Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.02.2018., 13:33   #4301
Quote:
Gzena kaže: Pogledaj post
preznojila bih se još u zagrebačkoj zračnoj luci.
prvo se čudim što si tako formalna u izričaju a onda skužim da bi fraza "preznojila se na Tuđmanu" čudno zvučala

Ontopic, nemoguće vas je pratiti, trač je postao hobotnica
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Old 21.02.2018., 13:41   #4302
Očito sam se krivo izrazila. Ne uspoređujem čovjekov karakter s Mamićem/Bandićem/Kerumom.
Već njegov ispad koji je okarakteriziran emocijama.
Eto i Mamićevo trganje košulje je objašnjeno činjenicom da je čovjek emotivan....

On je očito obrazovan čovjek, doktor, koji je u odrasloj dobi svjesno ušao u politiku i to ne kao nestranačka osoba, već kao dugogodišnji član stranke.
Prema svemu tome ja očekujem da se zna ponašati i donositi razumne odluke. Instinktivna odluka da kaže sve i svašta pred mikrofonima, bez znanja svojih pretpostavljenih je loša i krajnje neprofesionalna.
Već sam rekla da razumijem i njegove stavove i frustracije, ni ja ne bi htjela raditi za Murganić ni minute, ali to se jednostavno tako ne radi.
Opcija je bila otkaz, vlastita press konferencija, intervjui u medijima.
Moment koji je odabrao je izrazito promašen - ponajviše zbog njega samoga jer ne znam tko bi ga zaposlio nakon ovog.
BondWannabe is offline  
Old 21.02.2018., 13:46   #4303
Quote:
BondWannabe kaže: Pogledaj post
Očito sam se krivo izrazila. Ne uspoređujem čovjekov karakter s Mamićem/Bandićem/Kerumom.
Već njegov ispad koji je okarakteriziran emocijama.
Eto i Mamićevo trganje košulje je objašnjeno činjenicom da je čovjek emotivan....

On je očito obrazovan čovjek, doktor, koji je u odrasloj dobi svjesno ušao u politiku i to ne kao nestranačka osoba, već kao dugogodišnji član stranke.
Prema svemu tome ja očekujem da se zna ponašati i donositi razumne odluke. Instinktivna odluka da kaže sve i svašta pred mikrofonima, bez znanja svojih pretpostavljenih je loša i krajnje neprofesionalna.
Već sam rekla da razumijem i njegove stavove i frustracije, ni ja ne bi htjela raditi za Murganić ni minute, ali to se jednostavno tako ne radi.
Opcija je bila otkaz, vlastita press konferencija, intervjui u medijima.
Moment koji je odabrao je izrazito promašen - ponajviše zbog njega samoga jer ne znam tko bi ga zaposlio nakon ovog.
Mogao je u nedjelju kod Stankovića. Ovako je ispao ne profesionalan.


Ali daleko od tog da je u krivu.
__________________
"Sve što je javno štampano treba biti i javno kritizirano." M.K.
lee anabell is offline  
Old 21.02.2018., 13:49   #4304
Slažem se Lee.
BondWannabe is offline  
Old 21.02.2018., 14:12   #4305
Quote:
TIT kaže: Pogledaj post
A ovo su sad zbilja pretjerivanja...
Bebe se deru, jer su takve, ne mogu si pomoći. Kao roditelj trebaš učiniti sve da joj bude što ugodnije, tako da i okolina manje nadrapa. Ali ove priče da bi čovjek trebao nositi 300 čokoladica da se umili ljudima s kojima putuje? Ozbiljno?
Imala sam 15ak prekooceanskih letova. Nikad me nisu uspjela ispizditi djeca. Ali oni koji su sjedili pored mene debelo jesu.
J
Tebi su možda pretjerivanja, ljudima koji putuju s djecom avionom nisu.
Nisam izmišljala primjere, to se radi kad letiš s klincima.

