Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.09.2013., 21:43   #141
Quote:
Depeche Extreme kaže: Pogledaj post
Haaahahhahaah, ovo me tako nasmijalo Što s' nisi ponudio da odneseš vrećicu kad je tako dobra
imam običaj bacit oko ženama u košaricu pogotovu ak mi se svidžaju, može se puno toga pročitat, od relationship statusa do matrijalnog i intelektualnog nivoa

sudeći po količini kupljene hrane i njenoj liniji boim se da je već netko u igri
babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2013., 22:39   #142
Quote:
babunovich kaže: Pogledaj post
imam običaj bacit oko ženama u košaricu pogotovu ak mi se svidžaju, može se puno toga pročitat, od relationship statusa do matrijalnog i intelektualnog nivoa

sudeći po količini kupljene hrane i njenoj liniji boim se da je već netko u igri
Mozda dijete ima dobar apetit?
__________________
Miki Maus je štakor!
kleopatra_23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2013., 22:58   #143
Quote:
kleopatra_23 kaže: Pogledaj post
Mozda dijete ima dobar apetit?
da vidiš vrieme leti ima to već 4,5 godina aja i dalje u glavi imam bebu

kupila je i neki umak sa S počinje bijeli u staklenoj bočici grčko zvuči pa nisam moga upamtit
babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2013., 23:09   #144
Quote:
babunovich kaže: Pogledaj post
da vidiš vrieme leti ima to već 4,5 godina aja i dalje u glavi imam bebu

kupila je i neki umak sa S počinje bijeli u staklenoj bočici grčko zvuči pa nisam moga upamtit
Nisu fini ti umaci.
__________________
Miki Maus je štakor!
kleopatra_23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2013., 12:57   #145
Quote:
babunovich kaže: Pogledaj post
danas sam bio u redu na blagajni u "jednom trgovačkom centeru" iza mirne maras, inače sam nervozan kad treba čekati ali ovog puta mi se nije žurilo

niža je za glavu od men i ima brat brau 46 kg , procjena biološke dobi brucošica (isis bog sad vidim da ima 34,5 !!!)

imala je starke utegnute trapke i bielu majicu kratkih rukava..činila se jako dobro raspoložena - razdvojdbi unatoč(brak je ionako bio fiktivan kad se otpočetka zna da jevalentić dvocjevka

kupila je pola nekog finog kruha, čokoladne musle , tjesteninu, šest jaja, malo finog sira i šunke u ovithu, pekmez, puding čokolada ,kilo piletine, gricajg - 159 kn (platila na karticu)

na pitanje skuplja li štrunfove rekla je o dadada

izgleda osjetno bolje nego na slijama a vidio ja je i fotko već jednom ali iz daleka pa mi se činila radi strohpopštovanja puno krupnija i tak
kralj si
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2013., 14:46   #146
Quote:
kleopatra_23 kaže: Pogledaj post
Savrsena veza,savrsene zaruke, rmanticno vjencanje,naravno trudnoca tek u braku,porod kao iz snova...bez bolova s pjesmom andjela dok savrseni muzic drzi svoju zenicu za ruku i reze pupcanu vrpcu. Mlada mama odmah fit nakon poroda, beba spava cijelu noc,nema podocnjaka...savrseno iscenirana veza i brak ,te me u jednu ruku cudi da je to puklo. Ako se Graso i Danijela toliko dugo drze, cudno mi je sto ovi nisu.


stara vijest je da grašo jebe glumičića...
a danijela nakon i crkvenog razvoda sa thompsonom sad je nasla crkvu di ce se molit
mari_2011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2013., 18:53   #147
Quote:
babunovich kaže: Pogledaj post
...danas sam bio u redu na blagajni u "jednom trgovačkom centeru" iza mirne maras...

na pitanje skuplja li štrunfove rekla je o dadada

... i tak


Iako me boli uvo za Mirnu Maras, ovo je bio odličan izvještaj. Odličan. Dva puta čitala.
žalfija is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:50.