Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.02.2018., 20:44   #61
znači ovako: ako budem ljubomorna na sreću nekog para i poželim im probleme u vezi, samo im ubacim neke pizdarije u auto i eto razvoda
rosa967 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 20:48   #62
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Mozda je povezao kolegicu s posla kuci. Ispalo joj sjajilo. Zena mu nasla, pitala kaj je to.
On razmisljao da ce si samo zakomplicirati stvar ako kaze da je od kolegice, jer ce ga optuziti da je imao nesto s njom, pa je izmislio 'bolje' rjesenje
A ono, primjeniti Ockhamovu britvu.
Dakle, ili ima ljubavnicu ili je neku povezao pa se ustrtario što bi ova mogla pomislit pa je u tom trtarenju izmislio redikulnu laž.
Ovo da je pokupio napola istrošeno sjajilo da bi ga tebi dao je totalno blesavo. Doduše, obično takvo nešto rade oni koji imaju naviku svašta dovlačit u ostavu/podrum. Sad, ona bi trebala znati jel prije donosio tako nešto s ulice.

Ali mislim da je neku povezao, možda su malo flertali pa kad ga je ona pitala otkud sjajilo u autu, onda se uplašio na što bi priča mogla izać. Nečista savjest.
__________________
The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why.
Winter Snake is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 22:06   #63
Ja sam u mlađim, studentskim danima često išla stopom na faks, poratno doba. Jednom sam u nečijem autu izgubila srebrnu narukvicu. Mislim, po svemu sudeći, da je ondje ispala.

Kakav bi šou vozač mogao imati, nikad mi nije palo na pamet.
Brusina75 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 22:20   #64
Quote:
tiluriumm kaže: Pogledaj post
Očito nikad nisi naišla na oglase za samo probanu isl kozmetiku... Ništa ne ostane neprodano iako je netko drugi koristio. A i testeri po drogerijama se kradu.
Ne kažem, možda je stvarno vara i ispalo ljubavnici, al ne vidim ni svrhu pravljenja slona od buhe. Ljigavo, vlažno, visilo po cubama, pa nije puž golać u pitanju nego sjajilo... Sestra mi je u Sarajevu stavila MAC ruž na stol u kafiću i zaboravila ga, vratila se unutra za manje od minute, misliš da ga je našla. Konobarica ništa nije znala...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Ja stvarno ne vjerujem da ima žena koje bi koristile tuđe sjajilo za usne.
To je dno dna. Ravno uzimanju stvari iz kontejnera.
Kako im se ne gadi?? Bljak... Znam kad sam išla u srednju školu i kad me neka kolegica tražila da proba moj ruž, lijepo sam odbila jer mi je to toliko nehigijenski. Čak ne volim ni kod frizera one njihove češljeve. Nikada ne dam da mi radi frizuru, samo šišanje. Čim dođem kući, operem kosu i istuširam se. A staro tuđe sjajilo je katastrofa.
I što je najbolja laž od svega - muž je sjajilo uzeo s ceste i onda ga bacio na pod u autu u svrhu da ga pokloni ženi
Ma dajte molim vas. Nema ovdje isprike. Nije muž smotan. Nego je varalica i lažljivac.
__________________
Najveća od svih sloboda je kad si možeš dopustiti biti ono što uistinu jesi
My time is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 22:44   #65
Mozda je mislio da je maskara,draga je paranoicna i ljubomorna...koji kurac bi mi muski uopce trebali znat o kozmetici,isto sto od zene ne zahtjevam da zna da joj treba gedora 19 i kruta račna s polugom za otpustiti kotač...uzeo da vidi ako joj pase ok ako ne nek baci i gotova prica...
gogo2409 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 22:58   #66
Quote:
gogo2409 kaže: Pogledaj post
Mozda je mislio da je maskara,draga je paranoicna i ljubomorna...koji kurac bi mi muski uopce trebali znat o kozmetici,isto sto od zene ne zahtjevam da zna da joj treba gedora 19 i kruta račna s polugom za otpustiti kotač...uzeo da vidi ako joj pase ok ako ne nek baci i gotova prica...
Ja ne vjerujem što čitam.
Pa jbt nije isto maskara i sjajilo i gedora
Ovo se stavlja na lice. Očito vas ima više kojima nije problem uzimati korištene stvari po cesti i iz kontejnera i što je još bolje - poklanjati ih nekome. Katastrofa.
__________________
Najveća od svih sloboda je kad si možeš dopustiti biti ono što uistinu jesi
My time is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 23:02   #67
Nema većeg problema u životu od j... samog sebe u mozak. Empat sam i doslovce sam ovo proživjela u sebi kao da sam ti i on...

