Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.12.2011., 22:07   #21
Quote:
Biberlee kaže: Pogledaj post
Znam da znate, pa dižem temu.
Možda pomogne
http://www.lisaeldridge.com/video/1669/concealer/
bedacha is online now  
Old 04.12.2011., 22:30   #22
Gledala sam gomilu videa i uvijek mi ispadne loše, valjda je stvar vježbe a ja odustanem jer nemam strpljenja

Hvala ti, anyway
__________________
When faced with two choices, simply toss a coin. It works not because it settles the question for you, but because, in that brief moment when the coin is in the air, you suddenly know what you are hoping for.
Biberlee is offline  
Old 04.12.2011., 22:50   #23
dobila sam britney spears curious shimmer...presavršeno miriše.. ima sitne svjetlucave čestice.i baš je lijep...ali postoji problem...

ja to ne znam staviti na lice, a da se ne sjajim kao kuglica za bor

__________________
My mama told me when I was young..We are all born superstars..She rolled my hair and put my lipstick on in the glass of her boudoir..."There's nothin wrong with lovin who you are" she said, "'cause He made you perfect, babe...So hold your head up girl and you'll go far,listen to me when I say" I'm beautiful in my way 'cause God makes no mistakes..I'm on the right track baby I was born this way... ♥
legica21 is offline  
Old 04.12.2011., 22:55   #24
Evo. Lisa je zakon za takve stvari.

http://www.youtube.com/watch?v=ESzE9aoq7vQ
TheEmpress is offline  
Old 04.12.2011., 23:33   #25
Quote:
Biberlee kaže: Pogledaj post
Znam da znate, pa dižem temu.
da li je moguće da imaš krivu boju pa se zbog toga vidi. ili nije dovoljno dobar, u smislu da nije dovoljno pigmentiran.
ja imam rimelov i jako lijepo pokrije. da li si ga probala staviti nakon tekućeg, manje će ga trebati i bolje će pokriti. i kad ga blednaš moraš biti skroz nježna. zato je nabolje lagano utapkati kistom.
elfovih ima nekoliko korektora/concealera ali sve ti je isto, lagano naneseš i izblendaš kistom ili prstima.
jedino rješenje je vježbati i isprobavati razne tehnike nanošenja
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Old 05.12.2011., 08:10   #26
Prije par dana pricala sam s jednom kozmeticarkom... odnosno ja sam se njoj zalila kako imam osjetljivu kozu, i da sto god sam probala nije mi odgovaralo i da sam vec luda od isprobavanja novih proizvoda

Pricam ja njoj kako mi sva sredstva za umivanje jako isuse kozu, pa i ona koju su namjenjena osjetljivoj kozi (cak i za bebinu kozu).. Ona meni kaze da neka se umivam s gelom za tusiranje kao da ce mi to najbolje ocistit lice i da su svi gelovi za tusiranje Ph neutralni i ja kazem znaci bilo koji gel za tusiranje? Kaze ona bilo koji...

Nisam to isprobala, jer iskreno ne vjerujem u tu pricu i mislim da su gelovi za tusiranje preagresivni i da nisu Ph neutralni.. Zar nije ph koze lica manji od ph koze tijela?

Mozda cu ja ispast sad glupa, ali tko pita ne skita.. cure molim vas komentar na to umivanje s gelovima za tusiranje...
Iva_na is offline  
Old 05.12.2011., 09:47   #27
Ja ne bi...

Btw, jesi probala Olay gel za umivanje, Nuxe Reve de Miel, Skin food ima izvrstan uljni gel za umivanje (ali se brzo troši). Elizabeth Arden iz ceramide linije krema za umivanje, L'Occitane pjena Immortelle...

Nijedan od njih ne isušuje
__________________
...black lipstick stains her glass of red wine...
Skura is offline  
Old 05.12.2011., 10:06   #28
Quote:
Biberlee kaže: Pogledaj post
Gledala sam gomilu videa i uvijek mi ispadne loše, valjda je stvar vježbe a ja odustanem jer nemam strpljenja

Hvala ti, anyway
Onda vjerojatno nemaš dobru nijansu korektora. Ni ja nemrem naći savršenu, ali uvijek imam puder tako da skamufliram to
bedacha is online now  
Old 05.12.2011., 22:36   #29
Koristim bb kremu i ona mi bolje prekrije nego korektor. Naručit ću ELFov i pokušati s njim, odustala sam nakon dva isprobana korektora, a u suštini trebam samo naučiti kako da ga "mećem"

Hvala hellie i bedacha
__________________
When faced with two choices, simply toss a coin. It works not because it settles the question for you, but because, in that brief moment when the coin is in the air, you suddenly know what you are hoping for.
Biberlee is offline  
Old 06.12.2011., 16:14   #30
Quote:
Iva_na kaže: Pogledaj post
Prije par dana pricala sam s jednom kozmeticarkom... odnosno ja sam se njoj zalila kako imam osjetljivu kozu, i da sto god sam probala nije mi odgovaralo i da sam vec luda od isprobavanja novih proizvoda

Pricam ja njoj kako mi sva sredstva za umivanje jako isuse kozu, pa i ona koju su namjenjena osjetljivoj kozi (cak i za bebinu kozu).. Ona meni kaze da neka se umivam s gelom za tusiranje kao da ce mi to najbolje ocistit lice i da su svi gelovi za tusiranje Ph neutralni i ja kazem znaci bilo koji gel za tusiranje? Kaze ona bilo koji...

Nisam to isprobala, jer iskreno ne vjerujem u tu pricu i mislim da su gelovi za tusiranje preagresivni i da nisu Ph neutralni.. Zar nije ph koze lica manji od ph koze tijela?

