Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.02.2018., 21:21   #61
Žena koja ostavi svoju maloljetnu djecu i ode ljubavnku na godinu i pol je obična kurva.
Nije ni pitala za njih, niti je itko znao gdje je. Sada kad ju je ljubavnik odjebao, kad nema posao, ni novaca, sad bi djecu nazad i alimentaciju. Najbolji adut je proglasiti muža ludim (zato što čovjek pije ad).
Da sam ja zakon, takva drolja više nikada ne bi ni vidjela djecu, a kamoli ih dobila nazad. AMEN
__________________
Najveća od svih sloboda je kad si možeš dopustiti biti ono što uistinu jesi
My time is offline  
Old 16.02.2018., 22:24   #62
Quote:
salevart kaže: Pogledaj post
Pogledaj sta pises na drugoj temi, a sta meni savjetujes...mene je bivsa isto ostavila preko poruke

Jel se to nazire feminizam ili jos gore mizandrija?
Daj prvo procitaj zakaj sam joj to napisala!

Ti, tj. vi imate djecu,a oni su furali 3 mjeseca.
Ja ne opravdavam niti branim tvoju bivsu zenu, samo ti kazem da prvo mislis na djecu.
Trenutno si u fazi da je tvoja mrznja prema bivsoj jaca od ljubavi prema djeci.
A djeca pamte vjeruj mi, a kada odrastu nece je sljivit ni zericu crnog ispd nokta.

Koliko su djeca stara?
Gioia- is offline  
Old 16.02.2018., 23:14   #63
Quote:
Gioia- kaže: Pogledaj post
Daj prvo procitaj zakaj sam joj to napisala!

Ti, tj. vi imate djecu,a oni su furali 3 mjeseca.
Ja ne opravdavam niti branim tvoju bivsu zenu, samo ti kazem da prvo mislis na djecu.
Trenutno si u fazi da je tvoja mrznja prema bivsoj jaca od ljubavi prema djeci.
A djeca pamte vjeruj mi, a kada odrastu nece je sljivit ni zericu crnog ispd nokta.

Koliko su djeca stara?
Prvo pogledaj tekst koji si meni napisala. Znaci ja je nebi trebao kazneno gonit, nego ostaviti da radi sta zeli.
Ocito nisi upoznata kako ide naplata alimentacije. Kad ne placa alimentaciju duze vrijeme, drzava meni plati pola i to najvise 3 godine, a da bi dalje mogao dobivati alimentaciju moram ju kazneno prijaviti, pa onda ili nek placa ili nek ide u zatvor. Mora se snositi odgovornost za takvo ponasanje.

Znaci po tome bi ja nju morao ostaviti na miru da djeca nebi slucajno doznala da je u zatvoru, svasta se moze cuti.
Djeca su 5 i 9g.
salevart is offline  
Old 16.02.2018., 23:27   #64
Ako ona ne moze placati alimentaciju, onda placaju njeni roditelji.
Jel tako nekako?
Nek me netko ispravi....
__________________
NG 2012
ema1 is offline  
Old 17.02.2018., 00:18   #65
Quote:
salevart kaže: Pogledaj post
Prvo pogledaj tekst koji si meni napisala. Znaci ja je nebi trebao kazneno gonit, nego ostaviti da radi sta zeli.
Ocito nisi upoznata kako ide naplata alimentacije. Kad ne placa alimentaciju duze vrijeme, drzava meni plati pola i to najvise 3 godine, a da bi dalje mogao dobivati alimentaciju moram ju kazneno prijaviti, pa onda ili nek placa ili nek ide u zatvor. Mora se snositi odgovornost za takvo ponasanje.

Znaci po tome bi ja nju morao ostaviti na miru da djeca nebi slucajno doznala da je u zatvoru, svasta se moze cuti.
Djeca su 5 i 9g.
Isto bi mislila i da je obrnuta situacija.
Ljudi kad se prestanu voljet misle samo na to kako ce zadovoljiti svoj ego.
Nisi svjestan koje posljedice vasa prepucavanja imaju na klince.


