Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.02.2018., 14:00   #2561
Quote:
LaPerLa31 kaže: Pogledaj post
lijepo korektno zboriš i u praksi bi to i trebalo biti tako,al´nije.
A kaj ostali smrde?

Quote:
LaPerLa31 kaže: Pogledaj post
slučaj gdje već odraslo dijete izriče želju da ne želi viđanja i druženja u ovom slučaju sa ocem,jer mu je otac kriminalac i ostavio ga je kao malu bebu,socijalne radnice to nije briga,one slijepo provode obiteljski zakon koji nema veze sa zdravim razumom i na taj način zakonski štete jako djeci.
i jedini koji ih može zaštititi je majka,ili ona ljudska strana koja im pruža mir i stabilnost. pa makar i na uštrb tog okrutnog i nepravednog zakona.
Kada kažeš odraslo, vjerojatno misliš starije ali maloljetno.
Uglavnom, što se tiče tog centra za socijalnu skrb, ja od njih nikada nisam vidio nikakve koristi već samo štetu. Nije da sam istraživao, naravno. Ali onako, odoka. Petljaju je se gdje ne treba a ne rade šta treba.
Jedino gdje mi se svidjelo njihovo djelovanje je ovdje. https://www.blic.rs/vesti/drustvo/le...ozvole/3tcf5z2
Tu su dobili malo kredita kod mene.
__________________
Privatne poruke: Nepročitano 1
Mihail Suslov is offline  
Old 21.02.2018., 14:01   #2562
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
Sumnjam da je neka česta pojava kad je do trudnoće došlo pri ONS u ili nešto slično.
Smatraš li da u znatnoj većini slučajeva majke koje nisu planirale trudnoću abortiraju? Ili ga daju na usvajanje?

A ako ne, ako zadrže dijete, zašto jednako tako neplanirani očevi ne bi također htjeli zadržati dijete?
ZloPrase is offline  
Old 21.02.2018., 14:03   #2563
Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
Ne bih znala. Nisam Hercegovka.

Iz moje perspektive, odlični su kao topovsko meso.
Ovo je jako, jako ružno za reći, ali od tebe drugo i ne očekivam.

Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
A ono, gle kao Hercegovka baš se ne mogu pohvaliti širinom misli po pitanju ne sjebavanja žena.
Ja mogu sa sigurnošću reći da je u Hercegovini ženama bolje nego u pojedinim dijelovima Hrvatske.
Samo ako pogledam širu rodbinu, bez dvojbe je više visokoobrazovanih žena nego muškaraca.
Ne znam uopće na šta misliš sa tim "sjebavanjem".
GustiSok is offline  
Old 21.02.2018., 14:04   #2564
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
Ne ide prisilno ocu u smislu da dijete mora živjet s ocem i da se on mora svakodnevno brinut za dijete. Na taj način se nikog ne može prisilit da bude roditelj. Što bi uostalom bilo katastrofa i za dijete.
zena moze staviti dijete u dom tj odreci se obaveza.
Flat is offline  
Old 21.02.2018., 14:04   #2565
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
Ne bi li odrasla osoba koja ima seksualne odnose s nekim od 13 godina trebala bit kažnjena?
Govori o američkom presedanu.
Da, silovateljica je kažnjena (već nekako).

Ali po presudi, "činjenica da je dijete nastalo kaznenim dijelom ne poništava roditeljsku odgovornost".

Neobično, kad je žena ta koja je silovana, svima je savršeno jasno da niti je dužna roditi, niti ako rodi zadržati, niti ako netko drugi dobije to dijete plaćati mu išta.
ZloPrase is offline  
Old 21.02.2018., 14:06   #2566
Quote:
ZloPrase kaže: Pogledaj post
Smatraš li da u znatnoj većini slučajeva majke koje nisu planirale trudnoću abortiraju? Ili ga daju na usvajanje?

