Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.10.2011., 11:11   #3821
Quote:
*zlata* kaže: Pogledaj post
Bitoraj, Fužine
Samo desert uzeli, štrudla od borovnica - hladna, previše šećera - 17 kn za taj komad je definitvno previše
u Fužinama Bitoraj zaobilazim u širokom luku, preporuka - KONOBA VOLTA, veće porcije, finija hrana i manje cijene ... (probati SEXY ŠTRUDLU)
__________________
#LOVE
marcelich is offline  
Old 03.10.2011., 12:19   #3822
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
Jeste dobili pet tih pomfrija ili vise?

Jel se zove brzo peceni krumpir ili tak nekak?
Jelo se zove teleći kare sa krumpirima "pont neuf" -- e, sad ne znam na kaj se taj "pont neuf" odnosi. Nije baš opisni naziv. Joj, fin je kao ne znam što, iako je fakat u simboličnoj količini. 4-5 većih štapića.
Emericzy is offline  
Old 03.10.2011., 13:02   #3823
E da, tak smo i mi dobili
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Old 03.10.2011., 14:10   #3824
Grašo u Zaboku.
Prvi put sam bio i šokirao se.
Naručio sam pljeskavicu punjenu sirom i pršutom i prilog - pečeni krumpir.
Pljeska je bila mrcina od kojih 30 deka , nisam znao s koje strane bih je prije uhvatio. Meso izvrsno, pršut unutra odličan, sa strane je bilo i ajvara i luka (mrvicu prejak), a krumpiri su bili na zasebnom ogromnom (!) tanjuru - doslovno sam ih nekoliko uspio pojesti. Naravno, ostao je komad pljeskavice i nakon što sam svakom za stolom dao griz za probu.
Ostali su jeli pizze. "Male". Svi iz birtije izlaze s onim ogromnim kutijama nakon večere.
Uglavnom, nas četvro smo jeli i pili, bilo je za stolom i pola litre vina - račun 200 kn.


----

Ali može i jeftinije. Jučer je ručak za 4 osobe na Hreliću došao 90 kn. Grah solo, grah s kobasicom, grah s kotletom i ćevapi s lepinjom, piće. Jedva sam se ustao od stola.
Robierre is offline  
Old 09.10.2011., 00:22   #3825
hacijenda PUNTA DUBA-VIR

Quote:
marcelich kaže: Pogledaj post
u Fužinama Bitoraj zaobilazim u širokom luku, preporuka - KONOBA VOLTA, veće porcije, finija hrana i manje cijene ... (probati SEXY ŠTRUDLU)
Grill Hacijenda "PUNTA DUBA" na Viru ove godine najljepše iznenađenje,sami love ribu ,peku kruh, doduše imaju samo grill ..ribu i meso,extra ljubazni to je kao neka zadruga čista desetka.
Dorilo is offline  
Old 09.10.2011., 00:23   #3826
kod fife u splitu