Vi koji jučerašnji otkaz proglašavate neprofesionalnim, u instituciji koja je sve, samo ne profesionalna, gdje više znači napravit šou nego argumentirano objasniti, ste mi zanimljivi
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Old 21.02.2018., 14:27   #4306
Kad smo kod djece, šta mislite o ovom

https://www.jutarnji.hr/life/obitelj...-moze/7056519/
Ivchy26 is offline  
Old 21.02.2018., 14:27   #4307
https://www.jutarnji.hr/life/obitelj...-moze/7056519/

Zašto se, na npr. portalu 24sata, ne mogu komentirati njezini tekstovi
AnnyX is offline  
Old 21.02.2018., 14:34   #4308
Quote:
VeronaM kaže: Pogledaj post
Joj, Ida

Neka ljudi putuju kako hoće i gdje hoće s kim hoće, ali...

- dizati onako noge je stvarno nekulturno, jer nije ona neka curka u teen godinama koja ne zna bolje.
- vidim paćenički modus operandi je stalan i kod nje koja je 'oh tako cool' - hoćeš s klincima u Vijetnam koji je 15 sati leta dalje - koji k se čudiš ko pura dreku što te bole leđa, noge i nemaš cirkulacije. Što si htjela, to si dobila. Glupa si ako nisi znala da takav let i mnogokoji odrasli teško podnesu. Idem ti misu uplatit za oporavak.

Sad me ispričajte, al ona me jako nervira kao ličnost.
ja isto nju ne mogu baš probaviti...baš mi je Ida Preser
Muž navodno ima hrpu love, voze BMW...a Ida nije toliko alternativna kakvom se predstavlja. Starci su joj ful dobrostojeći, otac neki veleposlanik ili tako nešto..Cijela ta furka je zapravo čista poza. I navodno se grebe da radi na svakom mogućem eventu, za bilo koje pare, samo da je se vidi...

plus što za ovo putovanje uz svaku fotku tagira neku putničku agenciju...a prije par mjeseci se preko fejsa raspitivala o agencijama za obiteljska putovanja. i za mjesec dana preko jedne otišli na cipar. i hop, evo ih sada u vijetnamu..brijem da se žicari.
josiphena is offline  
Old 21.02.2018., 14:35   #4309
Quote:
Ivchy26 kaže: Pogledaj post
Kad smo kod djece, šta mislite o ovom

https://www.jutarnji.hr/life/obitelj...-moze/7056519/
Ne podržavam.
VeronaM is offline  
Old 21.02.2018., 14:39   #4310
Quote:
BondWannabe kaže: Pogledaj post
Razumijem ja frustraciju Strmote i razočaranje politikom, ljudima i državom.
Al to se jednostavno tako ne radi. Nije profesionalno i stvarno je drama queen.
Lijepo daj otkaz i odi. Ne uletavaj na pozornice i ne radi cirkus od sebe.
Da sam poslodavac nikad ga ne bi zaposlila poslije ovog jer ne znam kakvu histeriju od njega mogu očekivati.
pa politika i je jedna velika predstava za javnost. meni su ovakve drame baš poželjne. čovjek je ostavio dojam i napravio uzbunu u kokošinjcu. samo tako ih se eventualno može korigirati. na fini način, diskretno - nula bodova.
josiphena is offline  
Old 21.02.2018., 14:40   #4311
Quote:
Gzena kaže: Pogledaj post
a čuj, kad je netko pored tebe ljut i nervozan satima, onda i ti postaješ takav (osim ak nisi na tabletama ili hašišu )
a sebi ne želim nervozan odmor

imam dijete koje ima raketu u dupetu, neće ništa slušati, plače na svako ne i slično
ogroman trud i energiju ulažemo kako bismo ju doveli u civilizacijske okvire


s druge strane, ima djece koja nisu toliko zahtjevna i koja nisu toliko histerična
možda bi s takvim otišla, kaj ja znam
Baš to! Preznojim se od same pomisli na tako dugo putovanje s mojima A još pakiranje za put s bebom
__________________
I'm not a conspiracy theorist, I'm a bullshit analyzer
Orlandica is offline  
Old 21.02.2018., 14:48   #4312
Quote:
Cats kaže: Pogledaj post
prvo se čudim što si tako formalna u izričaju a onda skužim da bi fraza "preznojila se na Tuđmanu" čudno zvučala
hahahaha znaš da sam prvo napisala na Franji

pa promjenila
Gzena is offline  
Old 21.02.2018., 14:57   #4313
Quote:
lee anabell kaže: Pogledaj post
Mogao je u nedjelju kod Stankovića. Ovako je ispao ne profesionalan.


