Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre > Konzole

Konzole Kutak za korisnike igraćih konzola

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.02.2018., 11:52   #1021
Ps3 Problem sa čitačem

Pozdrav imam problem sa Ps3 kad ubacim igricu čuje se jedan škloc i igrica nikako da se pokrene jednostavno mi se ne učitava. Ako ubacim neki cd sa muzikom ili dvd sa filmom sve radi ok. Neznam šta bi moglo biti samo sa igricama se to dešava. Ubacim i čuje se neki čudan zvuk šloc šloc i ništa dalje. Nije mi jasno zašto onda ovi drugi mediji rade ????
svaka pomoč je dobrodošla , Hvala
canon eos is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2018., 16:56   #1022
Pozdrav!

Imam jedan čudan problem na ps4.. konzola radi, može se upalit, rade i kontroleri ali se ne mogu sinkronizirat s ps4. Prekjučer sam kupio novi kontroler i ista stvar, znači da je problem u plejci. Zanimljivo je da oba kontrolera rade kad su u safe modeu al kad se plejka upali, ne želi, piše mi da spojim kontroler sa usb kablom i stisnem ps4 tipku, kad stisnem samo blinka kao da traži signal... probao sam resetirat kontroler pa upalit, ne radi.. probao sam koristit druge usb kablove - ništa.....
Creep2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2018., 10:11   #1023
Procijena ps4 pro

Poz moze procijena ps4 pro sa 3 god garancije kupljen u 4 mjesecu ove godine i 2 igre uncharted the lost legacy i rise of the tomb rider?
IwanF7X is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2018., 08:57   #1024
Quote:
Creep2 kaže: Pogledaj post
Pozdrav!

Imam jedan čudan problem na ps4.. konzola radi, može se upalit, rade i kontroleri ali se ne mogu sinkronizirat s ps4. Prekjučer sam kupio novi kontroler i ista stvar, znači da je problem u plejci. Zanimljivo je da oba kontrolera rade kad su u safe modeu al kad se plejka upali, ne želi, piše mi da spojim kontroler sa usb kablom i stisnem ps4 tipku, kad stisnem samo blinka kao da traži signal... probao sam resetirat kontroler pa upalit, ne radi.. probao sam koristit druge usb kablove - ništa.....
otisao bluetooth modul vjerojatno
ares01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2018., 15:22   #1025
Samo da pitam, pitanje za prijatelja. Na PS4 idu samo PS4 kompatibilni headsetovi ili može bilo koji USB ili kako to ide? Snimao bi gameplay, i koristio bi isti headset i za komp ako je moguće. Hvala.
DropsOfJupiter is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2019., 15:43   #1026
zanima me da li je moguće servisirati Xbox Classic (prvi xbox) konzolu. Nakon dugo vremena stajanja htio sam je upaliti i baca mi service error 07 (hard disk problem). Konzola je modificirana s evo x i rado bih ju osposobio i popravio ako je to ikako moguće.

Srdačan pozdrav
ntkalcev is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2019., 07:08   #1027
Ima tko ideju na koji način najjednostavnije gledati online filmove preko xbox one?

Probao jučer dva načina:

- preko mobitela i aplikacije "XCast" pronađem film, stavim na stream - no nema prijevoda. Probao još 2 aplikacije - isti vrag.

- preko konzole odem na preglednik (probao 3 preglednika), odem na gledalicu ili slično, no samo jedan preglednik uspije otvoriti filmove, no nakon 10-15 minuta film stane

Užas.
Tislav is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2019., 18:05   #1028
Imam čudan problem s PS4 kontrolerom. Znači kad ugasim PS4, kontorler se automatski upali i time upali i konzolu, I stalno se tak automatski pali dok ga ne odnesem negdje daleko izvan dometa konzole pa izgubi vezu s njom. Onda je miran dok sljedeći put ne igram s njim . Inače, radi se o originalnom Sonyevom kontorleru, star je već par godina, i dosad je normalno radio. Ima netko ideju šta se tu smrdalo?
Chuky1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2019., 16:24   #1029
Playstation button ili bluetooth veza ne pada mi nista drugo napamet.
devaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2019., 10:14   #1030
Ps4 izbaciva igrice

Pozdrav jedan problem sa ps4 samo odjednom nakon ubacivanja igrice nakon par sekundi samo izbaci dvd vani dali netko zna razlog i kako popraviti novi update napravljen nista ne pomaze
Eureka94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2019., 20:29   #1031
Dali postoje gaming ps4 7.1 slusalice na 3.5mm jack tj u gamepad do 400kn i sl.