Mozda cu ja ispast sad glupa, ali tko pita ne skita.. cure molim vas komentar na to umivanje s gelovima za tusiranje...
Ph zdrave kože je između 5,3 i 5,9...što će reći umjereno kisela.
E, sad suha koža može imati ph čak preko 7, dok je osjetljiva i alergijama/aknama sklona koža previše kisela-ph manji od 5,3.
Mislim da su gelovi za tuširanje svi više-manje ph7,osim onih na kojima izričito piše drugačije (možda griješim ).
Jedno istraživanje je pokazalo da je ipak bolje koristiti proizvode koji su ph 5,5,ali da nema ni neke štete ako se koriste ovi sa ph 7 (mislim da ova priča vrijedi ako je koža normalna,ali ako postoji već određeni disbalans,onda ju se ne može prati bilo čime,mislim ja ne bi ). Jedino su štetni oni vulgaris sapuni čiji je ph oko 9 (ne znam da li se takvi još proizvode ).

Ako ti vrag ne bude dao mira pa se ipak umiješ gelom za tuširanje oš nam javit kak je "eksperiment" prošao ?
__________________
*************Nosce te ipsum************************
Maria Jose is offline  
Old 08.12.2011., 16:45   #31
Quote:
5rich kaže: Pogledaj post
Zapravo, bitno mi je samo da znam jel maska k čemu
Pri kraju sam s L'occitane s 5 ulja, pa bih malo mijenjala jer mi ova nije bila ništ posebno. Sprej mi u stvari i ne treba jer sam našla super sprej za raščešljavanje, ali ja ne bi bila ja kad ne bi stalno nekog vraga probavala.
kahm... daaa?
macka is offline  
Old 08.12.2011., 17:06   #32
Nekada, negdje, i neznam vise da li je bilo virtualno ili u RL vidjela sam "drzac" za Angel parfem, uglavnom kao neki plasticni dodatak u koji se moze "utaknuti" zvijezda tako da stoji uspravno.

Jel me itko razumio i zna sto trazim, i kojom pukom srecom vidjeo to negdje?
tsh is offline  
Old 08.12.2011., 17:18   #33
Quote:
macka kaže: Pogledaj post
kahm... daaa?
Marrakesh X Oil leave in conditioner
Navodno rješava nekih 10 problema vezanih uz kosu. Ne znam kojih 10, ali ja ga koristim umjesto regića i za raščešljavanje ( a godine farbanja su mi prilično stanjile vlas, još k tome imam valovito-kovrčavu kosu). Našpricam nakon pranja, prođem prstima kroz kosu i voila. Prerfect. Nakon toga stavim ulje iz iste linije na vrhove i to je to. Kosa mi se preporodila. Dosad me ništ nije toliko oduševilo ko ovo. Uz to koristim najobičniji Subrina recept šampon. Jednom u 10 dana stavim masku i zamotam ručnikom. "Šteta" - 60ak kn (ne bi vjerovali, ali na ebayu je skuplji ). Ja sam svoj kupila u Koprivnici, ali ima ga i u Zg u dućanu s frizerskim priborom u Domjanićevoj. Koja je cijena tamo ne znam.
5rich is offline  
Old 09.12.2011., 16:08   #34
Kupila danas Evian spray za lice.

Jel ga tko koristi i koji ucinak da ocekujem?

To na cisto lice moram pospricat ili smije biti malo sminke.

Celo mi je masno, obrazi i nos suho a celo tik ispod kose je koma suho, nadam se da bude pomoglo.
__________________
...i da je nista sve sto nudim... http://http://www.youtube.com/watch?v=C182tY2vpvQ

http://public.fotki.com/anaid20/ -PrOdAjA
anaid20 is offline  
Old 09.12.2011., 17:09   #35
to je obična voda u spreju. ništa posebno. možeš našpricati na čisto lice kad se želiš malo osvježiti. nema smisla špricati po šminki.
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Old 09.12.2011., 18:56   #36
planiram kupiti steamcream kremu ,ima li tko iskustva s njom?
micek<3 is offline  
Old 11.12.2011., 19:10   #37
Maria Jose hvala na detaljnom objasnjenu... Probala sam se umiti s gelom Dove, pa niti sam odusevljena niti je bilo kakvih posljedica (mislim da bi mi jako isusilo kozu ako bi to koristila dulje vrijeme).. ali ipak ne bih,tako da ipak ostajem pri gelovima za umivanje lica
Iva_na is offline  
Old 11.12.2011., 19:18   #38
jesi probala gelove za umivanje bez detergenata
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Old 11.12.2011., 19:42   #39
hellie ne razumijem pitanje bez kojih detergenata? primjer? trenutno koristim Uriage Creme Lavante, al nije mi bas nesto
Iva_na is offline  
Old 11.12.2011., 19:52   #40
Quote:
Iva_na kaže: Pogledaj post
hellie ne razumijem pitanje bez kojih detergenata? primjer? trenutno koristim Uriage Creme Lavante, al nije mi bas nesto
Meni je on super za tijelo i kosu, i za to ga i koristim, ali na lice mi baš ne paše, osim za brzinsko skidanje šminke kad ponestane micelarne ili vatica.
Ako si u prilici, probaj ovaj gel za umivanje od Nuxe - Aroma perfection linija: http://www.nuxe.com/en/aroma-perfect...oma-perfection
Imam mješovitu, dehidriranu kožu, i nisam mu uspjela naći niti jednu manu. Ne isušuje me-ništa me ne zateže nakon umivanja, lice mi se vidno pročistilo od kad ga koristim, a i ekonomičan je - dosta je samo jedan stisak pumpice za cijelo lice, pa mi bočica od 200ml traje više oko 3-4 mjeseca
mimimozica is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:21.