Ali daleko od tog da je u krivu.
ispao bi neprofesionalan i da je kod Ace iznosio detalje.
ne vidim razliku, ali razumijem što ti i Bondica želite reći

nije da niste u pravu, ali politika u Hrvatskoj je jedna velika predstava, pa zašto onda i glumci ne bi bili komedijaši
neka je to napravio, ja bih ga zaposlila bez problema
jer ne mislim da je to modus operandi takvog čovjeka
samo pokazatelj da sve ima svoje granice
i da čovjek ipak ima samopoštovanja
Gzena is offline  
Old 21.02.2018., 14:59   #4314
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
Tebi su možda pretjerivanja, ljudima koji putuju s djecom avionom nisu.
Nisam izmišljala primjere, to se radi kad letiš s klincima.

Vi koji jučerašnji otkaz proglašavate neprofesionalnim, u instituciji koja je sve, samo ne profesionalna, gdje više znači napravit šou nego argumentirano objasniti, ste mi zanimljivi
Znači ako je netko kreten, ti budi veći kreten.
Ne pušim to.
Tipa čeka staro radno mjesto - na fakultetu. Bude došao na posao 2 puta na tjedan, ostalo će asistenti, 3 mjeseca godišnjeg odmora, i dalje bude član stranke, i tak idemo dalje.....
Ništa on riskirao nije a još je manje heroj.
BondWannabe is offline  
Old 21.02.2018., 15:02   #4315
Quote:
BondWannabe kaže: Pogledaj post
Zato što to nije ni vrijeme ni mjesto.
To se moglo i ljepše i profesionalnije odraditi.
Mogao je dati ostavku i sazvati svoju pressicu i podnijeti posljedice svog čina.
Ovako je on ispao jadan emotivac, koji se ne može posložiti i staloženo iznijeti svoju priču.

Vuče na Bandić/Mamić/Kerum strategiju.

Pretpostavljam da će sad natrag u državnu službu?
Gasi internet. Dosta trkeljanja
DiGioia is offline  
Old 21.02.2018., 15:19   #4316
Quote:
BondWannabe kaže: Pogledaj post
Znači ako je netko kreten, ti budi veći kreten.
Ne pušim to.
Tipa čeka staro radno mjesto - na fakultetu. Bude došao na posao 2 puta na tjedan, ostalo će asistenti, 3 mjeseca godišnjeg odmora, i dalje bude član stranke, i tak idemo dalje.....
Ništa on riskirao nije a još je manje heroj.
Veće bi herojstvo bilo da je pokušavao napravit nešto s te pozicije na kojoj je bio!
__________________
"Sve što je javno štampano treba biti i javno kritizirano." M.K.
lee anabell is offline  
Old 21.02.2018., 15:36   #4317
Quote:
Ivchy26 kaže: Pogledaj post
Kad smo kod djece, šta mislite o ovom

https://www.jutarnji.hr/life/obitelj...-moze/7056519/
Svatko odlučuje za sebe, pa tako i snosi moguće posljedice.
Osobno ne bih nikada.
Ne pratim ju pa ne znam objašnjava li inače u objavama, kao u ovoj, kad je netko doma, kad nije, nadam se da nije toliko glupa.
DiGioia is offline  
Old 21.02.2018., 15:37   #4318
Quote:
lee anabell kaže: Pogledaj post
Veće bi herojstvo bilo da je pokušavao napravit nešto s te pozicije na kojoj je bio!
Pa vjerojatno je pokušao i zato je pukao jučer. Razumijem ga. Pokušaš nešto promijeniti i onda nađeš užasan otpor, ravno gordijevom čvoru.
U HR na žalost nije dovoljan pojedinac za promjene, treba tu kritične mase.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Old 21.02.2018., 15:40   #4319
Quote:
Ivchy26 kaže: Pogledaj post
Kičmu bi imao da je javno obznanio da iz državne službe odlazi u privatan sektor. Za to treba muda.

