Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Na rubu znanosti

Na rubu znanosti Istraživanja bez granica

Pogledaj rezultate ankete: Da li vjerujete da su ljudi doista bili na mjesecu?
Da,vjerujem da su ljudi bili na mjesecu 866 59.93%
Ne,sve je to ogromna laž 579 40.07%
Glasovatelji: 1445. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.11.2017., 02:46   #6401
Quote:
antet kaže: Pogledaj post
Sad je i Google ukljucen u zavjeru jer dozvoljava manipulacije?!
Zanima me ima li itko da nije ukljucen...
Milijuni ljudi na svijetu, koji ne dozvoljavaju da se njima manipuliśe, u vezi nećega śto se do sada nije dogodilo...
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Old 11.11.2017., 13:14   #6402
Quote:
benny kaže: Pogledaj post
Milijuni ljudi na svijetu, koji ne dozvoljavaju da se njima manipuliśe, u vezi nećega śto se do sada nije dogodilo...
To sto se nije dogodilo, referiras se na one silne neuspjehe lansiranja raketa iz programa Mercury/Gemini/Apollo?
Jer dokaze za to nisam vidio, sto znaci da si ili lagao ili da ne znas o cemu govoris. Izaberi sto je bolje za tebe.

I, da covjek je sletio na Mjesec, bez obzira sto "milijuni ljudi" ne vjeruju u to.
Nikakva kolicina vjerovanja ne moze promijeniti tu cinjenicu.
antet is offline  
Old 11.11.2017., 13:14   #6403
Quote:
iormas kaže: Pogledaj post
To su gluposti.. bar bi se iz senke zemlje ili meseca videle mada ne verujem ni u te ostale teorije.. ni inace ne verujem tim likovima sto pricaju takve price...ti ko su slike svojih avatara...

stvar je provaljena samo se naravno kao inace ulazu ogromni napori da bi se jos jednom promenila istorija tj bi se pisala onako kako pobednici kazu...

Ajde slikaj zvijezde sa Zemlje po danu.
Samo u tvom umu je ta "stvar provaljena", stvarnost je drukcija.
Covjek je sletio na Mjesec.
antet is offline  
Old 11.11.2017., 15:09   #6404
Quote:
iormas kaže: Pogledaj post
Vidi ..problem je sto se googlom extremno manipulise pa kad upises nesto u njega sto on nece da ti izbaci on ti to ne izbaci vec neke druge gluposti.. pa eto sad kad upises neuspesna lansiranja u google izbaci ti hrpu gluposti koje veze sa zivotom nemaju..

a da si pratio temu otvorenog uma mogao si u pregrst navrata cuti kako su ameri imali neuspesnih lansiranja vise nego li rusi jer nisu znali tak dobro savladati konstrukciju raketa i to ne cuti od baba vange na dnevno hr vec od ljudi koji su u tim programima ucestvovali.

U svakom slucaju nemoj sad i tebi da je bitnije od laznih snimkova i nemanja autenticne slike Zemlje iz svemira i nelogicnosti neponavljanja odlaska na Mesec smatrat bitnijim neke neuspele letove tj lansiranja.. sta ste vi nesto omadjijani nasom i medijima pa da ne mozete videt neautenticnost svega toga tj te price?
Koja gomila bullshita. Na svako javno lansiranje u svemir, ide barem 100 lansiranja za vojne potrebe. Naravno da je bilo neuspješnih lansiranja i kod ruja i kod amera. Montiranje nuklearnih bojevih glava na rakete ti je dokaz da su otklonjeni svi problemi s lansiranjem i upravljanjem raketom, jer tko normalan bi lansirao nuklearke na raketi koja mu može pasti na glavu.

Satlitske snimke ruskih postrojenja na Kubi su bolje retzolucioje od današnjih googletovih snimaka. A godina bješe'62. Makes you wonder doesn't it?

A možda su i nuklearne balističke rakete tek - izmišljotina
BolajiBadejo is offline  
Old 12.11.2017., 00:35   #6405
Quote:
BolajiBadejo kaže: Pogledaj post
Koja gomila bullshita. Na svako javno lansiranje u svemir, ide barem 100 lansiranja za vojne potrebe. Naravno da je bilo neuspješnih lansiranja i kod ruja i kod amera. Montiranje nuklearnih bojevih glava na rakete ti je dokaz da su otklonjeni svi problemi s lansiranjem i upravljanjem raketom, jer tko normalan bi lansirao nuklearke na raketi koja mu može pasti na glavu.

Satlitske snimke ruskih postrojenja na Kubi su bolje retzolucioje od današnjih googletovih snimaka. A godina bješe'62. Makes you wonder doesn't it?