ambijent, ali zato klopaaaaa
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Old 09.10.2011., 00:35   #3827
osim apetita na jurjevskoj danas, zadnje sam bila kod ferencine na bijenickoj. bila sam gladna kao nikad, nisam spavala cijelu noc i u pol jedan popodne sam slistila punjeni lungic i povrce sa zara kao od sale. ona mala sto pece rostilj je zakon!
Zoey is offline  
Old 09.10.2011., 10:02   #3828
Quote:
Zoey kaže: Pogledaj post
osim apetita na jurjevskoj danas, zadnje sam bila kod ferencine na bijenickoj. bila sam gladna kao nikad, nisam spavala cijelu noc i u pol jedan popodne sam slistila punjeni lungic i povrce sa zara kao od sale. ona mala sto pece rostilj je zakon!
Meni je poznanik pred tjedan-dva bio kod Ferenčine i veli da se šokirao kako je bilo loše. Ja sam se šokirao kad sam to čuo. To je oduvijek bilo sjajno mjesto. Daj mi vrati optimizam. Stvarno je bilo dobro?
Emericzy is offline  
Old 09.10.2011., 10:50   #3829
Quote:
Emericzy kaže: Pogledaj post
Meni je poznanik pred tjedan-dva bio kod Ferenčine i veli da se šokirao kako je bilo loše. Ja sam se šokirao kad sam to čuo. To je oduvijek bilo sjajno mjesto. Daj mi vrati optimizam. Stvarno je bilo dobro?
meni je meso bilo jako fino. super speceno i ukusno. isto tak i povrce sa zara. bila sam s mamom, ona je jela bukovace sa zara i raznjice koje je gda vlasnica nabadala na stapice kad smo dolazile (tek su otvarali) i bili su joj dobri. ne znam, meni je to mjesto srcu drago i mozda bi moglo bit puno bolje, ali meni je uvijek fino.
Zoey is offline  
Old 09.10.2011., 20:32   #3830
pogača s inćunima i kaparima.
rižoto s jagodama i šampanjcem.
rižoto s vongolama.
zavajone.
jagode u topljenoj cokoladi.
flambirane banane.

još je bilo sigurno nečeg. ali se nit ne sićam jer sam svašta lipog izila...

primošten, zagreb.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Old 10.10.2011., 14:19   #3831
Quote:
Yvancheen kaže: Pogledaj post
Bili u kineskom restoranu u Rapskoj, prolazna ocjena, dosta "masnija" hrana i skuplja nego u Gajnicama, no i vise nego zadovoljavajuce, bilo sve super u globalu iako kada se budem zazelio kineske klope ici cu u onaj u ovaj drugi vec gore spomenuti,

jedino mala digresija: u restoranu u Rapskoj na terasi ima konstantno 7-8 vrabaca i nikada u zivotu nisam vidio tako divlje vrapce, nemaju niti malo straha, sletjeli vise puta na stol tik do hrane, na zamah rukom skoro pa i netrzaju, i pridonijeli su malo spooky atmosferi, neznam jel netko imao slicno iskustvo?

totalno simpaticno mi bilo prije svakog jela kcer, mala kineskinja od valjda 5-6 godina dodje do svakog stola i kaze na hrvatskom Dobar dan, dobar tek i tako, tootalno preslatka mala curica!!
meni naj drazi kineski u zgu. bas bila ovu subotu. istina, malo je masnija hrana, ali meni je svugdje masna hrana, ali barem imas osjecaj i smek da ne jedes gotovu hranu iz staklenki i cijene su full ok, rekla bi dosta jeftinije od ostalih restaca. istina, za ovaj u gajnicama nisam cula.

nemam problema s vrapcima meni to bas simpa
__________________
Sometimes I feel like throwing my hands up in the air
I know I can count on you When food is gone You are my daily meal
voorn7 is offline  
Old 10.10.2011., 14:27   #3832
Quote:
gven_s kaže: Pogledaj post
Inat kuća u Sarajevu.

Naručili smo bosanski lonac,dolme,domaći kruh i za desert bosansku kahvu i baklave(na žalost, na večer kada smo bili, nisu imali ništa drugo od deserata).

Bosanski lonac i dolme su bili odlični i domaći kruh također.Kava je bila poslužena u izrezbarenoj tradicionalnom posuđu,ali baklava mi baš nije sjela, bila je za moj ukus prepečena,pa se osjetila gorčina oraha i lagano premasna.

Restoran je lijepo uređen ima ugodan ambijent,a osoblje je bilo izuzetno ljubazno,čuvali su nam stol bez obzira na gužvu i to što nismo rezervirali stol,što je uglavnom običaj, jer imaju gužvu.

Malo me razočarao loš izbor deserata,ali možda je tokom dana bolje
U svakom slučaju ne loše.


Zatim čevapđinica Mrkva na Baščaršiji.