Skok sa mjesta drž. tajnika na mjesto profesora (fin. iz drž. proračuna) nije potez vrijedan spomena.
prvo, kad bi već hračkala po čovjeku, daj bar provjeri osnovne činjenice - nije on nikakav profesor, nego docent na katedri za demografiju
a to di će se on vratiti - o tom potom...
HDZ-ovska ekipa je ko pljesan raširena po EFZG, na kraju on je član te stranke i vrlo je upitno oće li biti mjesta za njega opet tamo.. osim ako ti nemaš uvid u dokmentaciju faksa, pa si vidjela da postoji neki stand still ugovor njega i faksa
u protivnom - prestani izmišljati

Quote:
BondWannabe kaže: Pogledaj post
Razumijem ja frustraciju Strmote i razočaranje politikom, ljudima i državom.
Al to se jednostavno tako ne radi. Nije profesionalno i stvarno je drama queen.
Lijepo daj otkaz i odi. Ne uletavaj na pozornice i ne radi cirkus od sebe.
Da sam poslodavac nikad ga ne bi zaposlila poslije ovog jer ne znam kakvu histeriju od njega mogu očekivati.
čovjek je očito puknuo u trenutku kad ga je novinarka pred kamerama pitala šta je novo u planu koji je identičan onom koji su predstavili prije 3 mjeseca.
dolaze informacije da su ga uredno odjebavali sa njegovim prijedlozima, a kako je nekome mladom i stručnom čovjeku bilo raditi skoro godinu i pol s takvom glupačom kao što je ova Murganićka, samo bog zna, ali ni jedna plaća tu muku ne može nadoknaditi
i u trenutku kad je opet trebalo braniti hrpu sranja koje nam istovaruje ova bagra na vlasti, čovjek je jednostavno odlučio da više neće blatiti sam sebe i svoj obraz

umjesto da dignete palac gore i podržite svakog takvog čovjeka sa obrazom i integritetom, vi ga hračkate, jer nije ipak pred kamerama pojeo još jednu porciju govana i onda tiho otišao
kad u tu cijelu priču ubaciš i nezaposlenu ženu i dvoje djece i kredite, onda za svoj potez zaslužuje jebeni aplauz
a da se očito ne radi o nekome ko je i u jednom trenutku imao namjeru biti običan parazit društva, pokazuje činjenica da si u tih godinu i kusuru nije nigdje učipio nezaposlenu ženu
naklon do poda za to
i da, za to sve to zaslužuje divljenje

Quote:
lee anabell kaže: Pogledaj post
Aha, nemajke su zene koje "vuku" djecu sa sobom i pokazuju im različte kulture, tradicije, različita mjesta.
ma moš mislit šta on uči i pamti o različitim kulturama sa niti godinu i pol
mali ima faking 15 mjeseci i ne zna ni guzicu kontrolirati, a kamoli da pamti vijetnamsku kulturu... daj stanite više

Quote:
VeronaM kaže: Pogledaj post
Kao odgovoran roditelj se ne možeš samo smješkati i očekivati da cijeli avion ima razumijevanja, jer to je dijete i to je vaš lifestyle.
to!
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Old 21.02.2018., 16:18   #4320
Quote:
DiGioia kaže: Pogledaj post
Svatko odlučuje za sebe, pa tako i snosi moguće posljedice.
Svatko odlučuje za sebe, ali nitko nije pitao to dijete želi li to.

Ja se nekako nadam da će za kojih 10, 20 godina i kod nas biti moguće tužiti roditelje zbog objavljenog sadržaja na društvenim mrežama na koje nisu pristali.
BitterSweet is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:54.