Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.09.2003., 10:08   #21
Zao mi je cuti da nas ima toliko koji smo u zivotu cesto bili "donji", iliti u prevodu - jebena strana.

Jucer sam bila na kavi s prijateljicom i njoj se pozalila. Zna ona otprije za problem, ali mi je rekla (valjda vise sita mojih zalopojki) jos nesto: Ko se naguzi, i treba ga jebat!

E sad se ja pitam jesam li se stvarno naguzila.

Uostalom, bas sam kreten kad pokusavam u sebi naci razlog sto me netko zajebava, bas jesam!

Dolje kreteni svih zemalja!!!
Rajna is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2003., 10:17   #22
ovo kaj cu ti ja sad napisat uzmi s velkom rezervom jer se ja ne ponasam uvijek jako uracunljivo, ali takvima koji hoce dic na galamu treba pokazat zube. ko da pred sobom imas dzukelu - nema sanse da te napadne ako zarezis nazad na nju.

mislim, da ga jebes, da mi neka kucketina zaprijeti djetetu, spahtlom bi je strugali sa zida.
plavva is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2003., 11:41   #23
Quote:
Septembar kaže:
a kad sam ja trazila nekog za premlacivanje nitko da se javi ni od korova
Je, al onaj tvoj je isto nasilan. Ovdje je riječ o nekoj bijednoj pičkici iz ureda koju bi i naša Rajnica mogla nabit na kolac. Zna svaki nasilnik dokle može ić
lucija is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2003., 11:44   #24
Joj lucija. Sad si mi sprasila istinu u oci.

Ja sam visha od nje jedno 5 cm i teza jedno 25 kila.

Ispada da je mogu pojesti za dorucak (pod uvjetom da odmah uzmem 50 kg gastala iza toga ).

Dakle, ako dodje do marisanja, mogu ja i sama - a tek koju inspiraciju imam.....
Rajna is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2003., 11:49   #25
Quote:
Rajna kaže:
Joj lucija. Sad si mi sprasila istinu u oci.

Ja sam visha od nje jedno 5 cm i teza jedno 25 kila.

Ispada da je mogu pojesti za dorucak (pod uvjetom da odmah uzmem 50 kg gastala iza toga ).

Dakle, ako dodje do marisanja, mogu ja i sama - a tek koju inspiraciju imam.....
Evo, porodila sam još jednu nasilnicu svojim majeutičkim metodama. Još malo pa ću imat problema s policijom. Prvo pravilo - ne govori o fight clubu. Drugo pravilo - ne govorio o figth clubu. Treće - najedi se gastala!!!!!!!
lucija is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2003., 17:27   #26
Re: Ljuta sam i to moram s nekim podijelit :(

Quote:
Rajna kaže:
Ali ono pravo sam ljuta!!!

Evo vec cetvrtu godinu radim sa jednom nemogucom osobom u istom uredu. Nisam vam se prije zalila jer nekako sam izdrzavala.

Elem, sad sam puna ko puska. A sutim jer ako odreagujem mogla bih zapasti tek onda u prave probleme. Naime, ne radi se uopce o normalnoj osobi, jer da je normalna a samo i jednostavno pokvarena, davno bih ja odreagirala.

Samo primjera radi: Kad joj se prije dvije godine otvoreno suprotstavila jedna od kolegica, poslije mi je ova druga pricala da joj je dosla u ured dok je bila sama i rekla sa udaljenosti oko 3 cm od njenog lica "Znam gdje ti djeca idu u skolu. Jos jednom se probaj sa mnom zajebavati...".

Evo balansiram na tankom konopcu vec skoro cetiri godine i dopizdilo mi je.

