide ravno meni u spavacu
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2003., 15:13   #34
Tooooo!!!
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2003., 15:18   #35
Znash kako je dobra, u podnozhju ima ugravirane horoskopske znakove. Mome dragome se svidja narochito kad sam mu pokazala par improviziranih pokreta

Samo da ne propadnem skupa s njom dolje susjedi i to polugola...ionako okolo pricha da se prostituiram
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2003., 15:22   #36
Quote:
lebowski kaže:
Ideš, kako pristojnog muža imaš, taj čak i šlatanje najavljuje... Dobro, ipak ste vi akademski obrazovani...
ovo je glupo i jadno namjerno ili slucajno? mislim, da znam...

lebe, racunaj da si na ignore (koliko znam modovi ne mogu biti ignorirani pa cu morati primjeniti taktiku zmirenja).

magic, jel pocinjas dilanje stangi? (meni moze i jedan barometar da mi pase uz stangu u spavacoj)
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2003., 15:33   #37
Quote:
luca kaže:
ovo je glupo i jadno namjerno ili slucajno? mislim, da znam...

lebe, racunaj da si na ignore (koliko znam modovi ne mogu biti ignorirani pa cu morati primjeniti taktiku zmirenja).
Ne kontam... Oprosti ako sam te uvrijedio...
__________________
Teško je pobjeći od gamadi.
lebowski is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2003., 15:33   #38
Sad za 6 mjeseci osvanu naslovi u novinama: tajnica poznate firme upletena u tajanstvenu aferu kradja brodskih shtangi...i moja slika onako s majicom preko lica a gole suvesmokve
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2003., 15:35   #39
Quote:
lebowski kaže:
Vi ste sve zapele na tu štangu, zato i ima tako malo ribica koje rade striptiz svom dečku, jebeš štangu, mani štangu...
zato sto ima tako malo decki koji imaju pravu "stangu"

a kikica, pa naravno da mo's visit naopacke kad ti je teziste u sisama
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2003., 15:36   #40
Luca, ne mislim da je ovo bilo namjerno uvredljivo, ne ljuti se na leba, znash da ima specifichan nachin zajebancije
magic is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:22.