Kupio je s ulice sjajilo?

Dobar je stvarno... Ali na više područja...
duhovnjakinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 23:09   #68
i ja imam nekakav osjecaj da joj muz nije prevarant
mozda kad bi ova sumnjicava zena napisala prvi post bilo drugacije, ali ja ovdje osjecam pozitivnu energiju
PussyLicker is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 23:12   #69
Quote:
Brusina75 kaže: Pogledaj post
Ja sam u mlađim, studentskim danima često išla stopom na faks, poratno doba. Jednom sam u nečijem autu izgubila srebrnu narukvicu. Mislim, po svemu sudeći, da je ondje ispala.

Kakav bi šou vozač mogao imati, nikad mi nije palo na pamet.
Meni prosli tjedan kod prijatelja/bivseg kolege u autu ispala osobna i labelo.
Bio mrak, ja kopala da nadem maramice i cijela torba se prekrenula.

Drugi dan sam skuzila da mi nema osobne.

Jos uvijek je u braku.
Pegi B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 23:19   #70
Quote:
cassini86 kaže: Pogledaj post
Ja bi se ubio bez tebe,nebi to to nikad napravio,zivim za tebe.
Uostalom mogla si vidit da je auto bilo cijelo neuredno,pa da imam ljubavnicu sigurno bi auto provjerio dobro i prao ga cesce....
Mene bi ovo prepalo više od sjajila.

A sjajilo je baš "ljubavničko", kad sam na početku veze i ako nije dovoljno ozbiljna uvijek se mackam u autu nečim po ustima.


Da imam trebačitati po meni kao da, imam...žao mi je ako nekom smetam u optimizmu... Nije to tolika baš tragedija, znanje je moć.
duhovnjakinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 00:13   #71
Quote:
cassini86 kaže: Pogledaj post
Sjela sam u auto i tijekom voznje spustim pogled dole kad imam sta vidit..zensko sjajilo napola istroseno..
Mozda je on koristil.

Postavi skrivenu kameru i par haljinica u sobu. Ako uskoci u njih misterij rijesen.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 00:21   #72
Quote:
avelina kaže: Pogledaj post
Nista, treba apelirati dm, bipu i ostale ducane da otvore odjel s malo koristenim preparatima u pola cijene.
Bar ce biti skladisteni kako treba...

Niš ne treba apelirati,vjeruj mi!
Šta misliš zašto je u onim košaricama sa strane snižena kozmetika
__________________
Ja sam dijete zemlje i zvjezdanog neba...
lordy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 00:28   #73
Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
Gle, da ja nađem izlapjeli afteršejv i strpam ga u auto, slagala bih mužu da imam ljubavnika, samo da se ne sramotim.


Quote:
Nour Bin Laden kaže: Pogledaj post
Btw ja mu ne bih kopala po mobitelu.
Ne vodi ničemu, osim paranoji.
A čemu ovo vodi? Ona je već paranoična, inače teme ne bi bilo. Našla je sjajilo ispod suvozačevog mjesta. Da meni moj momak kaže: pojma nemam čije je, biće mi je ispalo materi, kolegici, strini, šefici...ja bih slegnula ramenima i to je to. Možda bih pokušala vratiti sjajilo vlasnici, jer dragi ipak kaže da izgleda skupocjeno pa šteta ne vratit ga
Ali da mi pokuša prodat ovu priču kako je to uopće primjetio na cesti, sagnuo se (hej, sagnuo bez da je morao zavezat patiku) i sjetio se mene i odlučio to spremiti ispod suvozačevog sjedišta da mi pokloni, potegnula bih ručnu taman vozili 100km/h i zahtijevala bih istinu i samo istinu isti tren, inače bi mu obrijala jaja

Ja kopanje po mobu i potragu za istinom ne bi savjetovala samo onoj koja nakon toga neće prekinuti. Onda koji k? Zašto se mučiti, zašto njega izluditi i prodrmati brak? Ako ga stvarno nećeš ostaviti, onda lipo zažmiri i mirna Bosna.
A većina žena na našem brdovitom Balkanu ipak neće spucat muža radi prevare. Uvriježeno je mišljenje Balkanki da muško ne može bit monogaman i da je Ok ako se isprazni u neku tamo drolju (neugodno se iznenade kad shvate da može volit tu istu drolju) ili "Ma 'ta ću ga ostavljat i zajebavat se, sve ti je to isto. Svaki vara"
Onda im bar vratite prevaru, a ne tako, oni se zabave van braka i nikom ništa
TheAria is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 00:36   #74
zenske ostavljaju za sobom. iz iskustva sto im je vise ugodno bilo to vise i ostave za sobom. lol

taj covjek sigurno nema namjeru napustat kucu i nju tako da je dobro postupila bez panike. dosta njih koji su aktivne majstorske prirode bare s strane. ne bi me zacudilo da je opalio neku. mislim da kao zena s balkana bi trebala sutat po tom pitanju.

