Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Na rubu znanosti

Na rubu znanosti Istraživanja bez granica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.04.2011., 18:19   #1
Čipiranje pasa

Ljudi što mislite o tome? Evo npr. moja mama (69 god.) kŽE DA JE PRIMJETILA DA OVAJ ZADNJI PAS KOJEG IMAMO I KOJI NAM JE PRVI ČIPIRANI je nekako čudno miran i uopće skoro ne laje, a takav nam se čini i susjedov, da li to može biti od utjecaja čipa? I jako zavija kad zvone crkvena zvona- da li mu to možda smeta rezonanca čipa kod kosti ili nešto slično? U svakom slučaju možda je to i pokus i prijelaz prema čipiranju ljudi (i kontroli ponašanja), što kažete?
I jel još netko primjetio da su čipirani psi mirniji?
alistra is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2011., 19:02   #2
Quote:
alistra kaže: Pogledaj post
Ljudi što mislite o tome?
To je super.

Quote:
alistra kaže: Pogledaj post
Evo npr. moja mama (69 god.) kŽE DA JE PRIMJETILA DA OVAJ ZADNJI PAS KOJEG IMAMO I KOJI NAM JE PRVI ČIPIRANI je nekako čudno miran i uopće skoro ne laje, a takav nam se čini i susjedov, da li to može biti od utjecaja čipa?
Ne može.

Quote:
alistra kaže: Pogledaj post
I jako zavija kad zvone crkvena zvona- da li mu to možda smeta rezonanca čipa kod kosti ili nešto slično?
Ne smeta.

Quote:
alistra kaže: Pogledaj post
U svakom slučaju možda je to i pokus i prijelaz prema čipiranju ljudi (i kontroli ponašanja), što kažete?
Gotovi smo. Nema nam spasa.

Quote:
alistra kaže: Pogledaj post
I jel još netko primjetio da su čipirani psi mirniji?
Nije.
__________________
How do vaccines cause autism?
Bat Kol is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2011., 20:31   #3
Haha, ti tu ko da dežuraš samo da brže bolje nekog spustiš na zemlju svojim stavom vjerujem svim medijima i samo svojim očima
No dobro, što jest jest, čipiranjepasa je već nešto sasvim normalno, kao i čipiranje rijetkih vrsta u divljini. Naravno da tu nema nikakvih zlih namjera da psima ugrađuju čipove da bi lajali na crkvena zvona, časne sestre ili svećenike, a mahali repom na Mansona. Isto tako je poznato da se pojedine obitelji u americi čipiraju, navodno zbog sigurnosti ukućana i njih samih, meni to ne smeta, tko godželi nek se čipira dok god je to slobodna volja, kad postane obvezatnočiiranje ljudi e onda se treba zabrinuti, a nadam se da ću do tada već biti na negdje 2m pod zemljom.

Slava ocu i sinu i duhu svetomu. Amen
lenas84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2011., 20:41   #4
Quote:
lenas84 kaže: Pogledaj post
Haha, ti tu ko da dežuraš samo da brže bolje nekog spustiš na zemlju svojim stavom vjerujem svim medijima i samo svojim očima
No dobro, što jest jest, čipiranjepasa je već nešto sasvim normalno, kao i čipiranje rijetkih vrsta u divljini. Naravno da tu nema nikakvih zlih namjera da psima ugrađuju čipove da bi lajali na crkvena zvona, časne sestre ili svećenike, a mahali repom na Mansona. Isto tako je poznato da se pojedine obitelji u americi čipiraju, navodno zbog sigurnosti ukućana i njih samih, meni to ne smeta, tko godželi nek se čipira dok god je to slobodna volja, kad postane obvezatnočiiranje ljudi e onda se treba zabrinuti, a nadam se da ću do tada već biti na negdje 2m pod zemljom.

Slava ocu i sinu i duhu svetomu. Amen

eto primjera nerazuma kod ljudi...................
upravo ti likovi koji su te religijski programirali da vjeruješ u nešto imaginarno i potpuno neistinito a što su oni izmislili ,će te i čipirati...čisti nonsens....
dobio si pripremnu tehnologiju kroz mobitel u vidu spravice sa brojem od kojeg se ne rastaješ niti pod cijenu smrti i kojeg potpuno dobrovoljno kupuješ i preskupo plaćaš jer ti "treba"....

tako ćeš i čip trebati,kad se razmašu ekonomske ili fensi okolnosti...dapače i popovi će vam u crkvama govoriti da imati čip znači biti siguran od sotone(he,he)....a ovce će samo hrliti na čipiranje....

i naravno da je ovo na cuckima samo privikavanje i vježbanje...
a počet će sa malom djecom koje nećete moći društveno "legalizirati " ali i crkveno ako ne bude čipirano već u bolnici nakon rođenja.....


