Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.10.2010., 21:08   #21
jedva čekam večer da zarolam i nekako mi je-super!mislim da ću naručiti još jednog možda 1,5 za celulit
myrrha is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2010., 21:16   #22
Quote:
myrrha kaže: Pogledaj post
jedva čekam večer da zarolam i nekako mi je-super!mislim da ću naručiti još jednog možda 1,5 za celulit
Ja rolam ujutro jer sam tad najviše skoncentrirana, sad nakon trećeg dana manje boli ali ful lagano rolam. Vjerojatno se treba koža naviknut.
Hoću i ja izgledat ko Angelina Jolie
eyedetox is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2010., 21:32   #23
ja rolam navečer jer nije dobro brzo iza toga na sunce,onda navečer kad više ne mislim izaći iz kuće izrolam,sad mi crvenilo kraće traje iza stavim dobro kreme i to je to.ako zaista može ukloniti ožiljke od akni i strije onda super super,a još celulit.ako pomaže protiv toga eyedetox obavezno javi.
myrrha is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2010., 21:34   #24
i ja bi izgledala ko angelina jolie,mi i imamo rođendan isti dan-ja malo starija
myrrha is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2010., 21:47   #25
I ja sam vaša vršnjakinja
myrrha samo smo ti i ja na ovoj temi
valjda nas smatraju sadomazohisticama
eyedetox is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2010., 22:04   #26
mi samo vodimo brigu o svom izgledu!!!ja ne očekujem čuda,ali ako je moguće malo odgoditi bore i imati ne umornu kožu-DA,ja ću biti sadomazohist!ma čudi me da nitko više ne koristi dermaroller i da nema baš interesa za njega
myrrha is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2010., 11:08   #27
a kolko dugo bi se trebalo rolati po licu?
__________________
save money for opi :)
mala_zg23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2010., 13:11   #28
ja rolam 1 put dnevno,obično navečer,3-4 min.možda i kraće,već mi se dobro koža zacrveni,mislim da je to dovoljno
myrrha is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2010., 18:50   #29
Ja imam sitne ožiljke od akni, mislila sam si naručiti od 0,5mm. Što se dobije s njim? Neki serum?

Na ovoj stranici http://www.beaute.com.hr/ sam našla mikroigličasti roller, mislim da je to isto, razlika je u 50kn
__________________
"Men, they may have you on your knees, but you've got them by the balls"
sandra-s is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2010., 20:01   #30
koliko ja vidim isto je ima na ebayu isto tih rollera ali me malo strah iglica
__________________
save money for opi :)
mala_zg23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2010., 21:15   #31
to je taj isti dermaroller,kod www.beaute je jeftiniji,drugi put ću kod njih naručiti.ja nisam ništa dobila snjim,nikakav serum,ni kremu,samo upute za korištenje,ma nema straha od iglica...
myrrha is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2010., 22:10   #32
Vidim da su ti www.beaute u Heinzelovoj, pa ću se zaletiti jedan dan i kupiti kod njih. ...samo da još nađem neku dobru kremu, za poslije tretmana...
__________________
"Men, they may have you on your knees, but you've got them by the balls"
sandra-s is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2010., 23:20   #33
Ja stavim prije rolanja Vichyev serum za hidrataciju a poslije masku od haucke za crvenilo ili samo bilo koju hidratantnu kremu i sve bude ok , doduše za nekih sat vremena al nema veze.
Kako ga vi dezinficirate? Piše da se umoči u alkohol al ja ga pošpricam s Octaniseptom
eyedetox is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2010., 21:33   #34
ja sam kupila 75% medicinski alkohol pa ga umočim ili samo prelijem,a ponekad i lice dezinficiram prije kreme
myrrha is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2010., 09:23   #35
nakon 2 mjeseca upotrebe dermarollera-nikakivih rezultata nema,da ne kažem da mi se čini da mi je i lošije stanje odnosno da mi se koža još više opustila.već me napušta volja za daljnje rolanje.ne vjerujem više u ništa,osim botoxa i hijaluronske kiseline,sve drugo je bacanje novaca.neznam,malo sam razočarana jer sam imala nekakva očekivanja od dermarollera
myrrha is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2010., 09:30   #36
Quote:
myrrha kaže: Pogledaj post
nakon 2 mjeseca upotrebe dermarollera-nikakivih rezultata nema,da ne kažem da mi se čini da mi je i lošije stanje odnosno da mi se koža još više opustila.već me napušta volja za daljnje rolanje.ne vjerujem više u ništa,osim botoxa i hijaluronske kiseline,sve drugo je bacanje novaca.neznam,malo sam razočarana jer sam imala nekakva očekivanja od dermarollera
A ja baš krenula napisati kako mi to "rolanje" zvuči ko malo žešće sranje...
Ne shvaćam princip na kojem bi to trebalo djelovati... kako bi ti to koža od tog "bockanja" trebala biti ljepša...
antoniaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2010., 09:47   #37
pa bockanje potiče stvaranje kolagena,a rupice omogućuju bolje prodiranje seruma ili kreme u kožu,sve skupa meni se činilo da ima smisla.ma neposredno iza rolanja imaam osječaj zategnutosti kože,ali nekako se gledam zadnje dane i nisam zadovoljna tj.taj dermaroller nije mi dao očekivane rezultate,a neki ga jako hvale,za strije,celulit kažu da pomaže,nisam probala za to
myrrha is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 18:02   #38
koja je razlika,moj dermaroller izgleda potpuno isto kao taj na www.beaute.com.hr.zar ima neke razlike u iglicama ili čemu već?kad bi bila sigurna u te njihove druge proizvode odmah bi naručila,ali malo sam skeptična,1200kn mi je trenutno puno za riskirati
myrrha is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2010., 23:53   #39
Ma taj roller od Beaute-a MTS je duplo jeftiniji u nabavi na e-bayu od MNS rollera koji ima dermaroller.hr............po ovom forumu se prijavljuju samo vlasnici firmi i sve neki foleri koji žele prodati sranja.. a cure taj ultrazvuk 2u1 za pomlađivanje možete nabaviti za 500 kuna na e-bay-u također- to je 700 kuna jeftinije.
Sabrina s is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2011., 13:41   #40
Ajme pa to su iglice. Ja tražim nekaj kaj bi mi skinulo ožiljak od uklanjanja madeža, stari je ožiljak btw., a nezgodno je kaj je blizu oka...

Pročitala sam na drugom forumu da kao ima rezultata ako rolaš s tim dermarollerom i koristiš Contractubex (valjda se tak zove).

Pa rolleri, ima li novih iskustava?

Eyedetox?
Suey is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:24.