Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.01.2003., 11:52   #61
Quote:
Stella kaže:
Ovo s daljinskim me prestalo nervirat..kad je kakva meni neinteresantna tekma..ja odem na net pa smo kvit. Al me živcira kad ja za vrijeme filma saaaaaaaamo skočim po sok..a on već na teletekstu provjerava neke sportske rezultate...ja se javim na telefon, a on već prebaci..svaki tren kad ne gledam u ekran on prebacuje na glupavi teletekst.. i onda brzo vraća da me kao ne iznervira.
ovaj mi je definitivno favorit..
opet se radi o ... ..cemu ?

opusti se malo


ako ides po sok , sta te to smeta ????

..mene bi smetalo kad bi me takve gluposti kacile

nit mozes svama, nit bezvas
__________________
skuterii
Eladio is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2003., 11:54   #62
Quote:
Sandra October kaže:
[BJebo vas led, jel to popušta s godinama? jepizdumaterinu... ovaj je debelo zašao u tridesete pa još hihihiće i otkopčava grudnjak na domjencima, večerama,ju nejm it [/B]
sandrice..
pomiri se s tim da kako god bilo tesko , sto god se desilo , i bez obzira na predbracni ugovor , ti ostajes bez grudnjaka
__________________
skuterii
Eladio is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2003., 11:54   #63
Quote:
Sandra October kaže:

Jebo vas led, jel to popušta s godinama? jepizdumaterinu... ovaj je debelo zašao u tridesete pa još hihihiće i otkopčava grudnjak na domjencima, večerama,ju nejm it
Moj će sad napunit 39 i isti je takav..Soribatjebiga
PinkyBubble is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2003., 12:21   #64
Quote:
Sandra October kaže:

Jebo vas led, jel to popušta s godinama? jepizdumaterinu... ovaj je debelo zašao u tridesete pa još hihihiće i otkopčava grudnjak na domjencima, večerama,ju nejm it
S godinama naucimo otkopcavat grudnjak...
__________________
Teško je pobjeći od gamadi.
lebowski is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2003., 12:27   #65
Griz na mijeku..
Stvarno nešt presudno u zajedničkom životu..

Al ovo grudnjakom..nije mi jasno kako dosta muških ne znam otkopčat to kako treba , čak ni onu najjednostvniju kopču..

Pa neću reć da me to nervira (a je zapravo)..al mi je zato jako drago kad naiđe koji kojemu to uopće nije bauk

lebowski, trebaš poduku?
indian is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2003., 12:27   #66
Quote:
Eladio kaže:
sandrice..
pomiri se s tim da kako god bilo tesko , sto god se desilo , i bez obzira na predbracni ugovor , ti ostajes bez grudnjaka
Eladio zlato, fala šta si me podsjetio da stavim jednu egzotičnu klauzulu u spomenuti ...
Sandra October is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2003., 12:28   #67
Quote:
lebowski kaže:
S godinama naucimo otkopcavat grudnjak...
s godinama ih naucimo da nenose grudnjak
__________________
skuterii
Eladio is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2003., 12:43   #68
Quote:
indian kaže:
[B]Griz na mijeku..
Stvarno nešt presudno u zajedničkom životu..

Nije presudno al´ako mi jos jednom takne lonac...
Otkinut cu mu hmmmm ruku Dosta mu je jedna za tipkat i otkopcavat grudnjak
penelopa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2003., 12:45   #69
Quote:
Eladio kaže:
s godinama ih naucimo da nenose grudnjak
S godinama im otpadnu sise?
__________________
Teško je pobjeći od gamadi.
lebowski is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2003., 12:55   #70
Quote:
lebowski kaže:
S godinama im otpadnu sise?
jebote lebe tebi treba sve crtat..
pa zasto onda uopce skidas grudnjak


nema veceg gusta od golog z. tijela (ukljucujuci sise )pod "pidjamom" od majice i hlaca
__________________
skuterii
Eladio is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2003., 12:56   #71
Quote:
nije mi jasno kako dosta muških ne znam otkopčat to kako treba
Upute za otkopčavanje grudnjaka jednom rukom (bolje lijevom - spretniju treba zaposliti na drugi način):

Najprije se napipa kopča grudnjaka. Palac sa stavi sa jedne strane kopče na početak kopče, a kažiprst i srednji prst sa druge strane. Stisne se tako da su dva dijela kopče sad priljubljena. Neki će se već tada otkopčati. Ako nije "protrljamo" prste naprijed nazad (možda sad?), a potom protrljamo prste gore dolje (zarotiramo ih oko kopče). Grudnjak je otkočan.
Black Hawk Down is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2003., 13:00   #72
Quote:
Eladio kaže:

smotana..
daljinski je jedina moja stavka u predbracnom ugovoru

PS
danas svaka MIRNA kuca ima bar dve televizije

-------------------
dodano: pametna zena moze mjenjat programe a da joj ni daljinski netreba
ova mirna kuća ima 3... pa koji ja izaberem ...tu bi i on gledo

