Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.10.2016., 14:22   #761
Igra koja će uz GTA 5 ostati zapisana u šabloni - vrhunske igre!

Osjećaj na otvorenom nenadjebiv!
Geralt is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2016., 19:18   #762
Igre obično imaju jasno definiranu dobru ili lošu akciju. Mass effect me čak upozori - stisni da napraviš nešto evil. Ali ne i W3. Trudim se pomoći svima najbolje što mogu, doniram novce kome got trebaju, klao bi čudovišta i besplatno kad vidim u kojim uvjetima ljudi žive, i opet dobijem šamarčinu zauzvrat jer... Witcher 3 je drugačija igr od drugih.

SLIJEDE SPOILERI!

Dakle, Radovid mora umrijeti, lik nije normalan, spaljuje sve rase koji nisu ljudi, uključući i meni mile čarobnice, praktički srednjovjekovni Hitler, pa ajmo na quest. I iako je to obični side quest, od kojih su neki totalno trivijalni, ne želim propustit ništa iz ove 10/10 igre.

I tako, moja dva frenda, oba patriota iz različitih država, kuju urotu, i kod svakog dijaloga mi se ponovno vraća opcija - To much for me, I'm out. Ma ništa to, hoću vidjet kraj. I odvija se to pomalo, a meni nervoza, i nekakva neugoda - šta se uopće petljam, utječem na ishod globalnog rata, ali ajde - sve za dobar cilj.

Na kraju, Radovid pada, a Djikstra sjekirom na Rochea. Ne vrijedi naš dogovor o podjeli plijena, bit će kako ja kažem, ti moraš umrijeti. E nemože, reče Geralt na brzinu, nedam da se njega ubije; u nadi da će se dogovorit drugačije. Malo morgen, ako je tako, Djikstra će onda ubit i mene i Rochea, i svi znamo kako to završi kad netko krene na Geralta. Djikstra mrtav, otvoren put Emhyru da pokori cijeli kontinent, a u kurac a u kurac. Šta se uopće petljam

Ugasio sam igru na sat vremena nakon toga da razmislim kako postupit, i zaključio sam da je Temeria spušila konkretno u svom ratu, a Redania još uvijek ima šansu. Ja sam vam maknuo Radovida, i to mi je bio jedini cilj, a vaše međusobno ratovanje... Sorry Roche, ne mješam se u politiku.

Učitam stari save game, i pustim da Djikstra ubije Rochea. I mislim se, ovakvu igru nisam u životu još vidio - da me toliko pogodi šta sam napravio da ugasim na sat vremena i razmišljam o fiktivnom ratu, ljudima, i koja je najbolja solucija.

Igra je 10/10

Zadnje uređivanje Spectre : 25.10.2016. at 23:07. Reason: dodana upozorenja o spoilerima
Zujoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2016., 21:27   #763
Mislim da ti je post malo žešći spoler
__________________
Don't shoot the messenger
The New Guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2016., 23:08   #764
Dodao sam mu upozorenja o spoilerima. Iako je igra već podosta vani, trebamo biti korektni prema drugim igračima koji će tek započeti igrati.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2016., 10:04   #765
Onda isto *spoiler* kod mene.

Meni je Radovid u dvojci bio najjači od svih. Jedini je imao stratešku viziju kako se obraniti od Nilfgaarda, dok su se ostali kraljevi zafrkavali okolo. Imao sam pro-Redania final save, gdje Anaïs i Roche odu Radovidu, a Henselt ne uspijeva osvojiti Vergen. To bi nekako bila najstabilnija politička situacija protiv invazije.

Kad ono, karakterizacija Radovida u trojci me razočarala. Pretvorili su ga u autističnog luđaka koji na kraju hoće poubijati sve, uključujući Geralta. Totalno je postao crno-bijeli lik. Da je ostao kao u TW2, bila bi mi velika dvojba koga podržati na kraju. Ovako je izbor prejednostavan...
__________________
I will speak for you, Father. I speak for all mediocrities in the world. I am their champion. I am their patron saint.
Sepulchrave is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2016., 22:30   #766
Ma ja uopće ne kužim koja je to fora sad sa svim tim silnim open world igrama.

Znači, i kuće koje su dosada polučile fenomenalne uspjehe sa story driven RPG-ovima, te jedva da imaju ikakvog iskustva sa open worldom, se bacaju na tu idiotariju ko gladni srat. Ajd, koji klinac je BioWare-u trebao Inquisition?