Mozda nisam bas smislena skroz s ovim postom, ali jednostavno sam morala iznijeti sav ovaj bijes u meni. Sorry guys, ne zamjerite.
Imam i ja jednu takvu u uredu!
Moj savjet ti je da se svim silama trudiš neshvaćat njene prijetnje upućene drugima kao da su zapravo upućene tebi, jer te vještice na tja način šire strahovladu kažu jednom onda se pročuje i onda je ona frajerica jer se nje svi boje.
Radi svoj posao i bez ustručavanja istakni ako je unečemu pogriješila i uopće se neobaziri na njene provokacije.
E ona kad gospođa vještica popizdi jer će vidit da nema utjecaja na tebe ( ato će ju jako raspizdit vjeruj mi) fino joj reci: "Skini mi se s mesa osim ako neželiš da netko struže tvoje meso s poda." (ukoliko je riječ o prijetnji fizičke naravi)
"Drži jezik za zubima dok još možeš!" ( ako je u pitanju verbala jel)

pozdrv i čuvaj se
__________________
"U paklu je Vrag pozitivna ličnost."
cicamaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2003., 21:22   #27
Bah, prekasno sam stigla, sad su već svi sve rekli...

Ukratko ću ponoviti - snimi njene prijetnje (ako uskoro neće biti prilike, isprovociraj je ). Nakon toga koristi njeno oružje - kad ti opet tako priđe, iskopaj najgori mogući izraz lica, unesi se ti njoj u facu i, koristeći najgori mogući rječnik, zaprijeti joj ono najgore čega se sjetiš. Ma znaš kaj, ako će se skupljat kakva ekipa za premlaćivanje (ja bih radije bila za maltretiranje jer nemrem napadat slabije od sebe, a po tvom pisanju mi se čini da je babuskara neka sitna picajzla), računaj i na mene. Ma kad bi meni spomenula nekog od mojih bližnjih u onakvom kontekstu...

Inače, sreća u nesreći je da znaš tko ti je neprijatelj. Zamisli samo da ti se takva gnjida smješka u facu i ljubazno mekeće, istovremeno ti zabijajući nož u leđa... Ovak' barem znaš na čemu si.
Sandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2003., 23:28   #28
Dakle Rajna, ovo moraš napravit:
Jedan dan ne dođeš na poso... kao "joj, morala sam na sud..." a kad te ova pita zakaj veliš da si susjedu polomila koljena baseball palicom pa...
Jebiga - godinu dana si ga molila da ne ostavlja smeće pred tvojim ulazom pa si odjednom, eto, malo pukla... A zaklela si se bila sama sebi da ti je prošli put, kad si bila pokidala jednu kuju koja se preguravala u redu u banci, bio stvaaarno zadnji put.. Moš ti inače puno progutat al kad pukneš nije dobro. Sva sreća da imaš štelu u policiji pa se dokazi, eto, izgube a svjedoci zaborave...

Eto - to joj reci!
Paragalactic is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2003., 01:23   #29
vidim da si pitome naravi i da te masiraju...
i jedan moj kompic je rekao:

dobre treba jebati da se razmnozavaju...

i meni je jedno strasilo silom prilika pilo krv na poslu.
matora nedojebana, vjecito bolesna (glavobolje, prsljen, karpalni sindrom, hladnoca, vrucina, buka, mirisi, sunce, kisa, klinac-palac, sve ju je mucilo) matora mrcina koja je volila blebetati, ali ne i raditi.

i silno se gustala u maltretazi svih oko sebe. sefovi nisu htjeli dirati u drek jer je matoro govno imalo veza i bilo je u raznim odborima pa su se drzali podalje - ionak joj se blizila penzija.

no, sjebo sam je vrhunski - tam gdje najvise boli: pred hrpom ljudi iz ureda i sire sam je javnjak oprao i navuko je da se ispali necim cime me masirala tjednima: ispala je glupaca s predrasudama u instituciji koja se bori protiv istih. inace, upraznjavala je mobbing (to ti je mas-opanjkavanje i kooordinirana maltretaza nekog kolege isl. inace omiljen hobby tamno gdje sam - kao sto rekoh- silom prilika morao radiit)

dakako, zajeb je bio smiren i sa smijeskom; u rukavicama. poslije me izbjegavala.

i naravno - puno je teze kad te maltretira zena (baba): ako te zajebava muskarac ili ga pozoves na cugu pa izgladis sranje ili sakom u vugla - pa ko jaci. muski su bar jednostavni. ali matore babe, te su kivne na sve, a narocito na mladost.