dodano: pametni muškarac zna koji televizor je najbolji
smotana2001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2003., 13:00   #73
Hm...a kaj bum ja sad? Moj ne voli griz i lonac je samo moj.
Kavu uvijek hoce, tako da ne dira moju.
Za rit me ne stipa jer imam alergiju na stipanje, pa to ne bi zavrsilo veselo.
Grudnjak pretezno ne nosim, osim ako "uzmem cice" ko magic...
Ali to samo kad idem di me ne poznaju, inace bi bilo bedasto da me poslije pitaju zakaj sam odstranila silikone, tak su mi dobro stajali...
Aaaaaali:
- baca svoje stvari po cijeloj kuci
- igra se s cuckom u kuhinji, a cucak pusta dlake, pa popizdim i metlom obojicu van istjeram i obojica laju kad to napravim
- u starom stanu je imao odvratan obicaj doci doma, ja sam bila u kuhinji, vrata zatvorena, a on ostane sjediti u mraku (u zimsko doba) i onda ja u neko doba izadjem u sobu, upalim svjetlo i urliknem jer je "netko tu"
Ili jos gore - izadje na terasu i nacrta se pred kuhinjski prozor izvana...jednom sam mu rekla da cu mu nos razbiti ako to jos jednom napravi i mislila sam ozbiljno. Poslije smo imali pesa, pa je to prestalo jer je mali uvijek zalajao, pa sam znala da je dosao.
- cita dok je na zahodu i slaze novine u kut, kad se hrpa pocne rusiti, onda je mozda odnese u smece
- cega god u kuci nema od njegovih stvari (kosulje, kravate, veste, cipele...) to je garantirano negdje sfufljano u autu, nemam pojma di se sve skida i presvlaci i kaj to tam dela, ali auto mu zgleda ko deponija smeca
- obuce majicu s kratkim rukavima, a preko toga kosulju, naravno, potrudi se da boje ne pasu, a posebni gust je obuci majicu ispod pulovera, pa okovratnik majice malo viri...seljak
- radi sto i stellin...nek ja samo pogledam u drugom smjeru, vec je na teletekstu ili presaltavanju da vidi kaj je po drugim programima. Jednom sam uzela drugi daljinski i potajno presaltavala natrag, naizgled se sokirajuci kaj se dogadja...hehe...popizdio je taj puta on, ali nisam dugo izdrzala da se ne rasturim od smijeha...
- nije u stanju telefonirati da nesto ne cupka, lupka ili bilo kakvu stvar usput radi koja mene zivcira - ako mu se ne laje, nek spusti slusalicu
uf...ne znam kaj jos, ali ima sigurno...
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2003., 13:02   #74
Quote:
BHD kaže:Upute za otkopčavanje grudnjaka jednom rukom (bolje lijevom - spretniju treba zaposliti na drugi način):

Najprije se napipa kopča grudnjaka. Palac sa stavi sa jedne strane kopče na početak kopče, a kažiprst i srednji prst sa druge strane. Stisne se tako da su dva dijela kopče sad priljubljena. Neki će se već tada otkopčati. Ako nije "protrljamo" prste naprijed nazad (možda sad?), a potom protrljamo prste gore dolje (zarotiramo ih oko kopče). Grudnjak je otkočan.
Imam viziju....

copy- pastanja...
ukraden ženski grudnjak iz ormara prikopčan oko stolca.....
viziju metode pokušaja i pogrešaka
Sandra October is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2003., 13:07   #75
BHD hvala...
Quote:
- obuce majicu s kratkim rukavima, a preko toga kosulju, naravno, potrudi se da boje ne pasu, a posebni gust je obuci majicu ispod pulovera, pa okovratnik majice malo viri...seljak
Pesica, imamo prepoznavanje...
Quote:
Za rit me ne stipa jer imam alergiju na stipanje, pa to ne bi zavrsilo veselo.
Papak...
__________________
Teško je pobjeći od gamadi.
lebowski is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2003., 13:09   #76
Quote:
lebowski kaže:
Pesica, imamo prepoznavanje...
Ne valjda i ti? Seljak.
Quote:
Papak...
Nemrem si pomoci, od djetinjstva mrzim da me netko stipa...
A bolje biti papak nego me ozbiljno naljutiti, vjeruj mi.
Zato me pljesne po riti, to moze.
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2003., 13:11   #77
Quote:
Black Hawk Down kaže:
Upute za otkopčavanje grudnjaka jednom rukom (bolje lijevom - spretniju treba zaposliti na drugi način):

Najprije se napipa kopča grudnjaka. Palac sa stavi sa jedne strane kopče na početak kopče, a kažiprst i srednji prst sa druge strane. Stisne se tako da su dva dijela kopče sad priljubljena. Neki će se već tada otkopčati. Ako nije "protrljamo" prste naprijed nazad (možda sad?), a potom protrljamo prste gore dolje (zarotiramo ih oko kopče). Grudnjak je otkočan.


Kakvo je ovo objašnjenje..ovo ni ja nisam razumjela..

O kakvoj se tu kopči priča..ona ko na kupaćim kostima možda?
Ja uglavnom imam one kukice..
indian is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2003., 13:14   #78
E da Pesice, sad se sjetih, pljeskanje zamijeni šlatarenje ako imam kožne hlače na sebi. Veli da mu se sound sorrounding više sviđa po koži kad plješće.

I jednako me iritira.

sad se još nečeg sjetih.uffff al to nećete iz mene žive izvuć. ova sramota ostaje samo moja i njegova
Sandra October is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2003., 13:14   #79
indian. ne zbunjuj narod....
Kakve sad kukice? Daj indian i ti napiši nešto...
__________________
Teško je pobjeći od gamadi.
lebowski is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2003., 13:17   #80
Quote:
Sandra October kaže:
sad se još nečeg sjetih.uffff al to nećete iz mene žive izvuć.
Pravi se mrtva i reci.

Pljeskanje me ne smeta, to i ja radim, a nemre mi ni zbrisat jer ga meniskus jebe...hehe...
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:09.