Isusa ti svetog, prije par mjeseci izjebem ko beba zvečku dečke tu na tehničkom podforumu da mi pomognu sastaviti odličnu konfu, i svaka im dala, dečki se stvarno iskažu. Kupim komp od 12k, a sve prvenstveno zato da bi mogao, štono bi se reklo, kak' bog zapovijeda uživati u Witcher 3, budući su mi 1 i 2 ponajbolje što je RPG uspio ponuditi uopće. Ikad. Ono, fanboy na steroidima.

I sad sam frustriran ko' razmaženo derište jer me živcira sav taj prazni hod, repetitivni encounteri, i što je netko spomenio već ovdje, roknem monstera na 4 levela od mene ko iz šale, pa metar dalje naletim na encounter sa crvenom lubanjom kojeg ne da ne mogu ubiti, već se heala odmah nakon mog udarca za točan iznos hp-a koji sam mu skinio. Pa odem dalje, narastem 3 levela, eda bi se vratio (još uvijek za dobru dozu levela niži od njega) roknio i njega u dva udarca, pokupio monster crafting loot i zdravo đaci.

Priča je uobičajeno jaka, grafika također, što bi meni osobno bilo dosta važno da su neka druga vremena, međutim, s obzirom da danas većina igara ima bolesnu grafiku, nije to više toliko impresivno. Mind you, ne želim reći da ne izgleda prekrasno ili da je to potpuno sporedna stavka.

Kako bilo da bilo, nije meni to ni blizu 10/10. More like 7-7,5.

Don't fix if it ain't broken, goddamnit...
Wotan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2016., 19:32   #767
Pozdrav ljudi! Znam da je ovo thread za PC verziju ove igre, ali moram napisati ovdje da me FPS dropovi na PS4 u ovoj igri jednostavno nerviraju do te razine da razmišljam da odustanem od daljnjeg igranja ove vrhunske igre.

U čemu je caka? Npr jašem na konju kroz šumu i odjednom FPS dropa sa nekih solidnih 20-21 pa na 14-15 i tako učestalo. A da ne govorim dok pada kiša i puše vjetar. Igranje tada postaje prava noćna mora.
Dr.Milkun is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2016., 21:53   #768
Quote:
Dr.Milkun kaže: Pogledaj post
Pozdrav ljudi! Znam da je ovo thread za PC verziju ove igre, ali moram napisati ovdje da me FPS dropovi na PS4 u ovoj igri jednostavno nerviraju do te razine da razmišljam da odustanem od daljnjeg igranja ove vrhunske igre.

U čemu je caka? Npr jašem na konju kroz šumu i odjednom FPS dropa sa nekih solidnih 20-21 pa na 14-15 i tako učestalo. A da ne govorim dok pada kiša i puše vjetar. Igranje tada postaje prava noćna mora.
Tako je sa svim novim igrama na konzolama. Preslab hardver.
Drizzt61 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2016., 18:45   #769
Quote:
Dr.Milkun kaže: Pogledaj post
Pozdrav ljudi! Znam da je ovo thread za PC verziju ove igre, ali moram napisati ovdje da me FPS dropovi na PS4 u ovoj igri jednostavno nerviraju do te razine da razmišljam da odustanem od daljnjeg igranja ove vrhunske igre.

U čemu je caka? Npr jašem na konju kroz šumu i odjednom FPS dropa sa nekih solidnih 20-21 pa na 14-15 i tako učestalo. A da ne govorim dok pada kiša i puše vjetar. Igranje tada postaje prava noćna mora.
Šta je stvarno tako loše? 20-21 po meni zvuči užas i neigrivo a ispod horor. 30 fps je u redu ako stoji stabilno.

Po meni bi tako loše optimizirane igre trebali stavit opciju medium grafika da ti malo ubije detalje ali imaš stabilno bar preko 25 jer sve ispod je sramota.

Ja sam razmišljao da uzmem baš PS4 radi nekih ekskluziva ali ovakve stvari me plaše.
Fapmaster is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2016., 16:29   #770
Quote:
Fapmaster kaže: Pogledaj post
Šta je stvarno tako loše? 20-21 po meni zvuči užas i neigrivo a ispod horor. 30 fps je u redu ako stoji stabilno.

Po meni bi tako loše optimizirane igre trebali stavit opciju medium grafika da ti malo ubije detalje ali imaš stabilno bar preko 25 jer sve ispod je sramota.