nego - kad smo kod likova koji mene maltretiraju onda je sve ok; pokusas razgovarat s osobom, ako vidis da je debil onda ka izanaliziras - ako si u situaciji odmah ga sprcas ili cekas svoj moment. to je to.

jebaga, pa brani se! papanima ne popustati inace ce te zajebavati po inerciji.
da li na finjak (smjestis joj nesto - ako je vec do toga doslo) ili na mishichi - svejedno, ali pokazi zube!

good luck!
ps. i ne mlatit teskim metalnim predmetima po glavi jer moze ostat invalid a ti zavrsit u prdekani.
Mrga Cvarak is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2003., 06:09   #30
a ja sam svojoj susjedi koja se zalila na glasnu mjuzu rekal da sam dosla drito iz rata i da jos imam pred ocima sve i svasta i ako mi jos jednom dodje na vrata mogu je zamjenit sa neprijateljem i pucat ili nedaj boze uzet noz i vise nikad nije dosla glupaca a ti toj kazi ali onako je uhvati za vratic (lagano)da kad prokljucas 50 metara oko tebe ostaje pustinja psmtr sto me te raspizde ma baci je kroz prozor onako greskom i kazi UPS
mala_slatka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2003., 09:49   #31
E pa super ste, zaista. Hvala vam svima.

Neke od datih savjeta sam vec i prije "odradila" i nije da nisu imali efekta. Kako mislite da sam drukcije izdrzala ove cetiri godine bez otvorenog sukoba, i to s nekim tko ih trazi, tocno ih trazi.

Od proslog utorka-srijede, kad mi je stvarno dozlogrdila, jako malo pricam s njom. Uglavnom odgovaram na ono sto me upita, blenem u komp i pravim se da nesto radim (u stvari svrljam ovuda). I vec samo to ima efekta. Vidim da joj je dosadno, jadnici.

Od jutros je nazvala tri osobe za koje uvijek tvrdi da su joj prijateljice; dvije su je odjebale (vidjeh da je ubrzo prekinula vezu s rijecima "ok, cucemo se neki drugi put"), a trecoj jadnici, koja je ko i htjela nesto pricat s njom, odrzala je lekciju iz odgoja osamnaestogodinje kceri - vec sam rekla da nema djece, zar ne? Obozava drzati lekcije iz stvari o kojima pojma nema.

Uglavnom, smirila sam se malo u ovih sedam dana, ali sve je to samo privremeno, jer je pocela praviti sranja sve cesce. Konkretno, ono o cemu se radilo prije sedam dana je bilo to sto je na svoju ruku zavrsila jedan posao koji sam ja radila, i to zavrsila na veoma los nacin. Sreca je da se pohvalila time pred sefom, pa je znao dobro tko je zasrao. I nista. Samo je zamolio mene (dok je ona bila na pauzi), da ponovno nazovem ljude, ispricam se (to je bilo vec u cetvrtak) i zavrsim posao kako Bog zapovijeda. I to me smirilo, ali sam opet pomislila - jos jedan papak koji nece nista poduzeti u pogledu nje. Ali, ona dva dana izmedju njenog sranja i dana kad se ipak sve rijesilo, pjenila sam. I znam da ce opet nesto biti oko cega cu se pjeniti, jer ona je takva.

Muz mi savjetuje da se ne sekiram oko posla, jer to je samo posao. Kaze da mu obavezno prenesem ako mi dirne i u sta sto je iole privatno (za mene je i posao nesto privatno, pa to mi je kruh), pa ce onda "on preuzeti stvar". Rekao je i da se previse sekiram oko jedne nebitne i ocito bolesne osobe.

Kaze mi i da se nikad ne stavljam u otvoren sukob s njom, jer ona cezne za tim. A ako cezne za tim, najgore sto mogu uraditi je da joj to ne dam.

Ne znam. Ja samo cekam sta ce slijedece biti. Zamorno je ovo.
Rajna is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2003., 22:35   #32
Ma sve će bit uredu, svedi komunikaciju snjom na minimum i čuvaj se!!
__________________
"U paklu je Vrag pozitivna ličnost."
cicamaca is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:14.