A ako ne, ako zadrže dijete, zašto jednako tako neplanirani očevi ne bi također htjeli zadržati dijete?
Ako se radi o trudnoći do koje nije došlo u nekoj ozbiljnoj vezi, mislim da najčešće abortiraju. Samo pretpostavka.
Ne tvrdim da nema onih oba spola koji žele zadržat dijete bez obzira na nepostojanje odnosa s drugom stranom.
mantisa is offline  
Old 21.02.2018., 14:07   #2567
Quote:
raptured_insomniac kaže: Pogledaj post
vjerujem da će smanjenju razlike doprinijeti i sve veći stupanj automatizacije i robotizacije u zanimanjima koja su doprinosila kraćem životnom vijeku muškaraca
ma ne.
mi jednostavno ne pazimo na sebe.
Flat is offline  
Old 21.02.2018., 14:08   #2568
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
zena moze staviti dijete u dom tj odreci se obaveza.
mislim da bi ovo smjeli ići samo ako se oba roditelja slože
što se tiće plaćanja za dijete, pravila moraju biti ista za obje strane
mantisa is offline  
Old 21.02.2018., 14:10   #2569
Quote:
ZloPrase kaže: Pogledaj post
Govori o američkom presedanu.
Da, silovateljica je kažnjena (već nekako).

Ali po presudi, "činjenica da je dijete nastalo kaznenim dijelom ne poništava roditeljsku odgovornost".

Neobično, kad je žena ta koja je silovana, svima je savršeno jasno da niti je dužna roditi, niti ako rodi zadržati, niti ako netko drugi dobije to dijete plaćati mu išta.
ako je tako bilo, mislim da je odluka pogrešna
mantisa is offline  
Old 21.02.2018., 14:11   #2570
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
ma ne.
mi jednostavno ne pazimo na sebe.
trebate (mrzim ovo m-vi ophođenje)

(kako tko, neki paze)
mantisa is offline  
Old 21.02.2018., 14:13   #2571
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
trebate

(kako tko, neki paze)
pazite na nas kao što mi pazimo na vas
GustiSok is offline  
Old 21.02.2018., 14:14   #2572
Quote:
Mihail Suslov kaže: Pogledaj post
A kaj ostali smrde?


Quote:
Kada kažeš odraslo, vjerojatno misliš starije ali maloljetno.
Uglavnom, što se tiče tog centra za socijalnu skrb, ja od njih nikada nisam vidio nikakve koristi već samo štetu. Nije da sam istraživao, naravno. Ali onako, odoka. Petljaju je se gdje ne treba a ne rade šta treba.
Jedino gdje mi se svidjelo njihovo djelovanje je ovdje. https://www.blic.rs/vesti/drustvo/le...ozvole/3tcf5z2
Tu su dobili malo kredita kod mene.
da,maloljetno 17god.

bezbroj slučajeva sam vidjela,gdje se upravo djeci čini velika nepravda.
eto npr. onaj slučaj gdje su majci oduzeli dijete od 6 god. i dali ga ocu,iako je navodno dijete plod silovanja, iako to dijete nikada nije vidjelo oca,znači njemu je taj čovjek potpuni stranac.
i kako to može biti za djetetovu zaštitu i dobrobit?!

rijetki su slučajevi gdje će socijalne radnice postupiti malo drugačije,one su na dvosjeklom maču, nije vjerujem ni njima lako,
al´većina njih odrađuje zakonsku rutinu, a malo je onih od srca.
LaPerLa Tagetes is offline  
Old 21.02.2018., 14:15   #2573
Quote:
GustiSok kaže: Pogledaj post
pazite na nas kao što mi pazimo na vas
mora čovjek prvenstveno sam na sebe pazit
neke stvari ne može nitko drugi umjesto njega
mantisa is offline  
Old 21.02.2018., 14:17   #2574
Quote:
GustiSok kaže: Pogledaj post
Ovo je jako, jako ružno za reći, ali od tebe drugo i ne očekivam.



Ja mogu sa sigurnošću reći da je u Hercegovini ženama bolje nego u pojedinim dijelovima Hrvatske.
Samo ako pogledam širu rodbinu, bez dvojbe je više visokoobrazovanih žena nego muškaraca.
Ne znam uopće na šta misliš sa tim "sjebavanjem".
I što obično urade s tim obrazovanjem, ha?

S druge strane, po pitanju financijske pomoći i nasljeđivanja, mogu se, uz časne iznimke, samo dobro jebat.
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Old 21.02.2018., 14:28   #2575
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
mora čovjek prvenstveno sam na sebe pazit
neke stvari ne može nitko drugi umjesto njega
Pa valjda govorimo o kolektivnoj potrebi za brigom.

Ali ionako nisam previše ozbiljno to rekao, znam ja da je muškarac uvijek prepušten sam sebi.

Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
I što obično urade s tim obrazovanjem, ha?

S druge strane, po pitanju financijske pomoći i nasljeđivanja, mogu se, uz časne iznimke, samo dobro jebat.
Rade, rade, Hercegovke su snalažljive.