Radi kako hoces.

sretno!
Gioia- is offline  
Old 17.02.2018., 07:35   #66
Quote:
Gioia- kaže: Pogledaj post
Isto bi mislila i da je obrnuta situacija.
Ljudi kad se prestanu voljet misle samo na to kako ce zadovoljiti svoj ego.
Nisi svjestan koje posljedice vasa prepucavanja imaju na klince.


Radi kako hoces.

sretno!
Dobro, to bi ti mislila.
Ja mislim da me dosta gazila u braku i necu si to vise dopustiti, jer misli da moze po starom.
salevart is offline  
Old 17.02.2018., 07:44   #67
Sale, vikend je. Strpaj djecu u auto i odite negdje na izlet.
Odmori od foruma, odvjetnika i svih briga.
Nemoj da tvoja zabrinutost, bude prva asocijacija djece na tebe. Neces tako dugo zivjeti.
Sve ostalo bi se trebalo rjesiti.
I kako bi nekoj prijateljici savjetovala, da tuzi bivseg za alimentaciju, tako savjetujem i tebi, ali to ne mozes preko vikenda.
Tako ces imati crno na bijelo još jedan papir da je ona otisla, a i djeca bi trebala dobiti novac koji zasluzuju.
tomorrow2 is offline  
Old 17.02.2018., 11:41   #68
Quote:
My time kaže: Pogledaj post
Žena koja ostavi svoju maloljetnu djecu i ode ljubavnku na godinu i pol je obična kurva.
Nije ni pitala za njih, niti je itko znao gdje je. Sada kad ju je ljubavnik odjebao, kad nema posao, ni novaca, sad bi djecu nazad i alimentaciju. Najbolji adut je proglasiti muža ludim (zato što čovjek pije ad).
Da sam ja zakon, takva drolja više nikada ne bi ni vidjela djecu, a kamoli ih dobila nazad. AMEN
Potpisujem.

Sale ne daj se. Pokaži joj di joj je mjesto. Nikakvu milost nije zaslužila.

Mogu razumjet da je htjela otić od tebe i našla si drugog jer brak nije funkcionirao, ali ostavit dvoje maloljetne djece i ne javit se godinu i pol radi kurca. Dno dna
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Old 17.02.2018., 11:45   #69
Quote:
salevart kaže: Pogledaj post
Dakle imao sam vec ovdje temu o tome kako je bivsa zena otisla bez rijeci i nestala. Znaci nije se javljala godinu i malo vise, da bi se onda javila pismom djeci, a sad oko nove godine i uspostavila kontakt sa njima telefonski. To sam joj ja omogucio.

Znaci kako smo sve vise uspostavljali kontakt radi djece ponovno su pocele stare svadje. Ja sam se dodirnuo toga kako je nasla ljubavnika i kukavicki zbrisala ne mareci za djecu, vec samo za svoje dupe, da prvo sebe poslozi, da kad bi sebe konsolidirala onda se sjetila da tamo negdje ima djecu i dalje se bahatila kako ja sad nisam normalan i da ce ona sigurno sudski dobiti povrat skrbnistva.

Istina, ja sam pao u depresiju i tesko sam se nosio sa svime, medjutim u zadnje vrijeme sam ojacao i mentalno i fizicki i nema razloga da bi ona sad samo tako natrag dobila djecu u svoje ruke nakon toga sta je ucinila i potpuno ih zanemarivala.
Saznao sam da je uspostavila kontakt sa svojim roditeljima, pogotovo sa ocem koji ju je do nedavno prekrizio i da kuju plan protiv mene.
E sad neznaju da sam se promjenio i da me vise nista ne dira i da ako treba da cu i njih tuzit za alimentaciju, jer oni misle da sam ja i dalje njihova poslusna "igracka" koja ce kako se njima sprdne tako uciniti.

Znaci izasao sam u susret bivsoj i omogucio joj komunikaciju sa djecom, da bi ono postepeno ponovno preuzela stari obrazac ponosanja i misli da se i dalje moze samnom igrati kao sta se je nekad.
E nece vise ici, drugi tjedan istjece rok 3 mjeseca od ovrhe i pokrecem tuzbu za naplatu alimentacije, pa zatim i kaznenu prijavu da ide u zatvor.