AMEN(bljuv)
tomatix is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2011., 20:49   #5
Quote:
tomatix kaže: Pogledaj post
eto primjera nerazuma kod ljudi...................
upravo ti likovi koji su te religijski programirali da vjeruješ u nešto imaginarno i potpuno neistinito a što su oni izmislili ,će te i čipirati...čisti nonsens....
dobio si pripremnu tehnologiju kroz mobitel u vidu spravice sa brojem od kojeg se ne rastaješ niti pod cijenu smrti i kojeg potpuno dobrovoljno kupuješ i preskupo plaćaš jer ti "treba"....

tako ćeš i čip trebati,kad se razmašu ekonomske ili fensi okolnosti...dapače i popovi će vam u crkvama govoriti da imati čip znači biti siguran od sotone(he,he)....a ovce će samo hrliti na čipiranje....

i naravno da je ovo na cuckima samo privikavanje i vježbanje...
a počet će sa malom djecom koje nećete moći društveno "legalizirati " ali i crkveno ako ne bude čipirano već u bolnici nakon rođenja.....


AMEN(bljuv)

Odakle tebi ideja da misliš kako znaš u šta ja vjerujem?
No dobro, nema veze. Bez mobitela itekako mogu, ali ne želim, čak imam i jednog frenda koji nema mobitel, a lik potpuno normalan.
Uglavnom, mobitel mi treba zbog posla i lakše komunikacije sa curom, frendovima, čip ne vidim razloga kako bi mi toliko olakšao život da bi dao ugraditi si ga. Jer čipom ne manipuliram ja nego netko drugi. Na kraju krajeva da žele čip bi ugradili u taj broj mobitela kojeg koristiš, također sadrži tvoje ime i prezime, adresu, s obzirom da je vrlo blizu tvog novčanika sa karticom za bankomat, mogu lako ugraditi spravice za prenošenje podataka na kratke udaljenosti, skine sve šta ga zanima o tebi, ne treba ugrađivati nikakav čip.
lenas84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2011., 23:25   #6
zna da ima ljudi koji su paranoični od "židovsko-američkog lobija"al čipiranje pasa povezivat s ičin takvin
Ko je bia zna! is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2012., 23:34   #7
Quote:
tomatix kaže: Pogledaj post
eto primjera nerazuma kod ljudi...................
upravo ti likovi koji su te religijski programirali da vjeruješ u nešto imaginarno i potpuno neistinito a što su oni izmislili ,će te i čipirati...čisti nonsens....
dobio si pripremnu tehnologiju kroz mobitel u vidu spravice sa brojem od kojeg se ne rastaješ niti pod cijenu smrti i kojeg potpuno dobrovoljno kupuješ i preskupo plaćaš jer ti "treba"....

tako ćeš i čip trebati,kad se razmašu ekonomske ili fensi okolnosti...dapače i popovi će vam u crkvama govoriti da imati čip znači biti siguran od sotone(he,he)....a ovce će samo hrliti na čipiranje....

i naravno da je ovo na cuckima samo privikavanje i vježbanje...
a počet će sa malom djecom koje nećete moći društveno "legalizirati " ali i crkveno ako ne bude čipirano već u bolnici nakon rođenja.....


AMEN(bljuv)
Odakle tebi pravo da govoris nekomu u sta da vjeruje i da je to besmislica ? Mozda je tebe drustvo programiralo da ne vjerujes, a ti ono mislis da si pametan i inteligentan jer eto za razliku od svecenika koji govori vjernicima tebi govori kompjuter ili TV (ne doslovno naravno)
SinnFein is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2012., 14:03   #8
Quote:
SinnFein kaže: Pogledaj post
Odakle tebi pravo da govoris nekomu u sta da vjeruje i da je to besmislica ? Mozda je tebe drustvo programiralo da ne vjerujes, a ti ono mislis da si pametan i inteligentan jer eto za razliku od svecenika koji govori vjernicima tebi govori kompjuter ili TV (ne doslovno naravno)
A zasto ne doslovno