Što se tiče financijske pomoći, mojoj obitelji je rodbina jako puno pomogla kroz život. Ako išta, u Hercegovini se uvijek držalo do obitelji.
Quote:
Mihail Suslov kaže: Pogledaj post
Ajde tišina oboje! Ja sam dijelom Hercegovac pa sam eto komunjara! I budite dobri jer ću vas oboje na Goli otok poslat.
A ja mislio da su svi Hercegovci Ustaše...
GustiSok is offline  
Old 21.02.2018., 14:30   #2576
Quote:
GustiSok kaže: Pogledaj post
Pa valjda govorimo o kolektivnoj potrebi za brigom.

Ali ionako nisam previše ozbiljno to rekao, znam ja da je muškarac uvijek prepušten sam sebi.



Rade, rade, Hercegovke su snalažljive.

Što se tiče financijske pomoći, mojoj obitelji je rodbina jako puno pomogla kroz život. Ako išta, u Hercegovini se uvijek držalo do obitelji.

A ja mislio da su si Hercegovci Ustaše...
Imaš kakvu sestričnu koja je jednako naslijedila kao i njen brat

Pomoć stoji, ali stoji i hijararhija, nemoj meni pričat bokte kak je to.
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Old 21.02.2018., 14:32   #2577
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
Nisam upućena u detalje, ali za ovo prvo bi morala postojat zakonska regulativa. Ne postoji?
Ne bi li odrasla osoba koja ima seksualne odnose s nekim od 13 godina trebala bit kažnjena?
Može se provjerit čije je dijete; zalažem se da to bude rutinski postupak pri rođenju svakog djeteta.
E ovo zadnje može bit problem, da. Može se desit da čovjek naleti na luđakinju.
Postoji i ne postoji. Ovisi u kojoj državi živiš i tko si. Malo guglaj svako malo ispadne negdje neki pravni presedan gdje se neka žena " izborila " da joj donor sperme isplaćuje alimentaciju. Ograđujem se ako je baš svaki put slučaj da se radi o "fake news".

Da odrasla osoba koja poševi maloljetnika treba biti kažnjena. Recimo muškarac koji napastuje curicu ide u zatvor, i svi će komentirati da ga treba objesit za jaja i sl. I s pravom.
Međutim kada se radi o ženi koja napastuje maloljetnika, onda je taj klinac srećković, frajer, svi mu zavide, još ako je ona neka zgodna milf-ica ...
I naravno sukladno tome kazne za silovateljice su znatno manje i blaže nego za silovatelje. I njegova obitelj bude terećena za alimentaciju i a kada napuni 18 ljeta i on.

Ima država sa zakonima gdje negativan DNK test ne mora značiti da neće
biti alimentacije. Nedavno pogledah youtube filmić, cca 500-njak tipova u Kansasu prosvjeduje protiv toga da plaćaju za dijete koje nije njihovo. Ista stvar je u Španjolskoj i nekim Skandinavskim zemljama, mislim da ima par uvjeta da si bio vezi ili braku sa majkom, ekonomski status i sl. ali negativan DNK nalaz je džabe.

To su otprilike slični zakonodavci koji šalju ljude u zatvor radi sjedenja sa raširenim nogama.
Po meni sve to posljedica pravih silovatelja, zlostavljača, manijaka s kojima se nesposobni pravni i ostali sustavi nemogu nositi, pa onda teroriziraju normalne ljude
__________________
no brain , no pain .
glupodijete is offline  
Old 21.02.2018., 14:36   #2578
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
Imaš kakvu sestričnu koja je jednako naslijedila kao i njen brat

Pomoć stoji, ali stoji i hijararhija, nemoj meni pričat bokte kak je to.
Sve je to istina, ali zato je tu i pravilo da je dužnost muškarca da osigura ženi dobar život(u svojim mogućnostima), a ne obrnuto.
GustiSok is offline  
Old 21.02.2018., 14:40   #2579
Quote:
GustiSok kaže: Pogledaj post
Sve je to istina, ali zato je tu i pravilo da je dužnost muškarca da osigura ženi dobar život(u svojim mogućnostima), a ne obrnuto.
Takvi mi nisu napeti, štaš
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Old 21.02.2018., 14:43   #2580
Quote:
GustiSok kaže: Pogledaj post
Sve je to istina, ali zato je tu i pravilo da je dužnost muškarca da osigura ženi dobar život(u svojim mogućnostima), a ne obrnuto.
E tu je problem.
Mogućnosti
hardy is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:26.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger