Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.09.2017., 19:45   #2001
Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
U kodeksu lijepo pise sta je dozvoljeno a sta ne.
npr znam da nije dozvoljeno da mazu nokte u tamnim bojama, a kod mene svaka druga ima neki lak na noktima. I nikom nista.
Ja se gadim ovih umjetnih noktiju. To mi je stvarno fuj tako da primjecujem u kojem su im stanju ruke
Ja ih prva imam.
Uredniji su I laksi za odrzavanje a ruke uvek lepo izgledaju.
Nije bas za nositi drecave boje I sljokice ali stvarno to niko ne postuje. Nigde.

Npr slusala sam da u Svedskoj taj dress code uopste ne postoji, ljudi su opusteni I rastereceni. Ne znam da li je to tacno.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 19:45   #2002
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
sandale su spomenute u kontekstu proizvodnog pogona, gdje to pravilo zaista ima smisla i razloga
Ma dobro pa to je i opasno ak ideš po tam praktički bos. To mi je razumljivo da ekipa mora biti nekako sigurnije obućena i logično mi je da bi se tamo trebalo pridržavati tih pravila.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 19:46   #2003
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Ja ih prva imam.
Uredniji su I laksi za odrzavanje a ruke uvek lepo izgledaju.
Nije bas za nositi drecave boje I sljokice ali stvarno to niko ne postuje. Nigde.

Npr slusala sam da u Svedskoj taj dress code uopste ne postoji, ljudi su opusteni I rastereceni. Ne znam da li je to tacno.
Naravno da postoji. Postoje firme koje zaboli ona stvar kak tko zgleda nego je bitno samo kak dela. To je ideal neki meni.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 19:47   #2004
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Naravno da postoji. Postoje firme koje zaboli ona stvar kak tko zgleda nego je bitno samo kak dela. To je ideal neki meni.
Ovdje takvih ne vjerujem da ima.
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 19:47   #2005
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Ma dobro pa to je i opasno ak ideš po tam praktički bos. To mi je razumljivo da ekipa mora biti nekako sigurnije obućena i logično mi je da bi se tamo trebalo pridržavati tih pravila.
Kod nas inspekcije kažnjavaju ako zaposleni u proizvodnjama nemaju zaštitnu opremu.
Ako ti, kao posetilac ulaziš u neku takvu firmu, dobiješ full zaštitnu opremu koju moraš da navučeš sa sve šlemom.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 19:48   #2006
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Ja ih prva imam.
Uredniji su I laksi za odrzavanje a ruke uvek lepo izgledaju.
Nije bas za nositi drecave boje I sljokice ali stvarno to niko ne postuje. Nigde.
Imas umjetne nokte
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 19:49   #2007
Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
Ovdje takvih ne vjerujem da ima.
Ma daj? A u kurac. Pa kaj su tam svi uniformirani? U svim sektorima?
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Kod nas inspekcije kažnjavaju ako zaposleni u proizvodnjama nemaju zaštitnu opremu.
Ako ti, kao posetilac ulaziš u neku takvu firmu, dobiješ full zaštitnu opremu koju moraš da navučeš sa sve šlemom.
Pa da. To mi je logično.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 19:49   #2008
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Ja sam pobornik slobode izbora odjevanja u svakom trenutku i prilici. Mislim jasno mi je ak radiš u nekoj industriji da moraš imat neku obleku koja te štiti ili koristi. Ili ak firma kupi ekipi istu obleku kako bi fino na vanka zgledali. Ali baš me zanima jel bi prošlo na sudu ako bi prekršil taj kodeks o obleci. Ne znam dal je to dovoljno ozbiljan prekršaj za otkaz.
Piše ti to u ugovoru o radu, to je povreda radne discipline, jednako kao i kašnjenje na posao.
Ne znam da li bi to ijedan poslodavac potegao jer ne znam kako bi dokazao osim da te slika.

Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
Imas umjetne nokte
Imam svoje, ali gel na njima.
I mirna sam po dve-tri nedelje.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 19:50   #2009
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Piše ti to u ugovoru o radu, to je povreda radne discipline, jednako kao i kašnjenje na posao.
Ne znam da li bi to ijedan poslodavac potegao jer ne znam kako bi dokazao osim da te slika.
A slikanje zaposlenika mislim da je zakonski regulirano i da se to ne smije.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 19:51   #2010
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Ma dobro pa to je i opasno ak ideš po tam praktički bos. To mi je razumljivo da ekipa mora biti nekako sigurnije obućena i logično mi je da bi se tamo trebalo pridržavati tih pravila.
pa to i kazem, usprkos opasnosti koja je itekako realna, jer ima i komada zeljeza i ima vrucih dijelova, opet nitko nije te zenske poslao da se srede primjerenu zahtjevima radnog mjesta
da je kojoj pao vruci kalup na nogu, da vidis kako bi bilo vriske i istrage i pizdarija
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 19:51   #2011
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Piše ti to u ugovoru o radu, to je povreda radne discipline, jednako kao i kašnjenje na posao.
Ne znam da li bi to ijedan poslodavac potegao jer ne znam kako bi dokazao osim da te slika.