Pa vojna je industrija sigurno 50 ,ako ne i vise godina od onog sto izlazi u javnosti (preko filmica)
__________________
Every fact of science was once damned. Every invention was considered impossible. Every discovery was a nervous shock to some orthodoxy. The entire web of culture and ‘progress,’ everything on earth that is man-made and not given to us by nature, is the concrete manifestation of man’s refusal to bow to Authority
emnasut462 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2011., 23:30   #9
Cipiranje je cipiranje, na necem se mora probati prije covjeka, zar pas nije idealan?
Osim toga, ko zna ne prate li i vlasnika preko cipa njegovog psa
maesa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2011., 14:20   #10
Quote:
maesa kaže: Pogledaj post
Cipiranje je cipiranje, na necem se mora probati prije covjeka, zar pas nije idealan?
Osim toga, ko zna ne prate li i vlasnika preko cipa njegovog psa
Da, pogotovo vlasnike pasa u Dumovcu npr.
__________________
How do vaccines cause autism?
Bat Kol is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2011., 20:46   #11
Čipiranje pasa je dobra ideja. Ali, kao i sve dobre ideje, brzo zamru.
Smisao je bio kažnjavati vlasnike koji svoje pse bacaju na ulicu. Da se mene pita, oderala bih po džepu takve ljude, da se ne bi oporavili barem 10 godina.
Imala sam priliku "spasiti" jednog psa, koji jest bio čipiran. Odmah smo ustanovili tko je vlasnik i sretno je bio vraćen doma.
Moj pas je čipiran i ponaša se noramlno. Normalno jede, normalno laje, normalno juri za ženkama, normalno bi se kefao s dečkima i super nas čuva.
Omaha is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2011., 13:45   #12
Čipovi se ne mogu koristiti za praćenje preko satelita niti za kontrolu misli kako vam teoretičari zavjere govore.

Čip služi za identifikaciju a ne za praćenje izgubljenih pasa preko satelita znači kad uhvate nekog psa lutalicu pomoću čitača pročitaju identifikacijski broj koji upišu u kompjuter i onda im kompjuter izbaci podatke o vlasniku isto bi bilo da se takav čip ugradi u čovjeka služio bi kao identifikacija a ne za praćenje preko satelita.
mau123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2011., 14:00   #13
prvo kreću sa životinjama,a za par godina će i nas
__________________
«Sve je moguće onomu koji vjeruje!» (Mk 9,23)
Kelly17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2011., 20:50   #14
ja imam psa starog godinu i pol,a prošli mi je uginuo u 13.-oj godini života ...prošli nije bio čipiran,ovaj je........i ovaj sad je u najmanju ruku "živahan"koa i nečipirani,prošli pas,ako ne i živahniji...tak da kaj se mene tiče,teza o mirnijim čipiranim psima mi pada u vodu.......
__________________
"nisi tu da mislis, cijepi se, pizda ti materina"
heziod is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2011., 20:03   #15
Quote:
alistra kaže: Pogledaj post
Ljudi što mislite o tome? Evo npr. moja mama (69 god.) kŽE DA JE PRIMJETILA DA OVAJ ZADNJI PAS KOJEG IMAMO I KOJI NAM JE PRVI ČIPIRANI je nekako čudno miran i uopće skoro ne laje, a takav nam se čini i susjedov, da li to može biti od utjecaja čipa? I jako zavija kad zvone crkvena zvona- da li mu to možda smeta rezonanca čipa kod kosti ili nešto slično? U svakom slučaju možda je to i pokus i prijelaz prema čipiranju ljudi (i kontroli ponašanja), što kažete?
I jel još netko primjetio da su čipirani psi mirniji?
Koja teorija zavjere. Ma daj
Anteaaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2011., 13:47   #16
Nisam primjetio nikakvu promjenu kod svoga psa.Ponasa se jednako,laje isto i ne zavija na crkvena zvona(znam jer cesto secemo pokraj crkve).
Sve zamjereke na cipiranje svode se uglavnom na cijenu cipiranja(po meni nije visoka,ali ljudi nebi platili),i na to da se cip ne moze ocitati.
Cipiranje pasa je dobra ideja ,nije potrebno u svemu pronalaziti teorije zavjere
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2011., 14:51   #17
Quote:
bubi mir kaže: Pogledaj post
Nisam primjetio nikakvu promjenu kod svoga psa.Ponasa se jednako,laje isto i ne zavija na crkvena zvona(znam jer cesto secemo pokraj crkve).
Sve zamjereke na cipiranje svode se uglavnom na cijenu cipiranja(po meni nije visoka,ali ljudi nebi platili),i na to da se cip ne moze ocitati.
Cipiranje pasa je dobra ideja ,nije potrebno u svemu pronalaziti teorije zavjere
Meni je čipiranje pasa sasvim OK ideja, sve dok netko ne nadođe na ideju da bi čipirao i ljude.
Martian7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2011., 22:46   #18
A eto, meni su se moj i susjedov pas zbilja uciniji mirniji,al eto,mali je uzorak za zakljucivanje- zato i pitam na forumu. A zavijanje sam si u medjuvremenu sama objasnila- zbilja smo blizu crkve,a zvona glasna,a pseci sluh puno bolji. Al moguce cipiranje ljudi me i dalje brine ;-). Dakle- nastavljam temu anketom: kakvog su 'karaktera' cipirani psi?
alistra is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2011., 00:31   #19
Psečeg
Corduroy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2011., 13:13   #20
Ne kužim čemu ismijavanje ove teme. Čipiranje pasa je sasvim normalno makar po meni nije. Ne znam jeste li znali, ali američke zatvorenike čipiraju ali da, važno da ismijavate nešto u čemu ste laici.
Duhpravde is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:54.