Ako moze neki link !

Hvala.
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2019., 14:34   #1032
Djeca igraju prvi put na Ps4 Lego jurassic world i molim pomoć,ne znamo kako nastaviti igru idući put.uvijek nas vraća iznova.hvala puno!
andreazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2019., 18:00   #1033
Tehnička pitanja i problemi s vašom konzolom

Quote:
mario550 kaže: Pogledaj post
Dali postoje gaming ps4 7.1 slusalice na 3.5mm jack tj u gamepad do 400kn i sl.

Ako moze neki link !

Hvala.


Na prvo pitanje ne mogu dati odgovor
Nema slobodan USB, ili da ne smeta kabal po sobi?

Ja iman za povoljno prodat ove ali USB https://www.godisageek.com/2019/10/s...eadset-review/
kaže da ide na PS, no meni osobno je sumnjivo jel u tom slučaju funkcionira 7.1 obzirom da se na PC to radi kroz software.
TomyCroSound is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2019., 18:34   #1034
Quote:
andreazg kaže: Pogledaj post
Djeca igraju prvi put na Ps4 Lego jurassic world i molim pomoć,ne znamo kako nastaviti igru idući put.uvijek nas vraća iznova.hvala puno!
Jel cijela igra ili demo verzija?

Ako je cijela moraš napraviti save. Ne znam napamet ali stisneš "Options" i onda imaš Save Game. Kada hoćeš ponovo igrati ideš na Load Game umjesto New Game. Tako je nekako vjerojatno.
Hmxhmx is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2020., 17:25   #1035
Pozz imam pitanje vezano uz ps4.

Trenutno nemam nikakav televizor pa ne mogu igrat ps4, "Ps4 remote play" isto ne mogu jer nisam na internet spojen s ps-om. Sada me zanima postoji li nekakav hdmi adapter koji mogu npr spojiti hdmi na ps4 a drugi kraj da bude usb ili type c ili nešto trece ?

Unaprijed hvala
PloyBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2020., 10:41   #1036
A što misliš postići s tim adapterom? Nisam baš siguran da USB-C može prenositi audio/video.
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2020., 11:17   #1037
Quote:
R1982 kaže: Pogledaj post
A što misliš postići s tim adapterom? Nisam baš siguran da USB-C može prenositi audio/video.
Da se slike prenosi na laptop, ili uz pomoc emulatora ili tako nešto... neznam nisam strucnjak xD
PloyBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2020., 12:21   #1038
Tu bi ti trebala video capture kartica, da ti laptop može primiti sliku i zvuk s vanjskog izvora.

US $50.04 23%OFF | KuWFi USB3.0 HDMI 4K60Hz Video Capture HDMI to USB Video Capture Card Dongle Game Streaming Live Stream Broadcast with MICinput
https://a.aliexpress.com/kA7i9yh2
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2020., 12:29   #1039
Quote:
R1982 kaže: Pogledaj post
Tu bi ti trebala video capture kartica, da ti laptop može primiti sliku i zvuk s vanjskog izvora.

US $50.04 23%OFF | KuWFi USB3.0 HDMI 4K60Hz Video Capture HDMI to USB Video Capture Card Dongle Game Streaming Live Stream Broadcast with MICinput
https://a.aliexpress.com/kA7i9yh2
Ahaa drukcije ovako s adapter kablovima ne ide ? Jel ja bih to samo htio igrat bez snimanja i streamanja.
PloyBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2020., 16:23   #1040
Ne može osim ako ti laptop ima opciju da prima sliku iz vanjskog izvora već ugrađenu (HDMI IN, VGA IN, DP IN, kako god). Stvar je u tome što na 99.9% laptopa postoji samo izlaz - mogućnost da laptop sliku generiranu od strane grafičkog sustava pošalje prema van na drugi display (HDMI OUT). Da bi mogao koristiti panel u laptopu kao ekran, potrebna je mogućnost da se dolazni signal transferira mimo grafičklg sustava direktno na ekran laptopa, za što treba ULAZ na laptopi - HDMI IN, VGA IN ili neki treći.

Ako laptop to nema, jedina opcija je uređaj koji će primiti i procesuirat dolazni AV signal i prikazati ga na laptopu kao capture, za što je potreban poseban hardver kojeg laptopi često nemaju ugrađenog tvornički.

Evo primjer.
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:44.