Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.07.2007., 02:26   #61
Quote:
kokakoka kaže: Pogledaj post
a što ćeš mi onda ti?
Pha! Skočim skinem kinder jaje, zašutam neko dijete uzmem mu shreka, ja sam već u sedmom nebu.
__________________
That awkward moment kad te ženska pita kako se pali pegla.
KungFuMonkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2007., 10:28   #62
Svaki put pročitam naslov "što kinder jaja imaju protiv mene"
kisikana is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2007., 11:50   #63
ovako,

odmah vam kažem da sam zbog đetlega i alkohola, sinoć bila neubrojiva

ničega se ne sjećam

ako je netko ostao trudan zbog mene (ne kažem ni muško ni žensko, jer se ničega ne sjećam tko zna što je sve bilo), odmah poručujem da mi se ta osoba ne sviđa

potomstvo mi nemojte slati na razgovor, čak ni ako odraste u pristojno biće. uostalom, znamo kako djeca dolaze na svijet

__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2007., 14:17   #64
Žene, prestrašne ste

Najbolji topic u zadnje vrijeme . Debata fluidna i konstruktivna

Daj samo reci di si kupila grudnjak i čini mi se ili je stvar perspektive, da ti je desna sisa veča od lijeve, ko meni.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2007., 14:18   #65
Quote:
kokakoka kaže: Pogledaj post
dogovoreno samo ako uz kinder jajca ne ide i baby penis


carice!!!
__________________
akutna nejebica je stvar trenutka.
onog trenutka kada shvatiš da je zadnja stvar koja se digla u tvojoj blizini parket (c) shishachpudli
themoment is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2007., 14:32   #66
Meni je lijeva sisa veca od desne

I nekad sam skupljala figurice iz kinder jaja...i imala ih na stotine...pa me onda dragi natjerao da ih se rjesim...

I sad tu gledam, imaju figurice iz shreka, ak ih opet krenem skupljati, necu nikad prestati a prvih 50 figurica sigurno nece biti iz shreka
__________________
Sve je u redu.
Čočo san is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2007., 14:42   #67
Quote:
kokakoka kaže: Pogledaj post
potomstvo mi nemojte slati na razgovor, čak ni ako odraste u pristojno biće. uostalom, znamo kako djeca dolaze na svijet

aaaaaaaaaaaaaaaaaa

kokakoka, imaš gromsku sisu i javi mi se da te vodim na čašicu razgovora ako budeš dolazila u moje krajeve.
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2007., 16:04   #68
Quote:
kokakoka kaže: Pogledaj post
aktovka is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2007., 16:08   #69
Quote:
kokakoka kaže: Pogledaj post
a znatiželja je ubila mačku


pivka is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2007., 17:55   #70
Dali sam ja normalna kaj vas čitam svaki dan? :đanki:
__________________
Čuvaj se vlasti bez mane.
mitzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2007., 18:00   #71
Quote:
Ivanicapeca kaže: Pogledaj post
Daj samo reci di si kupila grudnjak i čini mi se ili je stvar perspektive, da ti je desna sisa veča od lijeve, ko meni.
Ispričavam se što se usudim pitat ovako neobrazovan u veličine ženskih sisa,ali zar nije uvijek jedna sisa veća od druge kod svih žena?
M3NT4L is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2007., 18:46   #72
I ja sam kupila jednog nakon 100 godina samo zbog Shreka.
A dobila sam ovog plavog majmuna iz prvog posta

Što je to u zraku, što?
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2007., 19:26   #73
Quote:
M3NT4L kaže: Pogledaj post
Ispričavam se što se usudim pitat ovako neobrazovan u veličine ženskih sisa,ali zar nije uvijek jedna sisa veća od druge kod svih žena?
Jedna strana tijela je uvijek asimetrična na drugu...totalno si neozbiljan za ovu diskusiju! Kak ne kužiš da je to bio samo uvod za pitanje o grudnjaku, mislim stvarno

Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2007., 19:31   #74
Koke, nisi jedina. Ni mene ne voli. Ali ja njega vooooolim.
__________________
Dlanovi se moji zbog tebe znoje, lice k'o u curice mijenja boje...
ljubimteucelo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2007., 19:53   #75
Quote:
Ivanicapeca kaže: Pogledaj post
Daj samo reci di si kupila grudnjak i čini mi se ili je stvar perspektive, da ti je desna sisa veča od lijeve, ko meni.
:šamarčina: ne vređaj. savršene su

Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
I ja sam kupila jednog nakon 100 godina samo zbog Shreka. A dobila sam ovog plavog majmuna iz prvog posta
mislim da je u pitanju neka urota većih razmjera prvo ovo, a sada su nam uzeli i mančmelou

no, ono što je zaista važno, jest da je ovaj topik pomogao u senzibiliziranju javnosti prema temi kinder jaja. ona su tu među nama, ne smijemo ih se sramiti, i ne smijemo osuđivati one koji ih kupuju.

primimo se za ruke i zagrlimo cijeli svijet lav šaur!

a sada nešto ozbiljno, dobila sam sljedeću poruku, i ne znam što da radim?

__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2007., 19:55   #76
Quote:
kokakoka kaže: Pogledaj post

a sada nešto ozbiljno, dobila sam sljedeću poruku, i ne znam što da radim?

Prestani kupovat kinder jaja
Evo, i ja ću
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2007., 20:00   #77
Ja necu.
__________________
Dlanovi se moji zbog tebe znoje, lice k'o u curice mijenja boje...
ljubimteucelo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2007., 20:16   #78
ja sam neki dan dobio onu Fionu iz Šreka, i ne znam koji će mi kurac. Ružna je i ide mi na jetra, i ona i cijela Šrek porodica. I mislim da su ti majmuni baš kul.

inače, impulzivno kupujem ta kinder jajca, al se ne sječam kad sam zadnji put pojeo taj slatkiš. čoksa mi je pre odvratna i obavezno dobijem kicelinu od nje. evo, sad sam dobio kiselinu, a samo sam se sjetio kakvog je okusa. kinder joy još mogu pretrpit, pogotovo onaj keks unutra. ko delikatesno kinder jaje. kinder jaje od prepelice

a kad se sjetim uskrsa... kupio sam sebi i dragoj ona velika kinder jajca, brijem da je bilo 15 € svako. i naravno da sam ih bacio u smeće, nakon mjesec dana i frižideru. igračke sam zadržao!
__________________
n/a
paučko is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2007., 20:20   #79
Quote:
paučko kaže: Pogledaj post
ja sam neki dan dobio onu Fionu iz Šreka, i ne znam koji će mi kurac. Ružna je i ide mi na jetra, i ona i cijela Šrek porodica. I mislim da su ti majmuni baš kul.
Možda trebam prestat željet Šrekovce i počet silno željet majmune, pa mi se dogodi kao tebi
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2007., 20:21   #80
Quote:
paučko kaže: Pogledaj post
ja sam neki dan dobio onu Fionu iz Šreka, i ne znam koji će mi kurac. Ružna je i ide mi na jetra, i ona i cijela Šrek porodica. I mislim da su ti majmuni baš kul.

inače, impulzivno kupujem ta kinder jajca, al se ne sječam kad sam zadnji put pojeo taj slatkiš. čoksa mi je pre odvratna i obavezno dobijem kicelinu od nje. evo, sad sam dobio kiselinu, a samo sam se sjetio kakvog je okusa. kinder joy još mogu pretrpit, pogotovo onaj keks unutra. ko delikatesno kinder jaje. kinder jaje od prepelice

a kad se sjetim uskrsa... kupio sam sebi i dragoj ona velika kinder jajca, brijem da je bilo 15 € svako. i naravno da sam ih bacio u smeće, nakon mjesec dana i frižideru. igračke sam zadržao!
Ja obozavam jesti Kinder jaja i Kinder Joy, a ne volim one igracke.
Moze ovako? Ti meni daj cokoladu, ja tebi igracku.
__________________
Dlanovi se moji zbog tebe znoje, lice k'o u curice mijenja boje...
ljubimteucelo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:57.