Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Big Brother 2011

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.06.2011., 11:53   #17021
Quote:
Štraca kaže: Pogledaj post
Blago vama.
Pa da, you can do it http://i1191.photobucket.com/albums/...jlici1/378.gif
__________________
“Knowledge without wisdom is a load of books on the back an ass”
Bukoroshe is offline  
Old 30.06.2011., 12:20   #17022
Quote:
Teo_zg kaže: Pogledaj post
Osoba koja zaslužuje najveće poštovanje, koja je u cijeloj priči najviše patila zbog sramote koje mu je javno priuštila "jadna zaljubljena" ženica je njen suprug. On njoj nosi stvari u Knin, nevjerojatno!!! Umjesto da ih baci u obližnji kontejner ili na ulicu pa nek si sama dođe po njih. I stvarno bi bilo šteta da ne uzme pola love, barem kao sadisfakciju za svu bol što mu je priuštila u ova tri mjeseca. Svaka mu čast na držanju i postupcima.
eto, sav je sritan da vrati dite (jako se puno borija za njega) i stvari i da nece biti parnice, vec sporazumni razvod, u kojem se ne prica o bracnoj tecevni stanu, najmestaju, autu i tako i sad moze opet na iskricu i eto na fejsu ima puno ponuda...nije ovo Mare ocito napravila iz 'idelanog' braka...eto svi sretni na kraju
nonlinear is offline  
Old 30.06.2011., 12:45   #17023
Quote:
absinthe977 kaže: Pogledaj post
Koga to uopće više briga, BB je gotov, cirkus je prošao kroz grad, akteri blijede iz sjećanja.
Sigurno će se mnogi opterećivat i razbijat glavu da li je ona za tebe ok, da li voliš puricu s mlincima i cabernet sauvignon.
Get over it, imaš možda i neke zamjerke na Strauss- Kahna, hoćeš i njemu oprostit svima nam mrski i demonski preljub?
Vidim da je tebe briga jer i dalje visiš na sve i jednoj temi što se tiče BB-a, a pogotovo Marinoj, zato molim te, psssst, jer ispadaš smiješna sa ovakvim komentarima.

A hoće li se netko zamarati da li je ona meni ok ili ne, znaš kako mi puca ona stvar, ali valjda i ja na tvojih 100 postova i mišljenja mogu napisati jedan??? Ili TI imaš monopol na baš sve teme što se tiče BB-a?
nali77 is online now  
Old 30.06.2011., 12:56   #17024
Quote:
nali77 kaže: Pogledaj post
Vidim da je tebe briga jer i dalje visiš na sve i jednoj temi što se tiče BB-a, a pogotovo Marinoj, zato molim te, psssst, jer ispadaš smiješna sa ovakvim komentarima.

A hoće li se netko zamarati da li je ona meni ok ili ne, znaš kako mi puca ona stvar, ali valjda i ja na tvojih 100 postova i mišljenja mogu napisati jedan??? Ili TI imaš monopol na baš sve teme što se tiče BB-a?
Meni baš supercool njeni komentari, baš te je fino isparodizirala.
Dočim za ovaj tvoj mogu reći da izgleda samo kao nekakva sor luzer osveta primitivne provenijencije.
Mišljenje ti nitko ne brane izreći, al ti samo ad hominem vrijeđaš, utoliko i bolje da imaš što manje postova.
__________________
I've seen this happen in other people's Lives , and now it's happening in mine
Mark Arm is offline  
Old 30.06.2011., 12:57   #17025
Quote:
nonlinear kaže: Pogledaj post
eto, sav je sritan da vrati dite (jako se puno borija za njega) i stvari i da nece biti parnice, vec sporazumni razvod, u kojem se ne prica o bracnoj tecevni stanu, najmestaju, autu i tako i sad moze opet na iskricu i eto na fejsu ima puno ponuda...nije ovo Mare ocito napravila iz 'idelanog' braka...eto svi sretni na kraju
Tvoj mi se stav čini prilično zadrt prema nekome tko(bar tako iz ove perspektive izgleda) vrlo realno gleda na stvari i nastupa za dobro svoga djeteta. Marijana danas nije manje mati svom djetetu nego li je bila prije tri mjeseca, a i dotad je brinula za dijete. Glavna nagrada poprilično je lijepa svota kojom se mogu platiti dobri odvjetnici i duuuugo se navlačiti po sudovima(što bi u konačnici najviše zla donijelo samom djetetu). Njegov mi postupak potvrđuje konstataciju jedne prijateljice socijalne radnice da ima manje dobrih razvoda nego dobrih brakova jer se rastati možeš od čovjeka, a s budalom se navlačiš čitav život. S te mi strane g. Čvrljak djeluje kao prilično razborita osoba
ball is offline  
Old 30.06.2011., 13:10   #17026
Quote:
nonlinear kaže: Pogledaj post
eto, sav je sritan da vrati dite (jako se puno borija za njega) i stvari i da nece biti parnice, vec sporazumni razvod, u kojem se ne prica o bracnoj tecevni stanu, najmestaju, autu i tako i sad moze opet na iskricu i eto na fejsu ima puno ponuda...nije ovo Mare ocito napravila iz 'idelanog' braka...eto svi sretni na kraju
ae, sad će po tvom on ispast glavni negativac i nevaljalac
od zaluđenosti marom i njenim zenom pišeš stvari o kojima ne znaš ništa
dao joj je dite jer je ditetu uvik najbolje uz mater, a mare nije zapostavljala malu dok su bili skupa, uz to čovik je po misec dana na brodu i šta triba maltretirat cilu svoju porodicu sa čuvanjem male uz živu mater?
koliko sam ja shvatila stan je kupija na kredit prije ženidbe sa marom, dok je pisa tu s nama reka je da voze polovni auto star 7 godina, od mare ne traži polovinu nagrade pa zašto bi dilija stan na pola s njom? oće ona plačat pola rate kredita?

žao mi je mare i nije zaslužila da je nakon uništenog braka ostavi i onaj balavac zbog koje je sve reskirala i usrala i šefa i stanicu, al budimo realni i ne blatimo čovika jer ipak je sve stvar samo njihovog dogovora

e da, zaboravila sam, ako on može opet na iskricu i fejs, isto to može i mare, pa čak i na smokvicu
__________________
Hodaj, nebo strpljive voli,hodaj, možda se ipak sve u dobro pretvori
Maray@ is offline  
Old 30.06.2011., 13:11   #17027
Quote:
ball kaže: Pogledaj post
Tvoj mi se stav čini prilično zadrt prema nekome tko(bar tako iz ove perspektive izgleda) vrlo realno gleda na stvari i nastupa za dobro svoga djeteta. Marijana danas nije manje mati svom djetetu nego li je bila prije tri mjeseca, a i dotad je brinula za dijete. Glavna nagrada poprilično je lijepa svota kojom se mogu platiti dobri odvjetnici i duuuugo se navlačiti po sudovima(što bi u konačnici najviše zla donijelo samom djetetu). Njegov mi postupak potvrđuje konstataciju jedne prijateljice socijalne radnice da ima manje dobrih razvoda nego dobrih brakova jer se rastati možeš od čovjeka, a s budalom se navlačiš čitav život. S te mi strane g. Čvrljak djeluje kao prilično razborita osoba
ne, to je samo relano iscitavanje neke 'istine' iz situacije, i naravno da je najbolja opcija da ce kcer biti kod Mare ...'razborit' - da i ovako je najbolje, da se ne kopa dalje, Mare ima sad neku financijsku situaciju, treba naci posao i to je to
nonlinear is offline  
Old 30.06.2011., 13:14   #17028
Pa ode se stvarno vode bespotrebne rasprave..... Iako svak ima pravo rec svoje misljenje ali niko nema pravo osudivat je i nazivat kurvom, vridat i tako to... nikad ne znate sta vas ceka u zivotu i kako bi reagirali u slicnoj situaciji.... lako je sad ovako priko neta govorit JA NEBI NIKAD, NEMA SANSE.....

Marijana i cila ova prica je samo jedna od njih sve vise i vise DANAS samo sta drugi nisu bili u BB pa se ne vodi tolika rasprava o tome..

Ima li nesto na ovoj planeti sta nije namisteno..... Nikad se nece moc ugodit misljenju vecine sta je i normalno.. A kad ne pobjedi Nas favorit odma je namisteno!
__________________
Don't be a drag, just be a queen
Jumper_05 is offline  
Old 30.06.2011., 13:17   #17029
ma tako je jadno sto svi blate Marijanu a gospodin Nemes Je ispao Gospodin???Pravi muskarac nece to napraviti javno i izblamirati ustvari samo sebe.Samo je dokazao da je nezreo mamin sincic koji slusa naredbe.Ne podrzavam Marijanine postupke al isto tako treba je i razumjeti zasto je uopce dosla do toga.Pozadina svakog cina sigurno postoji,a to ne mora iskljucivo biti jer je laka zena koja trazi inace zabavu pa eto omaklo joj se...
glupost.Gade mi se svi oni koji joj nisu cestitali bez obzira sta misle o njoj.Marijana ne daj se.Zlobnika ce uvijek biti.Pogrijesila si al zivot ide dalje.Glavu gore.
kike 007 is offline  
Old 30.06.2011., 13:33   #17030
Quote:
Bukoroshe kaže: Pogledaj post

Ja sam ti bila privjesak

što se sija obara i kopija

tvome srcu samo bižuterija

Valjda OBMANA i kopija, zaboga?! Kakvog smisla ima obara?

Jasno mi je da cure koje ovo slusaju puno ne misle, ali IPAK...
ivka_ka is offline  
Old 30.06.2011., 13:34   #17031
Nemam pojma, ja sam samo c/p
__________________
“Knowledge without wisdom is a load of books on the back an ass”
Bukoroshe is offline  
Old 30.06.2011., 14:26   #17032
A gde je Marijanina majka,....ne pominje se nigde
mimka is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:35.