Uzeli smo čevape naravno i pljeskavicu sve sa kajmakom i naravno njihov somun.Čevapi su bili fini,ali mene je oduševila pljeska.Nešto tako ukusno već dugo nisam jela
I da mala pljeska je meni bila prevelika,tako da oprez kod naručivanja,velike su porcije.

Burekdžinica Sač također na Baščaršiji.

Uzeli smo burek sjecani i čini mi se mješani(ne znam točan naziv,ali meso je bilo mješano sa krumpirom) i uz to pavlaku.
Sve jako ukusno,toplo,stiglo pred nas za nekoliko minuta i izuzetno jeftino
I pohvala osoblju koje je ljubazno objasnilo sve pojedinosti i razlike između pojedinih bureka.

vidim je li smo po istim mjestima

pite u sacu..mmmmmmm...navukla sam se totalno. sad, kad vikendom, odem u sarajevo, nosim u taperveru doma krumpirusu

inat kuca, isto mrak klopa, malo skuplje cijene ali nista prestrasno.

mrkva je isto odlicna, ali nisam neki fan cevapa pa ono.....
__________________
Sometimes I feel like throwing my hands up in the air
I know I can count on you When food is gone You are my daily meal
voorn7 is offline  
Old 11.10.2011., 10:31   #3833
Kad idem na ribu i morske plodove uglavnom pohodim konobu Dida ili Mašklin i lata.
Ima li tko preporuku za promjenu?
__________________
Leave the gun. Take the cannoli.
Horsefly is offline  
Old 11.10.2011., 12:12   #3834
Quote:
Horsefly kaže: Pogledaj post
Kad idem na ribu i morske plodove uglavnom pohodim konobu Dida ili Mašklin i lata.
Ima li tko preporuku za promjenu?
Zlatna školjka u Martićevoj
Ribice i tri točkice u Preradovićevoj
sis is offline  
Old 11.10.2011., 12:16   #3835
Quote:
sis kaže: Pogledaj post
Zlatna školjka u Martićevoj
Ribice i tri točkice u Preradovićevoj
oooooo da... uvijek fino i uvijek svježe...
__________________
Dora i Jana
Od poljubaca dijete raste...
surlica is offline  
Old 11.10.2011., 17:11   #3836
za gablec neki restač Grana oko Jaruna

punjena pljeskavica i kajmak i lepinja

fino

konobar neki "stara škola"
fin, uljudan, profesionalan...
__________________
Be bold. Or italic. Never regular.
maredoo is offline  
Old 11.10.2011., 17:43   #3837
Rubelj na Trgu...čevapi naravno
Jeguljica is offline  
Old 11.10.2011., 23:33   #3838
Quote:
voorn7 kaže: Pogledaj post
vidim je li smo po istim mjestima

pite u sacu..mmmmmmm...navukla sam se totalno. sad, kad vikendom, odem u sarajevo, nosim u taperveru doma krumpirusu

inat kuca, isto mrak klopa, malo skuplje cijene ali nista prestrasno.

mrkva je isto odlicna, ali nisam neki fan cevapa pa ono.....
Nisma ni ja neki fan čevapa,ali zato pljeskavica

Što se pita tiče i meni su one odlične,ali ove s janjetinom
Od krumpira sama doma pečem

Pretprošli vikend restoran Eva u Lokvama.