Yes iz mene govori bjes i gnjev, ali za to je i ona zasluzna i njen lavlji ponos koji joj ocito ne dopusta da bi se spustila na zemlju.

U cijeloj ovoj temi zapravo nema niti jednog pitanja koje ja zelim postaviti, vec zelim vidjeti sta ce reci oni koji su pratili moju temu.

Jasno mi je da ce biti i potpore i kritika i osuda za jednog i drugog i kako su djeca u svemu najbitnija, istina da jesu, ali bogme necu vise niti ja popustati i podleci neodgovornoj osobi koja je otisla od djece svojom voljom, prvo sebicno zadovoljiti svoju guzicu.
Ako se dobro sjećam, na Psihokauču si spominjao četiri dijagnoze od kojih je jedna bila paranoja. Tako da...
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Old 17.02.2018., 12:39   #70
Mene samo zanima...ima li ta žena odvjetnika???
hardy is offline  
Old 17.02.2018., 12:40   #71
Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
Ako se dobro sjećam, na Psihokauču si spominjao četiri dijagnoze od kojih je jedna bila paranoja. Tako da...
Anksioznost, poremecaj prilagodbe i depresiju, sve ocekivano.
Paranoja nemam niti pojma sta je, morao sam googlati. To je nesto poput shizofrenije ili psihoze koliko sam procitao. To ipak nemam nasrecu
salevart is offline  
Old 17.02.2018., 12:43   #72
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Mene samo zanima...ima li ta žena odvjetnika???
Kako bi mogla imati odvjetnika kad nije sudjelovala u procesu, odnosno bila nepoznatog prebivalista. Imala je jedino svog pravnog zastupnika koji je zastupao nju, ali to se nemoze smatrati odvjetnikom kad on nema pojma o njoj, niti je stupio u kontakt sa njom iz ranije navedenih razloga.
salevart is offline  
Old 17.02.2018., 15:28   #73
stvarno je blesavo da su mu na prošloj temi, kad je salevart pisao kak mu je žena nestala, zamjerali kak je cool, miran, a sad mu se spominju dijagnoze. ne moš pobijediti kako god okreneš. ili si premiran i hladnokrvan ili si preponosan i preosvetoljubiv.

pa na sve što mu se dogodilo bilo bi nenormalno da nije anksiozan i u depresiji - tko ne bi bio zabrinut i potišten na njegovom mjestu? još ide doktoru zbog toga umjesto da se opija i razbija kao "normalni", jel.

čovječe, drži se. ovo što ti se događa nije normalno i ne trebaš se truditi da se bilo kome opravdavaš.
uzadnjicas is offline  
Old 17.02.2018., 16:22   #74
Quote:
uzadnjicas kaže: Pogledaj post
stvarno je blesavo da su mu na prošloj temi, kad je salevart pisao kak mu je žena nestala, zamjerali kak je cool, miran, a sad mu se spominju dijagnoze. ne moš pobijediti kako god okreneš. ili si premiran i hladnokrvan ili si preponosan i preosvetoljubiv.

pa na sve što mu se dogodilo bilo bi nenormalno da nije anksiozan i u depresiji - tko ne bi bio zabrinut i potišten na njegovom mjestu? još ide doktoru zbog toga umjesto da se opija i razbija kao "normalni", jel.

čovječe, drži se. ovo što ti se događa nije normalno i ne trebaš se truditi da se bilo kome opravdavaš.
Bez brige, u pocetku dok sam dosao na forum nisam znao kako ovo funkcionira, ali sad vidim da je nekima cilj samo da kopaju jamu pod drugima, i psihicki potkopavaju na svim sferama. Postao sam imun na takve komentare jer nicemu ne sluze. Valjda je to nekima prehrana, tko zna
salevart is offline  
Old 17.02.2018., 21:08   #75
Na prvu se sjetim pet parova bez djece koji bi bili bolji roditelji i odgajatelji od ovo dvoje nezrelih i samoživih.
Brusina75 is offline  
Old 17.02.2018., 21:12   #76
Quote:
Brusina75 kaže: Pogledaj post
Na prvu se sjetim pet parova bez djece koji bi bili bolji roditelji i odgajatelji od ovo dvoje nezrelih i samoživih.
Ja se na prvu sjetim da ovaj forum obiluje frustriranim ljudima koji bi tlacili druge umjesto da mrdnu svoje dupe
salevart is offline  
Old 17.02.2018., 21:25   #77
Quote:
salevart kaže: Pogledaj post
Ja se na prvu sjetim da ovaj forum obiluje frustriranim ljudima koji bi tlacili druge umjesto da mrdnu svoje dupe
To sto neko ne misli kao ti ne znaci da je frustriran.
Trenutno na topiku najvise ti zracis frustracijom.
Lijepo ti je neko napisao da prvo mislis na djecu, a ne da trazis vlastitu statisfakciju.

