Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.10.2005., 12:35   #41
Quote:
Ona007 kaže:
i upitali smo se zasto bi se neka Ruskinja koje je managerica u banci preselila u Grcku i udala za Grka koji po cijeli dan pece kebabe.. i svi misle da je to zbog EU putovnice.. da ce Ruskinje tu bit godinu dvije a onda ostavit Grke i otic dalje u Europu..
Grci peku gyrose, a ne kebabe

To sam i ja mislila u početku, da je zbog EU putovnice. A onda se postavlja pitanje zakej se masovno npr. Ruskinje i Ukrajinke udaju kod nas.
Crow Jane is offline  
Old 07.10.2005., 13:24   #42
Quote:
Ona007 kaže:
Nisam se puno kretala niti u jednoj od ovih grupa ali Grci su mi pomalo prljavi.. nekako se ne naju sriktat.. to pomislis kad ih vidis onako u rulji .. Rusi sta ja znam.. znam neke Ruse a to su neki blondi dvometrasi.. po prici se cini da i jedni i drugi konzumiraju ogromene kolicine alkohola..

Da pravo kazem mene je tih Rusa strah.. imaju neke proracunate oci i hladan pristup.. imas osjecaj da pricas s kompjuterom..

Imam slican dojam o istoj ekipi tj Rusima u UK.
Muski svi blondi, svi dva metra, svi prilicno dobro obrazovani i nacitani (biznismeni s doktoratima iz matematike i sl), puni love, a zapravo ne mozes izvuci iz njih sto tocno rade , ne micu se bez barem boce votke u autu/torbi. Na partyjima na pocetku veceri charming, za dva sata totalno pijani. Uvijek pomalo zastrasujuci, cak i u trenucima kada se trude biti sarmantni djeluju pomalo agresivno.

Zene, dvije grupe:
- prve vrlo ambiciozne, obrazovane, istodobno doma dosta tradicionalne, ako u braku s nekim od gornjih muskih Rusa onda i redovno vrlo nesretne.

- druge tzv trophy wives, zgodne, enorman trud ulozen u izgled--e sad koliko uspjesno, to ovisi, ali uvijek mrsave, besprijekorno izmanikirane, ispedikirane, isfrizirane. Apsolutno nezainteresirane za razgovor s drugim zenama osim svojih podjednakih frendica dakle o njima ne znam nista.
__________________
I firmly reserve the right to contradict myself
puffko is offline  
Old 07.10.2005., 15:21   #43
Grci loši? Da jesu - jesu, ali zbog Sakisa Rouvasa im sve
opraštam!!
__________________
It's irrational, it's impossible,
and it's against my religion
Kluna is offline  
Old 22.08.2013., 02:46   #44
Quote:
Ona007 kaže: Pogledaj post

Malo sam razglabala ovu temu s prijateljima, svi koji su gledali emisiju ne mogu da je ne komentiraju.. i upitali smo se zasto bi se neka Ruskinja koje je managerica u banci preselila u Grcku i udala za Grka koji po cijeli dan pece kebabe.. i svi misle da je to zbog EU putovnice.. da ce Ruskinje tu bit godinu dvije a onda ostavit Grke i otic dalje u Europu..
Sa menadžerskom plaćom u Moskvi možeš si priuštit jednom mjesečno vikend na nekoj od Eu destinacija.

Šta će ruskim menadžeima/menadžerima EU putovnica?
sunshinestar is offline  
Old 22.08.2013., 02:49   #45
Quote:
Crow Jane kaže: Pogledaj post
Grci peku gyrose, a ne kebabe

To sam i ja mislila u početku, da je zbog EU putovnice. A onda se postavlja pitanje zakej se masovno npr. Ruskinje i Ukrajinke udaju kod nas.
Dosita? Ne znam ni za jedan primjer

Quote:
puffko kaže: Pogledaj post
Imam slican dojam o istoj ekipi tj Rusima u UK.
Muski svi blondi, svi dva metra, svi prilicno dobro obrazovani i nacitani (biznismeni s doktoratima iz matematike i sl), puni love, a zapravo ne mozes izvuci iz njih sto tocno rade , ne micu se bez barem boce votke u autu/torbi. Na partyjima na pocetku veceri charming, za dva sata totalno pijani. Uvijek pomalo zastrasujuci, cak i u trenucima kada se trude biti sarmantni djeluju pomalo agresivno.

Zene, dvije grupe:
- prve vrlo ambiciozne, obrazovane, istodobno doma dosta tradicionalne, ako u braku s nekim od gornjih muskih Rusa onda i redovno vrlo nesretne.
.
Pun pogodak!

Čitaj:
http://www.womenrussia.com/why-russi...ave-russia.htm
sunshinestar is offline  
Old 23.08.2013., 18:00   #46
Ludilo, ajmo kvotat postove ljudima iz 2005. Not.
Ruralna is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:49.