Ambijen ništa posebnu,nije me baš privukao na prvu,zapravo uopće mi se nije svidio,ali ovdje sve primjedbe koje imam uglavnom prestaju.
Posluga koju je činila simpatična gospođa širokog osmjeha i prijateljski pristup me je odmah razoružao.Odmah nam je ponudila jelovnike i rekla da ih pručimo i nabrojala što imaju odmah i svježe,a nakon što je donjela pića pomogla nam je kod izbora jela.
Naručili smo platu Eva koja se sastoji od odrezaka divljač u umaku od šumskog voća i od odrezaka od divljači u umaku od gljiva,kuhanog povrća na pari,pekarskog krumpira,kroketa od krumpira,dizanih knedli(svakog priloga po malo) i nekakvih kobasica(probala sam,ali nisu mi legle,ali ja ni inače ne volim kobasice,ostlima su bile ok).
Plata je osim što je sve bilo ukusno bila i jako obilna(dostatna za troje ljudi).
Djeca su naručila pomfrit i ražnjiće i to su im složili na platu.Ražnjiće sam probala i bili su odlični.
Pošto se moji mužjaci uvijek boje da ćemo ostati gladni naručili smo i jednu porciju domaćeg tijesta u umaku od gljiva.I to je bilo ukusno i obilno.

Uzeli smo jednu rundu pića,a kako smo se prejeli(nismo uspjeli sve pojesti),a konobarica nam je ljubazno ponudila donjeti i bokal vode.
Račun je iznosio nešto manje od 300kn.

Desert smo ovaj put preskočili,jer jednostavno nismo mogli više ništa staviti u usta.Ali moram pohvaliti izbor deserta koji se nije sastojao samo od palačinki,nego je tu bilo savijača od šumskog voća,pa jabuka sa šumskim voćem u umaku od lješnjaka i još nekoliko neuobičanih slatkarija.Jako mi je žao što nismo uzeli i desrt,ali sljedećiput ćemo biti pametniji

Sva u svemu ja sam bila ugodno iznenađena i zato prst gore

Zadnje uređivanje gven_s : 11.10.2011. at 23:58.
gven_s is offline  
Old 12.10.2011., 08:44   #3839
Quote:
Horsefly kaže: Pogledaj post
Kad idem na ribu i morske plodove uglavnom pohodim konobu Dida ili Mašklin i lata.
Ima li tko preporuku za promjenu?
Bio u Ribarskom Brevijaru.

Couvert - tuna pašteta (fino) 10kn X 2
Rakijica- solidno 12kn X 2
Krem juha od škampa sa šafranom (fino) 35kn X 1
Brancin žar - (odlično) 390kn/kg - 1,20 kg
Blitva (tak-tak) 20kn X 2
vino otvoreno bijelo (korektno) 3dl X 8 kn
vino otvoreno crno 1dl X 10 kn
mineralna 1l 20kn

Sve skup 641 kn. Srećom imao sam keša na koji daju 10% popusta pa me s napojnicom olakšalo za 6 glavi.

Usluga vrlo solidna, ribica fina, ali prevelika pa smo si, osim novčanika, preopteretili i želučeke. Manje od 1.2kg nije bilo. Imali su još samo šanpjera i tuna šnicle.
__________________
Leave the gun. Take the cannoli.
Horsefly is offline  
Old 12.10.2011., 12:56   #3840
neki "stake house" u citycentru na jankomiru.....

punjena pljeskavica sa sirom, povrće na žaru i pola somuna - pljeskavica i povrće ok, somun suh.... jedino malo čudna stvar na tanjuru je bio neki kvazi umak napravljen od majoneze i ajvara... osobno tak nešto stavljam doma u hamby, ali ovak na tanjuru je čudno izgledalo

šopska salata x2- odlična.... istina već dugo nisam naletila na finu pa me ova možda samo ugodno iznenadila jedina zamjerka: nije bila začinjena, a stavila nam je na stol malsinovo ulje i aceto - to ne ide u šopsku nikak

punjeni lungić, pekarski krumpir.. kaže muž bilo dobro...

tamni leffe, dva ledena čaja... 208 kn solidno
__________________
Žene nisu objekti, i kad se postaviš prema njima kao osobi, onda dobiješ onu "Dama na ulici, kurva u krevetu, samo za tebe!" by sused
Man er ikke norsk med mindre man kan navngi fem typar snø :D
Say goodbye to my John Cocke!—John Locke
roga27 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:24.