A možda su i nuklearne balističke rakete tek - izmišljotina

Ma ajde dosadni ste ko muve..

par hiljada postova.. zbog cega?

pazi kad ne moze da se dokaze da su bili .. moze se dokazati da su snimkovi lazni ali ko zna da neki drugi put nisu bili.. verovatno jesu ali sigurno ne sa onim kantama.. cak su jedva snimanje izdrzale.
__________________
end
iormas is offline  
Old 12.11.2017., 01:50   #6406
Quote:
iormas kaže: Pogledaj post
Ma ajde dosadni ste ko muve..

par hiljada postova.. zbog cega?

pazi kad ne moze da se dokaze da su bili .. moze se dokazati da su snimkovi lazni ali ko zna da neki drugi put nisu bili.. verovatno jesu ali sigurno ne sa onim kantama.. cak su jedva snimanje izdrzale.
Ovo sam vec pitao, naravno nisam dobio odgovor.

Zanima sto bi negacijska strana uzela kao dokaz covjekovog boravka na Mjesecu?
Te postoji li uopce takvi dokaz?

Naravno, pored toga, i dalje me zanimaju dokazi o silnim neuspjesima lansiranja raketa iz programa Mercury/Gemini/Apollo.
antet is offline  
Old 14.11.2017., 00:59   #6407
Quote:
antet kaže: Pogledaj post
Zanima sto bi negacijska strana uzela kao dokaz covjekovog boravka na Mjesecu?
Te postoji li uopce takvi dokaz?
.
A šta bi ti kao dokaz donio da si bio na npr Eifelovom tornju ? Neki selfie bar.
Dosta mi je tih animacija, retuširanja, photoshopova i Disney idiotarija koje se predstavljaju kao autentične slike Mjeseca i Svemira. D o s t a !!!!
Nisu niti selfie donijeli sa tog planeta , bez veze..
Rorion is offline  
Old 14.11.2017., 07:49   #6408
Da fakat sad bi mogli opalit neki selfie sa mjeseca. Onak neki skakutavi. Hahahah.

Bem ti tehniku njihovu kad je i nokia 3310 jača od tog njihovog kompjutera onda.
Tigrov friend is offline  
Old 14.11.2017., 13:58   #6409
Ma njima su onda tehniku posudili mali zeleni

Slijetanje na mjesec = 100% brain washing radi propagandno, udizajućih svoj narod (ćitaj vladu) potjecaja/stimulansa.
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Old 14.11.2017., 18:45   #6410
Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post
A šta bi ti kao dokaz donio da si bio na npr Eifelovom tornju ? Neki selfie bar.
Dosta mi je tih animacija, retuširanja, photoshopova i Disney idiotarija koje se predstavljaju kao autentične slike Mjeseca i Svemira. D o s t a !!!!
Nisu niti selfie donijeli sa tog planeta , bez veze..

Ti smatras, naravno kao i obicno, da su te sve slike lazne.
Opet, naravno, nikakve dokaze ne prilazes svojim tvrdnjama.

A sa ovim "selfie" samo pokazujes da si trol.
antet is offline  
Old 14.11.2017., 18:51   #6411
Quote:
benny kaže: Pogledaj post
Ma njima su onda tehniku posudili mali zeleni

Slijetanje na mjesec = 100% brain washing radi propagandno, udizajućih svoj narod (ćitaj vladu) potjecaja/stimulansa.

A kako se to vlada Sovjetskog Saveza tijekom hladnog rata uzdigla cestitajuci amerikancima sletanje na Mjesec?

I naravno, da ne zaboravimo.
Gdje su dokazi silnih neuspjeha lansiranja raketa iz Mercury/Gemini/Apollo programa?
Bez tih dokaza, ili lazes ili ne znas.
antet is offline  
Old 14.11.2017., 23:42   #6412
Quote:
antet kaže: Pogledaj post
Ti smatras, naravno kao i obicno, da su te sve slike lazne.
Opet, naravno, nikakve dokaze ne prilazes svojim tvrdnjama.

A sa ovim "selfie" samo pokazujes da si trol.
Ne, nego si ti površan i nedosljedan u svojim istraživanjima.
Slike Mjeseca su ok, ali one slikane sa Zemlje iz teleskopa, iz aviona i satelita koji orbitiraju po troposferi.
No ti ne razumeš pitanje Antet.
Slike Mjeseca i svemira slikane iz svemira mi pokaži, slikane van ionosfere i dalje od V.A pojasa.
Pokaži se momče, ili te možemo smatrati nesposobnim za daljnju argumentiranu raspravu, te svoju inferiornost u argumentaciji koja je potakla nezadovoljstvo u tebi, ne koristi da druge forumaše nazivaš trolovima.
Rorion is offline  
Old 14.11.2017., 23:54   #6413
Quote:
antet kaže: Pogledaj post
nikakve dokaze
evo par.. nepobitnih