Ja sam razmišljao da uzmem baš PS4 radi nekih ekskluziva ali ovakve stvari me plaše.
Kakva medium grafika kad konzole imaju sve na low inace

Ako bi uzimao samo radi ekskluziva onda te ne bi trebalo plasiti jer su ekskluzive generalno bolje optimizirane od portova. Bar bi trebale biti posto su radene bas za odredenu platformu.
nonik is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2016., 18:29   #771
Quote:
Fapmaster kaže: Pogledaj post
Šta je stvarno tako loše? 20-21 po meni zvuči užas i neigrivo a ispod horor. 30 fps je u redu ako stoji stabilno.

Po meni bi tako loše optimizirane igre trebali stavit opciju medium grafika da ti malo ubije detalje ali imaš stabilno bar preko 25 jer sve ispod je sramota.

Ja sam razmišljao da uzmem baš PS4 radi nekih ekskluziva ali ovakve stvari me plaše.
Update-ao sam igru i sada radi kao svicarski sat. Čak se i grafika poboljšala u nekim segmentima.

A što se tiče PS 4. Moj ti je savjet da ga uzmeš. Gamer sam cijeli život na PC-u , ali nisam nikad ovoliko uživao u igranju kao na PS 4 i velikom TV-u.
Dr.Milkun is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 12:53   #772
Nakon što sam utukao oko 150 sati u ovu igru, zapitao sam se bih li trebao odigrati Witchera 1 i 2? Hoću li se razočarati pričom ili gameplayom ako ih igram nakon trojke, isplati li se probat? Pretpostavljam da bih trebao al me zanima neki komentar .
Chuky1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 14:20   #773
Quote:
Chuky1 kaže: Pogledaj post
Nakon što sam utukao oko 150 sati u ovu igru, zapitao sam se bih li trebao odigrati Witchera 1 i 2? Hoću li se razočarati pričom ili gameplayom ako ih igram nakon trojke, isplati li se probat? Pretpostavljam da bih trebao al me zanima neki komentar .
Prvi dio je odlican,drugi dosta slabiji...mozda te obeshrabri grafika jer je jedinica vec dosta stara igra..trebao si krenuti od prvog dijela.
zbunjen87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 20:04   #774
Jedinica ima dobru priču, no gameplay je totalno drugačiji od trojke.
Dvojka pak ima isti gameplay, no nešto slabiju priču. Također, zbog jednog velikog odabira tijekom igre ćeš samo jednim igranjem propustiti drugu stranu priče.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 20:53   #775
Quote:
Chuky1 kaže: Pogledaj post
Nakon što sam utukao oko 150 sati u ovu igru, zapitao sam se bih li trebao odigrati Witchera 1 i 2? Hoću li se razočarati pričom ili gameplayom ako ih igram nakon trojke, isplati li se probat? Pretpostavljam da bih trebao al me zanima neki komentar .
Dali inače igraš starije igre? Pitam jer inače kad ljudi ne mogu igrati starije igre je uglavom zbog grafike

Pri tom ne mislim na dvojku, koja izgleda OK i za današnje pojmove

Što se tiče alternativnih izbora i završetaka - ja to rješim sa youtubeom nakom prelaska . Jer ne pada mi napamet utuć nekoliko desetaka h radi nekoliko drugačijih stvari
__________________
Don't shoot the messenger
The New Guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 02:08   #776
Koliko se sjecam ,cijeli chapter 2 je drugaciji,cak i mapa,ovisno sto izaberes na kraju prvog chaptera. Mislim na Witcher 2.
zbunjen87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 08:07   #777
Witcher 2 je meni super...prvi dio nisam igrao...upoznao sam se preko jutub i krenio na drugi dio pa na treci...i utuko 200h u najbolji komad softvera ikad
murof7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2018., 14:30   #778
Sutra izlazi Thronebreaker: The Witcher tales
https://thewitcher.com/en/thronebreaker-witchertales
Pablo is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2018., 19:37   #779
Jel samo meni igra izgleda cudno? Na max postavkama je, ali kunem se, izgleda mi ruznije od jedinice ili dvojke. Likovi, kuce, sve mi izgleda.. neprirodno. Ni blizu Inquisitionu recimo, da usporedim slican RPG.
__________________
“Bird box, a movie where they survive by acting like they don’t see a thing.. a bit like working for Harvey Weinstein”
SergioRamos is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2018., 22:38   #780
Quote:
SergioRamos kaže: Pogledaj post
Jel samo meni igra izgleda cudno?
Da. Igra je prekrasna. A postoje i modovi koji to još pobošljaju.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:40.