koji tip muskarca nece nikad skocit na drugu? pasivan tip, koji ne zna odvijac drzat u ruci. mozda i zna ali mu je putanja radiona, kuca i kao psic njuskat oko zene.

ja stvarno ne bi paniku napravio za ovo. ako je vec toliko godinu investirao u nju. zamislite kakav ce zivot bit u budcnosti. oce ljudi uopce moc radit vise greske? kakvi fimovi ce se prodavat? najbolje gedat bjeli zid cjeli dan. tu se ama bas nista ne dogada


jedino sto ne bi savjetovao da ti sad postanes neka kronicarka strpana u kut i ne znas sto bi. onda rade izadi iz veze. mislim da si mu trebala rodit dicu pa bi jos vise bio zaokupljen s kucom i manje sanse da ga izgubis. po opisu izgleda vrijedan majstor

i na kraju, citam savjet sto nisi vidila jel ima maskare po sebi? valjda nakon 9g moze ga pogledat i znat jel mulja. ja ne znam zamaskirat nit kad spavam. ja stvarno ne znam kakave odnose ljudi imaju. ili ste oboje po spagu, ili jedan tolerira drugog. sto zivite s nekim samo formalno?
__________________
ljudi sto citaju nemaju nikavu viziju. gubljenje vremena
dden is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 00:44   #75
Quote:
dden kaže: Pogledaj post
zenske ostavljaju za sobom. iz iskustva sto im je vise ugodno bilo to vise i ostave za sobom. lol

taj covjek sigurno nema namjeru napustat kucu i nju tako da je dobro postupila bez panike. dosta njih koji su aktivne majstorske prirode bare s strane. ne bi me zacudilo da je opalio neku. mislim da kao zena s balkana bi trebala sutat po tom pitanju.

koji tip muskarca nece nikad skocit na drugu? pasivan tip, koji ne zna odvijac drzat u ruci. mozda i zna ali mu je putanja radiona, kuca i kao psic njuskat oko zene.

ja stvarno ne bi paniku napravio za ovo. ako je vec toliko godinu investirao u nju. zamislite kakav ce zivot bit u budcnosti. oce ljudi uopce moc radit vise greske? kakvi fimovi ce se prodavat? najbolje gedat bjeli zid cjeli dan. tu se ama bas nista ne dogada


jedino sto ne bi savjetovao da ti sad postanes neka kronicarka strpana u kut i ne znas sto bi. onda rade izadi iz veze. mislim da si mu trebala rodit dicu pa bi jos vise bio zaokupljen s kucom i manje sanse da ga izgubis. po opisu izgleda vrijedan majstor
Ma joj daj varaju i pasivci i tradicionalci. Prigode beru jagode.
traperica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 08:32   #76
Quote:
My time kaže: Pogledaj post
Ja stvarno ne vjerujem da ima žena koje bi koristile tuđe sjajilo za usne.
To je dno dna. Ravno uzimanju stvari iz kontejnera.
Kako im se ne gadi?? Bljak... Znam kad sam išla u srednju školu i kad me neka kolegica tražila da proba moj ruž, lijepo sam odbila jer mi je to toliko nehigijenski. Čak ne volim ni kod frizera one njihove češljeve. Nikada ne dam da mi radi frizuru, samo šišanje. Čim dođem kući, operem kosu i istuširam se. A staro tuđe sjajilo je katastrofa.
I što je najbolja laž od svega - muž je sjajilo uzeo s ceste i onda ga bacio na pod u autu u svrhu da ga pokloni ženi
Ma dajte molim vas. Nema ovdje isprike. Nije muž smotan. Nego je varalica i lažljivac.
Očito si posebno gadljiva, a ni ne izlaziš/nisi izlazila baš... Nisi nikad u disku vidila da se njih 2-3 jedna za drugom trackaju... Meni je isto nehigijenski dijelit i ruž i sjenila i maskaru i sve slično što ide u direktno kontakt s kožom, ne toliko niti radi izlučevina koliko zbog potencijalnog herpesa, konjuktivitisa..., ali ne pravim se da ne postoji hrpa cura/žena koje dijele i kozmetiku i odjeću i cipele.
Meni muž isto ne razlikuje pola zubića moje kozmetike pa što... Nije da bi on uzimao okolo, gadljiv je ko žensko, al nije to poanta, nego da stvarno ne mora znat.