Imaju djeca pravo na alimentaciju, ali probaj nekako nac rjesenje sa bivsom.

Ona zasluzuje sve sto ti mislis da zasluzuje, ali djeca su jos mala i nisu racionalna i nece na to gledat bez boli.
A kada narastu sami ce shvatit neke stvari.
Nije bas lako prihvatit cinjenicu da te osoba od koje ocekuejs da te najvise na svijetu voli odbacila radi q....
A jos je teze zivjeti s tim.
Okreni se djeci i daj im ljubav i podrsku koju trebaju da bi odrasli u moralne i samostalne osobe.
A djecu najbolje ucimo vlastitim ponasanjem.
__________________
COR NON MENTITUR
Nay3li is offline  
Old 17.02.2018., 21:29   #78
I da, bori se za njih.
Nedaj na sebe, na njih.

Njih ce se isto nesto pitati ne sudu.
Ako je sve tako kako si napisao uz dobrog odvjetnika nema sanse da ih ona dobije.
__________________
COR NON MENTITUR
Nay3li is offline  
Old 18.02.2018., 09:11   #79
Kakav je tvoj trenutni odnos s djecom?

Na koji način provodiš vrijeme s njima?

Budući da si napisao da ne radiš,
da si bio hospitaliziran na psihijatriji,
nije li to potencijalna opasnost
da se i tebi oduzme skrbništvo nad djecom?

Imao si problema i sa svojim roditeljima
koji su ti prigovarali da djecu prepuštaš njima,
a da ti odlaziš u Zg na druženja s forumašima-
po svemu ovome ni ti nisi brižan otac.

Jadna ta dječica s vama. Odnosno bez vas.

Nemoj se začuditi ako ti se na kraju priče
djeca oduzmu. A možda bi ti to i odgovaralo
jer po zadnjim upisima tvoja je jedina misija
kako se što gadnije osvetiti bivšoj ženi.

Ovakva nestabilna osoba sigurno nije dobra
očinska figura.

Izdvajanje djeteta iz obitelji
Članak 129.
katyb is offline  
Old 18.02.2018., 09:12   #80
Quote:
salevart kaže: Pogledaj post
Kako bi mogla imati odvjetnika kad nije sudjelovala u procesu, odnosno bila nepoznatog prebivalista. Imala je jedino svog pravnog zastupnika koji je zastupao nju, ali to se nemoze smatrati odvjetnikom kad on nema pojma o njoj, niti je stupio u kontakt sa njom iz ranije navedenih razloga.
Nisam mislila na taj zavrseni proces nego na ovu novu prijetnju da ce ici na Sud po skrbnistvo? Vjerojatno ima odvjetnika.
Reci joj neka se lijepo njen odvjetnik javi tvojem i tocka.
Centar ce vec obavljati svoj dio posla....tako ces kontakte sa njom svesti na minimum.
Imas kratak fitilj i jos ti je sve frisko...pusti lesinare neka rade svoj posao i nikako se ne daj uvuci u nikakvu raspravu sa njom jer ona te jako dobro poznaje i zna gdje treba pritisnuti da te isprovocira. Ne dopusti si to.

Naravno...pod uvjetom da ona nema neki argument u ruci tipa zlostavljanja, prijetnji sa tvoje strane i slicno. Ako je ona samo tako digla sidro jer se zaljubila...nemas problem


@katyb...upravo o tome govorim.
Mora jako biti siguran da ga ne moze prikazati ovako kako si ti sada navela.
hardy is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:11.