https://www.youtube.com/watch?v=NbSP...5jam1Xb231k7Jw
__________________
end
iormas is offline  
Old 15.11.2017., 00:01   #6414
Quote:
antet kaže: Pogledaj post
A kako se to vlada Sovjetskog Saveza tijekom hladnog rata uzdigla cestitajuci amerikancima sletanje na Mjesec?
.
Da si čitao A.Solženjicina, ruskog povjesničara, književnika i nobelovca, o ruskom pitanju....
Solženjicin je najistaknutije ime književnog otpora sovjetskom totalitarizmu.
U njegovoj knjizi "Rusko pitanje krajem 20 veka" dobiti ćeš odgovore koje su sve intrige, zablude i laži plasirane narodu od samoga vrha.
U žutoj štampi i na TV-u ćeš samo dalje dovoditi samoga sebe u veću zabludu i strmoglav u ponor idiotarija i obmana.
Rorion is offline  
Old 15.11.2017., 00:08   #6415
Quote:
iormas kaže: Pogledaj post
Evo ih još, ima ih ko salate.
https://youtu.be/DpPMoIv1lxI
Rorion is offline  
Old 15.11.2017., 00:13   #6416
Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post
Ne, nego si ti površan i nedosljedan u svojim istraživanjima.
Slike Mjeseca su ok, ali one slikane sa Zemlje iz teleskopa, iz aviona i satelita koji orbitiraju po troposferi.
No ti ne razumeš pitanje Antet.
Slike Mjeseca i svemira slikane iz svemira mi pokaži, slikane van ionosfere i dalje od V.A pojasa.
Pokaži se momče, ili te možemo smatrati nesposobnim za daljnju argumentiranu raspravu, te svoju inferiornost u argumentaciji koja je potakla nezadovoljstvo u tebi, ne koristi da druge forumaše nazivaš trolovima.
Postao sam tu slike, to sto ti smatras da je to "photoshop", tvoj problem.

Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post
Da si čitao A.Solženjicina, ruskog povjesničara, književnika i nobelovca, o ruskom pitanju....
Solženjicin je najistaknutije ime književnog otpora sovjetskom totalitarizmu.
U njegovoj knjizi "Rusko pitanje krajem 20 veka" dobiti ćeš odgovore koje su sve intrige, zablude i laži plasirane narodu od samoga vrha.
U žutoj štampi i na TV-u ćeš samo dalje dovoditi samoga sebe u veću zabludu i strmoglav u ponor idiotarija i obmana.

Znaci, zabluda je da je sovjetski predsjednik poslao cestitku americkom?
antet is offline  
Old 15.11.2017., 00:15   #6417
Quote:
iormas kaže: Pogledaj post
Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post
Evo ih još, ima ih ko salate.
https://youtu.be/DpPMoIv1lxI
Filmici na youtubu nisu nikakvi dokazi.
Gledanjem istih samo bogatite (koliko god to bilo) one koju su ih stavili.
Drugim rijecima, bogate se na vasem neznanju.
antet is offline  
Old 15.11.2017., 13:04   #6418
Quote:
antet kaže: Pogledaj post
Filmici na youtubu nisu nikakvi dokazi.
Gledanjem istih samo bogatite (koliko god to bilo) one koju su ih stavili.
Drugim rijecima, bogate se na vasem neznanju.
Gledanjem ovog filmica mozes videti kako su gotovo sve prikazane scene skinute sa zvanicnog nasinog sajta..

I aj mi objasni sto Armstrong nije davao intervijue tolko godina i posle tolko godina od njega dolazi izjava da se istina krije iza lazi za one koji mogu da je prozru...?

Istina je da su ti snimkovi lazni i u tom yutub filmicu su ocigledno prikazane lazi koje ti i tebi slicni ne mozete prozrati izgleda.. mozda zato jer ne zelite
__________________
end
iormas is offline  
Old 15.11.2017., 14:49   #6419
[=antet;]
Quote:
Postao sam tu slike, to sto ti smatras da je to "photoshop", tvoj problem.
To nisu autentične slike, argument ti je defektan i odavno pao u vodu.
Quote:
Znaci, zabluda je da je sovjetski predsjednik poslao cestitku americkom?
To ti je samo jedna sekvenca političkog igrokaza koji se konstantno odigrava, namjenjenog za široke mase, i možeš ga redovito pratiti na TV-u i po novinama. No sve u svemu tema koju ne možeš shvatiti. Mislim da Beny i Iormas kuže, i da ne razglabamo o tome ima posebna tema "Zaglupljivanje i debilizacija".
Rorion is offline  
Old 17.11.2017., 22:44   #6420
Pozdrav ljudi
Novi sam na forumu i nisam čitao sve stranice jer ipak malo previše zaostajem
Što se tiče slijetanja na mjesec,neupitno je da se ono dogodilo,što se mene tiče jedina dilema može biti dali se ono dogodilo 1969? Ili je lažirano zbog ruskog pritiska i Kennedy-evog obećanja
Balkan UFO is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:51.