Ispadam odvjetnik prevaranta, ali nisam, samo ga ne želim razapet bez barem SMS-a, slike...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 09:40   #77
Quote:
lordy kaže: Pogledaj post

Niš ne treba apelirati,vjeruj mi!
Šta misliš zašto je u onim košaricama sa strane snižena kozmetika

Katastrofa, srecom nisam jos dosla u napast kupovati po tim ostacima.
Ali kad bolje razmislim, znam zenu koja krade po jedan ulozak iz paketa, pa mi onda ni ovo ne bi trebalo biti preveliko iznenadenje.
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 09:45   #78
Quote:
tiluriumm kaže: Pogledaj post
Očito si posebno gadljiva, a ni ne izlaziš/nisi izlazila baš... Nisi nikad u disku vidila da se njih 2-3 jedna za drugom trackaju... Meni je isto nehigijenski dijelit i ruž i sjenila i maskaru i sve slično što ide u direktno kontakt s kožom, ne toliko niti radi izlučevina koliko zbog potencijalnog herpesa, konjuktivitisa..., ali ne pravim se da ne postoji hrpa cura/žena koje dijele i kozmetiku i odjeću i cipele.
Meni muž isto ne razlikuje pola zubića moje kozmetike pa što... Nije da bi on uzimao okolo, gadljiv je ko žensko, al nije to poanta, nego da stvarno ne mora znat.

Ispadam odvjetnik prevaranta, ali nisam, samo ga ne želim razapet bez barem SMS-a, slike...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Ma nema sanse, ni kad sam bila cura i izlazila bjesomucno, nikad mi nije palo na pamet posuditi od nekoga bilo sto, niti odjecu niti kozmetiku. A obucu...
To necu ni spominjati.
Ali ok, ne osudujem nikog i u redu mi je ako netko s tim nema problema, ali meni je to nezamislivo, osim ako bi se radilo o nekoj kranjoj situaciji kad cinis gadljive stvari jer su jednostavno takvi zivotni uvjeti. Onda se prilagodis ili umres.
Ali tu sigurno ne pisem o kozmetici.
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 09:52   #79
Quote:
uzadnjicas kaže: Pogledaj post
da je stvarno bilo nevino, da je slučajno ispalo kolegici s kojom ništa ne muti, ne bi automatski išao izmišljati glupu priču koja zvuči kao da ju je dijete izmislilo.
iznenadilo ga je, nije se na brzinu sjetio ničeg boljeg, nije baš ni pametan ni iskusan prevarant... ako te to tješi.
problem je što i ako mu oprostiš, nećeš mu više ništa vjerovati.
Ja sam se jednom nasla kao kolegica. Ispala mi crna ray ban futrola od suncanih naocala u sluzbenom autu kolege (koristio je auto i privatne svrhe). Ja ga pitam isti dan za nju, kaze mi nema.
Zaboravim ja na futrolu, zove me on nakon tjedan dana iz autopraonice da su nasli futrolu (nakon radnog vremena) i da bi mi ju on odmah donio jer da ga je strah da sto ce mu zena reci kad je vidi. On je sef u svom sektoru. Fakultetski obrazovana osoba. Žena mu prezgodna, ja patuljak prema njoj. Na kraju je ipak smislio da ce je staviti do slijedeceg dana u torbu za posao jer to mu ne otvara zena. Ne znam da li je spavao tu noc. Nakon par godina su se rastavili.
Na srecu od svih traceva koje sam cula o toj rastavi, nitko nije spomenuo moju unisex fotrolu za naocale.
P.s. moj tata da vidi nesto na cesti bi pokupio. Sindrom covjek koji nista ne baca
tomorrow2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 10:45   #80
Quote:
Winter Snake kaže: Pogledaj post

Ali mislim da je neku povezao, možda su malo flertali pa kad ga je ona pitala otkud sjajilo u autu, onda se uplašio na što bi priča mogla izać. Nečista savjest.
Ovako se i meni cini.

Tip ne zna lagati, i nije uopce razmisljao o situaciji, nije se snasao.

Da je i bio s nekom, vec bi vjerojatno pripremio milijun scenarija u glavi i bio bi spremniji

Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
Mozda je on koristil.

Postavi skrivenu kameru i par haljinica u sobu. Ako uskoci u njih misterij rijesen.
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:29.