Imam svoje, ali gel na njima.
I mirna sam po dve-tri nedelje.
a jel smije muskarac na posao doci u haljini
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 19:52   #2012
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Naravno da postoji. Postoje firme koje zaboli ona stvar kak tko zgleda nego je bitno samo kak dela. To je ideal neki meni.
I meni je to ideal, da se rasteretimo ovih glupih stega.
Bila sam par puta u Austriji, i sedim u restoranu baš za vreme ručka, i vidiš kako se okupljaju u grupama, izlaze s posla na ručak, ljudi opušteni. Jeste to neki dress code ali vise je onako business casual, nije nista stegnuto, kruto, oni raspoloženi, opušteni...
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 19:54   #2013
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
pa to i kazem, usprkos opasnosti koja je itekako realna, jer ima i komada zeljeza i ima vrucih dijelova, opet nitko nije te zenske poslao da se srede primjerenu zahtjevima radnog mjesta
da je kojoj pao vruci kalup na nogu, da vidis kako bi bilo vriske i istrage i pizdarija
A to ne kužim. Ja da sam im šef letile bi doma istoga trena. Pa to je opasno i po firmu. Nek se ozljede u toj neadekvatnoj opremi i eto 100 problema.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 19:55   #2014
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Imam svoje, ali gel na njima.
I mirna sam po dve-tri nedelje.
Uh, sad mi je lakse ... zamalo sam srcani dobio od tuge i zalosti ...
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 19:55   #2015
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
A slikanje zaposlenika mislim da je zakonski regulirano i da se to ne smije.
Ne u tom kontekstu, ne znam da li to potpada pod mobing?

Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
pa to i kazem, usprkos opasnosti koja je itekako realna, jer ima i komada zeljeza i ima vrucih dijelova, opet nitko nije te zenske poslao da se srede primjerenu zahtjevima radnog mjesta
da je kojoj pao vruci kalup na nogu, da vidis kako bi bilo vriske i istrage i pizdarija
Ovo mi je skroz van pameti! Pa tu rade sa opasnim materijama, ne bi smeli bez zaštitne opreme i cipela oupšte da dolaze na posao u proizvodnji?
Inspekcija bi ih kaznila opasno da uleti u firmu.

Quote:
edi_bosanceros kaže: Pogledaj post
a jel smije muskarac na posao doci u haljini
Još ni jedan nije probao.

Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
Uh, sad mi je lakse ... zamalo sam srcani dobio od tuge i zalosti ...
U pravilniku stoji da moraš da imaš stila i budeš modni mačak, msm mačka.

Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
A to ne kužim. Ja da sam im šef letile bi doma istoga trena. Pa to je opasno i po firmu. Nek se ozljede u toj neadekvatnoj opremi i eto 100 problema.
Pa baš to, i onda radnik još ima pravo da tuži firmu za odštetu zbog povrede na radu.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 19:57   #2016
Quote:
edi_bosanceros kaže: Pogledaj post
a jel smije muskarac na posao doci u haljini
bilo slucajeva ovo ljeto
mislim da sam zaljepio link ranije
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 19:57   #2017
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
A to ne kužim. Ja da sam im šef letile bi doma istoga trena. Pa to je opasno i po firmu. Nek se ozljede u toj neadekvatnoj opremi i eto 100 problema.
dress code je za ona zanimanja u kojima nije propisana upotreba licnih zastitnih sredstava
upotreba licnih zastitnih sredstava propisana je zakonom a ne voljom poslodavca
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 19:58   #2018
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post

Još ni jedan nije probao.
nisu inovativni kao onaj britanac koji je obukao haljinu svoje majke
Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
bilo slucajeva ovo ljeto
mislim da sam zaljepio link ranije
https://www.vecernji.hr/vijesti/posl...ovorio-1177905
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 19:59   #2019
Quote:
edi_bosanceros kaže: Pogledaj post
dress code je za ona zanimanja u kojima nije propisana upotreba licnih zastitnih sredstava
upotreba licnih zastitnih sredstava propisana je zakonom a ne voljom poslodavca
Pa kako onda one od Sasha se prešetavaju u borosanama?
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 19:59   #2020
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
U pravilniku stoji da moraš da imaš stila i budeš modni mačak, msm mačka.
Sve je to stima dok ne dodju sa onim gadnim umjetnim kandzama
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:36.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger